|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  531 532 [533] 534 535   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:42:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jašta sa gordanom sam prijatelj na Fb odavnouser posted image

a nije nam do kraja bila razrednica...nas su razdvojili u 2 razredu pa je jedna ekipa otišla muneveri kanlić a druga drgaici rihtman ...mene dragica dogledalauser posted image

al mi je goradana bila sevep da upišem III gimanziju...u ratu bila na upisu i obećala mi d aću biti u njenom razredu da tu predam dokumente...a ja kreula s akolegicom d aona ostavi svoje tu a ja htjela produžiti u 1 gimanziju...i ona popriča sa mnom i odvede me u osnovnu školu tamo da se javim mami da ću biti učenik 3 gimnazijeuser posted image
i bila mi je razredna 1 i 2 razred...divno jedno stvorenje...
Inače kada sma bila na listi za vjeće u novome gradu...prpeozna me i nazove na kućni telefon sva ponosna što sma njene gore listuser posted image
a nedavno je sretnem u grandu...kako smo se smao izljubile...uvijek ista i divna, nježna a autoritetuser posted image


ja je isto jako volim i toliko mi je draga...user posted image
ali imala je tako simpatičnih provala, zna ona to i snama se skupa smijala kada je provalila da je prepričavamo!


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:44:35   
Hanady RR
Nego bebacha sir mi je ludnica ispao...user posted image
peporučujem, ukus je fantazijauser posted image

ja ispkela djeci perece i ponijela im sira kod mame...a suprug odmah napao na isto...elem nije se bunio po rira mi pojeouser posted image
obećao je neće me više zezat u mojim kuhinjiskim ''instalacijama''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:45:20   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pocyuser posted image kakav starka ja sma ti u cvijetu mladosti bona...
a bila su to vremena...ih....ja se gimnazije sa velikom radošću sjetim...
bili smo ekipa za poželit al fakatuser posted image


šalim se ja user posted image eto kad sam ja mislila da si ti 81 godište user posted image
a opet ne kontam, pa i sanjin je bio 79 godiste, o to se dobro sjećam user posted image , a tolić je bio čini mi se 78 godište i štula? ma niš mi nije jasno? hajd valjda se jednom ispričamo ti i ja...meni je treća posebno draga, i ja navijam aBd bude sve isto da i moj R. ide tamo..ja bih opet išla..dočekala sam i novu na vilsu i u staru sam išla...e tugo moja...user posted image



a ti misliš na vuka sanjina...on je s amnom bio...al dado ti je bio stariji do nas...to što smo se vucali zajedno kao i sa plastom to je drugi par rukavauser posted image
a štula i trbić su ti 79 kao i ja...mema, božuta, jelena, smajićka, DJ Focho...sve je to ekipa sa kojom sma ja završila školuuser posted image


e pa onda sam ja dobro..jedino sam pobrkala dadu i štulu (dado 78 a štula 79 dakle)...sanjin je 79 i moja prva platonska ljubav..a nikad se nismo ni upoznali zvanicno..e kad se sjetim da sam mu pjesmice ostavljala pred vratima user posted image user posted image nemojte me ofirati boga vam i nikome ne govorite...user posted image ja 7 osnovne, dijete... ali sam jako dobro znala da je on 3. gimnazija user posted image i mozda radi njega je i upisah!


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:45:32   
bebacha
Hanady za sto se moze koristit.jel mekan,tvrduser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:45:37   
Emica_sa
hanady kakav sir prosvijetli me

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:46:41   
bebacha
Hhanady hajdi na temu potreban savjet(domacinstvo)a moze i ostale

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:47:28   
bebacha
Emica
http://www.coolinarika.com/recept/topljeni-masni-sir/


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:49:37   
Emica_sa
Hvala,inace volim sir da napravimuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:50:14   
Hanady RR
bebacha odgovorih na temi potreban savjet..sve OK i ja svoje nisma još ipekla pa sam googlalauser posted image

emy ja pravila masni sir http://www.coolinarika.com/recept/topljeni-masni-sir/

a bebacaha tvrd ko trapist...
može se jesti kao predjelo, meza, za doručak sa pecivom...super...

Pocyuser posted image nije valjda...doduše njega je bilo teško ne voljetiuser posted image
a ja sam se doškolovala u njegovoj zgradiuser posted image
najbolja mi jaranica imala stan tu pa smo stalno zejdno išli prkeo mosta ...još u ratu...imali smo i pjesmicuuser posted image
Inače nedavno smo kafu pili...i sda je i mio i drag kao prije...al eto poršo brzi vozuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:52:23   
Amani12
Helou
Procitah vas,ma zapravo preletih...user posted image
Da se prijavim,ja sam Vuckova generacija i ne,nisam gimnazijalka,ali vidim da su nam na temi uglavnom gimnazijalke user posted image

Lady jesmo li stvarno upali za paketice?
Ooo kako si me obradovala...user posted image user posted image
hB pa je Ana bolje.user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:52:58   
Lady26
Aha user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 13311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:54:45   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pocyuser posted image nije valjda...doduše njega je bilo teško ne voljetiuser posted image
a ja sam se doškolovala u njegovoj zgradiuser posted image
najbolja mi jaranica imala stan tu pa smo stalno zejdno išli prkeo mosta ...još u ratu...imali smo i pjesmicuuser posted image
Inače nedavno smo kafu pili...i sda je i mio i drag kao prije...al eto poršo brzi vozuser posted image


je li se to oženio, ima li djecuuser posted image user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:56:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pocyuser posted image nije valjda...doduše njega je bilo teško ne voljetiuser posted image
a ja sam se doškolovala u njegovoj zgradiuser posted image
najbolja mi jaranica imala stan tu pa smo stalno zejdno išli prkeo mosta ...još u ratu...imali smo i pjesmicuuser posted image
Inače nedavno smo kafu pili...i sda je i mio i drag kao prije...al eto poršo brzi vozuser posted image


je li se to oženio, ima li djecuuser posted image user posted image





nije on...al jesi ti ženo dragauser posted image user posted image user posted image

nije se oženio i nema djecu još sem ako nema kakvo neprijavljenouser posted image

puno radi...ima zeznut posao, težak al dobro plaćen on je inžinjer elektrotehnike u telcomuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:58:20   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pocyuser posted image nije valjda...doduše njega je bilo teško ne voljetiuser posted image
a ja sam se doškolovala u njegovoj zgradiuser posted image
najbolja mi jaranica imala stan tu pa smo stalno zejdno išli prkeo mosta ...još u ratu...imali smo i pjesmicuuser posted image
Inače nedavno smo kafu pili...i sda je i mio i drag kao prije...al eto poršo brzi vozuser posted image


je li se to oženio, ima li djecuuser posted image user posted image





nije on...al jesi ti ženo dragauser posted image user posted image user posted image

nije se oženio i nema djecu još sem ako nema kakvo neprijavljenouser posted image

puno radi...ima zeznut posao, težak al dobro plaćen on je inžinjer elektrotehnike u telcomuuser posted image


joj da lik zna da ga ovdje pretresosmo joj majko mila user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:59:01   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

ma on je dobra lik...
vazda je volio d aje hit emđu trebama al se držao po straniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:00:21   
sretna_mama
Cure kakvo "upadanje" za paketiće spominjete, ako nije tajna?


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:00:28   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image

ma on je dobra lik...
vazda je volio d aje hit emđu trebama al se držao po straniuser posted image


sad kad nešto skontam iz ove perspektive nakon svih tih godina, meni je on zapravo vrlo sumnjiv...tako sladak, a da nema curu, zenu, dijete...meni ovo miriše samo na jedno user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:01:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image

ma on je dobra lik...
vazda je volio d aje hit emđu trebama al se držao po straniuser posted image


sad kad nešto skontam iz ove perspektive nakon svih tih godina, meni je on zapravo vrlo sumnjiv...tako sladak, a da nema curu, zenu, dijete...meni ovo miriše samo na jedno user posted image


a neeeeeeeeeee

imao je on djevojaka...o i to kakvih i to kolikouser posted image
ima i sada..usputnih

samo ima baš visoke kriterije i voli svojsamački životuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:02:01   
Lady26
IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Cure kakvo "upadanje" za paketie spominjete, ako nije tajna?



http://www.ringeraja.ba/forum/djeda-mraz-djeca-doma-bjelave-i-rr-djeca/m_1142376/mpage_6/tm.htm#1147318
Nije tajna ali je vec sve "gotovo"

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:03:39   
Hanady RR
maloprije čitam ja i sretna_mama teška katergorija za porod bile...ja sam sa 105 lijegala na stouser posted image user posted image user posted image
kaže doktor meni popni se, porod kreno...reko aj doktore nema šanse ovolika da se poponem sama meni su i stepenice zahmetuser posted image user posted image

al prođe i to...sad je dobro..user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:04:35   
pocahontas
ma hajd, Hebat ga sad....user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:13:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pocyuser posted image nije valjda...doduše njega je bilo teško ne voljetiuser posted image
a ja sam se doškolovala u njegovoj zgradiuser posted image
najbolja mi jaranica imala stan tu pa smo stalno zejdno išli prkeo mosta ...još u ratu...imali smo i pjesmicuuser posted image
Inače nedavno smo kafu pili...i sda je i mio i drag kao prije...al eto poršo brzi vozuser posted image


je li se to oženio, ima li djecuuser posted image user posted image





nije on...al jesi ti ženo dragauser posted image user posted image user posted image

nije se oženio i nema djecu još sem ako nema kakvo neprijavljenouser posted image

puno radi...ima zeznut posao, težak al dobro plaćen on je inžinjer elektrotehnike u telcomuuser posted image


joj da lik zna da ga ovdje pretresosmo joj majko mila user posted image

jo poky ti si meni caricauser posted image user posted image user posted image
al mi je najsmjesnije sto ih sve znamuser posted image ...sto smo znali derneciti skupauser posted image user posted image user posted image ...relativno "nedavno" je dado bio kod nas...cini mi se da je poceo raditi u asa autu...tako nesto...sad ste me sjetile raje iz cumeza...vec sam ih sve zaboravila...boze sta je sa tim ljudima...nevidjam ihuser posted image ...doduse...vjerovatno su svi vec kosu izgubiliuser posted image user posted image ...a svi su redom kosijaneri biliuser posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 13322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:16:07   
sretna_mama
Hanady..:-D....i sada sam teška kategorija..

Ne znam koliko me se sjećaš sa zenočkog druženja..ali ti si super sada s linijom..Koji je trik?


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:16:47   
pocahontas
dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahahauser posted image
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:21:03   
Leena
Jutro, radni narode:). Uranilo se opasno vidim, sto stranica ispisaste, a ja imam posla preko glave, pa nikako iscitatiuser posted image

joooj tek sad vidjeh na prethodnim stranama da su leena i dadada svrstali ajdina u šarmere , aj esma je divna, fakat bila sam u iskušenju da je stalno ljubim ali kontam da ne skontaju leena i muz da sam neka lujka . a da su se izljubili jesu, što jest jest, iako ja sumnjam da je ajdin kriv za esminu prvu čvorugu, nešto mi je sumnjiv bio kad je ona zaplakala, imao je onaj polukrivoustrašeni pogled u očima.

E, da si je vidjela sinoc kako bezveze spuca glavom u zid, znala bi da nije do Ajdina. Kako ga optuži u sekundi, još je došao da tuče zid što je dirao Esmuuser posted image . Vala se lijepo izigraše, trebamo ovo češće ponavljati, pa da se svi skupa naspavamo poslije ludila njihovoguser posted image



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  531 532 [533] 534 535   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  531 532 [533] 534 535   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *