|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  458 459 [460] 461 462   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:24:20   
R&T@
IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja svasta podjoh da napisem pa sam se predomislila,danas mi je kratak fitilj i mogla bih se opasno s nekim zakaciti zato bolje da ne pisem.




Mogle smo se naci, pa se potuci...user posted image

I meni jutros sve nesto smeta...ili se neke stvari tesko otkrivaju ili sam ja stvarno coravauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11476
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:27:49   
bananica
ja ne znam zasto se tolika frka u vezi summameda praviuser posted image  

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11477
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:29:57   
bebacha
zato sto je to bas jak antibiotik i pije se 3 ili 5 dana.i nebi se smio cesto koristit al kao sto sto Mala napisa bolje sumamed nego 3-4 razlicita antibiotika pa opet na kraju sumamed.sumamed i azomex je isto pa da znate

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11478
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:30:12   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: leona81

ima pauza 30 min u svakom Domu...a Aida je malo pukla u zadnje vrijeme, a i strasna im je guzva pa su ko na traci...


leona nema sigurno pauze u vrazovoj, dr rovcanin je nikada ne koristi a ni sestre na krtoteci

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11479
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:30:29   
R&T@
MALA, pravis li ti pauzu izmedju dvije bocice Omege?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11480
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:33:27   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: bebacha

zato sto je to bas jak antibiotik i pije se 3 ili 5 dana.i nebi se smio cesto koristit al kao sto sto Mala napisa bolje sumamed nego 3-4 razlicita antibiotika pa opet na kraju sumamed.sumamed i azomex je isto pa da znate



ja sto napisem iza toga stojim...

a tajra odavno nisam bila ovakva zaista,kratak fitilj totalno.a s tobom se ja nikada ne bih mogla ni posvadjatia a kamoli potuci,user posted image ti si moja dusa

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11481
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:34:48   
Malenaoduvijek
tajra
ljetos sam pravila ali sada necu dacu im dvije da popiju pa cu onda vidjeti sa dr sta ona misli

izvini bebacha ne bih voljela da pomislis da tebe nesto napadam ili ruzim,daleko od toga user posted image

a nervoza mozda zbog iznimno visoke temp vani i kise kojoj nije vrijeme da pada i djece koja poludise u kuci a mozda je i PMS.

a ladyblue steta da cura nece bananu,ja kad ne znam vise sta da im dam da jedu banana uvijek pali u raznim varijantama i to mi je spas user posted image

konooo sta reci za ovu krasoticu osim da je porasla, a ja je nisam vidjela 1oo godina user posted image user posted image



< Poruku je uredio MALA1994 -- 5.12.2011 14:43:50 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11482
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:44:19   
R&T@
Moje su od septembra popile dvije bocice, mislim svaka po jednu...
jer ja neke dane zaboravim datiuser posted image

Sad nam je nestalo, a bas mi se ne prekida u ovom "gripoznom" periodu...


MALA, dok mislimo ovim nasim glavama i boli nas sta drugi misle o nasem statusu, pardon nama, nista od okrsajauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11483
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:47:23   
leona81
@mala1994 dr. Aida je toliko detaljna da, nekidan, nije znala da mi dijete ne moze primiti HiB jer je navrsilo 2 godine nego sam joj ja morala to reci...a pise na kartonu datum rodjenja? da se ne sjeca da smo 6 puta razgovarale o porodicnoj sklonosti ka alergijskim reakcijama na vakcine i da sam odbila da mi dijete primi MMR bas zbog toga pa me opet pitala a kad cemo dati MMR? i da je dala 5 vakcina djetetu od 8 mjeseci bila je nestasica u Vrazovoj jedno vrijeme, pa je odjednom primio i one sto je zakasnio i one sto je trebao i dobio vodene plikove po tijelu a na poziv moje izbezumljene prijateljice dr. Aida je kategoricno tvrdila da to nije od vakcine, a na pedijatriji, gdje je navecer dovela dijete koje je jedva disalo zbog jake alergijske reakcije su utvrdili da je od vakcine i dali odmah injekciju i kortikosteroidnu mast?

dr Aida je mozda najbolja u Vrazovoj, strucna je i jako prijatna, ali u danasnje vrijeme, vise vjerujem svom majcinskom instinktu nego detaljnim doktorima...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11484
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:47:58   
Emica_sa
Sretan rodendan maloj Lani i od nasuser posted image user posted image

Moja djeca malo legla,hvala boguuser posted image


Ja kad vidim sta vi sve dajete djeci,meni se u glavi zavrti,ja niti dajem ikakve vitamine,niti med,ni omegu ma nista,jedu sve sto mi jedemo,i to je to

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11485
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:49:06   
Malenaoduvijek
evo ja sam cool user posted image jeli moze ovako.

a ja pecem hljeb u rerni ako ne ispadne dobro ranicu se....

ja njima dajem jednu bocicu zajedno i ne bih prekidala da sam na tvom mjestu, dala bih jos jednu pa onda mozes vidjeti sta ces user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11486
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:52:17   
Emica_sa
Mala meni hljeb nije u zivotu ispao dobar,ne znam nikako sa tijestomuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11487
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:52:45   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


Moja djeca malo legla,hvala boguuser posted image


Ja kad vidim sta vi sve dajete djeci,meni se u glavi zavrti,ja niti dajem ikakve vitamine,niti med,ni omegu ma nista,jedu sve sto mi jedemo,i to je to


I moja...lakse se dise...user posted image

Vrijeme je cudno, Emice_sa, i bolje sprijeciti, nego lijeciti...user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11488
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:54:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

evo ja sam cool user posted image jeli moze ovako.

a ja pecem hljeb u rerni ako ne ispadne dobro ranicu se....

ja njima dajem jednu bocicu zajedno i ne bih prekidala da sam na tvom mjestu, dala bih jos jednu pa onda mozes vidjeti sta ces user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image moj ispo samo takiuser posted image user posted image user posted image do sad je moj kruh licio Boze mi oprosti na sve samo ne na nesto jestivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image onaj starter je prava stvaruser posted image
sad sam se nalozila i kupit cu sebi onaj kalup za kruhuser posted image user posted image user posted image user posted image
i samo da se ''pridodam'' tebi i tajri i ja sam danasuser posted image user posted image user posted image user posted image cekam muža s posla pa da se kvalitetno posvađamuser posted image user posted image user posted image user posted image noa mi nije neka musterijauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 11489
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:55:25   
Malenaoduvijek
leona

ne ulazim u taj dio sa vakcinama,ali pricam o terapiji kod respiratornih infekcija..
u ovom dijelu sam imala dobro iskustvo sa njom ali zaista.

a ja ako sumnjam u terapiju nekog ljekara ne dam prvo sirup pa ga onda bacim nego odmah idem po drugo misljenje.user posted image


iskreno sto se vakcina tice ja jedino idem kod dr rovcanin jer njoj vjerujem jer me zena nikada do sada nije iznevjerila i nije nadobudna da ne podnosi misljenje drugih dr kao mnogi ljekari.

a Aida je vec mozda malo ostarila pa je bas memorija vise ne sluzi najbolje.






_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11490
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:55:28   
bebacha
Emice sigurno su ti uvjek zdravi pa nemas potrebe.
a sta ti neuspije kod hljeba
ja pravila pogacice

uh kad bi mi neko poklonio pekac za hljebuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11491
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:56:51   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

evo ja sam cool user posted image jeli moze ovako.

a ja pecem hljeb u rerni ako ne ispadne dobro ranicu se....

ja njima dajem jednu bocicu zajedno i ne bih prekidala da sam na tvom mjestu, dala bih jos jednu pa onda mozes vidjeti sta ces user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image moj ispo samo takiuser posted image user posted image user posted image do sad je moj kruh licio Boze mi oprosti na sve samo ne na nesto jestivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image onaj starter je prava stvaruser posted image
sad sam se nalozila i kupit cu sebi onaj kalup za kruhuser posted image user posted image user posted image user posted image
i samo da se ''pridodam'' tebi i tajri i ja sam danasuser posted image user posted image user posted image user posted image cekam muža s posla pa da se kvalitetno posvađamuser posted image user posted image user posted image user posted image noa mi nije neka musterijauser posted image user posted image user posted image user posted image




pa gdje si ti sve ove dane??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11492
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:57:31   
bebacha
Noa sta ti je starteruser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11493
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:57:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta mi prepporučujete da kupim malenoj za piti, nosić curi, kašljuca, temp nema
Neki sirup za iskašljavanje il šta? noć je prošla mirno, bez budjenja


moje obe od juče em kašljuvaju em nosevi ko slavineuser posted image

ja sma svojima uvela sirup od lovora, med i tahan i fiziološkom čistimo nos pa se ispuhuju svako malo...evo mamu zivkam dvako 5 minuta da je napomene na postojanje baby vaca....i da ona im skuhala čaj od ćubre i pomješača onaj od luka i jabuke...

vijdet ćemo noćas...smao boga molim da do ture ne dođeuser posted image


joj i ja se bojim ture, surup od lovora? a šta mislite o onom sirupu od bijelog sljeza? ima i za djecu i za odrasle
ja koristila jednom i za dan mi kašalj prestao


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11494
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:58:28   
R&T@
IZVORNA PORUKA: MALA1994


a ja pecem hljeb u rerni ako ne ispadne dobro ranicu se....





Fazon nije ni u tijestu, ni u pecenju (ako n pretjeras), vec u periodu nakon rerne...

Kad bude pecen, dobro ga poprskaj vodom i zamotaj...


Ja pravila sirnicu za neki medjuobrok jer su slabo doruckovale...i sad znam zasto nisam htjela nauciti praviti pitu...osladila mi seuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 11495
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 14:59:40   
Emica_sa
Znam tajra,ali mislim da je i do organizma,evo ja naprimjer nisam imala gripu nikada da se ja sijecam,u srednjoj skoli 4 godine nisam nikada izostala ni jedan dan,nisam bila bolesna,grlo me u zivotu nije zabolilo,ja ne znam kako je to kad boli grlo,niti sam ikada pila antibiotik da ja pamtimuser posted image

Alan isto ,za njega mogu reci jer ima 2 godine,curica je jos mala,jednom je imao temp 2 dana i to je bilo od zuba,grlo ga nikada nije bolilo,niti je ijednom kasljaouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11496
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:00:52   
bebacha
Emice onda uzivaj.blago tebi s takvom djecom.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11497
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:01:29   
Anoniman
bebacha imas tamo recept na '' domacinstvo-potreban savjet'' prava stvar kruh mek ko dušauser posted image user posted image user posted image
bananice ne slusa me laptop,izbrojili mu se dani izgledauser posted image user posted image user posted image morat cu teska srca da se odvojim od svog ''šteka''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 11498
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:02:31   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bebacha

Emice sigurno su ti uvjek zdravi pa nemas potrebe.
a sta ti neuspije kod hljeba
ja pravila pogacice

uh kad bi mi neko poklonio pekac za hljebuser posted image user posted image




Jednostavno ne znam,bude tvrd,ja inace ne znam oko tijesta i kolaca,a slana jela znam praviti samo takouser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11499
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 15:02:52   
bebacha
aha,sad znam sta je.ja kontala neka masinauser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  458 459 [460] 461 462   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  458 459 [460] 461 462   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *