|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  457 458 [459] 460 461   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:26:45   
bebacha
Lady Lanica jw ko med.ja bi sve tri ove haljineuser posted image user posted image prelijepe su

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11451
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:28:58   
Lady26
Bebacha, to su samo dvije haljine user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvalaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11452
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:34:50   
bebacha
znam da su dvije,treca je ona moj favorit crno-sivauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11453
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:36:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

znam da su dvije,treca je ona moj favorit crno-sivauser posted image

user posted image
bašuser posted image

i ja pormjenila onih nema što sma ti poslala na FB porukuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11454
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:36:22   
Anoniman
lady  lana je medenauser posted image user posted image kako je samo slatka a haljinice su prelijepeuser posted image user posted image med medeni, da je i meni curu aaaa ja se rastopi sva user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 11455
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:39:23   
rose
IZVORNA PORUKA: Aiša

Evo da malo "upadnem"...baš sam se nasekirala jutros.

A od jučer ujutro promukao, ne kašlje često - možda tri puta na dan kahne onako kratko i kada to uradi kao da cuko laje (tako zvuči).
Odvedemo ga mi dr jutros (Aidi što je svi hvale, nikad više kod njeuser posted image ) i kaže laringitis (hajde nije strašno) - terapija:

sumamed
urbason injekcije 2x dnevno
inhalacije 2x dnevno
nisita sprej


On nema temperaturu, jede i igra se normalno, grlo mu je upaljeno (kaže tako) i nikad nije pio antibiotik.

Sada me zanima, pošto sam mu dala sumamed maloprije, dakle tu jednu dozu,a sada sam ga bacila u smeće, hoće li mu naškoditi ova jedna doza.
Više ga ne vodim ni na injekcije ni na inhalacije, već ćemo kući inhalirati i nastaviti sa blažom terapijom.
Sama kaže da je virusno, ali za svaki slučaj sumameduser posted image


mi smo imali laringitis skoro...nasa dr. je inace Aida ali nismo imali vremena da cekamo...dr. Adnann nam je prposisao

cefalexin
fenistil i
3*1 inhalacija...moja curica je OK...sada trenutno se malo borimo sa slinicama i slajmom ali ne kaslje i nije promukla

ne znam zasto si bacila antibiotik...i nama je to bio prvi u zivotu a nismo cak ni grlo upalljeno imali...paralelno nam je koriostio jer se mojoj S pojavio kao ciric u pelenskoj regiji koji vise ne gnoji ali je kuglica tu

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 11456
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:40:54   
leona81
@lady divna je:) ova druga je stvarno ljepsa, istina:)
pozdrav svima, moje dijete opet nista normalno nije jelo jucer...nije spavala cijeli daaaaan od 8 ujutru do 23 30 navecer. ima neki problem ali ne znam sta je ali mislim da je vezan za vrtic. dijete koje se fenomenalno naviklo u vrticu sa 16 mjeseci dok je dojila, sada toliko tesko prezivljava odlazak u vrtic i to otkad je vrtic promijenio lokaciju, hranu i jednu tetu...nece navecer da spava da ne bi ujutru isla u vrtic, nece da je obucem, nece da hoda, i vristi od ulaza po 15 min, ja sam danas ostala duze da cujem da li je prestala, nije?
meni lokacija vise ne odgovara, hranu ne pravi vise kuharica vec restoran, i dijete mi ima 2 prijateljice i to dobre u vrticu ali opet nece da ide...? nikad nije nosila lutku sa sobom a sad je i to pocela i drzi je cvrsto uz sebe? luda sam skroooz

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11457
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:42:37   
rose
IZVORNA PORUKA: Aiša

U čekaonici je bio jedan stariji dječak koji je kašljao i kada smo ušli pitala je - Je li to on bio, a mi rekli da je kahnuo samo jednom na samom ulazu, e onda je počela pisati....i pauza im je bila, pa je malo žurila.

Znate onaj osjećaj unutrašnji koje majke imaju kada znate da nešto ne štima sa terapijom(ili kada je bilo šta drugo u pitanju)...eh imam taj osjećaj i pojede me što sam mu dala onu kašikicu sumameda, ali valjda mu neće ništa biti od njega.


koliko znam u DZ Vraziova nema pauze

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 11458
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:47:32   
R&T@
Rose, sta bi s tom kuglicom? Jeste li isle hirurgu?

Leona81, nije vam lahko...user posted image
Nista pametno ti nemam reci, osim da pokusas razgovarati s tetama...
Mozda joj ne odgovara neko novo pravilo u tom vrticu, mozda se mora jesti i spavati, mozda joj nedostaje ta stara teta...user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11459
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:47:45   
leona81
ima pauza 30 min u svakom Domu...a Aida je malo pukla u zadnje vrijeme, a i strasna im je guzva pa su ko na traci...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 11460
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:49:46   
Aiša
lady, Lana je mašalahuser posted image , preslatka je

Ne bježim ja od antibiotika uopšte, već od sumameda, ko god ga je pio zna o čemu govorim.

rose, nisam sigurna to za pauzu, ali znam da nisu više one sestrice primale knjižice unutra - kažu dosta jeuser posted image
vama je dr Adnan dao blaži antibiotik, recimo da je ona nama dala Ospen ili nešto takvo pa hajde, već na najgori mogući, a nije pio ništa jače od paracetamola.

Poslije brisa ujutro, vodim ga kod Lutve privatno da ga pogleda, a ovu terapiju mu neću spominjati, pa ćemo vidjeti šta će on reći.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 11461
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:50:41   
ladyblue RR
rose, pauza im je od 10 do 10:30

Lady26, ova tvoja ljepotica je ista ti, samo da ti kažemuser posted image  iako ti meni uredno napominješ kako je moje dijete copy-paste njen tatauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio ladyblue -- 5.12.2011 13:51:03 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 11462
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:53:31   
leona81
@tajra ma tete me ubjedjuju da ona jede i da je sve super, a posto sam ja imala putovanje jedno i nocila sam svaljeno je to na mene da se kao promijenila jer ja nisam bila tu ali nije to, imam neki osjecaj da nesto nije u redu. dok im je zena kuhala jela je super i projela se kuci, a sad otkad restoran kuha kupim je gladnu i zednu a dodjem nakon uzine? ostavljala bi je duze ali ne mogu jer je gladna...kad pitam jel jela ovo ili ono, jeste ovdje sve jede...kao da sam ja idiot a dijete nikad npr nije kravlje mlijeko popila u 2 godine, ni cokoladno ni kras express, gadi joj se, a tamo je popila? nema sanse. njena omiljena teta je jos tu, a ovo je volonterka koja njoj pomaze al je M organski ne moze jer kad nju ugleda tek onda poludi?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11463
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:55:03   
Hanady RR
ma Aiša draga...pila moja djeca sumamed kad su morala...
šta je to kod sumammeda...
čuj ospen...pa ospen je gori...a on ne štiti pluća...
ospen je za grlo dobar...al ospen piješ 5-7 dana znači više nego suammed...djeluje nakon 3 terapije znači 3 dana borebe...a susmamed nakon prve doze daje reakciju...
sa ospenom odmah ti daju djetetu pro-life jer rijetko ko od druge doze odmah ne dobije porljev...

ne znam, znaš najbolje za svoje dijete...al dati dozu antibiotika i baiti ga...meni je to suludo totalnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11464
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 13:59:08   
ladyblue RR
leona, gdje ide u vrtić? moja N mrzi jednu debelu učiteljicu i to sam skontala jer nikada ne plače kada jedovedem ali kada nju ugledaodmah počne uz mene da se lijepi i da plače...i kada sam skontala da nju ne voli, ne dozvoljavam da je ona nosi tamo u njenu grupi nego tražim da izađe njena učiteljica. kontam da probate s nečim što joj je baš drago. da ta teta koju voli dođe da je uvede ili tako nešto.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11465
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:07:54   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

rose, pauza im je od 10 do 10:30

Lady26, ova tvoja ljepotica je ista ti, samo da ti kažemuser posted image  iako ti meni uredno napominješ kako je moje dijete copy-paste njen tatauser posted image user posted image user posted image


hehe...znala sam tamo ostati i do 11 a nikad me pauza nije zakacila (bar je u svakom momentu neka beba bila unutra)...valjda zavrse posao prvo user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11466
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:08:47   
rose
IZVORNA PORUKA: tajra

Rose, sta bi s tom kuglicom? Jeste li isle hirurgu?

Leona81, nije vam lahko...user posted image
Nista pametno ti nemam reci, osim da pokusas razgovarati s tetama...
Mozda joj ne odgovara neko novo pravilo u tom vrticu, mozda se mora jesti i spavati, mozda joj nedostaje ta stara teta...user posted image



nismo jos...pratim je pa u krajnjoj liniji odvest cu je ove sedmice...dosta se smanjila, cini mi se da je ne boli na dodir pa cemo vidjeti

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11467
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:08:49   
bebacha
ja pravim onaj kolac Medeno srce.joj kako mi kuca mirise,ovo je fantazija.jos ako bude ukusan,pun pogodak

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11468
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:10:33   
leona81
IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, gdje ide u vrtić? moja N mrzi jednu debelu učiteljicu i to sam skontala jer nikada ne plače kada jedovedem ali kada nju ugledaodmah počne uz mene da se lijepi i da plače...i kada sam skontala da nju ne voli, ne dozvoljavam da je ona nosi tamo u njenu grupi nego tražim da izađe njena učiteljica. kontam da probate s nečim što joj je baš drago. da ta teta koju voli dođe da je uvede ili tako nešto.


probali smo sve, ali ovo traje vec skoro mjesec dana, doduse bila je bolesna pa smo mislili da je dok se ne navikne ali nije ni to

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11469
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:11:05   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja pravim onaj kolac Medeno srce.joj kako mi kuca mirise,ovo je fantazija.jos ako bude ukusan,pun pogodak


joj ne sjedaj mi na muku. sjedim za ovim kompom i spava mi se najstrašnije a još strašnije od toga mi se jede slatko.user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11470
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:15:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Dan i od mene...krenula sam citati i odustala...
Ziv, zdrava ali jedva...slomljena sam totalno...al neka...
Poslije cu pisati i slike stavljati (dok ih poskidam sa aparata) sad evo samo slike slavljenice....
http://imageshack.us/f/193/p1020583r.jpg/
http://imageshack.us/f/832/p1020587j.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/31/p1020682f.jpg/



user posted image user posted image user posted image Ma nedam kikica nikome,premedena je,svidja mi se sto si obukla bijelo ispod haljine ,fantazija,evo kez mi od uha do uha

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 11471
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:18:41   
bebacha
Lady cekaj da stavim glazura i saljem pola....tepsijeuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11472
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:19:05   
Malenaoduvijek
ja svasta podjoh da napisem pa sam se predomislila,danas mi je kratak fitilj i mogla bih se opasno s nekim zakaciti zato bolje da ne pisem.

bebacha zaboravih ti napisati super za Alena,bice on super aBd.user posted image


a Igor je primao i inekcije urbasona i pio sumamed pa evo ga zdrav prav i po meni je bolje jedan jak antibiotik u poa godine nego kada krenu sa ceclorom pa poslije 3 terapije zavrse na sumamedu,nidje veze user posted image user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11473
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:22:47   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: bebacha

ako je tako mozda doktorica i pretjeruje.nama su inhalacije bisolvon i pomognu.ja bi ujutru vadila nalaze obavezno


ovo ipak moram napisati,ja poznajem dr Aidu i po meni ona nikada ne bi dala ni urbason ni inhalacije da nema potrebe,jako detaljna dr koja zna sta radi.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11474
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:23:49   
bebacha
Mala hvala.
imal neki razlog nervoza il ti vrijeme ne lezi najbolje.kako su djecaci. 

ja kontala Alena pocet odvikavat od cuce i opet ista stvar ko i prije mjesec.kad trazi cucu a ne dobije prst u usta i cuclauser posted image tako da nesmijem jos

Mala ti znas bolje onda tamo doktore.jer to je bas jaka terapija,onda i nije za zezanje.doktori cesto cuju ono sto mi ne.
ja samo znam kad moji dobiju prve znakove laringitisa ja se sledim,bukvalno me hladan znoj oblije.
neznam jesam li pisala al i Alen je sklon laringitisa ko i Ajla.sreca pa znam sad reagovat na pocetku.neku noc smo mislila na hitnu al smo odreagovali i hvala bogu nista osim bisolvona nije trosio.a o prirodnim preparatima mogu do sutra pisat


< Poruku je uredio bebacha -- 5.12.2011 14:26:36 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  457 458 [459] 460 461   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  457 458 [459] 460 461   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *