|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  488 489 [490] 491 492   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:22:41   
teacher75
to je genetski kod, zato imam mm koji zna spavati po 15-16 sati u komaduuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12226
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:28:06   
megi
moja ko zna na koga je povukla i ja i mm smo nevidjene spavaliceuser posted image

a ja se opet nadam da ce ovo drugo bar malo vise spavati od Adne
ona dok je bila manja po danu spavala po 20 min,


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12227
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:33:17   
Anoniman
odkud znas mada kazu da nijedno djete nije isto ne kupi isto recimo kao prvo  zato sad uzivaj user posted image
mA JOK da ja A. uspavam protiv njegove volje ma daj jos odrinja preko dana 2 puna sata u cugu ma on bi i tri sata al ja ga jedva probudim kasno ustane oko pola 4 il 4 .
Navecer kad mu kazem oko 23 ajmo u spavacu kaze necu ocu se igat , nece da spava on sam kaze oko 23.30 il 00 00 ajmo u pajacu.
Al tamo se mazimo za 5 min bude gotovo budi se 2 puta max nekad ni jednom al samo vice mama cuca .
Pa kad mu rezervu stavim pod jastuk kad ova ispadne ne budi me zna dje ostavim sam je nadje i stavi u usta ne budi me.
Ja ne mislim jos odvikavat od cuce neka ga ehhh kako ga smiri jos sad kad ga desni muce, ma nebi je dala za 1000maraka user posted image ..

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12228
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:39:11   
teacher75
ma ne mislim ni ja sada odvikavati, nemam zivce za to al moracu jednog dana. megi, kako user posted image ? znas li spol?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12229
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:03:40   
R&T@
Dobra veceruser posted image

Imali smo setnju s Rinom po Lukavici...
Polomila nas jeuser posted image

Od kako se ona rodila ja sam se prestala cuditi bilo cemu...
drzim se parole: Nemoj se rugati, moze i tebi Bog datiuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12230
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:09:22   
Anoniman
tajra draga istina ti je ovo dole zadnje sta napisa user posted image ja samo sutim ,  i prije sam al mm nije sutio znao je reci ja sam uvjek govorila suti nista ne govori sve ce nas to stici .
Mi smo uspjeli obaviti setnju i kupovinu A smo u velikom luku zaokretali gdje je polica sa igrackamauser posted image samo ga zaokrenemo da ne vidi kad je doso do jelke vice šaje ojo mama . Reko jelka , a šaje ovo reko djeda mraz on ce djede reko ja doso djed pa sjedi pored jelke user posted image prepariran
Nas trenutno izludjuje pitanjima ,podpitanjima .
Dok smo se vozili autom nije ušućivo a mama sta je ono za nebo pita reko oblak anele . Kaze maji obak (iz pokoja crtica ima ) reko jest taj
A šaje ono , na zvjezde pokazuje reko zvjezde on ponovi zeze
Nidje mm na lezeceg policajca, A ce šaje bijo kaze MM kamen on ce ša-sta
Reko macka anele eto sta nemoj vise šuti malo
Kaze necu šaje ono opet pokazuje na nebouser posted image user posted image ponovo i tako u nedogled.!

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 12231
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:12:26   
megi
tiki user posted image zasad dobro, malo sam vise teska i umaram se neko sa adnom al eto
ne znamo jos spol, nece beba da nam se pokaze,
a sto se tice adne ona je za to da bebu bacimo na ulicu

felix oni su samo radoznali i hiljadu puta pitaju sta i kako a na nama je da smisljamo odgovore
tako i moja i kad joj nesto pricam non stop ona govir onda onda onda, onda user posted image


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12232
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:19:02   
Anoniman
megi , cuj da je baciteuser posted image user posted image maza draga .
Ama ja njemu kazem sta je a on opet a šaje ono iako sam rekla user posted image user posted image   a sto pamti ko veliki .
Neku noc djed mu skinuo protezu zube a on meni vice kad smo posli lec mama dede pace, mema bubi user posted image reko gdje su zubi kod djeda on šuti smislja kad ce nema pojouser posted image a reko gdje su tvoji zubi on zinu pokazuju ko tu su .!
Svaki dan nesto novo od njega user posted image .
Sto se tice dr.bebe ja A. znam rec jel A ako me ne budes sluso ja cu sebi rodit drugu bebu briga me a on dodje zagrli me vice nece nece reko  ocu ako ne slusas  a on na to šušat,šušat. Ko slusat ce samo nece bebe .
Kazem mu ajd zvoni tatu kad se igramo on vice tataaaa doji amo
Reko ajd kazi tata dodji ljubi mamuuser posted image a on ce nemele tata dodji ubi anija
Nece mene ljubit neda anela ce .
Kad me mm zagrli pred njim on vristi i tuce mm i mene .!
Ljubomoran

(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 12233
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:19:08   
teacher75
i ja sam umorna i teska, nije ovako bilo prosli putuser posted image jos imam najvise casova nego ikad u svojoj dugogodisnjoj karijeri- tako me potrefilo ove godine pa jedva duram tih 25 casovauser posted image lana je super sad za sad po pitanju user posted image , pravi joj caj, kupuje stvarcice, ljubi stomakuser posted image al govori da nece dobiti bracu nego bebuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 12234
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:21:21   
teacher75
ova moja kad se nas dvoje grlimo smije se i trci nama da se i ona grli s namauser posted image a kad uzmem drugo dijete, nema neke reakcije, nikad nije pravila frku oko toga

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12235
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:21:42   
megi
Lana je super
Adna cak ponekad pocinje i da tepa, pa bude malko ljubomorna tipa da niko nece smjeti nosati ni cuvati bebu
ali joj pricamo stalno pa valjda cemo se sloziti do aprila
a sto se tice posla, sad mi bas dosadi sjediti dugo i dok sjedim nekako sam teskauser posted image


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12236
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:24:19   
R&T@
IZVORNA PORUKA: felix

Sto se tice dr.bebe ja A. znam rec jel A ako me ne budes sluso ja cu sebi rodit drugu bebu briga me a on dodje zagrli me vice nece nece reko  ocu ako ne slusas  a on na to šušat,šušat. Ko slusat ce samo nece bebe .



Izvini, ali ovo je vrlo ruznouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12237
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:24:55   
teacher75
meni je najgore penjanje, hoce mi dusa na nos izaci a na svakom malom odmoru moram po dnevnik gore doleuser posted image onda dodjem kuci i ceka me penjanje na 5. sprat, odnosno 6. posto ima visoko prizemlje, pa me to slomi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 12238
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:25:56   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: dadada

ja bih ga morala zavezati za krevetuser posted image ...kod ovog nema sanse da ostane u krevetu ako on to ne zeli...a ja bi sad mogla spavati kakva sam...slomljena


dadada imam ja dvojicu takvh, Igor je poceo izlaziti iz kreveta kao macka,ja ga gledam neki dan a on se popeo na ogradu,fino se okrenu i doceka se na noge,ja user posted image

tiki,a ti svaki dan govori hvala Bogu pa imam ovako dobro dijete.i kucaj u drvo da se ne urekne.

Igor je jutros ustao u pola 7 i spavao je popodne oko 2 i po sata i to sam ga jedva uspjela nagovoriti da ostane u sobi i gleda tomicu,inace nema sanse,17 puta izadje iz sobe.

a Luka i spavanje bolje da ne pricam,posljeddnjih par noci barem spava skoro cijelu noc sa 1-2 budjenja kratka i nastavi,inace user posted image

ali dobro nevjerovatno koliko sam prije mogla soavati a sada mi uopste ne treba toliko sna user posted image ..

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12239
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:27:40   
Lady26
Zaspa i moja prije pola sata, ja gledam sex i grad, grickam stapice user posted image ....uzas user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 12240
   [Obrisana poruka]
8.12.2011 21:28:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 12241
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:29:28   
Malenaoduvijek
tek kad se rodi i bude tu pored nje vidjeces prave reakcije,sve to sada nije mjerodavno dok ona ne vidi bebu koja uzima dio mame sebi.

kod mene svakim danom postaju sve gori obojica,jeli jedan dodje da se mazi ili da sjedne pored mene eto ti drugog user posted image , a ja ne znam bi li user posted image  ili bi se user posted image ..



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12242
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:29:28   
Lady26
Nece ni Lana uvijek dobrovoljno da spava, ali ima metoda raznih user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12243
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:30:13   
R&T@
MALA, ti si nasa prva zena zmaj, Jelena je druga...user posted image

Ja cvrsto vjerujem i predvidjam da ces ti od februara uzivati, aBd...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12244
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:31:47   
Malenaoduvijek
Sto se tice dr.bebe ja A. znam rec jel A ako me ne budes sluso ja cu sebi rodit drugu bebu briga me a on dodje zagrli me vice nece nece reko ocu ako ne slusas a on na to šušat,šušat. Ko slusat ce samo nece bebe


felix ne zezaj se,zamisli sutra ti se omakne trudnoca pa mislice dijete da je on nesto krivo uradio user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12245
   [Obrisana poruka]
8.12.2011 21:32:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 12246
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:33:43   
R&T@
IZVORNA PORUKA: MALA1994

tek kad se rodi i bude tu pored nje vidjeces prave reakcije,sve to sada nije mjerodavno dok ona ne vidi bebu koja uzima dio mame sebi.




Tek se "zakuha" kad drugo dijete pocne puzati i javljati se...
Do tada ti nedostaje samo ruku, a onda pocnes "cjepkati" srce i vagati da li dajes istouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12247
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:36:20   
teacher75
ja se nikad ne bih usudila namjerno na razliku manju od 2 godine, svaka cast ko se usudi. i ovo mi se omaklo, mislila sam cekati da napuni 2 godine pa tek onda u akcijuuser posted image sad mi je naravno drago sto se to desilo, al da je manja razlika od 2 gdoine ne znam kako bih. pa samo kad pomislim da jedno dijete ne hoda nikako a user posted image , valja nosati non-stop itd...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12248
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:37:30   
Malenaoduvijek
e da vidite ovo moje malo dijete

ima onu pidjamu sa stopama i na jednoj nozi mu izvirio "krompir" i ja ga zezam gdje krompir,a on hoda okolo i ponavlja ooopii (to bi trebao biti krompir)



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12249
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:38:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

e da vidite ovo moje malo dijete

ima onu pidjamu sa stopama i na jednoj nozi mu izvirio "krompir" i ja ga zezam gdje krompir,a on hoda okolo i ponavlja ooopii (to bi trebao biti krompir)



user posted image user posted image user posted image
a lana zadnje vrijeme kad nesto od odjece proba govori "tamam"user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  488 489 [490] 491 492   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  488 489 [490] 491 492   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *