|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  449 450 [451] 452 453   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:05:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: salmy

Kakav vakat dolazi,najbolje se udati za kriminilaca.Em zaheban em bogat....a faca u graduuser posted image

ps:moje djete jos uvijek budno,i derneci sa smoki smokicemuser posted image user posted image  



em si slobodna kad zavrsi u cuziuser posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:05:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Leena

dobro vam jutro, moje dame!

Ja samo da kazem da sam cula za Bazene, ali za Bosnu nikada, gdje je touser posted image Ja sam bas k'o s marsa palauser posted image

na ilidziuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:05:49   
salmy
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: salmy

Kakav vakat dolazi,najbolje se udati za kriminilaca.Em zaheban em bogat....a faca u graduuser posted image

ps:moje djete jos uvijek budno,i derneci sa smoki smokicemuser posted image user posted image  



em si slobodna kad zavrsi u cuziuser posted image user posted image

a puna ko broduser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:07:42   
veeseelaa
tiki ja sam te shvatila user posted image
ja imam prijateljicu koja se voli odvaliti uz narodnjake, tako pola večeri je po mom a pola po njenom user posted image ja ne volim lumperaj, tamburaši su mi plafon a pjevaljke i pjevači o neee user posted image

Znal ko kafanu kod Adema na K.brdu?? hahahah e to ju haos znao biti hahahahah
tu sam išla da se ismijem, pjevaljka bila ko iz Tijesne kože user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:07:53   
teacher75
odoh ja sad da obavim bracnu duznostuser posted image pozdravljam vas i laku noc zelim, nadam se da mi niste sta zamjerile, jer vas sve user posted image bez obzira na muziku koju slusateuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:08:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: salmy

Kakav vakat dolazi,najbolje se udati za kriminilaca.Em zaheban em bogat....a faca u graduuser posted image

ps:moje djete jos uvijek budno,i derneci sa smoki smokicemuser posted image user posted image  



em si slobodna kad zavrsi u cuziuser posted image user posted image

a puna ko broduser posted image


ma nisi slobodna, imaš puno posla, advokati, paketi, intimne posjete itd


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:08:39   
Anoniman
Ja evo svog muza nagovaram da predje u kriminalne vode, kako vi to opisaste "zamirisa mi" user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 11257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:10:32   
Anoniman
Vesela ako je to K.brdo n prema Skakavcu komsija mi drziuser posted image , da odmah rezervisem astal za sutra veceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:10:53   
ladyblue RR
eno sad ni Leena nista ne zna! Jelena,vodimo i nju sa nama!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:11:28   
veeseelaa
a to je nekad bilo Jelo sad više nema te kafane....
vlasnik je bio drot pa je bilo sve pod kontrolom inače .... hahahah cirkus


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:11:48   
Anoniman
Samo jos djeca da nam ozdrave i ja se kotarisem mrse, a kako me sa mrsom krenulo valjda izadjemo dok djeca na fakultet krenu user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:20:45   
leona81
ja sve slusam ali ne dopire mi bas sve do mozga, neku muziku shvatam ozbiljno a neku bas i ne...nije mi drago cuti neki odron, ali u moru jada i cemera uvijek pronadjem nesto lijepo...selmin repertoar mi i nije nesto ali ostrvo tuge i zakon sudbine su mi odlicne pjesme...na bazenima i u bosni nikad nisam bila...al jesam u royalu:) sasvim slucajnouser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:26:00   
Leena
eno sad ni Leena nista ne zna! Jelena,vodimo i nju sa nama!


Eto sad znam sto nisam znala, nikada nisam izlazila na Ilidzuuser posted image U gimnaziji sam isla sam u kroki, rock teatar, slogu... A onda na faxu sam izlazila u nasu kafanu na fakultetuuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:30:36   
Leena
I da, ruzno mi je cuti kako djeca pjevaju neprikladne tekstove, bili oni seke cece ili lady gaga, zna se sta je za djecu. Moja sestra je npr. jos slusala Zeku i potocic kad su joj drugarice donijele neke te cece seke bube i to da pustaju na rođendanu, dijete nije znalo sta je to... A za godinu dvije se okurazila, pa je slusala Leonuuser posted image (koja nikad nije imala neprikladne tekstoveuser posted image ), a sada je usla u pubertet i drma je neka darkerska fazauser posted image

< Poruku je uredio Leena -- 4.12.2011 0:33:33 >


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:33:51   
ladyblue RR
cuj u Royal-u?! E tamo nisam nikada bila i nemam namjeru otici! Oni mi zaista ne trebaju u zivotu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:35:16   
leona81
hahahaha...mi se bas trudili da imamo neprikladne tekstove:) ah sto mi fali kafana s vaseg faxa, mogla sam doktorirati koliko sam tamo vremena provela:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:36:30   
leona81
IZVORNA PORUKA: ladyblue

cuj u Royal-u?! E tamo nisam nikada bila i nemam namjeru otici! Oni mi zaista ne trebaju u zivotu.


ne bih ni ja da mi drug nije tamo slavio oprostajno, isao je na studij u Veliku Britaniju, a pjevala je bas Selma, i Maca je otpjevao jednu:)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:37:55   
Anoniman
E sad sam ljuta na sebe...ne znam gdje je Royal, nisam cula za njega user posted image
Leona bavis li se jos muzikom?

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 11268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:41:24   
leona81
bavim, ali sad radim samo na nekim projektima koji nemaju veze sa onim od prije, i gdje sam iza kamere, tako mi je uvijek bilo draze:)
royal, ma bolje da ne znas, ja nisam mogla da vjerujem gdje se nalazim al nije bilo lose jer je on to zakupio samo za nasu raju al iskreno ne kontam zasto bas tamo?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:43:16   
ladyblue RR
nema potrebe da znas za Royal. Nalazi se kod petlje za auto put i Vogoscu. Royal sa jedne a Cigo s druge strane petljeuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:45:43   
leona81
Cigo?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 0:52:27   
Anoniman
Leena kaze ti mm dobar odabir lokala... evo npr mm nikad nije bio na bazenima, a ja sam bila, sta mislite da se razvedemo, a?user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 11272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 2:03:18   
mama75
Odavno nije bilo ovako zanimljivo na "bebe 1-2" user posted image  user posted image Sinoc cuke, veceras muzika... Malo sam vas citala, ne mogu da spavam. Zaspala u 9, prije djece i sada po kuci raspremam i skontam bolje na RR user posted image I naravno moram biti svakom loncu poklopac, pa i sada, na ovu temu ostaviti komentar. Slusam sve vrste muzike, ali najvise volim rock. I to onaj stari, domaci. Takvo mi je i drustvo bilo s kojim sam izlazila, ali desavalo se da nasi kucni derneci zavrse sa Harisom, Halidom i sl. Nikada u zivotu nisam bila u kafani "na muzici", mada sam se druzila sa ljudima koju su svaku subotu navece bili na Bazenima. A Tiki, ne bi vjerovala, njihov zivotni stil se uopste ne uklapa u ovo o cemu ti pricas. Ljidi su jednostavno u tome vidjeli neki svoj ispusni ventil. mm slusa uglavnom rock i jazz, Haldno pivo, Majke, Letu stuke i sl. A u vrijeme kada smo se uposznali on izlazio u tu Bosnu. I to mu je ta muzika bljak skroz, cak je prije ja poslusam nego on, ali eto kaze super mu tamo bilo. Naravno, zena mu je ukinula te izlete user posted image I pored svega toga, sto u kuci ni u autu nemamo nikakav cd sa narodnjacima (sem Mostar sevdah i Halid), moja starija kcerka je padala u trans kada pri prebacivanju kanala naletimo na dm. "drmoguz", ja to tako zovem. I posto je meni stvarno bilo smijesno da djevojcica od 3 godine pjeva "svi zanimljivi excentricni" ili "ne volim te nit sam te ikad volio..." ja njoj kupim malo Severine, Harijea i sl. Naravno, uz one dobre stare D. lakovic, Minja Subota, kockica, kike itd. Da dijete bude u toku user posted image Sada nemamo te kanale na TV, pa se muzika svodi na ono sto im mi upalimo. Ja npr jos nikada nisam cula ni vidjela taj novi Severinin spot "Bred Pit", a kcerka ipak zna tu pjesmu, cula od drugarica. Dakle, smatram da dijete nikako ne mozes izolovati od okoline. I da: ja sam se druzila sa rokerima, svi su pili, a vala im ni neke droge nisu bile strane, a ja se nikad u zivotu nisam napila niti drogirala. Bitnei su temelji user posted image Eh sada vas pozdravljam, moja mala sirena se ukljicila, pa dok komsije nije probudila idem je prikopcati na siku user posted image Pa-pa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 8:55:18   
Aiša
Zene, nemam kad čitati, jer ne mogu da nađem - gdje je onaj recept za izbacivanje šlajma kod beba onaj sa puterom i medom?

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 9:09:28   
Anoniman
Jutro, prezivjeh izlazak, spavala 3 sata ukupno, ako ostanem budna dok cuvam A super samuser posted image user posted image

Pozzzzz

(odgovor članu Aiša)
  Neposredna veza do poruke: 11275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  449 450 [451] 452 453   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  449 450 [451] 452 453   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *