|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  513 514 [515] 516 517   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:03:28   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

poci, anel nece tute hm on uzme tutu nosa je kaze kini me ocu kakit ja skinem on sjedi sjedi i posle vice necu kakit buci me laze
Sinoc krije se kaki reko evo tuta ajd u tutu fino sjedi kaki dere se necuuuu kad je obavio sve vice daj tutu .
Kaki mi cvrsto po pempi se ganjaju klikeriuser posted image user posted image bas klikercici ....




ama i R. je isto ovako se krio kada je kakio i dernjao se nećuuuuuuuuu tutu, nema šansi, sve do nedavno kada smo počeli bez problema hvala ti Bože na tutu, čak sam mu i noću skinula pelenu..kada mu se piški, samo se drži sa čunu i kaze mi, odmah trk do toaleta, tako i kada mu se kakilo..i kada se pokaki sav sretan se dere: "mama, beba pokakila kobasicu i viHlu (viršlu)"user posted image ..a drugi put je beba pokakila "zmiju" user posted image i sve mu je to bilo cool, do prekjucer i jucer kada mu se omaklo i gaće...
ništa, danas novi dan nova nafaka..mora da ga je hagraš (grah) protjerao user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12851
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:05:09   
leona81
polio prima sa 2,4,6, 18 mjeseci, 5 i 14 godina...tako da sigurno tu treba primiti i ona se popije. mi smo primilio polio do 18 mjeseci ali dosad nista nije popila nego je primala u ruku i nogu? mora da je neka kombinovana bila

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12852
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:06:28   
teacher75
ja sam isto cula da se nesto popije

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12853
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:06:58   
Lady26
Neki dan je mama2009 vodila D. da primi tu sa 18mj i jednu je primila u ruku a drugu je popila...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12854
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:08:11   
emi7908
Jutro i od mene, nadam se da ste malo odmorili za vikend. Bolesnim bebicama da što prije ozdrave i da ih više dosadne ture ostave na miru..

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12855
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:08:51   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam isto cula da se nesto popije


to su doslovno dvije kapi...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12856
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:09:10   
leona81
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: leona81

nemam pojma nekoliko puta na nalazu je pisalo colpitis - upala rodnice a dali mi canesten? bol je cudan, prije 3 dana bio je konstantan, nisam mogla hodati, a ova 2 dana ziga povremeno i prenosi se sa desne i na lijevu stranu danas?


upala rodnice je sasvim različita od upale jajnika i najčešće je izazvana bajom tipa kandida a upale jajnika obično "navučemo s nogu". ma biće bona sve ok. možda ima i kakva vodena cista koja će svakako pući i na taj jajnik iz kojeg je ovulacija vrši pritisak.


aha, meni izgleda kad padne imunitet navucem kandidu, a desi mi se i kad pijem antibiotik da nesto fasujem, a nedavno sam pila xiclav za mastitis.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12857
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:12:02   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: leona81

nemam pojma nekoliko puta na nalazu je pisalo colpitis - upala rodnice a dali mi canesten? bol je cudan, prije 3 dana bio je konstantan, nisam mogla hodati, a ova 2 dana ziga povremeno i prenosi se sa desne i na lijevu stranu danas?


upala rodnice je sasvim različita od upale jajnika i najčešće je izazvana bajom tipa kandida a upale jajnika obično "navučemo s nogu". ma biće bona sve ok. možda ima i kakva vodena cista koja će svakako pući i na taj jajnik iz kojeg je ovulacija vrši pritisak.


aha, meni izgleda kad padne imunitet navucem kandidu, a desi mi se i kad pijem antibiotik da nesto fasujem, a nedavno sam pila xiclav za mastitis.


otiđi odmah i kupi vaginalete. xiclav ti je sve poremetio. ja kada kupujem antibiotike, odmah kupim i vaginaleteuser posted image . nema potrebe da čekam i 2 puta idem u apotekuuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12858
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:12:37   
Lady26
Ladyblue, sve mi se cini da si ti fulila profesiju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12859
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:12:54   
teacher75
godinama se patim sa bijelim pranjem i upalama, ali me rijetko sta boli, papa nalaz mi bude prilicno ok, nije toliko strasno, uglavnom mi dadnu canesten, a idem na kontrole svakih 6 mj. do godinu, zavisi...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12860
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:14:17   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ladyblue, sve mi se cini da si ti fulila profesiju user posted image user posted image user posted image


ma znaš šta....mene samo stižu nekakvi belaji pa silom prilika sve naučih. prvo ja vazda nešto deverala, sada mi djetetu nešto non-stop. sreća pa je kod mene to take it easy inače bih poludila.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12861
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:14:43   
Emica_sa
ladyblue,razmisljala sam ja o ovome denivit plus cak sam pitala i ovdje koliko je KM,da kazem muzu,ali ne znam posto ona ima 9 mjeseci,nije probala med nikada,a u tom sirupu,ima i propolisa,nisam pametnauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12862
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:17:56   
snijeg
Domaćeg kantarionovog ulja na tampon ili uložak nakon svake menstruacije par dana ili po pojavi iscjedka, piti čaj od nevena i ne brinite za upale user posted image

Ulje se pravi jednostavno: nabarete cvijet kantariona (juli/avgust) i potopite ga u teglu domaćeg maslinovog ulja, držite u polusjeni (kombinacija sunce/hlad) 40 dana i imate prirodni lijek tokom cijele godine. Meni ovo zaista pomaže.

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12863
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:20:22   
leona81
pa necu valjda cijeli zivot uzimati i vaginalete uz antibiotik? meni je pomagao lactogyn prije, ali kad kod candide. odoh ja ipak kod dr danas, svakako moram na kontrolu pa da vidim sta cu.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12864
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:22:48   
leona81
@snijeg meni ne pomaze vise nista od tih domacih pripravaka samo se patim, a probala sam i to.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12865
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:23:16   
Lady26
Da se pozalim user posted image
Sinoc bili kod moje rodice, i njeni svekar i svekrva kao vjernici (citaj svekar pio sa mojim M. sljivu), isla i moja mama, koja je naprasno postala aman zaman vjernica, prestala piti, bla bla bla, ok sve postujem, super....i sad mi krenuli kuci a ona Lani, hajde kazi teti manet (kao allahimanet) jer je ja tak ucim da kaze mojoj nani, kojoj ja JEDINO tako govorim kad idem kuci i naravno nazovem selam kad dolazim i stvarno mm to ne smeta...
Lana suti a moja mama opet, ahjde kazi teti manet, kako kazes nani B..Lana suti...ja kazem mama ne gnjavi je idemo...i pozdravim se sa ljudima prijatno...
Sjeli smo u auto, vidim M brze vozi, smrknut, nije progovorio ni rijeci...znam koliko je sati...
Kad smo dosli kuci, kaze molim te reci mami da se ono vise ne ponovi da joj ne bih ja rekao, ni ja ne ucim Lanu da kaze (kako se vec kaze kod katolika user posted image ) kad idemo kod moje bake...neka nani kaze manet, ne smeta mi jer postujem tebe, ti tako kazes pa neka i ona nije problem, ali nece mi sad svakoga tako pozdravljati...ja kazem, nani nazovem selam i kad idem kazem allahimanet i tako ce i Lana (njemu ne smeta) ali fkt ne znam otkud mami ovo....koji joj je vrag....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12866
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:23:53   
teacher75
meni se situacija bila pravo popravila nakon sto sam ukinula always uloske i presla na librese i naturellu- do tada je poslije user posted image bilo uzasno, crveno, iziritirano, svrbilouser posted image a prvi put da mi je papa bio bas super je bilo na prvoj kontroli nakon poroda (2-3 mjeseca nakon) jer sam se samo prala vodom zbog epitziotomije, nisam imala user posted image pa samim tim ni uloske nisam koristila itd... to je dokaz koliko je sva hemija stetna, al cim sam se opet krenula prati povremeno sa samponima za intimnu njegu i tako to, opet se sve vratilo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 12867
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:27:05   
leona81
ja ne koristim sampone za intimnu njegu ni always koji je uzaaaasan, violeta takodjer, kao da imas pelenu na sebi, libresse su mi najbolji i najprirodniji

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12868
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:32:27   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

ja ne koristim sampone za intimnu njegu ni always koji je uzaaaasan, violeta takodjer, kao da imas pelenu na sebi, libresse su mi najbolji i najprirodniji

ma ja koristim ponekad, kad je situacijauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12869
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:37:00   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ladyblue,razmisljala sam ja o ovome denivit plus cak sam pitala i ovdje koliko je KM,da kazem muzu,ali ne znam posto ona ima 9 mjeseci,nije probala med nikada,a u tom sirupu,ima i propolisa,nisam pametnauser posted image


probaj onaj čaj sa lukom i jabukama

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12870
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:37:36   
emi7908
Da se pozalim
Sinoc bili kod moje rodice, i njeni svekar i svekrva kao vjernici (citaj svekar pio sa mojim M. sljivu), isla i moja mama, koja je naprasno postala aman zaman vjernica, prestala piti, bla bla bla, ok sve postujem, super....i sad mi krenuli kuci a ona Lani, hajde kazi teti manet (kao allahimanet) jer je ja tak ucim da kaze mojoj nani, kojoj ja JEDINO tako govorim kad idem kuci i naravno nazovem selam kad dolazim i stvarno mm to ne smeta...
Lana suti a moja mama opet, ahjde kazi teti manet, kako kazes nani B..Lana suti...ja kazem mama ne gnjavi je idemo...i pozdravim se sa ljudima prijatno...
Sjeli smo u auto, vidim M brze vozi, smrknut, nije progovorio ni rijeci...znam koliko je sati...
Kad smo dosli kuci, kaze molim te reci mami da se ono vise ne ponovi da joj ne bih ja rekao, ni ja ne ucim Lanu da kaze (kako se vec kaze kod katolika ) kad idemo kod moje bake...neka nani kaze manet, ne smeta mi jer postujem tebe, ti tako kazes pa neka i ona nije problem, ali nece mi sad svakoga tako pozdravljati...ja kazem, nani nazovem selam i kad idem kazem allahimanet i tako ce i Lana (njemu ne smeta) ali fkt ne znam otkud mami ovo....koji joj je vrag....


user posted image jao ja sam jutros imala raspravu oko tog pozdrava ... izlazi muž kad E. ćao,ćao aumanet user posted image a mm šta je ovo E.? kaže se doviđenja a maleni čuo od moje mame ( dedo i nana ar. su stvarno uvijek bili pobožni i moja mama se sa njim uvijek tako i pozdravljala i moje straije tetke i on je to čuo i tako sad uvijek) a mene muž pita boga ti sad ti meni objasni na kojem se to jeziku djete pozdravlja? Sabahilde je počela rasprava user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12871
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:37:40   
Emica_sa
Ja cu isto izbaciti sampone za intimnu njegu,ja nikada nisam imala problema sa gljivicama i upalama,ali kako sam kupila sampon za intimnu njegu,ja se nesto nafurala da probam jer nisam prije koristila,nakon par koristenja sam primjetila pojacan iscjedak vracam se ja na svoje staro,bez hemije,samo blago sapun i dossssta vodeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12872
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:38:38   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Da se pozalim user posted image
Sinoc bili kod moje rodice, i njeni svekar i svekrva kao vjernici (citaj svekar pio sa mojim M. sljivu), isla i moja mama, koja je naprasno postala aman zaman vjernica, prestala piti, bla bla bla, ok sve postujem, super....i sad mi krenuli kuci a ona Lani, hajde kazi teti manet (kao allahimanet) jer je ja tak ucim da kaze mojoj nani, kojoj ja JEDINO tako govorim kad idem kuci i naravno nazovem selam kad dolazim i stvarno mm to ne smeta...
Lana suti a moja mama opet, ahjde kazi teti manet, kako kazes nani B..Lana suti...ja kazem mama ne gnjavi je idemo...i pozdravim se sa ljudima prijatno...
Sjeli smo u auto, vidim M brze vozi, smrknut, nije progovorio ni rijeci...znam koliko je sati...
Kad smo dosli kuci, kaze molim te reci mami da se ono vise ne ponovi da joj ne bih ja rekao, ni ja ne ucim Lanu da kaze (kako se vec kaze kod katolika user posted image ) kad idemo kod moje bake...neka nani kaze manet, ne smeta mi jer postujem tebe, ti tako kazes pa neka i ona nije problem, ali nece mi sad svakoga tako pozdravljati...ja kazem, nani nazovem selam i kad idem kazem allahimanet i tako ce i Lana (njemu ne smeta) ali fkt ne znam otkud mami ovo....koji joj je vrag....


user posted image razumijem...ovo bi i mm iznerviralo...ali dobro..neJmamo tih problema...
recimo, njemu smeta (ja nemam neko posebno mišljenje o tome još) kada Rafi naglas primjećuje da je ta zgrada zapravo džamija i svaki put kada prođemo pored, on naglasi mamaaaaaa eno dzamija...hodza peJa user posted image meni je to ok, ili pored crkve, isto tako primjeti, mm to malo nervira kao, sta on ima da sa 2 godine zna sta je dzamija a sta crkava, neću Ba dijete s tim da opterećujem još...mislim, u pravu je..ne znam da li sam ja znala sa 2 godine sta je sta ali heto...bozici i bajrami su skroz druga prica, to redovno obiljezavamo, ali ne forsiramo sad tu neku vjeru, vise je to povod da se nekako svi familijarno okupimo na rucku i da nam bude lijepo...user posted image to je poenta praznika


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12873
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:39:00   
teacher75
lady, ne znam sta da ti kazem, ja pozdravljam svakoga kako on to zeli i ne smeta mi to, al vjerujem da za dijete moze biti zbunjujuce, jer nece znati kako koga da pozdravi. tako sam se ja bila provalila kao mala jednom, kad sam starije ljude pravoslavce pozdravila sa merhaba, jer sam svoje dedu majku tako pozdravljala pa kontala i njih trebam. mama mi bila u zemlju propala od stida, jos moji vazda bili komunisti, nikad me tako nisu ucili, al eto ja pomijesala loncice u svojoj glavici djecijojuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12874
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:39:02   
teacher75
lady, ne znam sta da ti kazem, ja pozdravljam svakoga kako on to zeli i ne smeta mi to, al vjerujem da za dijete moze biti zbunjujuce, jer nece znati kako koga da pozdravi. tako sam se ja bila provalila kao mala jednom, kad sam starije ljude pravoslavce pozdravila sa merhaba, jer sam svoje dedu majku tako pozdravljala pa kontala i njih trebam. mama mi bila u zemlju propala od stida, jos moji vazda bili komunisti, nikad me tako nisu ucili, al eto ja pomijesala loncice u svojoj glavici djecijojuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  513 514 [515] 516 517   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  513 514 [515] 516 517   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *