|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  530 531 [532] 533 534   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:16:45   
Lady26
IZVORNA PORUKA: selebriti

da, sve cure znaju mog brata user posted image


Ma ja, ... on je bio "dobar" user posted image .. Poslala sam ti PP
Al vidim da vam familijarno nije mane user posted image user posted image

Ja ga ne znam, al bih da ga "upoznam" bar priko slike user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 13.12.2011 10:19:03 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:17:49   
rose 87
jutro,kod nas pada kisa.bas je tmurno i ja osjecam da se nisam naspavala,jedva otvori oci jutros
lady pa i E. tako nekako jede,popio je mlijeko jutros i oko pola 11 ce dorucak,oko 2 kad ustane uzina,neko voce ili tako nesto,u 4 je rucak s nama i oko 6 ili pola 7 vecera(skroz malo pojede) u 9 mlijeko i to je to,al ja mislim da mu je dovoljno


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:20:53   
Emica_sa
I mi popijemo aptamil kad ustanemo,a i to nije neka kolicina 120 ml,i onda dorucak oko 11,uzina oko 2,rucak oko 4,nesto malo jede oko 6(vise ne jede)i opet aptamil u 9 i tada zaspe,ne moze on vise ni pojesti,a ja necu da forsiramuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 13278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:22:16   
Lady26
Ma meni sve malo...nije neka izjelica inace...
A ne da mlijeko nizasta...
Ujutro kaze : mama uzme Nanu, Nanna gleda cutani a mama donese mijeko i cajape user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 13279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:22:38   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: selebriti

da, sve cure znaju mog brata user posted image


Ma ja, ... on je bio "dobar" user posted image .. Poslala sam ti PP
Al vidim da vam familijarno nije mane user posted image user posted image

Ja ga ne znam, al bih da ga "upoznam" bar priko slike user posted image


pa zar nisi izmahalala na fb..piletina je on za tebe draga moja... user posted image curice uglavnom lože na njega, a i ne znam koliko je on baš svačiji tip..on ti je sav u fazonu hard cora, rock-a, tetovaže, gitare, band i te stvari user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13280
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:23:46   
Lady26
PA sve je onda "tu negdje"....
JA bih voljela kad bi ona jos nesto jela oko 8-pola 9
Kad bih joj dala salame i vrisle mozda bi jela user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:23:48   
emi7908
Jutrić... samo da mahnem raji i bolesnoj dječici poželim brz oporavak. Pišem vam poslije ...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:23:50   
Emica_sa
Nije ni moj izjelica,pa ima svega 12 kg,jede on sto mu ja ponudim,ali to su male kolicine i po citav dan skaceuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:25:37   
sretna_mama
Moj E..ujutru popije aptamil..pa oko 10h doručak...i sok od jabuke..mrkve, naraandže..cijedim mu.., pa oko 14h ručak (supica mesna, povrtna),  pa oko 16h ručak..što i mi...oko 19h pije opet aptamil, pa oko 21 aptamil i spavanje..ako liježe oko 20h..što je najčešće..pije am tada i ne više do ponoći..NIje izbacio noćni obrok..

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:26:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: selebriti



IZVORNA PORUKA: pocahontas


a selebreti, ja bih tebe mogla znati sto posto..bile smo skupa u smjeni..ti treći razred a ja četvrti...koje si bila odjeljenje?



Evo sam našla "Gimnazijalce sa Vilsonovog" user posted image user posted image
Imaju slike vaše generacije, ali E. mi uze sada. Tu si garant user posted image user posted image user posted image

Ja sam bila prvo odjeljenje sve vrijeme, Elbisa mi je bila razrednica...


ja sam ona sto je na svim priredbama svirala gitaru i bila pored Clintona kada je dolazio user posted image moraš me znati user posted image
ja znam clintona, šta vam, morate paziti kako samnom pričate..user posted image

a btw, ima i anegdota iz tog perioda kada je bas bila afera Monica Lewinsky-Clinton..kaze meni jaran iz razreda kada sam se silazila s bine s Clintonom: "de se malo obriši oko usta bona" user posted image user posted image a ja mahinalno ko kreten rukom po ustima brišem i pitam: "a šta mi to ima"? user posted image


pa nemoj me zezat...user posted image
a ja sam znala da si mi poznata likom al sam kontala izrazito lijepa žena zapazila je il na fax-u ili pri izlascimauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13285
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:27:09   
Emica_sa
Hanady sta bi kod doktora,je li sve ok?

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13286
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:27:34   
Hanady RR
a sad dobro jutrouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:27:55   
pocahontas
mi smo se onda u školi mimoišle..ako si bila generacija sa sanjinom i dadom itd.



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13288
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:28:58   
Hanady RR
dobra sma...zaključila sma bolovanje..
grlo je u redu al imama još kašlja nenormalnog posebno rano ujutro...iksljučila mi bronhiobos i rekla d akupim alpenkraft il neki tako sirup...
ja pijem lovor meni dostauser posted image
bolja sma to je najbitnije
smao mi jutro sjerpes mali u nosu iskočio...izluđuje meuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13289
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:29:31   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Nije ni moj izjelica,pa ima svega 12 kg,jede on sto mu ja ponudim,ali to su male kolicine i po citav dan skaceuser posted image


O da....jel ovo moju L opisujes hahahahaahah...
JEdino sto ce dosta pojesti je supa ili nekad druga corbica koja lici na supu, kaze Nana jako voli supu user posted image
Pa to koristim, i gusto pravim + ubacim hljeba...kad je bal nek je maskembal...
Sinoc u kupovinu isli, ja nakupovala onih ledovih mjesavina, kaze M sta ti je, jesi dobro, rekoh : voli supe? Evo joj svega za supe user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:29:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

mi smo se onda u školi mimoišle..ako si bila generacija sa sanjinom i dadom itd.



sanjin i dado su bili gerecija isred mene
ja sma bila sa geracijom beki, štula itduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13291
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:30:51   
Emica_sa
Haj super da si bolje,ali morao je herpes se aktivirati od pada imuniteta,ali proci ce to brzouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:31:08   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

mi smo se onda u školi mimoišle..ako si bila generacija sa sanjinom i dadom itd.



sanjin i dado su bili gerecija isred mene
ja sma bila sa geracijom beki, štula itduser posted image


uh, štulu znam..ti ba starkauser posted image user posted image user posted image

ali ne kontam kako je onda gordana nas preuzela poslije vasuser posted image mora da ja pauzirala godinuuser posted image jesi li je dodala na fb?user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 13.12.2011 10:32:55 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:33:06   
Hanady RR
hvala emice...smao je na nezgodnom mjestu...ne mogu ga ni namazat viroleksomuser posted image
al hajd pregurat će se...
samo da me sve prođe do suboteuser posted image

pocyuser posted image kakav starka ja sma ti u cvijetu mladosti bona...
a bila su to vremena...ih....ja se gimnazije sa velikom radošću sjetim...
bili smo ekipa za poželit al fakatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:34:56   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

smao mi jutro sjerpes mali u nosu iskočio...izluđuje meuser posted image

Nemoj se ljutiti al bas me nasmija user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:36:49   
rose 87
lady E. samo supe i ruca ono pravo a ostalo neko meso,krompir,pita i tako uzme malo i ostavi,a frizider mi je uvijek pun tih mjesavina,iskuham meso sitno isjeckano nekad prije tog poprzim malo luka na maslinovom ulju,dodam to povrce razno i na kraju malo tjestenine za supu i to je njegov rucak,ma nebi ni mogla pozeljeti bolje,puno vitaminauser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:36:50   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pocyuser posted image kakav starka ja sma ti u cvijetu mladosti bona...
a bila su to vremena...ih....ja se gimnazije sa velikom radošću sjetim...
bili smo ekipa za poželit al fakatuser posted image


šalim se ja user posted image eto kad sam ja mislila da si ti 81 godište user posted image
a opet ne kontam, pa i sanjin je bio 79 godiste, o to se dobro sjećam user posted image , a tolić je bio čini mi se 78 godište i štula? ma niš mi nije jasno? hajd valjda se jednom ispričamo ti i ja...meni je treća posebno draga, i ja navijam aBd bude sve isto da i moj R. ide tamo..ja bih opet išla..dočekala sam i novu na vilsu i u staru sam išla...e tugo moja...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:37:02   
Hanady RR
jašta sa gordanom sam prijatelj na Fb odavnouser posted image

a nije nam do kraja bila razrednica...nas su razdvojili u 2 razredu pa je jedna ekipa otišla muneveri kanlić a druga drgaici rihtman ...mene dragica dogledalauser posted image

al mi je goradana bila sevep da upišem III gimanziju...u ratu bila na upisu i obećala mi d aću biti u njenom razredu da tu predam dokumente...a ja kreula s akolegicom d aona ostavi svoje tu a ja htjela produžiti u 1 gimanziju...i ona popriča sa mnom i odvede me u osnovnu školu tamo da se javim mami da ću biti učenik 3 gimnazijeuser posted image
i bila mi je razredna 1 i 2 razred...divno jedno stvorenje...
Inače kada sma bila na listi za vjeće u novome gradu...prpeozna me i nazove na kućni telefon sva ponosna što sma njene gore listuser posted image
a nedavno je sretnem u grandu...kako smo se smao izljubile...uvijek ista i divna, nježna a autoritetuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:39:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pocyuser posted image kakav starka ja sma ti u cvijetu mladosti bona...
a bila su to vremena...ih....ja se gimnazije sa velikom radošću sjetim...
bili smo ekipa za poželit al fakatuser posted image


šalim se ja user posted image eto kad sam ja mislila da si ti 81 godište user posted image
a opet ne kontam, pa i sanjin je bio 79 godiste, o to se dobro sjećam user posted image , a tolić je bio čini mi se 78 godište i štula? ma niš mi nije jasno? hajd valjda se jednom ispričamo ti i ja...meni je treća posebno draga, i ja navijam aBd bude sve isto da i moj R. ide tamo..ja bih opet išla..dočekala sam i novu na vilsu i u staru sam išla...e tugo moja...user posted image



a ti misliš na vuka sanjina...on je s amnom bio...al dado ti je bio stariji do nas...to što smo se vucali zajedno kao i sa plastom to je drugi par rukavauser posted image
a štula i trbić su ti 79 kao i ja...mema, božuta, jelena, smajićka, DJ Focho...sve je to ekipa sa kojom sma ja završila školuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:40:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

smao mi jutro sjerpes mali u nosu iskočio...izluđuje meuser posted image

Nemoj se ljutiti al bas me nasmija user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

ma što da s eljutim...
ja sam jedinstvena...
kada sam ja sve srbe povela na slavlje svoje godišnjice za vikend...ovo je sitnicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  530 531 [532] 533 534   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  530 531 [532] 533 534   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *