|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  475 476 [477] 478 479   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:52:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mersiha 77

dadada jebem ga ti si mene zaboravila
rece postavices mi link kad se vratis juce i nistauser posted image
nisam ja tebe zaboravila, neg ti nisi vidjela jucer sam ti stavila link...cek sad cu ti ga opet naci

(odgovor članu mersiha 77)
  Neposredna veza do poruke: 11901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:54:18   
DM
Ja ti jelo ne bih "prisjedala" na muku(znam kako sam ja ljetos s djecom deverala-19 puta doc otišli)
Samo ću ti reći da joj uvedeš šta dobro za imunitet(u ovo ni sama ne vjkerujem 100%jer imunoglukan 0 bodova-mada mi ga doc nafalio vem tako)-moji su trenutno na denivit sirupu sa brovim iglicama, propolis kapima za djecu i matična mliječ+kolostrum(nekako smo sa kašljem zeznutim prošli bez doc,a šta je pomoglo -Bog Dragi zna)
Mislimo na vasuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:57:20   
selebriti

IZVORNA PORUKA: sretna_mama


Neki dan je bio u igraonici u Škafi..moram reći da je fenomanalno..




Mi "visimo" u Škafi. E. baš uživa tamo, ..Doduše, malo je hladno, ... Hvala Maloj Selimi za preporuku user posted image




_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 11903
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:58:55   
Mala Selma
selebriti user posted image .Zovi kad budete isli da i mi sa vama idemo, autom, a muzica cu ostaviti da odmara u kuci user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11904
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:59:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

mersiha...eno sam ti stavila dva teksta na http://www.ringeraja.ba/forum/m_22352/mpage_4/key_/tm.htm#1139277
nisam nasla prikladniju temu...mozda hanady zna je li ima neka koja vama vise odgovara
elem sve normalno...no sikiriki

evo gauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:00:02   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

selebriti user posted image .Zovi kad budete isli da i mi sa vama idemo, autom, a muzica cu ostaviti da odmara u kuci user posted image user posted image


Idemo predveče.... bujrum... a šta je s pljuskavicama, ... jel ih Afan izbjegao??

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 11906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:01:52   
Anoniman
Ma pije ona meni Imunoglukan i dalje, ali po meni je on nula bodova, ali svi mi govore kad si pocela nastavi, mislim na dr. Okrenula sam se malo prirodnom poboljsanju imuniteta, vise mi je sirupa na vrh glave. Ovako pocinje nas dan. Antibiotik, imunoglukan, flonidan, apetito, operil P, tobrex, a tako i zavrsava, s tim posto je non stop pod temperaturom tu je i nesto za temperaturu.
Leena njoj je dok je upala usiju u toku strogo zabranjeno mjenjanje nadmorske visine, mislila sam je ja malo na planinu poslati, ali dok ne izlijecimo upalu nema sanse, tako da ni od mora nista. Kad se samo sjetim kakva je bila kad se vratila od bake i deke sa planine dusa me zaboli kad je vidim sad, dijete bukvalno procvjetalo bilo.

< Poruku je uredio jelenaT -- 7.12.2011 13:02:45 >

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 11907
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:03:38   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: sretna_mama


Neki dan je bio u igraonici u Škafi..moram reći da je fenomanalno..




Mi "visimo" u Škafi. E. baš uživa tamo, ..Doduše, malo je hladno, ... Hvala Maloj Selimi za preporuku user posted image





I nama je igraona u škafi super,najvise igracaka a i ima i prostora...samo sto smo se mi uvijek skuhali kad smo bili,zar je sad hladnouser posted image

jedina je mana sto nemaju vrata na onom ulazuuser posted image ,tako da ja ni vece dijete ne bi smjela samo ostaviti a i sto nije odvojen onaj prostor za roditelje
jedino ne preporucujem da se ide utorkom,jer je tada besplatno i bude opsti krkljanac...hajd sto je puno djece vec po dvoje roditelja pa bude ludnica


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:06:03   
Leena
Leena njoj je dok je upala usiju u toku strogo zabranjeno mjenjanje nadmorske visine, mislila sam je ja malo na planinu poslati, ali dok ne izlijecimo upalu nema sanse, tako da ni od mora nista. Kad se samo sjetim kakva je bila kad se vratila od bake i deke sa planine dusa me zaboli kad je vidim sad, dijete bukvalno procvjetalo bilo.


E, miša mu:((... I te uši više... Mene isto opet uhvatilo, Ana i ja vazda u duetu tu upalu dobijemo. Ne znam, Boga mi, sta bih ti rekla, ali mi je tako zao sto se patis tolikouser posted image



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11909
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:12:40   
selebriti

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: sretna_mama


Neki dan je bio u igraonici u Škafi..moram reći da je fenomanalno..




Mi "visimo" u Škafi. E. baš uživa tamo, ..Doduše, malo je hladno, ... Hvala Maloj Selimi za preporuku user posted image





I nama je igraona u škafi super,najvise igracaka a i ima i prostora...samo sto smo se mi uvijek skuhali kad smo bili,zar je sad hladnouser posted image

jedina je mana sto nemaju vrata na onom ulazuuser posted image ,tako da ja ni vece dijete ne bi smjela samo ostaviti a i sto nije odvojen onaj prostor za roditelje
jedino ne preporucujem da se ide utorkom,jer je tada besplatno i bude opsti krkljanac...hajd sto je puno djece vec po dvoje roditelja pa bude ludnica



Ma hladno jeste, .. ja ponesem sebi još jedne čarape da obučem user posted image bude mi zima i s nogu, .. E. se brzo ugrije, a i ja s njom, ....user posted image
A čula sam i ja da je utorkom free... a navodno i četvrtkomuser posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 11910
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:13:16   
mersiha 77
dadada hvala ti puno procitala sam ga i nasla sam ga
izvini nisam vidjelauser posted image
auuuuuuuuuuuu koliko cu ja imati muke kad ga budem ostavljala u vrtic
a ja moram u skolu ici da zavrsim da bih mogla traziti posao
uh vec mi sada muka,kako cuuser posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11911
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:14:37   
Anoniman
Jaka gnojna angina... sumamed propisala i da nastavimo i sa ovim klavaxom sto pije sada.

(odgovor članu mersiha 77)
  Neposredna veza do poruke: 11912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:17:43   
Anoniman
Prije par god. to je bilo prije A. kada sam ja sebi ukljucila te sirupe za imunitet&co...jer sam mislila ne moze stetiti...reklamira se...bla...bla...u roku od dvije sedmice ja dobijem upalu pluca...nikad teze nisam bila bolesna...ne kazem da je od sirupa...ali sam ubjedjena da se moja ravnoteza, a svaki covjek je jedinka za sebe, uzdrmalauser posted image ...ovo su moja tumacenja...ofkorz...isto je tako i sa "hemijskim" vitaminima...redovno se razbolim cim pocnem sa jacanjem organizma hemijskim putem...mozda je sve to slucajnost...ne znam...znam samo da sam najzdravija kada nsita tog tipa ne uzimam...samo prirodno tj. raznovrsna hrana...bijeli luk zakonuser posted image Jedan od razloga zasto ne zelim nista od toga A. da ukljucujem...a jos mi je i pokojna tetka bila farmaceut...i sama je vazda govorila da se farmacija pretvorila u najveci biznis prodavanja magle...osim naravno onih lijekova koji lijece razna oboljenja...bez kojih ne mozes ili si gotov...a ostalo da je cista kozmetika

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 11913
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:18:15   
Lady26

IZVORNA PORUKA: selebriti


Hvala Maloj Selimi za preporuku user posted image




Kako se ismijah user posted image user posted image user posted image
Hahahahahahahahahahhaahahha user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:19:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Jaka gnojna angina... sumamed propisala i da nastavimo i sa ovim klavaxom sto pije sada.
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11915
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:24:05   
Lady26

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Jaka gnojna angina... sumamed propisala i da nastavimo i sa ovim klavaxom sto pije sada.

user posted image Da ozdravi brzo user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:27:36   
Anoniman
ma nista...evoo ti i ova tema pa iscitaj...jucer je nisam nasla...a znam da je bila...napisi post...mozda se neko friskijiuser posted image   izborio sa tim pa da ti da savjet http://www.ringeraja.ba/forum/m_128200/mpage_5/key_/tm.htm
IZVORNA PORUKA: mersiha 77

dadada hvala ti puno procitala sam ga i nasla sam ga
izvini nisam vidjelauser posted image
auuuuuuuuuuuu koliko cu ja imati muke kad ga budem ostavljala u vrtic
a ja moram u skolu ici da zavrsim da bih mogla traziti posao
uh vec mi sada muka,kako cuuser posted image



(odgovor članu mersiha 77)
  Neposredna veza do poruke: 11917
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:27:40   
Mala Selma
Selebriti, pa nisma ja Selima, hahhaha
A izbjegli smo pljuskavice, nema ih na vidiku hvala Bogu, nebi ja tvoje dijete zarazilauser posted image
Jelena jako mi je zao i zelimjoj brzo ozdravljenje.Moj A.je u sept. ima gnojnu anginu ma to je strasno bilo, isto tura dugo i pod antibioticama i popio je 2 boce ospena.A dr.mu je "skidala" gnoj sa stapicima sto se gleda grlo, ma to je uzas bio koliko gnoja ima u tako malom grlu i na krajnicima.

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11918
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:27:54   
emi7908
IZVORNA PORUKA: selebriti


Hvala Maloj Selimi za preporuku user posted image




Kako se ismijah user posted image user posted image user posted image
Hahahahahahahahahahhaahahha user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oplakah ti Lady....

Helllo raja....
Jelena brz oporavak tvom cvjetiću ...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11919
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:28:16   
Anoniman
Ali mi nije jasno kako jaka gnojna angina a brisevi juce gotovi uredu. Jedino posto su brisevi u petak radjeni da nije od petka pa do danas pokupila.Rekla toliko je jaka da ce jos dva-tri dana biti jaka temperatura i da nastavim voltarenom da skidam, kao ona ne preporucuje voltaren, ali kod temperatura preko 40 i gnojne angine on je najbolji.

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11920
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:30:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ali mi nije jasno kako jaka gnojna angina a brisevi juce gotovi uredu. Jedino posto su brisevi u petak radjeni da nije od petka pa do danas pokupila.Rekla toliko je jaka da ce jos dva-tri dana biti jaka temperatura i da nastavim voltarenom da skidam, kao ona ne preporucuje voltaren, ali kod temperatura preko 40 i gnojne angine on je najbolji.

pa jel pila antibiotik kad su joj uzimali briseve?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11921
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:32:14   
salmy
Pozdrav za rajuuser posted image
Jelena draga istu stvar smo imaliuser posted image zelimo Vam brzo ozdravljenje

Ostale mamice imate mahanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11922
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:32:25   
Anoniman
Nije. U petak ujutru uzela briseve i onda pocela antibiotik. Mada evo citam da gnojna angina nastaje naglo dan-dva je period inkubacije.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11923
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:32:58   
Mala Selma
Nama je isto voltaren pomogao i to zbog ture od 40 dr.je rekla da mozemo stavljati i na 6 sati.Znam kako ti je, ali hvala Bogu da znas sta je u pitanju.Meni je dr.rekla i da pokusam sa: kiselim krastvcima, limunadom, colom, jet ro pomaze da "puknu" cepici i gnoj izadje.Ja sam mu davala samo limun da jede i cistila stapicem grlo.Vrlo brzo ce ona biti dobrouser posted image
a leydi samo se ti smij Selimiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11924
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 13:33:57   
Lady26
Selima, a kad idete u igraonu, da se prislepam user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 11925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  475 476 [477] 478 479   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  475 476 [477] 478 479   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *