|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  487 488 [489] 490 491   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 17:02:06   
Amani12
Joj,Jelena user posted image
Ne znam sta da ti kazem.
Mi smo pili sumamed.
Ispili bocicu,nije djelovao,pa dobili novi antibiotik.user posted image
Istu muku s turom mucili ,punih sest mjeseci.Dvije sedmice tura,pa dvije sedmice malo pauze i oporavka,pa opet...
Ne znam zaista,samo vam od srca zelim da cim prije prodje...user posted image

< Poruku je uredio Amani12 -- 8.12.2011 17:03:13 >


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 12201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 17:06:48   
Anoniman
jelena sumamed je najaci antib koliko znam haman mi ga pili kad je imao brohitis nama je pomogao ...
Sad neznam mozda joj ne odgovara stvarno neznam  cim se tura stalno vraca nesto nije o.k sigurno nece dzaba sigurno skakat ko luda danas bi vam trebalo biti bolje druga je doza ....
Zao mi je sto je muci tura user posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 12202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 17:13:24   
teacher75
pozdravljam sve, felix kraljica siuser posted image imate vise zuba od nas, mi jos nemamo nijednu tricu, ali imamo jedinice, dvice i cetvorke, fale nam jos i peticeuser posted image ja bila prva smjena, jedva ustala jutros, sinoc kasno zaspala pa jedva, citav dan ko da me neko pretukao. poslije skole isla u one2play da izaberem igracku za paketic od skole- do 30km, to nam je limit a ne mozemo dodati jos novca pa kupiti nesto sto nam se svidja,jer ide preko racuna. na kraju nam samo preostale lego kockice sto se tice igracaka za njen uzrast. da je starija, uzela bih joj neku od onih drustvenih igara, ima stvarno super izbor.al eto drago mi zbog lane sto ce biti organizovana priredba i deda mraz i paketic kakav- takavuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 17:16:13   
megi
jelena misa mu vise i temp

mala sto kaze tekja satori su pravo lagani ali nama dobro sluzi, mi kupili u merkuru na stupu i dobro nam dodje za skloniti igracke a nekad se i ona zavuce pa se igra

moja vec prica kako ce joj deda mraz ako bude dobra donijeti paketicuser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12204
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 17:32:08   
gvendolina
joj felix draga oplakahuser posted image user posted image user posted image

jelena pa kako nije tura jos spala,misa muuser posted image ...sta mislis da je odvedes na pedijatriju veceras ako bude jos tako velika...jesi li sama?

zna li neko ima li novosti za sonju,taaajra izmahalaj namuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 12205
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 17:36:39   
Anoniman
megi prosle god je A. toliko plakao bojao se deda mraza a cisto sumnjam da ce i ove god biti bolje hm ..... sve prica o.k al kad ga vidi bjezat ce ko djavo od krstauser posted image user posted image znam ja to.....
gvodelina sta ima kod vas sta drug radi kako tuta trening napreduje ?
Aj drago mi je da sam vam dan popravila nisam to imala namjeru malo se cak sramim jer sam smotana neznam nikako sracunat te zube kako treba ccc bas sam smotana al eto nesramim se pitat  sta cu kad nezz tacno .....
Mi cemo jos malo u shpoing uh dal ce A. slusat znam da ce trcat za igrackom al nacu mu jednu i da miruje , dok sve ne obavimo
Tiki i meni se svidjaju te drustvene igre ima i kod nas dosta ih da A. zna ja bi uzela monopoli da se igramo a dzaba uzimat on bi to podero kao sta zna
Vidim vi naveliko piset_e o slikovnicama trazite  hm ja A.kupila zanimalo ga malo posle oso do taje kaze didi tata ejo papi paji mi ijone -da mu pravi avione jer skoro tata reko nema vise papira anel pobaco avione ponestalo mu papira a anel se snaso toliko o nasoj intersovanju o slikovnicama
Neku noc mu kad smo posli lec ispricala crvenkapicu pricu ja ju znam , posle vicem ocu prica crvekapicu kaze necu , ocu  da se igam-oce da ustane da se igra


< Poruku je uredio felix -- 8.12.2011 17:39:14 >

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 12206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 17:47:47   
R&T@
Jelena, draga, hajde ti na Pedijatriju...

Sto je dosta, dosta...gore ce joj sve nalaze uraditi...user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 17:50:15   
Anoniman
Jelena, ja se sa tajrom slazemuser posted image

A ja ne znam koji je meni klinac...osjecam se ko da me bager pregazio...ko da cu se razbolitiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 12208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 18:22:49   
Lady26
user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sutam balone po kuci, nesto mi nadoslo, a Lana ce : mama, imas li zdravstvenu knjizicu, idi doktoru, lijeci se mama user posted image user posted image user posted image user posted image
M. je nagovorio user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 19:13:05   
Malenaoduvijek
ovo je za tekju user posted image
a megi,tekja hvala za info,dobice tata zadatak da gleda sator u merkuru

jelena ja ti danas rekoh,Igor je pio sumamed i njemu je pomogao ali kao drugi antibiotik kad je bio u pitanju bronhitis...

a nadam se da cete otici na pedijatriju da vam urade one kulture sto se rade kod tako visoke temp,e .ebiga ne mogu se sjetiti kako se zovu u vraga...

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12210
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 19:15:36   
Malenaoduvijek
felix
a narast ce on i za slikovnica sacuvaj mu.ja sam stvarno dosta kupila i par sam im ostavila a ostale sklonila dok malo ne porastu.

s rano mu je za monopola,prvo treba nauciti covjece ne ljuti se da igra,e ti si ziva legenda.

danas si mi stvarno popravila dan user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 19:39:51   
Lady26
Sta ima jos?
Jelo to kod Ane stvarno nije "normalno"....zao mi i nje a i vas sto se mucite toliko....user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 8.12.2011 19:40:10 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12212
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 19:50:13   
teacher75
pogledajte ovu pametnicuuser posted image
http://www.youtube.com/watch?v=brQjlXvWW68&feature=share

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:00:00   
Malenaoduvijek
tiki malena je legenda user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:01:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

tiki malena je legenda user posted image

i ja sam se odusevila, tako je simpaticna, duhovita a i nadarena, rodjena glumica i sarmerkauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:03:22   
teacher75
ja lanu uspavala vec u pola 8, nisam vise izdrzala, ona je spavala samo sat vremena danas i citavo popodne nervozna i pospana a i ja s posla dosla ko zombi, jedva sam cekala da se ispruzim u horizontaluuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12216
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:04:32   
Malenaoduvijek
i do kada ce spavati ujutro

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:07:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

i do kada ce spavati ujutro

vidjecemo, iskreno se nadam da me nece nadignuti prije pola 8user posted image premorena je, sinoc je zaspala u 10 (sto je za nju jako kasno jer inace zaspi oko 9) a ustala je nekad iza pola 8 i oko podne spavala samo sat vremena (inace spava oko 2 sata), pa se nadam da nece sutra uranitiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:08:27   
teacher75
uglavnom tokom noci spava 10.5-11 sati u komadu i tokom dana dva sata, to joj je neki prosjek

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:11:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

uglavnom tokom noci spava 10.5-11 sati u komadu i tokom dana dva sata, to joj je neki prosjek
ja se njoj vec odavno DIVIMuser posted image


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:12:07   
Anoniman
kako je uspijes uspavat? Ja A. ne bi uspjela uspavat nema sanse...svi bi zaspali prije njega...on kad mu se spava pocne hodati po kuci ko nervozna ukrajinkauser posted image tako znam da mu se spava...a inace...ma nema sanse

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:14:57   
teacher75
uvalim joj cucu i dam dekicu, kenjka 2-3 minute u kreveticu i govori "nece da spava" i nakon toga zaspiuser posted image budi se ona 2-3 puta u toku noci ali samo da trazi cucu ili vodu i nastavi. bice problem kad budemo izabacili cucu, on da nek nam je bog na pomoci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12222
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:17:48   
Anoniman
ja bih ga morala zavezati za krevetuser posted image ...kod ovog nema sanse da ostane u krevetu ako on to ne zeli...a ja bi sad mogla spavati kakva sam...slomljena

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:19:55   
megi
joj Tiki kako vam zavidim na tolikom spavanju

dadada ista situacija
nema sanse da ja nju uspavam kad se meni spava, sinoc je jedva zaspala u 23 sata, budila se ne znam ni koliko  puta i jutros u 8 na nogicama, a ja danas druga i bas mi se spavalo, ali ne da se meni

Lady jel ti ovjerena knjizica user posted image




_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12224
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 20:20:46   
teacher75
suti, mozda i meni ovo drugo bude sve kontra od lane, jos musko, jadna jauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  487 488 [489] 490 491   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  487 488 [489] 490 491   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *