|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  451 452 [453] 454 455   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:30:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mahanje od nas...

Ana hvala Bogu bolje... ali zato Luka od petka uvece temperaturu,kaslje, pa i proliv dobio. Vodila ga u Vrazovu, tu nas dr hitno poslala na jezero kaze bronholitis, a gore nas primi specijalizant i kaze ja nista ne cujem, vadili mu nalaze pa malo je dehidrirao, ali nista strsno, kao pratite djete pa ako cudno sta primjetim da ga odmah dovedem i da obavezno ponovimo sve nalaze opet za MRSU u toku sedmice, a sutra svom pedijatru. Sad kome vjerovati ovome specijalizantu na Jezeru ili ovoj pedijatrici u Vrazovoj.


user posted image

miša mu...

pa nisma pametna...majkemi kome vjerovatiuser posted image

on nije ništa čuo na plućima...a mislim d aje doktorica iz vrazove bila sigurna u nalaz pluća odmah bi ona propisala inhalacije i antibiotik.

Ope sutra idete svom pedijtaru...ako kaže brohitis ne mora značiti da ga imao a nisu ga čuli jer se nalaz pluća mjenja u sat vremena...

a on, jel hropi...jel čuješ...
kako jedeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:42:49   
Anoniman
Hanady ona kaze bronholitis, sto je dosta gore od bronhitisa, on hropti, a dr na Jezeru kaze da hropti od nosa, a ona kaze od pluca. Ona mu nije nista ukljucila jer je on kao mala beba pa ce mu na Jezeru ukljuciti.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 11302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:46:38   
nanika
Jelo bas mi je zaouser posted image ......uvijek nestouser posted image .r
Mi danas posli malo na zrak sa djecom i Mali povrati u autu, izbaci puuuuuno slajmauser posted image . Mi odmah nazad kuci, a MM u autopraonuuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:49:59   
Hanady RR
a koja je razlika između broholitisa i bronhitisauser posted image

nego ako on ima hroptaj kad slustiš glavu na ggola leđa ...nema tu vezehroptaj sa nosom...
ono jest od noda se spusti pa hropti dijete ...al sad ne znam raliku između ovo dvoje...kontam do ujutro da sačekate i doete da se presluša dijete...nadam s enije tako jako hroptanje noćas ...jel se on smiri da spava jel popije mlijekouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:51:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mahanje od nas...

Ana hvala Bogu bolje... ali zato Luka od petka uvece temperaturu,kaslje, pa i proliv dobio. Vodila ga u Vrazovu, tu nas dr hitno poslala na jezero kaze bronholitis, a gore nas primi specijalizant i kaze ja nista ne cujem, vadili mu nalaze pa malo je dehidrirao, ali nista strsno, kao pratite djete pa ako cudno sta primjetim da ga odmah dovedem i da obavezno ponovimo sve nalaze opet za MRSU u toku sedmice, a sutra svom pedijatru. Sad kome vjerovati ovome specijalizantu na Jezeru ili ovoj pedijatrici u Vrazovoj.

user posted image user posted image
drzim palceve da nije nista ozbiljno...da nema mrsa-euser posted image ...ako nisi sigurna odvedi ga sutra opet gore na jezero, da ga drugi ljekar poslusa...trece misljenje...tako bih ja

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 17:56:40   
Anoniman
Ma ja iskreno bronholitis ne vjerujem da je, jer to je dosta teze od bronhitisa, a znam kako izgleda bronhitis jer se ja sama mucim sa tim cijeli zivot, cak sam sad pod dijagnozom Astme. On ima dosta kratak udisaj i dosta brz rad grudnog kosa, e to je dosta cesto kod bronholitisa, bukvalno titra grudni kos, ali on ne kaslje kontinuirano vec kaslje po nekih desetak minuta tipa napada i prestane pa se ne zakaslje po par sati i sve tako, e to mi vec djeluje na bronhitis. Juce npr prilikom mjenjanja polozaja i prestajalo je hroptanje, danas ne prestaje vec se kontiunirano piskutanje cuje, ali dr na Jezeru kaze d nista ne cuje. Dr u vrazovoj napisala Bronholitis ac dijagnoza, s tim da je rekla okularno 100% nalaz bronholitisa i palpatorno, a auskultativno ima opstrukcije ali ne opasno jake. Bukvalno ovako je rekla. On jede fino, koliko god da mu dam da pojede on to pojede, e sad drugi je par rukava da cim pojede mlijeko isti tren proliv dobije, nije obilan, ali je dosta explozivan. Ovaj dr mi je na jezeru dao prolife, 3*1/2 i kao ako se bude cudno ponasao da ga dovedemo opet gore. On je dada dobar, spava, hropinja malo, temperatura mu je 37,9, ali ne kaslje.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 11306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 18:00:56   
Hanady RR
ma to je brohitis...
što kažeš sve već viđeno...

samo taj hajavn gore što djetetu ne olakša odmahuser posted image on nije čuouser posted image

ma ujutro kod ljekara...nek ipak fino prelsuša i olakša tu opstrukciju koju čuje...jer kao je ima jedna urzbazon bi mu plakšao disanje domah...

ma dobrica je on...biće to ok ...

žao mi i za porljev sad...a kako nharniti bebu sme mljekomuser posted image milsim kažu na porljev ne mlijeko i na brohitis ne mlijeko...al štaš dat malom djetetu odnauser posted image

nadam se biće to super...a nalaz Mrse neću ni d akomnetiram...nema je 100% ( smajlikojidržifigezaisto)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 18:05:31   
tekja
Jelena zao mi jeuser posted image ...dusica mala...evo i ja prvi put cujem za bronholitisuser posted image ..nadam se da nije to u pitanju... a vidi sama, ako mu je stanje stabilno, mirno spava, sacekaj do ujutru, pa kod svoje pedice...user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 18:10:24   
R&T@
Veceruser posted image

Nas tri bile gosce danas i bilo nam je divnouser posted image
Slavljenica divna, masallah...
ostali dokazali da nam je generacija presla iz beba u djecicu, hB.user posted image

Moja R. se "prodavala" po obicaju, pa ja zvanicno lazem da imam nemirno dijeteuser posted image


Zao mi je svih malih bolesnikauser posted image
user posted image  za hrabricu na ultrazvuku...
user posted image  za pedijatre...


Dadada, poklon je user posted image ...
nista od kupanja, ja uzivam u mirisuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 18:49:36   
Anoniman
Jelena, haj ti njemu napravi bijeli sljez i da pije a i u nos mu stavi...mozda nece puno pomoci...odmoci mu sigurno nece

i ja bih nabavila vaporub..on ti je upravo za sve prehlade ili ozbiljnije bolesti (kao upala pluca, bronhitis etc.) http://www.myapo.at/OTCkatalog/htm/wick_vapo_rub_salbe.htm

isto ne moze skoditi a olaksaces mu sigurno

mogu i dojencad...samo se ne smije vrat mazati.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 18:50:35   
Anoniman
tajrauser posted image ti ko moja mamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 18:53:12   
R&T@
Zato ti mene lako "citas"user posted image


Evo, kazu da ce sutra snijeg...
(ne znam koji smajli ide iza ove receniceuser posted image )

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 19:00:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Zato ti mene lako "citas"user posted image


Evo, kazu da ce sutra snijeg...
(ne znam koji smajli ide iza ove receniceuser posted image )
joj da hoce napadati kao 2000.teuser posted image user posted image kada ga je samo u gradu bilo preko 1m

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 19:02:03   
Amani12
Zagrljaj svima user posted image bolesnoj djecici poseban,a i mamama user posted image
Mi uzivali na divnom derneku za malu i veliku raju user posted image
Nazalost,moj djecak je bio bas puunoo nervozan,ali ipak bilo nam je mnogo lijepo.
Zaspao je u autu i 'komiro' se do pola 7.
Slavljenica malena nam je user posted image user posted image user posted image ali i sva djecica
Tajra,Riana,Afan,May,Ali,Deniz user posted image
Domacice Lady user posted image

Joj,ja sam se navukla na predobru knjigu,sinoc pocela citati,haman zavrsila.
Trinaesta prica,Diane Setterfield,preporucujem user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 19:02:24   
Amani12
Za snijeg user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 11315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 19:28:40   
R&T@
Amani, sta nervozan...ne lazi na dijete...
Ja se vama divim kako se borite s alergijom...
Stvarno nije jednostavno...user posted image


Zar je te godine bio veliki snijeg?
Mislila sam da je to bilo prijeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 11316
   [Obrisana poruka]
4.12.2011 19:42:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 19:52:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra


Zar je te godine bio veliki snijeg?
Mislila sam da je to bilo prijeuser posted image
zbuni meuser posted image
mescini da je bilo 2000user posted image ...a mozda je i prijeuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 11318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 19:55:17   
Anoniman
Blago se vama ovdje danas grad pado i kisa a ja cekam snijeg  ,daj Boze da ga bude...

Jelo misha mu ja bih otisla kod jos jednog dr ,to oni haman ofrlje govore user posted image user posted image ...Ljubi bebice puno ...Ostalim bolesnim veliki zagrljaj...Mi idemo na kupanjac pa u besiku,slabo je spavao danas pa se nadam da ce brzo ici...

Noa gdje  li je  ona,dase nije udala???user posted image

Ella ni ona nije odavno pisala....

Amani ljubi decka...
Mi danas na predstavi dijelili djeci sladoled a  moj mis ne smije a ja zaboravila ponijeti za njega nesto pa je to tako tuzno bilo...Odemu zelenaru i lupim mu bananuuser posted image ....

Jedva cekam da vidim Lanu ,kaze Sanela da joj super stoji haljinica user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 11319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 19:57:23   
Anoniman
Ja jel udjem na ovu temu raja se razidje,jel se cujem ja user posted image user posted image

Haj barem ce Hanady imati manje posla  s metlomuser posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 4.12.2011 19:58:50 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 20:04:33   
tekja
Ja vam zavidim na danasnjem derneku....mnogo drage djecice i mamitauser posted image ...

The "snijeg" je pao 1999./2000....moja prva zima u Sarajevu, na A.Polju su nanosi bili preko dva metra, bas divno, nije se mogao ni isprljati, svud samo divna bjelinauser posted image

Amani, vec citala - dobra...ako budes imala priliku uzmi knjige od Joa Nesboa - ludilo kako covjek piseuser posted image user posted image  (isto u Konzumu)



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 20:05:46   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mahanje od nas...

Ana hvala Bogu bolje... ali zato Luka od petka uvece temperaturu,kaslje, pa i proliv dobio. Vodila ga u Vrazovu, tu nas dr hitno poslala na jezero kaze bronholitis, a gore nas primi specijalizant i kaze ja nista ne cujem, vadili mu nalaze pa malo je dehidrirao, ali nista strsno, kao pratite djete pa ako cudno sta primjetim da ga odmah dovedem i da obavezno ponovimo sve nalaze opet za MRSU u toku sedmice, a sutra svom pedijatru. Sad kome vjerovati ovome specijalizantu na Jezeru ili ovoj pedijatrici u Vrazovoj.



koliki je kod Luke ABS? ja sam doktorirala dehidraciju i ove nalaze...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 20:21:31   
selebriti
Prvo da čestitam Lani rođendan!!! .... Lady, čekamo slike...

Danima nisam baš tu, tak samo vidjeh da ste nesto o muzici brbljale user posted image

Moja E. nekako hropti, .. kao da ima slinice koje silaze u grlo, al nemam sta pumpicom izvadituser posted image , kašljuca mi, ... ne znam šta je upitanjuuser posted image

user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 20:23:33   
R&T@
IZVORNA PORUKA: MarinaDK
Jedva cekam da vidim Lanu ,kaze Sanela da joj super stoji haljinica user posted image


Bas joj je po mjeri... bila je prava pahuljicauser posted image

A ja "cucim" na temi sat, pa odem da raspremim sobu, i vi piseteuser posted image user posted image


Mi nemamo vodeuser posted image
bas glup osjecaj...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.12.2011 20:25:43   
selebriti

IZVORNA PORUKA: tajra


Mi nemamo vodeuser posted image
bas glup osjecaj...


Nama svaku veče zavrnu vodu ili šta već ... i danas je bio slab pritisak, ... užasan osjećaj.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  451 452 [453] 454 455   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  451 452 [453] 454 455   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *