|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  474 475 [476] 477 478   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 10:24:41   
dubravka01
Dobro jutro od nas,

Šaljemo pozitivne vibre svima za sto brže ozdravljenje user posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11876
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 10:28:15   
Anoniman
Bananice hvala od srca. sacekacu mm sa posla, ne moze izaci, a ova zena sto mi ih pricuva kad mi treba ovako za dr pocela raditi. Moram nekog opet naci u komsiluku da mu platim kad mi ovako treba.

(odgovor članu dubravka01)
  Neposredna veza do poruke: 11877
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 10:31:36   
bananica
ma nema na cemu, tu smo da pomognemo kad zatrebauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11878
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 10:45:07   
gvendolina
jutro i od nasuser posted image

Jelena draga bas mi je zao,ne znam sta bi ti reklauser posted image Divim ti se na tvojoj snazi,ja sam veliki panicar i ne znam kako bi se snasla na tvom mjestu,svaka cast, jos se sama  moras boriti sa svime....samo da ti pozelim da to sve ubrzo prodje aBduser posted image

Hanady draga i tebi brzo ozdravljenjeuser posted image  

Mi smo skitali ovih dana,juce isli kod moje rodice pa se A izmorio sa njenim cetverogodisnjakom tako da je zaspao u autu oko pola 7 kad smo posli kuci.Ali se par puta budio placuci,jedva sma ga smirivala....vjerovatno je sanjao dogadjaje iz prethodnog dana pa me sve u snu zove,govori nedam ,mojeuser posted image

Juce ne stigosmo izaci na snijeg a A se tako obradovao kad ga je ugledao,danas cemo nadam se,iako je tmurno vani ,nadam se da nije previse hladnouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11879
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 10:52:05   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ladyblue sta ima u mom rodnom krajuuser posted image


sunce...ljepotauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11880
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 10:53:46   
ladyblue RR
Jelena draga, šta je više?! Ima li kraja? sada malo cnog humora...kako je krenulo, nećemo piti kafu kada krenu na fakultet nego kada njih dvije udamo a Luku oženimouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11881
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:08:48   
Anoniman
Jelena, hebemu misa viseuser posted image ...zao mi je pilica...a vala i tebe...ja ti kapu skidam...nego ne zelim te crnjaciti..jesu li joj pluca gledali/snimali meni je tako temp trajala 2 sedmice od upale pluca...bas ta visoka

ladyblue...cisto sumnjam da je njoj antibiotik mogao za dan tako djelovati...al haj...prije da je virusno pa da se organizam sam izboriouser posted image ...sad joj obavezno ukljuci sve moguce da joj obnovis crijevnu floru sto prije...i ja bih odmah uradila nalaz stolice  na bakterije/parazite da ste mirni

Mi smo bili na dip-u (orl)...dobili smo termin za pon....iako sam ja zvala i fino mi zena rece da mogu doci bilo koji radni dan izmedju 9-10...sad kao-  nije to istina...al haj...imamo termin za pon...bili smo kod njegove malenkostiuser posted image kako sam sebe zove...tj. klinickog logopeda...pa cemo ici kako on kaze...tj. sve sto mi je mala rekla...on meni prica...mislim se ja...sve znamuser posted image ...al eto...idemo kako cika dr. kaze pa cemo onda bezbeli na kraju zavrsiti kod dr. za koje sam ovdje dobila info...i opet kazem...al  haj...da i njih gore poslusamuser posted image
Usput...A. je spucao medicinsku sestru koja mu je prisla tepajuci u potkoljenicu nogomuser posted image ...izgledalo je ko na filmovimauser posted image user posted image ...a ja sam se uredno crvenila i izvinjavalauser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11882
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:12:45   
Lady26
Pa sta ti rece doktor, ti svasta napisa ali ne napisa nista user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 7.12.2011 12:14:10 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11883
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:15:00   
sretna_mama
Dobar dančić..

Da vas sve lijepo pozdravim..poželim ugodan dan...
Nisam baš s vremenom..

Nadam se da ste svi dobro, zdravo..ako nekome šta fali..brzo ozdravljenje..

Moj Edvin zaspao..Dobar je ..sluša..
Neki dan je bio u igraonici u Škafi..moram reći da je fenomanalno..


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11884
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:16:09   
rose 87
dan user posted image
jelena bas mi je zao,joj ja se bojim temp. pravo jer je E. tesko skinuti temp. nadam se da cete uskoro svi biti bolje
hanady,marijana i vama zelim brzo ozdravljenje
felix jeli A. jos uvijek u vrticu

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11885
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:17:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa sta ti rece doktor, ti svasta napisa ali ne napisa nista user posted image user posted image
pa nistauser posted image ..rece da dodjemo u pon.user posted image ...a sit se ispricaouser posted image da je jedini u sa....da drzi seminareuser posted image da hoda po domovima zdravljauser posted image itd...itd...

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11886
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:18:54   
Lady26
Znaci nahvalio se postenski user posted image user posted image
Hajde neka, fino je to user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11887
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:22:43   
Anoniman
pa kuces dalje kad sam sebe oslovljava sa "moja malenkost"...dobro je pa me mala upozorila...tako da se nisam puno sokiralauser posted image ...vise mi je simpa bilouser posted image
on je mene prvo krenuo "naruziti" sto sam mu dosla...jer se on bavi iskljucivo klinickim pacijentima...al sam bila spremna...pa sam ga usutkala...tako da se na kraju smeksaouser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11888
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:24:41   
Leena
Ja samo da mahnem... Nemam vremena puno da citam, a i danas sam u ovom raspolozenju user posted image !
Srecom pa me kuci slusaju i muz, i esma i cuko, inace bih poludjela, ovako samo cekam kraj radnog vremena i bice sve ok!

user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11889
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:24:44   
mersiha 77
dadada jebem ga ti si mene zaboravila
rece postavices mi link kad se vratis juce i nistauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11890
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:31:26   
Anoniman
Moje dijete mm odvede doktoru, nije pomogao dalsy, nista nije skinuo temperaturu, nije pomogao lupocet, skocila joj na 40,7 sad joj stavila pola voltarena i odvede je doktoru. Jos na sve ovo prvi put mi dosla user posted image posle poroda, imam osjecaj da se na djelice rastavljam koliko me stomak zeza. Srece da ne ureknem Luka dobar, jadan kao da zna sta se desava cijelo jutro ili drinjca ili lezi u ljuljasci.

Dadada nisu joj slikali pluca ali jesu slusali. Ona meni nikad se nije ni jednom zakasljala od kako se rodila, stvarno nije imala sa tim problema, pa se nadam da nisu pluca.

(odgovor članu mersiha 77)
  Neposredna veza do poruke: 11891
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:32:03   
bananica
IZVORNA PORUKA: mersiha 77

dadada jebem ga ti si mene zaboravila
rece postavices mi link kad se vratis juce i nistauser posted image



user posted image user posted image pa postavila ti zena link plus te obavijestila

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 11892
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:33:35   
Leena
Mersiha, stavila ti je link, ja sam vidjela, zarovi se malo;)

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 11893
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:38:21   
bebacha
a joj Jelena stvarno nema smisla vise.nebi da te prepadam al s nama u bolnici je lezala djevojcica sa upalom pluca a nije kasljala nikako.
ja svoje djete okupala i evo ga spava.moglo bi se kasnije i u setnju,ima sunca nekoguser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11894
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:40:03   
Hanady RR
jelena ja opet mislim da je to prevelika temperatura za upalu pluća...al opet sve nekakve atipične stavri se dešavaju pa nisma ni u što više sigurna...user posted image

ja s enadam da će ona brzo od dotkorasa adekvatnijom terapijomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11895
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:40:08   
niki83
Brzinski pozdrav bolesnoj djecici i mamamauser posted image nazalost, viroze na sve strane..
Bas mi je zao, narocito Jelenine Anushke..ah bas joj se ne da..zelim vam sto prije da se rijesite baja, ma kakve god bileuser posted image
Ja ne smijem ni reci da smo bolje, sve me strah opet ce nas nesto poklopiti, ne daj Boze..
Ispile smo antib., i malo sasvim kasljemo, u vrtic ide, tamo jede super, kuci nikako, ali nicu joj petice gornje, pa eto..user posted image uvijek ima opravdanje za "ne jelo"user posted image
Pusa svima


_____________________________

N&N

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11896
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:41:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Moje dijete mm odvede doktoru, nije pomogao dalsy, nista nije skinuo temperaturu, nije pomogao lupocet, skocila joj na 40,7 sad joj stavila pola voltarena i odvede je doktoru. Jos na sve ovo prvi put mi dosla user posted image posle poroda, imam osjecaj da se na djelice rastavljam koliko me stomak zeza. Srece da ne ureknem Luka dobar, jadan kao da zna sta se desava cijelo jutro ili drinjca ili lezi u ljuljasci.

Dadada nisu joj slikali pluca ali jesu slusali. Ona meni nikad se nije ni jednom zakasljala od kako se rodila, stvarno nije imala sa tim problema, pa se nadam da nisu pluca.




javi se cim se vrate, bas mi je drago da je uspio izaci sa posla user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11897
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:43:12   
Lady26

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Moje dijete mm odvede doktoru, nije pomogao dalsy, nista nije skinuo temperaturu, nije pomogao lupocet, skocila joj na 40,7 sad joj stavila pola voltarena i odvede je doktoru.

user posted image user posted image user posted image javi kad se vrate user posted image user posted image
U vraga vise....hoce li je popustiti konacno....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11898
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:43:30   
new mama
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jelena ja opet mislim da je to prevelika temperatura za upalu pluća...al opet sve nekakve atipične stavri se dešavaju pa nisma ni u što više sigurna...user posted image

ja s enadam da će ona brzo od dotkorasa adekvatnijom terapijomuser posted image

Malo upadam,ali moja A kad je prvu upalu pluca dobila,bas joj ta tura bila,nije joj djelaovao antibiotik koji je dobila,i samo joj se spustila na plucauser posted image
Mada molim Boga da to nije Jeleninoj curici i da ce sve biti okuser posted image

< Poruku je uredio new mama -- 7.12.2011 12:44:24 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11899
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.12.2011 12:47:37   
Leena
Jele, javi nam kako je Anuška što prije, baš me nasekira! Ja više ne znam šta bih na tvom mjestu... Imaš li ikakve šanse da odeš s njima na more barem sedmicu?! Znam da je Tajcika svoju djecu vodila, jer joj je Lamija kad je bila mala imala tih problema sa imunitetom i svake zime ili jeseni odu i sve ok... Mozda bi im prijalo. A i vama dvoma...

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  474 475 [476] 477 478   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  474 475 [476] 477 478   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *