|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  459 460 [461] 462 463   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:03:04   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

bebacha imas tamo recept na '' domacinstvo-potreban savjet'' prava stvar kruh mek ko dušauser posted image user posted image user posted image
bananice ne slusa me laptop,izbrojili mu se dani izgledauser posted image user posted image user posted image morat cu teska srca da se odvojim od svog ''šteka''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




uh gadno, al ne diraj stekuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11501
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:03:36   
R&T@
Emice_sa, takodjer...
HB dragom...

Ali, recimo, R. mi je mnogo osjetljivija od starije... valjda moj organizam u drugoj trudnoci nije imao dovoljno snage...

Mislim da je mnogo do ishrane...
mali je broj djece koja doruckuju puru, zitarice...koja vole med, pekmez, mlijecne proizvode...
mnogo je "hemije" oko nas...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11502
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:03:55   
Lady26
Helouuuuu again user posted image kesa cipsa ispred mene, hrpa sudja iza, ne marim user posted image user posted image
Ignorisem... user posted image
MM je komiran, jutros je ustao da vozi Lanu teti, ja sam spavala do 11, sad je njegov red, ja malo posremila kucu, slozila Laninu kuhinjicu user posted image user posted image user posted image , bas je cool...ceka kad dodje reakciju... user posted image
Bajrone, bijela kombinejsn je jer nisam imala drugog izbora ali ispalo je user posted image user posted image , a kikice, to je prvi put u zivotu da mi je dala da bilo sta stavim na glavu...niko nije smio komentrisati da ne bi poskidala i drzala ih je dugo user posted image
Za snale nemamo dovoljno kose, spadaju, ali ih cuvamo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11503
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:04:00   
bebacha
Emice nije uopste tesko,samo kazes sebi ja to mogu i polahko.s tjestom je najveci stos ici polahko,bez zurbe

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11504
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:04:02   
Hanady RR
ja sma znala i da se svađam sa doktorima...
znala da zhtjevam briseve, da ih proveravam privatno...
sl d akžem da sma pametnija do doktora ti stavrno ne mogu...
Imama svoj doživljaj doeređnih doktora...
imama pravo da biram kdo koga ću d aidem...
al da dam dozu antibiotika i ond ag aprkeinem i bacim...to nisma smogla hrabrosti sa djecom...
najprije pokušavama boriti s emaksimalno da ne dođem do doktota, pomažem si ljekovima narodnim...koristim sve i svašta...al stavrno da rizikujem u opstrukciji nebih smjela...ne volim inhalacije al kad mi ih porpišu i kući ih sama dajem...šta da radim tako jeuser posted image

jesam 2 puta u hitnu poslala H veću ovako...rekli upala grla blaga...dali ospen...ja saečkala do ujutro borila se sa turom...tura prestala ja nisma uključila ospen...bacila ga čitavog...al da sma jednu dozu dala nastavila bih...jer nem antibiotika koji će na gnojnu naginu djelovat ko soppen...kako bih je lišila toga...

ne voli niko doktore...al stavrno ne možemo pretjerivati...

imama ja milion osjećaja majčinskih...i radim sve da do doktroa ne dođe...noćas nisma oka sklopila dežurala sam cijelu noć...
al da bebi preldožim rizik od gušenja noćas ne bih moglauser posted image
stvrno žene ko je vidio dijete u optrukciji zna o čemu govorimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11505
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:04:45   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: noa

bebacha imas tamo recept na '' domacinstvo-potreban savjet'' prava stvar kruh mek ko dušauser posted image user posted image user posted image
bananice ne slusa me laptop,izbrojili mu se dani izgledauser posted image user posted image user posted image morat cu teska srca da se odvojim od svog ''šteka''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ni mene ne slusa ima par dana,ja cu izgleda morati uzeti muzev stekuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11506
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:04:52   
veeseelaa
hljeb ostaviš jedno 30 min nakon pečenja u rerni da odstoji
nakon toga uzmeš kuhinjsku krpu mokru skroz al da ne kapa s nje voda i zamotaš hljeb cjelokupan
vratiš ponovu u rernu na jedno 30 min, zatim izvadiš i metneš zajedno s krpom u kesu
ma bude dobar, mek pravo, ajd probaj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11507
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:05:25   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

evo ja sam cool user posted image jeli moze ovako.

a ja pecem hljeb u rerni ako ne ispadne dobro ranicu se....

ja njima dajem jednu bocicu zajedno i ne bih prekidala da sam na tvom mjestu, dala bih jos jednu pa onda mozes vidjeti sta ces user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image moj ispo samo takiuser posted image user posted image user posted image do sad je moj kruh licio Boze mi oprosti na sve samo ne na nesto jestivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image onaj starter je prava stvaruser posted image
sad sam se nalozila i kupit cu sebi onaj kalup za kruhuser posted image user posted image user posted image user posted image
i samo da se ''''pridodam'''' tebi i tajri i ja sam danasuser posted image user posted image user posted image user posted image cekam muža s posla pa da se kvalitetno posvađamuser posted image user posted image user posted image user posted image noa mi nije neka musterijauser posted image user posted image user posted image user posted image



noa jesi motala u mokru krpu,suhu krpu ili sta...user posted image

emice meni inace kolaci budu odlicni,ali imala sam neku staru rernu pa mi nije uspjevalo do sada da napravim hljeb kako treba.

a sto se tice ishrane,sto kaze tajra bolje spijeciti nego lijeciti.user posted image

< Poruku je uredio MALA1994 -- 5.12.2011 15:09:37 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11508
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:06:53   
bebacha
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

stvrno žene ko je vidio dijete u optrukciji zna o čemu govorimuser posted image
   


daj boze da to niko ne dozivi.ja se najezim samo kad se sjetim kako to izgleda


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11509
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:07:07   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lady26

Helouuuuu again user posted image kesa cipsa ispred mene, hrpa sudja iza, ne marim user posted image user posted image
Ignorisem... user posted image


Ljubim ja tebe pametnuuser posted image

Jucer je bilo super...pravi skup generacije...

Hvala ti user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11510
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:08:16   
Anoniman
MALA ja namazala jogurtom prije pecenjauser posted image onda u suhu krpu motalauser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 11511
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:08:52   
Malenaoduvijek
stvrno žene ko je vidio dijete u optrukciji zna o čemu govorim


ne dao Bog nikome,Igor sjedi u krevetu i hropce,ne moze dijete pod urbasonom da dise kako treba ...to stvarno nikome ne bih pozeljela

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11512
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:10:05   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tajra

Emice_sa, takodjer...
HB dragom...

Ali, recimo, R. mi je mnogo osjetljivija od starije... valjda moj organizam u drugoj trudnoci nije imao dovoljno snage...

Mislim da je mnogo do ishrane...
mali je broj djece koja doruckuju puru, zitarice...koja vole med, pekmez, mlijecne proizvode...
mnogo je "hemije" oko nas...



Ja sam imala bukvalno trudnocu za trudnocom,i u drugoj trudnoci zeljezo katastrofa,bas sam oslabila,a inace sam prije bila ko betonuser posted image

Moji jedu sve,nekada i salamu,sin je bas voli,ali to mozda jednom u 10 dana,ne jedem je ni ja cesce,jedina je mozda prednost sto svaki dan jedu povrce i bijeli luk,jer ga ja jedem svaki dan,pa onda i oniuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11513
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:12:33   
Emica_sa
Budem probala to sa krpama i ovaj starter valjda se tako zoveuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11514
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:14:04   
R&T@
Moze li pomoc?

Moja T. voli one "bojanke" gdje se spajaju brojevi crticama, pa dobijete sliku...

Zna li ijedna kako to mogu naci na internetu da isprintam?user posted image

Ja nemam pojma kako se to zove...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11515
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:15:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja svasta podjoh da napisem pa sam se predomislila,danas mi je kratak fitilj i mogla bih se opasno s nekim zakaciti zato bolje da ne pisem.



user posted image user posted image user posted image user posted image meni mrsko pisat jos manje citat  sve od .do mrsko mi ....
Kako ti sem sto si ko zapeta puskauser posted image sta djecica rade. Jel ima kise kod vas.
Marina Kakvo je vrijeme kod vas ?


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 11516
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:18:07   
Anoniman
Samo da vam mahnemo... bili kod nase pedijatrice...posto je imao temperaturu cijelu noc, a primjetila sam kad je pod temperaturom onda se i hroptanje pogorsa. Ona danas nije nista specijalno cula na plucima, malo bronhitisa, ali danas je i dobar pa iskreno nisam ni ocekivala da ce sta cuti jer dijete niti kaslje, niti hropti niti hB ima temperaturu. Dala mi ventolin kapi da ga inhaliram veceras ako bude hroptanja i nazalost sumnja da se mrsa vratila pa nam dala da vadimo briseve, ali ipak ja se nadam da se nije vratila user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 11517
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:18:21   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Lady26

Helouuuuu again user posted image kesa cipsa ispred mene, hrpa sudja iza, ne marim user posted image user posted image
Ignorisem... user posted image


Ljubim ja tebe pametnuuser posted image

Jucer je bilo super...pravi skup generacije...

Hvala ti user posted image

Hvala sto ste dosle, bas mi je nesto bilo user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11518
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:18:54   
megi
svega se napisalo

Lady djevojcia je ko med bila, haljinice su za desetku
a kikice user posted image
adna dopusta samo rajf da stavi i to sama i to ponekad

pozdravi svima, ja zatrpana poslom a tako mi se spavaaaaaa

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11519
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:19:25   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Samo da vam mahnemo... bili kod nase pedijatrice...posto je imao temperaturu cijelu noc, a primjetila sam kad je pod temperaturom onda se i hroptanje pogorsa. Ona danas nije nista specijalno cula na plucima, malo bronhitisa, ali danas je i dobar pa iskreno nisam ni ocekivala da ce sta cuti jer dijete niti kaslje, niti hropti niti hB ima temperaturu. Dala mi ventolin kapi da ga inhaliram veceras ako bude hroptanja i nazalost sumnja da se mrsa vratila pa nam dala da vadimo briseve, ali ipak ja se nadam da se nije vratila user posted image


Jelena pa zar opet mrsauser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11520
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:21:20   
leona81
IZVORNA PORUKA: MALA1994

leona

ne ulazim u taj dio sa vakcinama,ali pricam o terapiji kod respiratornih infekcija..
u ovom dijelu sam imala dobro iskustvo sa njom ali zaista.

a ja ako sumnjam u terapiju nekog ljekara ne dam prvo sirup pa ga onda bacim nego odmah idem po drugo misljenje.user posted image


iskreno sto se vakcina tice ja jedino idem kod dr rovcanin jer njoj vjerujem jer me zena nikada do sada nije iznevjerila i nije nadobudna da ne podnosi misljenje drugih dr kao mnogi ljekari.

a Aida je vec mozda malo ostarila pa je bas memorija vise ne sluzi najbolje.



Dr Rovcanin je mm i meni rekla da su lanugo dlacice iznad guze kod M zbog hormona koje sam uzimala u trudnoci? koje su naravno otpale a ja rekla da nisam uzimala nikakvu horm.terapiju nikad u zivotu, na sto ona mm kaze ja znam da je to od hormona ali evo majka negira? i svakakvih bisera. niko nije savrsen naravno. i nekad nekome moze biti los dan. imaju puno posla, slabo su placeni, previse je pacijenata na jednog dr, sve ja to razumijem...ali uopste njihov stav kao da su iznad nas jer su dr mene strasno nervira. jasno je da necu prekinuti antibiotik, ali isto tako jednom nam je propisan kad je dr mislio da imamo upalu grla a mi imali trodnevni virus, dijete povracalo antibiotik i krv na nos joj isla od silnih kapi ali ja sam joj i dalje davala da bi nakraju skontali da je dr pogrijesio...
ja mrzim antibiotike jer su meni srusili imunitet do te mjere da se cijeli zivot bojim kad dodje zima, i kad su nam nalazi bili super, i brisevi a dr aida nam preporucila da preventive radi popijeme esbesul jer smatra da je nastala super infekcija u nosu a nema vremena da opet radimo bris, poslusala sam je jer mi je instinkt i zdrav razum govorio da trebam jer dijete kaslje vec mjesec dana i probala sam sve narodne lijekove.
nikome ne savjetujem nista osim da ako sumnja u dijagnozu potrazi drugo, trece i cetvrto misljenje...pa odluci kad sve sabere i oduzme.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11521
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:23:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Moze li pomoc?

Moja T. voli one "bojanke" gdje se spajaju brojevi crticama, pa dobijete sliku...

Zna li ijedna kako to mogu naci na internetu da isprintam?user posted image

Ja nemam pojma kako se to zove...

spoji i obojiuser posted image
imama garant kući spremljeno u bookmarks...kad dođem baš pogledam...ako ne završim kdo doktora

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11522
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:27:30   
Malenaoduvijek
felix sve si sama rekla,kisa pada a kazu sutra ce snijeg ja kazem daj Boze jer me ovo ubi u pojam.a momci dobro hB osim sto imaju ludu mater user posted image

leona ne bih sada da polemisemo do beskraja,ja sam ti rekla kakvo je moje iskustvo,ti imas svoje, odlicno.

kada god sam mislila da mi se nesto razvuklo previse isli smo po drugo misljenje.


tajric rado bih ti pomogla ali ne znam stvarno,ima sigurno ali kako se zove ajdontnou.

jelena u vraga vise pa sta je to user posted image ,ljubi pilice,kako je Anuska,ide li u vrtic?




_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11523
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:28:07   
R&T@
Meni je zao sto nisam skupljala "bisere" nasih ljekara...
Pa oni nisu prepoznali suhu bebu...pljuskavice...cir...user posted image
i masa je primjera...

Hvala Bogu pa nismo imali tezih oboljenja...sta bismo ondauser posted image

Zasada:
ljekaru idemo kad smo potpuno zbunjeni, kad nam treba neki njihov aparat ili uputnica ili jednostavno recept...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11524
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:31:01   
Lady26

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Samo da vam mahnemo... bili kod nase pedijatrice...posto je imao temperaturu cijelu noc, a primjetila sam kad je pod temperaturom onda se i hroptanje pogorsa. Ona danas nije nista specijalno cula na plucima, malo bronhitisa, ali danas je i dobar pa iskreno nisam ni ocekivala da ce sta cuti jer dijete niti kaslje, niti hropti niti hB ima temperaturu. Dala mi ventolin kapi da ga inhaliram veceras ako bude hroptanja i nazalost sumnja da se mrsa vratila pa nam dala da vadimo briseve, ali ipak ja se nadam da se nije vratila user posted image

user posted image user posted image nadam se da nije....
i da ce Luki aBd ubrzo ozdraviti...kako je Ana?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  459 460 [461] 462 463   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  459 460 [461] 462 463   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *