|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  452 453 [454] 455 456   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 20:27:14   
R&T@
IZVORNA PORUKA: selebriti


Danima nisam baš tu, tak samo vidjeh da ste nesto o muzici brbljale user posted image



To mi pomalo da moderatorkama ne bude dosadnouser posted image

Nadam se da kod tvoje djevojcice nije nista ozbiljnouser posted image


Stvarno, otkad nam se Ella nije javilauser posted image
Najavi zena preseljenje i nestadeuser posted image

I mnn (valjda sam potrefila)user posted image
Bas je bilo super kad se vratila...
Sigurno A. pravi nestaslukeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11326
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 20:28:19   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: selebriti

Moja E. nekako hropti, .. kao da ima slinice koje silaze u grlo, al nemam sta pumpicom izvadituser posted image , kašljuca mi, ... ne znam šta je upitanjuuser posted image

user posted image


ovako je i kod nas samo je na kraju to kašljucanje preraslo u najsrašniji kašalj i hroptanje. pokušaj ja nekim sirupom sa borovim iglicama.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11327
   [Obrisana poruka]
4.12.2011 20:30:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11328
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 20:30:45   
R&T@
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: tajra


Mi nemamo vodeuser posted image
bas glup osjecaj...


Nama svaku veče zavrnu vodu ili šta već ... i danas je bio slab pritisak, ... užasan osjećaj.


R. je najbolja...milion pitanja...
Sto nema? Kako nema? Gdje otisla? Kako su zatvorili?
user posted image user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11329
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 20:44:36   
selebriti

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: selebriti

Moja E. nekako hropti, .. kao da ima slinice koje silaze u grlo, al nemam sta pumpicom izvadituser posted image , kašljuca mi, ... ne znam šta je upitanjuuser posted image

user posted image


ovako je i kod nas samo je na kraju to kašljucanje preraslo u najsrašniji kašalj i hroptanje. pokušaj ja nekim sirupom sa borovim iglicama.


Daj nemoj me plašit, ja sve kontam to su trojke user posted image

U koje jaslice ide tvoja N.?


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11330
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:01:25   
R&T@
Nas tri danas u taxiju i R. "prica" na mobitel...
Taxista: Ko te zove?
Riana: Jedan od mojih tata!

Covjek ostade user posted image , a Bog zna sta je pomislio o meniuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11331
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:02:00   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: selebriti


U koje jaslice ide tvoja N.?



u Švrakinom

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11332
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:02:48   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Nas tri danas u taxiju i R. "prica" na mobitel...
Taxista: Ko te zove?
Riana: Jedan od mojih tata!

Covjek ostade user posted image , a Bog zna sta je pomislio o meniuser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11333
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:04:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Nas tri danas u taxiju i R. "prica" na mobitel...
Taxista: Ko te zove?
Riana: Jedan od mojih tata!

Covjek ostade user posted image , a Bog zna sta je pomislio o meniuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
ma R. je nenadmasivauser posted image user posted image


Ja ovog mog okupala...ful (to znaci i kosuuser posted image ) inace ga preko sedmice svaki dan tusiram...a odmah sam se sjetila djetinstva svog...nedeljom uvijek kupanjeuser posted image ...ja i brat u kadi...redovno se pobijemouser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11334
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:05:59   
Anoniman
e i nama je konacno izbila peticauser posted image ...danas vidjela

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11335
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:07:19   
selebriti

IZVORNA PORUKA: tajra

Nas tri danas u taxiju i R. "prica" na mobitel...
Taxista: Ko te zove?
Riana: Jedan od mojih tata!

Covjek ostade user posted image , a Bog zna sta je pomislio o meniuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11336
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:07:24   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

e i nama je konacno izbila peticauser posted image ...danas vidjela


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11337
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:08:11   
selebriti

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: selebriti


U koje jaslice ide tvoja N.?



u Švrakinom


Kako si zadovoljna vaspitačicama, koliko je djece u grupi, u koliko idu na spavanje?


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11338
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:08:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

e i nama je konacno izbila peticauser posted image ...danas vidjela

kod nas jos nema nijedne trojke ni na pomolu a kamoli petice

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11339
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:12:23   
R&T@
I kod moje mame se moralo kupati nedjeljom...
kao da je u ponedjeljak smak svijeta...


user posted image  za novi zub...

R. ima sve cetiri petice...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11340
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:12:50   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: selebriti


Kako si zadovoljna vaspitačicama, koliko je djece u grupi, u koliko idu na spavanje?



da ti kažem, ja sam zadovoljna. nemam neka visoka očekivanja tako da su sva moja očekivanja ispunjena. ona je krenula sa 10 mjeseci. u grupi ih je 20-ak i oko njih "deveraju" 2 vaspitačice, 2 djevojke koje su na praksi i još 1 pomoćna radnica. na spavanje idu oko 11:30 i spavanje im je do 14h s tim što moja ne spava nikako ili spava 20-ak minuta pa oni nju zabavljaju dok ostala djeca spavaju. ona je uvijek presvučena, pelena suha....u suštini, ja sam zadovoljna. e sada, svako malo je bolesna ali na to ne mogu uticati ni ja ni tete.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 11341
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:14:44   
Anoniman
vece
tiki koliko sad ima lana zubova . A. donje  ima sad 6 stim da je imao prednja donja dva i do neki dan vidim sa strane idu jos po dva zuba odjednom user posted image probila .
HB nema neke rakcije sem nervoze user posted image uzasne
Mi bili kod prijateljice anel ne slusa me uh dodje mi da ga ostavim kad je takav , mm na poslu bio .
Beba joj u hodalici on kmezi doso do mene vice ocu i ja majo Reko ne mozes beba mala nezna hodat i ti si tako kao mali ma jok ne slusa me samo ocu i ja majo ocu i ja sprovodi se
da na kraju zena moradne da sklone hodajku i izvadi bebu
Pa dosadno mu nezna sta ce , od sebe samo trazi sta ne treba .
Ama uopce ga nista ne zanima nista


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11342
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:16:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

I kod moje mame se moralo kupati nedjeljom...
kao da je u ponedjeljak smak svijeta...


user posted image  za novi zub...

R. ima sve cetiri petice...
user posted image user posted image Cudno al i mi smo jos kad smo u skolu isle obavezno nedelja kupanje obavezno .....
Bravo za zubuser posted image


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11343
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:18:09   
R&T@
felix, pusti dijete neka sve proba...
njemu je interesantna hodalica...

Kad se R. rodila, T. je sve morala probatiuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11344
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:20:32   
Anoniman
jtajra da je moja hodajka dala bi a dicu zeninu da pukne ja da moram dzaba iz dzepa izvaditi 50kmuser posted image user posted image
Pitaj Boga sta se u njemu glavi mota sta je to jos ide samo , ..... sta to on zamislja user posted image
Ja ga sinoc pitam , A. oces slusat mamu kaze on NECU .Pa reko zasto neces pakat cu-plakat cu (ne voli da placem kad stvarno placem interensanto odma zapalace za mnom  da place i vice meni suti nemoj pakat suti mama , jesul i vasa djeca takva kad se deci da slucajno oplacete nesto pred njima  recimo PMS kad vas dobro zdrma primjeruser posted image )
I opet ga pitam moras mamu slusat pa ce mama tebi svasta dat on opet "mama eći doćaća NECU" dA sam dosadna da me nece slusatuser posted image


< Poruku je uredio felix -- 4.12.2011 21:24:38 >

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11345
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:21:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

I kod moje mame se moralo kupati nedjeljom...
kao da je u ponedjeljak smak svijeta...

bas takouser posted image user posted image user posted image ...nije mi jassno zasto...znam da su se svi ned. kupali...svima cista kosauser posted image user posted image ...vjerovatno je isto bila jeftinija tarifa citavu ned. user posted image ...ne znam u cemu je fazon...fakatuser posted image

ticerko...ne brigaj...ipak je A. straiji 7 mj...i njemu su dosta kasno krenuli zubi...njegov rodjak...mladji od njega skoro pola godine... ima odavno sve zube...nema ti tu pravila...izace joj i trojke...no sikiriki

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11346
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:24:46   
R&T@
Moja mama je radila u Robnoj kuci, i sigurno joj radnim danom nije bilo do nasih akrobacija u kadiuser posted image ... vec, brzinsko tusiranje, i skidanje blata koje sam kupila po stijenama i grobljuuser posted image ... a onda nedjeljom detaljno "namakanje" u kadiuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11347
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:26:12   
selebriti

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: selebriti


Kako si zadovoljna vaspitačicama, koliko je djece u grupi, u koliko idu na spavanje?



da ti kažem, ja sam zadovoljna. nemam neka visoka očekivanja tako da su sva moja očekivanja ispunjena. ona je krenula sa 10 mjeseci. u grupi ih je 20-ak i oko njih "deveraju" 2 vaspitačice, 2 djevojke koje su na praksi i još 1 pomoćna radnica. na spavanje idu oko 11:30 i spavanje im je do 14h s tim što moja ne spava nikako ili spava 20-ak minuta pa oni nju zabavljaju dok ostala djeca spavaju. ona je uvijek presvučena, pelena suha....u suštini, ja sam zadovoljna. e sada, svako malo je bolesna ali na to ne mogu uticati ni ja ni tete.


Mah, to je ta negativna strana vrtića, bolešćure...

Mi još ne znamo di ćemo je upisati, ... svejedno nam je u suštini, jer muž radi u gradu, ... a najbliže nam je Mojmilo.


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11348
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:30:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Moja mama je radila u Robnoj kuci, i sigurno joj radnim danom nije bilo do nasih akrobacija u kadiuser posted image ... vec, brzinsko tusiranje, i skidanje blata koje sam kupila po stijenama i grobljuuser posted image ... a onda nedjeljom detaljno "namakanje" u kadiuser posted image
kakvom crnom grobljuuser posted image user posted image ...crna tajrauser posted image user posted image user posted image user posted image ...gdje ste se vi to igraleuser posted image user posted image ...moze biti i to...ma najvjerovatnije je touser posted image ...jest da se ja tusiranja ne sjecam nesto...tek tamo kad sam odrasla malo pa se pocela sama kupati tj. tusiratiuser posted image ...a sjecam se pranja ruku...prali smo ruke ko hirurziuser posted image ...do laktova...sa onom cetkicom za nokteuser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11349
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 21:32:49   
Anoniman
Nikola citav dan ima neku temperaturu oko 37,5 ,nemamo nikakvih drugih simptoma pa se nadam da je samo nekakav virus i da ce vec sutra proci...

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 11350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  452 453 [454] 455 456   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  452 453 [454] 455 456   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *