|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  450 451 [452] 453 454   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 9:26:21   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Aiša

Zene, nemam kad čitati, jer ne mogu da nađem - gdje je onaj recept za izbacivanje šlajma kod beba onaj sa puterom i medom?


ako se dobro sjećam, pomješaš istu količinu meda i putera i to daješ na kašičicu

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 11276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 9:38:08   
nanika
Ladyblue kako je kod vas stanje

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 10:33:23   
R&T@
Uh, dobre lektire za dobro jutrouser posted image

Vise mi se svidja od cepica, sisa i cukauser posted image

R. me jutros probudila s recenicom: Danas seki rodjendan!

Zato:

Draga nasa Lana zelimo ti sretan rodjendan i da budes zdrava, vesela, lijepa mamina i tatina djevojcica!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 11278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 10:44:53   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: sahara
Jutro, prezivjeh izlazak, spavala 3 sata ukupno, ako ostanem budna dok cuvam A super samuser posted image user posted image
Pozzzzz


Ostarilo se, draga moja user posted image
Ja se (nadam user posted image ) da cu iducu nedjelju bolovati jer idemo na svadbu user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 10:45:36   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: tajra
Draga nasa Lana zelimo ti sretan rodjendan i da budes zdrava, vesela, lijepa mamina i tatina djevojcica!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Minja i ja se pridružujemo čestitkama!!!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11280
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 10:48:30   
Amani12
Jutrooo user posted image
Kako su na bolesna djecica? Deniz,Ana,Nadja...user posted image
Ako sam koga zaboravila,ne zamjerite,malo je teze upratiti...
Mi se probudili oko pola 10h i djecaci standardno,otisli po dorucak u Mercator.
I zove mene moj muzic,na kasi i skonta da je zaboravio novcanik user posted image user posted image
I sad opet dosli,uzeli parice i opet odose na Socijalno...
Smote smotane user posted image

Lanice user posted image user posted image

Tajric i moj A. je uzbudjen zbog rockasa.user posted image
Jedva ceka da dodje kod '' Ane i maje djece'' i  da '' puse tojtu'' user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 11:00:54   
Anoniman
Jutro i od nas .Adi je nocas fino spavao,ali je me zvaopar puta u snu i to fino kaze mamaaaa,svas am se raznijezila,zna da sam ja mama,pokaze prsticem ali nikad me ne zove tako...Nocas je grmilo,sjevalo,pljustala kisa,danas je malo bolje vrijeme pa idemo napolje hraniti patkice i galebove...

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 11282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 11:02:02   
Amani12
Marina uzivajte user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 12:38:41   
teacher75
mi bile malo u setnji i u parkicu, vjetar odnese ali smo se utoplile, pobjegle kuci da nas kisa ne uhvati. lana odmah zaspalauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 11284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 13:00:26   
dafri
pozz,
mi  sinoć zalomili,došli kasno ali je mm jutros bio dežurni pa sam se naspavala
Lani čestitamo i ovdeuser posted image user posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11285
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 13:00:34   
ladyblue RR
nakucah kilometarski post i nestade...pih

N je ok. Hvala što pitate za nas. jutros oko 5h je imala temperaturu ali joj je Ibuprofen odmah skinuo. za sada je nema i čekamo 17h, kada se obično pojavi, pa da vidimo hoće li je biti. Samo neće ništa da mi jede. neće mlijeko, neće AD, ništa živo neće. jedva sam joj ugurala u usta jednu kašicu, onu što se sa vodom priprema.

Lanici želimo sretan rođendan! Budi zdrava, sretna i slušaj mamu i tatu!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11286
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 13:02:02   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: sahara
Jutro, prezivjeh izlazak, spavala 3 sata ukupno, ako ostanem budna dok cuvam A super samuser posted image user posted image
Pozzzzz


Ostarilo se, draga moja user posted image
Ja se (nadam user posted image ) da cu iducu nedjelju bolovati jer idemo na svadbu user posted image



ja sam prošli vikend tako izašla...cijelu sedmicu sam sebi dolazilauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 11287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 13:08:43   
teacher75
ja sam pozeljela da izadjem navecer i provedem se, nisam odavno, ne da nam se nikako da se organizujemo a sad jos i user posted image , ne mogu se napitiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11288
   [Obrisana poruka]
4.12.2011 13:46:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11289
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 13:57:07   
Anoniman
dan kod mene bili moji roditelji anel se iskako ko blesav sa sekom aaa taj ziva mira nema kad dodje neko od djece valjda pozelio je evo ninam ga necel zaspat
Lana sretan rodjendanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 14:09:02   
Anoniman
Iman83 bravo za mirnu curicu,drago mi je da je nalaz boljiuser posted image
svima koji su bolesni želimo da nam sto prije ozdraveuser posted image
Nikola jucer dobio temperaturu. Vratili se iz grada,bili na predstavi a zatim u igraonici i kad smo dosli kuci on strasno nervozan,ja mu izmjerim temperaturu iako je na dodir bio hladan kad tamo 39. Citavu vecer je imao tako visoku temperaturu,sinoc mu stavim cepic i evo dosad mu vise nista nisam davala jer ne prelazi 38.   Ne slini,ne kaslje,pa il je od petica sto nam rastu il je možda neki virus iz vrtica, vidjet cu sutra kakav ce biti i hocu li ga voditi na pregled. A ja se ovih dana  hvalim kako odavno nije bio bolestan,ne pamtim kad, e vise nista ne pricam...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11291
   [Obrisana poruka]
4.12.2011 14:09:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 14:18:07   
Anoniman
Evo i nas nahranili ptice pa odemo do trznog na predstavu Bozicnu,ja  kontala nece se to njemu svidjeti,ma ludnica je bila,aplaudira,plese,grli onu djecu...Pa prisao nam deda mraz on ga za cvikere  ufatio user posted image user posted image user posted image Ode ga amalo uspavati,ne  bi li zaspao...Pa da mama malo odmori

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 11293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 14:24:59   
Anoniman
Dobar dan
opet moram citati...i citati
Mi smo dobrouser posted image ...malo jos nesto iskise slina...al neznatno

tajra...eno ga nosa stepenicu svugdje sa sobomuser posted image user posted image ...sav sretanuser posted image ...coko je odlicnauser posted image ja i D. smo malo vise pojeli...A. malo manjeuser posted image HVALA TI JOS JEDNOMuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 15:20:42   
Leena
Ciao, moje dame!

Kod mene cijeli dan frka, trka, sad sjedih da vidim sta ima kod vas i vracam se kucanskim poslovimauser posted image

Leona, i meni fali nasa kafana, vidjela si, nije vise isto ni blizuuser posted image

Jelena, user posted image pozdravi tm, i razvod ti ne gine btwuser posted image

Iman, user posted image za strininu curicu hrabru!



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 15:37:16   
leona81
@leena trebala je elvira preuzeti:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:17:23   
tekja
dobro jutro...user posted image ...bas fino odspavasmouser posted image

ovdje najmanje o djeciuser posted image ...i sta se ubjedjujete sta je bolje, ljepse, finije i sl.svako neka radi sta mu dusi volja i sta ga sretnim cini...user posted image

nadam se da su svi bolesni prizdravili...Iman drago mi je da je pregled prosao dobro, a i ta druga rupica ce aBd zarastiuser posted image ...

Lana sretan rodjendan i ovdjeuser posted image

Mi jutros gledali nasu prvu malu predstavu, kako sam i ocekivala V. se jako fino ponasao u pozoristu, ali zato po gradu - ludnicauser posted image ...ne da ruku, ide gdje je njemu cejf, sve ce on sam itduser posted image zvanicno smo u terrible two faziuser posted image ...Roditelji mi bili jucer, koliko im se V. obradovao, grlio ih i vristao, svi smo suzu pustili...eto...sve vas pozdravljamuser posted image ....Lady, jedva cekam slikeuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:18:16   
marinčii
L ana sretan rođendan i da nam budeš uvijek zdrava i vesela curica,puse od mame i Mateja 

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:20:02   
Anoniman
Mahanje od nas...

Ana hvala Bogu bolje... ali zato Luka od petka uvece temperaturu,kaslje, pa i proliv dobio. Vodila ga u Vrazovu, tu nas dr hitno poslala na jezero kaze bronholitis, a gore nas primi specijalizant i kaze ja nista ne cujem, vadili mu nalaze pa malo je dehidrirao, ali nista strsno, kao pratite djete pa ako cudno sta primjetim da ga odmah dovedem i da obavezno ponovimo sve nalaze opet za MRSU u toku sedmice, a sutra svom pedijatru. Sad kome vjerovati ovome specijalizantu na Jezeru ili ovoj pedijatrici u Vrazovoj.

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 11299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:25:02   
Hanady RR
Fino i meni posla zadaste..
ja jadna mrtva skršena od jučerašnje svadbe...imama uplau mišića od plesanja i ostaloguser posted image

sad još moram postove ganjat da pobrišemuser posted image

tikamo s ekansije...samo d ai ovdje Lani poželim sve najbolje za rođkasuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  450 451 [452] 453 454   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  450 451 [452] 453 454   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *