|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  514 515 [516] 517 518   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:40:41   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

ja ne koristim sampone za intimnu njegu ni always koji je uzaaaasan, violeta takodjer, kao da imas pelenu na sebi, libresse su mi najbolji i najprirodniji

ma ja koristim ponekad, kad je situacijauser posted image


možda će nekome biti čudno, ali ja opšte ne perem downstairs situaciju sa šamponima i kupkama,,samo vodom, i evo hB neJmam problemosa niti sam kad imala..tako sam i poslije porodjaja..samo ispirala redovno, nekoliko puta dnevno mlakom vodom i zaraslo mi sve, bez ikakvih infekcija i komplikacije ko pišta user posted image ma dobra, lijepa stara VODA! nema dalje!


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12876
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:41:36   
teacher75
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

ja ne koristim sampone za intimnu njegu ni always koji je uzaaaasan, violeta takodjer, kao da imas pelenu na sebi, libresse su mi najbolji i najprirodniji

ma ja koristim ponekad, kad je situacijauser posted image


možda će nekome biti čudno, ali ja opšte ne perem downstairs situaciju sa šamponima i kupkama,,samo vodom, i evo hB neJmam problemosa niti sam kad imala..tako sam i poslije porodjaja..samo ispirala redovno, nekoliko puta dnevno mlakom vodom i zaraslo mi sve, bez ikakvih infekcija i komplikacije ko pišta user posted image ma dobra, lijepa stara VODA! nema dalje!


ma znam ja to sve, ali meni nekako nezgodno prije odnosa samo vodom da se operem, djaba, sve kontam smrdiceuser posted image a poslije poroda naravno samo prala vodom i situacija sa bijelim pranjem bila najbolja nego ikad

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.12.2011 10:42:15 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12877
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:43:04   
Lady26

IZVORNA PORUKA: emi7908

user posted image jao ja sam jutros imala raspravu oko tog pozdrava ... izlazi muž kad E. ćao,ćao aumanet user posted image a mm šta je ovo E.? kaže se doviđenja a maleni čuo od moje mame ( dedo i nana ar. su stvarno uvijek bili pobožni i moja mama se sa njim uvijek tako i pozdravljala i moje straije tetke i on je to čuo i tako sad uvijek) a mene muž pita boga ti sad ti meni objasni na kojem se to jeziku djete pozdravlja? Sabahilde je počela rasprava user posted image

Ja sam uvijek govorila i govorit cu dok je ziva mojoj nani i mm to postuje, nikad joj nije rekao ni dobar dan ni dovidjenja, iz postovanja prema meni i nani i nasoj vjeri...jedino njoj (pored mene) kaze bajram barecula...
I ucim svoju Lanu da joj govori manet, ni to mu ne smeta, a i da smeta ne bi mi bilo bitno....
Ali ne znam koji je djavo mojoj mami user posted image user posted image
Isto kao da nekad hoce da se "opravda" pred nekim ljudima sto joj zet nije musliman pa forsira?! Drugo mi ne pada na pamet....mislim halooooooo user posted image
Cekam da ostanem sama u kancelariji pa da je nazovem....cut ce me i to dobro...ja sa muzem 12 godina nemam problema oko vjera, opstali uprkos svemu a ona ce mi ih sad praviti, e nece moci... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 12878
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:43:22   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

ja ne koristim sampone za intimnu njegu ni always koji je uzaaaasan, violeta takodjer, kao da imas pelenu na sebi, libresse su mi najbolji i najprirodniji

ma ja koristim ponekad, kad je situacijauser posted image


možda će nekome biti čudno, ali ja opšte ne perem downstairs situaciju sa šamponima i kupkama,,samo vodom, i evo hB neJmam problemosa niti sam kad imala..tako sam i poslije porodjaja..samo ispirala redovno, nekoliko puta dnevno mlakom vodom i zaraslo mi sve, bez ikakvih infekcija i komplikacije ko pišta user posted image ma dobra, lijepa stara VODA! nema dalje!


ma znam ja to sve, ali meni nekako nezgodno prije odnosa samo vodom da se operem, djaba, sve kontam smrdiceuser posted image


joj ženo, ma samo je malo "plakni" i vjeruj mi , ona samo može tm da miriše user posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12879
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:43:37   
leona81
mi ne ucimo jos M pozdrave, mislim da nema potrebe, dovoljno je cao i papa, ali da je to moja mama, a da je mm druge vjere, rekla bih mami nasamo da to ne radi iz tih i tih razloga...ne vjerujem da je namjerno to uradila, nego jednostavno nije skontala da bi njemu moglo smetati, smetnula je zena s uma...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12880
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:45:23   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: emi7908

user posted image jao ja sam jutros imala raspravu oko tog pozdrava ... izlazi muž kad E. ćao,ćao aumanet user posted image a mm šta je ovo E.? kaže se doviđenja a maleni čuo od moje mame ( dedo i nana ar. su stvarno uvijek bili pobožni i moja mama se sa njim uvijek tako i pozdravljala i moje straije tetke i on je to čuo i tako sad uvijek) a mene muž pita boga ti sad ti meni objasni na kojem se to jeziku djete pozdravlja? Sabahilde je počela rasprava user posted image

Ja sam uvijek govorila i govorit cu dok je ziva mojoj nani i mm to postuje, nikad joj nije rekao ni dobar dan ni dovidjenja, iz postovanja prema meni i nani i nasoj vjeri...jedino njoj (pored mene) kaze bajram barecula...
I ucim svoju Lanu da joj govori manet, ni to mu ne smeta, a i da smeta ne bi mi bilo bitno....
Ali ne znam koji je djavo mojoj mami user posted image user posted image
Isto kao da nekad hoce da se "opravda" pred nekim ljudima sto joj zet nije musliman pa forsira?!
Drugo mi ne pada na pamet....mislim halooooooo user posted image
Cekam da ostanem sama u kancelariji pa da je nazovem....cut ce me i to dobro...ja sa muzem 12 godina nemam problema oko vjera, opstali uprkos svemu a ona ce mi ih sad praviti, e nece moci... user posted image


vo ti je vrlo moguće..ali smiri doživljaje, majka ti je to user posted image ne tračaj je ovdje user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12881
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:47:11   
Lady26

IZVORNA PORUKA: teacher75

lady, ne znam sta da ti kazem, ja pozdravljam svakoga kako on to zeli i ne smeta mi to, al vjerujem da za dijete moze biti zbunjujuce, jer nece znati kako koga da pozdravi. tako sam se ja bila provalila kao mala jednom, kad sam starije ljude pravoslavce pozdravila sa merhaba, jer sam svoje dedu majku tako pozdravljala pa kontala i njih trebam. mama mi bila u zemlju propala od stida, jos moji vazda bili komunisti, nikad me tako nisu ucili, al eto ja pomijesala loncice u svojoj glavici djecijojuser posted image

Ja kazem samo sam nanu i dedu rahmetli tako pozdravljala...nikog vise...tako ce i biti....
A to sto moja mama naprasno odlucila biti vise okrenuta vjeri, neka hB, tako se bolje osjeca ali sad da mi dijete forsira nidje veze....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12882
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:48:37   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

vo ti je vrlo moguće..ali smiri doživljaje, majka ti je to user posted image ne tračaj je ovdje user posted image


Ne tracam, sve ce ona ovo cuti user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12883
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:50:00   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

A to sto moja mama naprasno odlucila biti vise okrenuta vjeri, neka hB, tako se bolje osjeca ali sad da mi dijete forsira nidje veze....


nije to ništa neobično. ljudi dođu u neke godine u životu kada se okrenu vjeri i to treba poštovati. lijepo ti njoj objasni šta ti smeta (iako ti lijepo objašnjavaš kao i ja...čuju te 3 spratauser posted image ) i zamoli je da to više ne radi zbog tebe, Lane, tm-a i mira u tvojoj kući.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12884
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:50:08   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75


ma znam ja to sve, ali meni nekako nezgodno prije odnosa samo vodom da se operem, djaba, sve kontam smrdiceuser posted image


joj ženo, ma samo je malo "plakni" i vjeruj mi , ona samo može tm da miriše user posted image



Isto ovako user posted image user posted image user posted image
Nesto mi samo vodom user posted image , jos mi dodje da je naparfemisem user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12885
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:53:26   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75


ma znam ja to sve, ali meni nekako nezgodno prije odnosa samo vodom da se operem, djaba, sve kontam smrdiceuser posted image


joj ženo, ma samo je malo "plakni" i vjeruj mi , ona samo može tm da miriše user posted image



Isto ovako user posted image user posted image user posted image
Nesto mi samo vodom user posted image , jos mi dodje da je naparfemisem user posted image user posted image


e hebi ga sada..mislim da muskarci vise vole prirodni miris ali dok je miris, tako da je voda zakon tu..opere sta ne trebe da se osjeti, a ostavi da mirise ono sto treba..ja uzas o cemu mi besjedimo user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12886
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:54:31   
Emica_sa
idete OT ruzit ce vas nasa teta Hanadyuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12887
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:55:00   
Lady26
Suti bolje neg o vjeri user posted image user posted image user posted image
Ovako se ne nerviram, nego jedva cekam kuci user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12888
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:56:19   
leona81
zato imate mirisljave kremice:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12889
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:57:14   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

zato imate mirisljave kremice:)

Koje, koje user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12890
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:59:28   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Suti bolje neg o vjeri user posted image user posted image user posted image
Ovako se ne nerviram, nego jedva cekam kuci user posted image user posted image


i samo je vodom s vrata, vjeruj mi user posted image user posted image
joj sad ste me malo zbunili-ja sam tako isto mislila nekad i ubijala se mirisima i parfemima, dok me muz nije prosvijetlio i rekao da je bolje kada svega toga nema, user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12891
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 11:00:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

zato imate mirisljave kremice:)

a koliko je to zdravo?ipak je i to hemijauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12892
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 11:01:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26

Suti bolje neg o vjeri user posted image user posted image user posted image
Ovako se ne nerviram, nego jedva cekam kuci user posted image user posted image


i samo je vodom s vrata, vjeruj mi user posted image user posted image
joj sad ste me malo zbunili-ja sam tako isto mislila nekad i ubijala se mirisima i parfemima, dok me muz nije prosvijetlio i rekao da je bolje kada svega toga nema, user posted image


mene moj nije prosvijetlio, pa me strah da se ne dovedemo u nezgodnu situaciju ako to odjednom sad ukinemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12893
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 11:01:48   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: leona81

zato imate mirisljave kremice:)

a koliko je to zdravo?ipak je i to hemijauser posted image



Ma nije ni to zdravo,nista sto ima miris nije dobro user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12894
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 11:02:48   
Lady26

IZVORNA PORUKA: teacher75


mene moj nije prosvijetlio, pa me strah da se ne dovedemo u nezgodnu situaciju ako to odjednom sad ukinemuser posted image

Oplakah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12895
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 11:03:02   
R&T@
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75


ma znam ja to sve, ali meni nekako nezgodno prije odnosa samo vodom da se operem, djaba, sve kontam smrdiceuser posted image


joj ženo, ma samo je malo "plakni" i vjeruj mi , ona samo može tm da miriše user posted image



Isto ovako user posted image user posted image user posted image
Nesto mi samo vodom user posted image , jos mi dodje da je naparfemisem user posted image user posted image


e hebi ga sada..mislim da muskarci vise vole prirodni miris ali dok je miris, tako da je voda zakon tu..opere sta ne trebe da se osjeti, a ostavi da mirise ono sto treba..ja uzas o cemu mi besjedimo user posted image


Joj vam temeuser posted image
user posted image user posted image user posted image

I bas ne vjerujem da voda sve opereuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12896
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 11:06:02   
leona81
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: leona81

zato imate mirisljave kremice:)

a koliko je to zdravo?ipak je i to hemijauser posted image


pa neces direktno nanositi dole nego okolo kole hahahha:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12897
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 11:07:23   
leona81
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75


ma znam ja to sve, ali meni nekako nezgodno prije odnosa samo vodom da se operem, djaba, sve kontam smrdiceuser posted image


joj ženo, ma samo je malo "plakni" i vjeruj mi , ona samo može tm da miriše user posted image



Isto ovako user posted image user posted image user posted image
Nesto mi samo vodom user posted image , jos mi dodje da je naparfemisem user posted image user posted image


e hebi ga sada..mislim da muskarci vise vole prirodni miris ali dok je miris, tako da je voda zakon tu..opere sta ne trebe da se osjeti, a ostavi da mirise ono sto treba..ja uzas o cemu mi besjedimo user posted image


Joj vam temeuser posted image
user posted image user posted image user posted image

I bas ne vjerujem da voda sve opereuser posted image



voda i malo sapuna

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12898
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 11:08:45   
teacher75
a koja je razlika izmedju sapuna i ovog za intimnu njegu? koji sapun koristite?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12899
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 11:09:00   
Mya_81 RR
A da otvorimo posebnu temu user posted image

Meni je ginekolog rekao da je najbolje prati samo vodom, jer sve ostalo uništi floru i ph vrijednost.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  514 515 [516] 517 518   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  514 515 [516] 517 518   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *