|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  489 490 [491] 492 493   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:39:58   
Malenaoduvijek
tiki
sve se to izdri i prodje,ja sam u 8 i 9 mjesecu svaki dan vodila Luku na vjezbe na pedijatriju...
ali bitno je da ti sebi napravis konstrukciju u glavi i da tako funkcionises.
ako stalno govoris ja ne mogu ovo i ono naravno da neces moci jer sama sebi samo otezavas.

a iman,dobro smo mi nista nam ne fali user posted image user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:41:01   
teacher75
ma znam, sve covjek izdrzi, sto se mora moze se, al eto ipak mi je drago sto je ovako ispalo, sto nije prijeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:41:42   
megi
bice nam veselo
ali ko sto tajra dijelimo se i mnozimo ljubav

evo nasih zenica Mala, jelena, emica mala razlika a vidi ih samo kako su optimisticne
bicemo i mi user posted image


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12253
   [Obrisana poruka]
8.12.2011 21:42:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 12254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:44:36   
Malenaoduvijek
tajra user posted image user posted image

nije mi bilo svejedno kad mi se Igor rodio,jos svi porblemi koje je Luka imao.bilo je guravo zaista,ali nekako je i to proslo.
i iskreno sada mi je drago da mi je ovako mala razlika jer mi je sve puno lakse kako su veci.

a sto kaze tajra nadam se da ce mi biti jos lakse.

meni srce ko planina sto mogu s njima sama izaci napolje,hej...idemo nas troje gdje zelimo i niko nam ne treba.osjecaj boli glava.

da ih samo vidite kada pocnu da se valjaju po podu,ne znas koji je gore,koji dole.
Igor nece u sobu navece bez brace,naucio da idu zajedno i masa stvari.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:45:11   
Lady26
Iman, mojne se ulizivat' user posted image user posted image user posted image
Udarili mi stapici u glOvu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:46:30   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MALA1994

meni srce ko planina sto mogu s njima sama izaci napolje,hej...idemo nas troje gdje zelimo i niko nam ne treba.osjecaj boli glava.

da ih samo vidite kada pocnu da se valjaju po podu,ne znas koji je gore,koji dole.
Igor nece u sobu navece bez brace,naucio da idu zajedno i masa stvari.

user posted image user posted image user posted image user posted image
A do skoro nisi mrdala iz kuce, koja promjena user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12257
   [Obrisana poruka]
8.12.2011 21:48:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 12258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:51:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

Sto se tice dr.bebe ja A. znam rec jel A ako me ne budes sluso ja cu sebi rodit drugu bebu briga me a on dodje zagrli me vice nece nece reko ocu ako ne slusas a on na to šušat,šušat. Ko slusat ce samo nece bebe


felix ne zezaj se,zamisli sutra ti se omakne trudnoca pa mislice dijete da je on nesto krivo uradio user posted image
trnutno je tako user posted image   proce ga nekad hajd ....
sad zasad pali kad ne slusa user posted image
Znam mozda ruzno zvuci , al on meni neda prismrditi drugom djetu kad mi dodje  prijeteljica pisala sam vec ne smijem neda da uzmem bebu .
Ja ga uzmem on vice ocu i ja da njega uzmem nosat il se dere vice sidji bizi od mame
Tako da ja to djete ne uzmem u ruke nikako a imala bi zelju .Kad mu pokusam fino rec mama uzme malo E . malog on je beba tebe mama vise voli samo malo da ga ljubim dere se udara me neeeeeee ne dijat neeeee
Eto valjda ce ga nekad proci . !


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 12259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:52:12   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Lady26

Iman, mojne se ulizivat' user posted image user posted image user posted image
Udarili mi stapici u glOvu user posted image user posted image user posted image


pusti zenu neka je  user posted image user posted image  godi to...

ja jedem knedle, izvolite ko je za user posted image

a ja vidim da zene kod kojih je veca razlika imaju pravih problema sa ljubomorom..dijete sa 3,4,5 godina je vec svega svjesno i nece da dijeli user posted image

a moj piso nije bio svjestan nicega user posted image  a kamoli brata.
kad Igor pocne plakati a on viri u krevetic da vidi ko je sad to,nista mu nije bilo jasno user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:53:01   
teacher75
ma mene iskreno najvise sada zeza ovaj 5. sprat i ne ide mi se nigdje jer znam sta me ceka kad se vracam kuci, rijetko kad hoce bez placa i pobune da se sama popne, a nema sanse da je nosim, jedva i sebe nosim, pa kontam sta bi bilo da se ovo desilo kad nije mogla nikako da hoda, ne bi nigdje mogli izaci bez necije pomoci, a sa mm se uganjam svaku prijestupnu da zajedno izadjemo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:54:33   
teacher75
ma ne bih ja voljela ni vecu razliku, nekako mi je idealno izmedju 2 i po i 3 i po godineuser posted image tamam sto bi lana reklauser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 8.12.2011 21:55:07 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:56:34   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Lady26

Iman, mojne se ulizivat' user posted image user posted image user posted image
Udarili mi stapici u glOvu user posted image user posted image user posted image


Nemoj više štapića user posted image

Gdje ti bi taj sex i grad...ja sve kanale pretražila i nixuser posted image


Fox life, od utorka do petka, 10 do 9 user posted image , po 2 epizode...meni taman "na vrijeme" Lanu u krevet i buljim u tv user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:57:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: Lady26


a moj piso nije bio svjestan nicega user posted image  a kamoli brata.
kad Igor pocne plakati a on viri u krevetic da vidi ko je sad to,nista mu nije bilo jasno user posted image



hej dusa draga user posted image user posted image .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 12264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:57:44   
Malenaoduvijek
iman fox life,upravo zavrsio

a megi ne brinem se ja za tebe ti si optimistauser posted image i pozitivna

a ni za tiki ona ima srecom mamu koja je tu da joj pomogne kada zagusti zato ona i moze kukati ima kome ...

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 21:59:48   
Malenaoduvijek
tiki i ja sam visoko,a evo lady neka mi ne da slagati,jedan u narucje drugi za rukicu i negdje tu kolica a ruksak na ledja.

eh sad su poceli da idu obojica da idu za rukicu i gore i dole user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:00:34   
teacher75
hehe, dobra si mala, svaka cast mamiuser posted image moram joj spomenik sagraditi, zena je zmaj stvarno, nije djaba lavica u horoskopuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:01:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

hehe, dobra si mala, svaka cast mamiuser posted image moram joj spomenik sagraditi, zena je zmaj stvarno, nije djaba lavica u horoskopu[sm=smiley1.gif]

ma lavica je samo takauser posted image

nije da se hvalimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12268
   [Obrisana poruka]
8.12.2011 22:02:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 12269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:03:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994

tiki i ja sam visoko,a evo lady neka mi ne da slagati,jedan u narucje drugi za rukicu i negdje tu kolica a ruksak na ledja.

eh sad su poceli da idu obojica da idu za rukicu i gore i dole user posted image

dobro je dok mogu za rukicu, al moja lana je prohodala tek sa 18mj., tako da me zadesila razlika ko kod vas mi citavu trudnocu same nigdje makli ne bismo mogle.a kontam abd kad rodim, ovo malo u sling ili mai tai a lanu za rukicu, valjda vise nece praviti probleme kod penjanja tada, ima fore da se usteli i navikne jos nekih 4-5 mj.user posted image kolica su mi srecom u prizemlju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:07:29   
Malenaoduvijek
tiki
znas li ti sa koliko je Luka prohodao?

on je tek sada poceo da ide za rukicu sa 2 godine i 10 mj uz i niz stepenice,a prohodao je tek sa 2 god i 2 mjeseca skroz samostalno. samo sto ja niti volim da se zalim ni da to gledam na taj nacin...ali dobro nismo svi isti naravno.





_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:07:34   
Lady26
Ticer, Luka od Male je "skoro" prohodao, imao je preko 2 godine, mala grijesim li?!
Masallah tek sad fino hoda, skupljenih nogica kao praiv djecak...al svejedno ona sa njima dvojicom izlazi....jedan u nosiljku ili za rukicu a drugi u kolica i oooooogroman ruksak (tezak Boze sacuvaj), to je za divljenje...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:10:36   
Lady26
Odoh se makar malo pomaziti sa M. drugo ne mogu nista user posted image user posted image user posted image
Mala, jeste li kahFenisale user posted image user posted image user posted image ?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:11:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

tiki
znas li ti sa koliko je Luka prohodao?

on je tek sada poceo da ide za rukicu sa 2 godine i 10 mj uz i niz stepenice,a prohodao je tek sa 2 god i 2 mjeseca skroz samostalno. samo sto ja niti volim da se zalim ni da to gledam na taj nacin...ali dobro nismo svi isti naravno.





nisam to znala, pa i ne treba da gledas na taj nacin, naravno. sigurno ti je bilo tesko, al sada hala bogu mozete sami

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 22:12:20   
Malenaoduvijek
ne grijesis,evo upravo i ja napisah.

a nijesmo,tekja mi obuzeta bila kao i ti.trebale bi sutra user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  489 490 [491] 492 493   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  489 490 [491] 492 493   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *