|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  453 454 [455] 456 457   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:33:15   
R&T@
U cifutskomuser posted image user posted image , tj. jevreskomuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:34:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: felix

vece
tiki koliko sad ima lana zubova . A. donje  ima sad 6 stim da je imao prednja donja dva i do neki dan vidim sa strane idu jos po dva zuba odjednom user posted image probila .
HB nema neke rakcije sem nervoze user posted image uzasne
Mi bili kod prijateljice anel ne slusa me uh dodje mi da ga ostavim kad je takav , mm na poslu bio .
Beba joj u hodalici on kmezi doso do mene vice ocu i ja majo Reko ne mozes beba mala nezna hodat i ti si tako kao mali ma jok ne slusa me samo ocu i ja majo ocu i ja sprovodi se
da na kraju zena moradne da sklone hodajku i izvadi bebu
Pa dosadno mu nezna sta ce , od sebe samo trazi sta ne treba .
Ama uopce ga nista ne zanima nista



ima i dole i gore sve jedinice, dvojke i cetvorke, znaci ukupno 12

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:34:20   
R&T@
marijanauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11353
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:37:40   
Amani12
Da se prijavim,jos jedna 'Nedjeljna kupacica' user posted image
Zasto,ko to zna ,ali tako je bilo,ziva istina user posted image
Tajra , navikne se covjek i na dobre i lose dane...
Guramo i borimo se,bit ce bolje,aBd...
Marina,potpuno te razumijem.Istu muku mucimo... user posted image
Ljubi nam naseg slatkog drugara... user posted image
Tekja procitala sam Nemezu,sad sam u potrazi za Đavoljom zvijezdom i Crvendacem.Nemeza je odlican triler,a ja volim i Lee Childa,isto user posted image
Jos samo malo i Trinaesta prica gotova.Kakvi zapleti i raspleti...user posted image
Djecaka sad spremam za spavanac i opet se 'bacam' na knjigu...
A mozda i na muza user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11354
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:39:20   
Amani12
Marijanna drzimo fige da tura cim prije prodje...
Ljubi djecaka a tebi user posted image
Felix djecica moraju malo i da ne slusaju.user posted image
Ljubi deckica slatkog user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 11355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:40:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

Nikola citav dan ima neku temperaturu oko 37,5 ,nemamo nikakvih drugih simptoma pa se nadam da je samo nekakav virus i da ce vec sutra proci...
gdje mjeris?
da ga nisi pregrijala?mozda su i njemu zubi

eto A. je onaj dan poceo kihati...smrcati...danas skoro nista...ja mu izvucem iz nosa...ima jos uvijek slina...al mu nos ne curi...hvala bogu...vec sam se mislila killuser posted image

tajra...cudo da nisi darkerkauser posted image user posted image mi smo se igrali na krovu kotlane...najljepsa trava tamo bilauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:41:30   
R&T@
Amani, divim ti se...

A za knjigu ti zavidim... u petak sam potpuno fulila u izboru knjiga u biblioteciuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 11357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:41:51   
Anoniman
Hvala vam drage moje...

Iman je li njoj socan kasalj ili suvi. Na suvi kasalj se daje caj od sljeza, a ne na socan.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:45:32   
Anoniman
A kada ce nam zimski sajam knjiga?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:46:27   
Anoniman
imate onda tiki vise od nas zubauser posted image
Jelena brzo ozdravljenje , Marijana isto nadam se da tura se nece vracatiuser posted image
ama niko mi ne rece , placul vasa djeca za vama s vama kad se slucajno desi da zaplacete pred njim  il vam se to nikad nije desilo.
Meni A neda plakati ni kad se salim pakat cu ako me ne slusas. Jednom se desilo on je iste sek zamon zaplako zagrlio me i vice suti mama ne pakat ...
Tako da sam  poskoro plakala od boli stomak me razvaljivo malo rec, anel dodje do mene vice ne pakat pa dirnu suzu pa ce "taje ojo" sta je ovo mokro suza ....ja se nasmija , jer tako smjesno zacudjeno reko....
Maza je velika...
Amaniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:46:50   
Anoniman
dadada jucer je imao 39, nisam ga htjela odmah voditi doktoru jer mu je opce stanje dobro, raspoložen,živahan,normalno jede..jucer smo se borili s visokom temperaturom a danas eto ta neka glupa od 37,5. (mjerim mu ispod pazuha).. joj nadam se da ce sutra proci..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:47:11   
R&T@
Dadada, imala sam ja svoju "mracnu" fazuuser posted image
ali i nanu da mi sve "bube" istjera iz glaveuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:48:55   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

A kada ce nam zimski sajam knjiga?


13.12.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:49:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

dadada jucer je imao 39, nisam ga htjela odmah voditi doktoru jer mu je opce stanje dobro, raspoložen,živahan,normalno jede..jucer smo se borili s visokom temperaturom a danas eto ta neka glupa od 37,5. (mjerim mu ispod pazuha).. joj nadam se da ce sutra proci..
ma procice...vidis da se organizam uspjesno bori...to je najbitnijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:51:09   
Anoniman
felix  nisam jos imala situaciju da placem pred Nikolom,koliko se sjecam,al inace kad ne slusa kažem mu da cu biti tužna i da je to sto radi ružno i vecinom upali i kaže :"evo mama,necu te ljutit,bit cu dobar.."

< Poruku je uredio marijanna -- 4.12.2011 21:52:16 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:51:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Dadada, imala sam ja svoju "mracnu" fazuuser posted image
ali i nanu da mi sve "bube" istjera iz glaveuser posted image
a u tom grmu lezi grmaruser posted image ...e onda te mozda i znam i od prijeuser posted image ...ako si imala "mracnu" fazuuser posted image user posted image
a da vidite tek moju rodicu sad...ja kad gledam njene slike na fb...ma souuser posted image ...ja samuser posted image bila kako ona izgleda i na sta se fura...vampiri&couser posted image

hvala na infu za sajamuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 22:05:17   
R&T@
E, da mi je znati na sto sam se ja lozilauser posted image user posted image user posted image

Ove nove generacije barem imaju Mladi mjesec, Sumrak... da se pravdajuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 22:12:23   
teacher75
ja sam se lozila na jim morrisona i kurt cobain-a user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 22:21:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam se lozila na jim morrisona i kurt cobain-a user posted image
istouser posted image ...i jos eddie veddera...a i dan danas mi nisu nimalo mrskiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 22:28:43   
teacher75
i milan iz ekvuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 22:41:50   
Anoniman
postavila sam nekad pitanje na pravoj temi, al ne dobih odgovor...pa sad da i ovdje priupitam...sta znace ove military adresses...mislim jasan mi je prevod istihuser posted image zani ma me da li tu spadaju i nasi ljudi koji imaju americki pasos i rade kod amera?? zna li iko

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 22:58:13   
ladyblue RR
to su ti adrese onih koji rade npr. u Iraku ili Afganistanu jer su to specijalne posiljke kao i adrese u raznim vojnim bazama.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 23:00:33   
ladyblue RR
i da,spadaju svi koji rade za americku vojsku a koji su njihovi drzavljani

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 23:26:32   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: selebriti

Moja E. nekako hropti, .. kao da ima slinice koje silaze u grlo, al nemam sta pumpicom izvadituser posted image , kašljuca mi, ... ne znam šta je upitanjuuser posted image

user posted image


ovako je i kod nas samo je na kraju to kašljucanje preraslo u najsrašniji kašalj i hroptanje. pokušaj ja nekim sirupom sa borovim iglicama.


Tuspas i nas s istim simptomima....cijeli dan joj na silu dajem čaj od šljeza...a kašlje uglavnom samo navečer..user posted image



danas od sveki cujem da je za slajm najbolji caj od zove...probali ga dati S al joj se bas ne svidja pa nismo nesto uspjesni bili...inace sam mislila uzeti taj sirup u denidi taman mi je u komsiluku


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 23:27:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

i ja bih nabavila vaporub..on ti je upravo za sve prehlade ili ozbiljnije bolesti (kao upala pluca, bronhitis etc.) http://www.myapo.at/OTCkatalog/htm/wick_vapo_rub_salbe.htm



gdje ovo ima uzeti?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  453 454 [455] 456 457   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  453 454 [455] 456 457   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *