|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  424 425 [426] 427 428   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:46:42   
dubravka01
chuci hvala ti na odgovoru.

Ma imamo i mi taj gel (calgel ili tako nešto) pa slabo to skroz pomaže..
sinoc ga je mm pokušavao nosati po sobi i ništa nije pomoglo, nije da on plače več ono baš kako da kažem kmeči user posted image
A dude/cucle što se tiče, s njom smo se rastali u 11-tom mjesecu, sam je nešto počeo izbacivati i ne htjeti i ja mu je i ukinem skroz i  sad mislim da sam pogriješila što mu nisam dopustila da dudla do mile volje.

Sad mi mama reče da mu dam onaj bijeli dio od prase da glođe,kao utrne od togauser posted image



_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:47:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Marina imamo i mi kosuljica koliko hoces,ali mislis na ono svecano odijelo,ja to stalno vidam za neke praznike,ili svadbe,prave od dijece klauneuser posted image


Juce  ja gledala bilo par crnih   odjelceta,iskreno  zao bi mi ga bilo u to obuci,vise bi mi licio na pingina nego na djete...A ovo sto sam mu kupila opet moze obuci ...Lakovane cipele i ti fazoni niks jedino ako mu se mater bude udavalauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 10627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:47:45   
tekja
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Marina imamo i mi kosuljica koliko hoces,ali mislim na ono svecano odijelo,ja to stalno vidam za neke praznike,ili svadbe,prave od dijece klauneuser posted image


Evo emica odgovori...imamo i mi kosuljicauser posted image ...
Nego Marina, ja rekoh ko voli, neka...ja ne volimuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:47:45   
Amani12
Dobro jutro user posted image
Mi se tek probudili user posted image , ali evo spremamo se i idemo na druzenje kod nasih dragih prijatelja.
I moj Amancek ludo voli male bebe.Nije ljubomoran,bar sad za sad a ne sumnjam da ce biti kad ne bude trebao...
Nego,moje dijete je tako postalo nepovjerljivo prema nepoznatim odraslim.
Ili se postidi ili kaze,ne,ne dijaj majog Amana.user posted image Tobe jarabi,ko da ce neko ne znam ti sta... A nije bio takav donedavno.
S djecicom je uglavnom super,nek je bar to ok.
Sad nek me neko utjesi i kaze da je to samo faza. Kratkotrajna.
Jer meni to bas nije lijepo...
Mi volimo kosuljice user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:51:01   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Marina imamo i mi kosuljica koliko hoces,ali mislis na ono svecano odijelo,ja to stalno vidam za neke praznike,ili svadbe,prave od dijece klauneuser posted image


Juce  ja gledala bilo par crnih   odjelceta,iskreno  zao bi mi ga bilo u to obuci,vise bi mi licio na pingina nego na djete...A ovo sto sam mu kupila opet moze obuci ...Lakovane cipele i ti fazoni niks jedino ako mu se mater bude udavalauser posted image user posted image user posted image





Pa nisi luda da se udas tako si rahatuser posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:51:38   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Marina imamo i mi kosuljica koliko hoces,ali mislis na ono svecano odijelo,ja to stalno vidam za neke praznike,ili svadbe,prave od dijece klauneuser posted image


Juce  ja gledala bilo par crnih   odjelceta,iskreno  zao bi mi ga bilo u to obuci,vise bi mi licio na pingina nego na djete...A ovo sto sam mu kupila opet moze obuci ...Lakovane cipele i ti fazoni niks jedino ako mu se mater bude udavalauser posted image user posted image user posted image




ma ne budi luda user posted image

jojuser posted image user posted image , jel ti fakat nisi udata ili se zjbvšuser posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 1.12.2011 10:53:07 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:52:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dubravka01

chuci hvala ti na odgovoru.

A dude/cucle što se tiče, s njom smo se rastali u 11-tom mjesecu, sam je nešto počeo izbacivati i ne htjeti i ja mu je i ukinem skroz i  sad mislim da sam pogriješila što mu nisam dopustila da dudla do mile volje.

Sad mi mama reče da mu dam onaj bijeli dio od prase da glođe,kao utrne od togauser posted image




Nisi pogrijesila,moj nikad nije htjeo cuce par puta sam ga uslikala sa njom ...Pokusaj sa gelom ,ja som damuvece pola doze panodila ,evo sad mu rastu petice i sinoc je spaao do 2 ,pa se probudio  trazi sise,pa u 4 trazi auo da se igra...Pa  u 6 ...Probaj i ti malo  dati protiv bolova...Meni dr rece  kadim rastu zubi i  da im je zima ono daimaju groznicu,pa ih taj sirup smiri

(odgovor članu dubravka01)
  Neposredna veza do poruke: 10632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:56:06   
Anoniman
Pocahontas,Emica jesam rahat ko pttica ali iskreno  nedostaje mi  malo odrasle  ljubavi ... A ne rekoh bio mi je bivsi neko vece...Umjestto cvijeca donjeo mi dvro mandarineuser posted image user posted image Mislio da ce se iskupiti sa tim user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:57:57   
dubravka01
Marina hvala pokušat ću ja sve i svašta kako je krenulo ili ću ostat bez bradavica, baš bole miša mu, valjda kako je on veći pa jače vuče...uhhh

_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:58:43   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Pocahontas,Emica jesam rahat ko pttica ali iskreno  nedostaje mi  malo odrasle  ljubavi ... A ne rekoh bio mi je bivsi neko vece...Umjestto cvijeca donjeo mi dvro mandarineuser posted image user posted image Mislio da ce se iskupiti sa tim user posted image user posted image


ja očigledno nisam u toku a imam osjećaj da si o tome ovdje negdje pisala čim tako otvoreno to spominješ...a mi kao prave mahaluše bi te još svašta nešto pitale ali suzdržaćemo se i pustiti tebe da nam sama ispričaš,,user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:58:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Marina imamo i mi kosuljica koliko hoces,ali mislis na ono svecano odijelo,ja to stalno vidam za neke praznike,ili svadbe,prave od dijece klauneuser posted image


Juce  ja gledala bilo par crnih   odjelceta,iskreno  zao bi mi ga bilo u to obuci,vise bi mi licio na pingina nego na djete...A ovo sto sam mu kupila opet moze obuci ...Lakovane cipele i ti fazoni niks jedino ako mu se mater bude udavalauser posted image user posted image user posted image




ma ne budi luda user posted image

jojuser posted image user posted image , jel ti fakat nisi udata ili se zjbvšuser posted image



Jok mi smo se raSCerali prosle godine,sad on hoda oko kuceuser posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 10636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:58:55   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Pocahontas,Emica jesam rahat ko pttica ali iskreno  nedostaje mi  malo odrasle  ljubavi ... A ne rekoh bio mi je bivsi neko vece...Umjestto cvijeca donjeo mi dvro mandarineuser posted image user posted image Mislio da ce se iskupiti sa tim user posted image user posted image

Hahahahhaha, originalno nema sta user posted image user posted image user posted image
Jel ti bolje uho, jesi isla dr?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:00:38   
pocahontas
a ne kontam ovu simboliku s drvetom mandarine? ja znam za granu masline...user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:00:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dubravka01

Marina hvala pokušat ću ja sve i svašta kako je krenulo ili ću ostat bez bradavica, baš bole miša mu, valjda kako je on veći pa jače vuče...uhhh


Ista sam  ti sestro i moj se ne skida,evo upravo siki jaipkam jednom  rukoma bradaice ne osjecam,nekad grudnjak ne mogu da obucemkoliko me bole

(odgovor članu dubravka01)
  Neposredna veza do poruke: 10639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:01:48   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Pocahontas,Emica jesam rahat ko pttica ali iskreno  nedostaje mi  malo odrasle  ljubavi ... A ne rekoh bio mi je bivsi neko vece...Umjestto cvijeca donjeo mi dvro mandarineuser posted image user posted image Mislio da ce se iskupiti sa tim user posted image user posted image


može li ti ex poslužiti samo u te kratkotrajne svrheuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:02:40   
Lady26
IZVORNA PORUKA: pocahontas

može li ti ex poslužiti samo u te kratkotrajne svrheuser posted image user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image

P.S. posalji mi THE link user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:04:09   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Poci, onaj grudnjak sto si spominjala je li to bas lindexov?


jeste mislim...ma jeste, nemoj me zbunjivati! kupila ga u lindexu na odjelu donjeg rublja..user posted image user posted image


Ma, ne zbunjujem te bezveze user posted image Nego kod nas nema lindexa, pa reko da provjerim je li mozda neka druga marka koja bi kod nas bila dostupna. Znas, mi smo ti u jednoj selendri user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:04:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Pocahontas,Emica jesam rahat ko pttica ali iskreno  nedostaje mi  malo odrasle  ljubavi ... A ne rekoh bio mi je bivsi neko vece...Umjestto cvijeca donjeo mi dvro mandarineuser posted image user posted image Mislio da ce se iskupiti sa tim user posted image user posted image

Hahahahhaha, originalno nema sta user posted image user posted image user posted image
Jel ti bolje uho, jesi isla dr?


Sjutra dzevojko kodhacimage ,eo pune mi usi rakije,,,,
Pocahontas samo ti pitaj ne krije se kod mene nista

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 10643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:07:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Pocahontas,Emica jesam rahat ko pttica ali iskreno  nedostaje mi  malo odrasle  ljubavi ... A ne rekoh bio mi je bivsi neko vece...Umjestto cvijeca donjeo mi dvro mandarineuser posted image user posted image Mislio da ce se iskupiti sa tim user posted image user posted image


može li ti ex poslužiti samo u te kratkotrajne svrheuser posted image user posted image user posted image



Jok sve je to fino i volim mandarine ali preko nekih stvari se ne prelazi...Nisam pametna ...Mozdasam trebala ovoriti temu user posted image user posted image user posted image  nova situvacija

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 10644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:16:00   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

može li ti ex poslužiti samo u te kratkotrajne svrheuser posted image user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image

P.S. posalji mi THE link user posted image  user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:25:32   
megi
Lady user posted image
tu smo, zivi, zdravi, zafrkavamo mamu i tako ukrug

chuci joj super kad A nije ljubomorna, moja samo hoda po kuci i govori ja sam mala beba

bice nam veselo

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:31:03   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

može li ti ex poslužiti samo u te kratkotrajne svrheuser posted image user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image

P.S. posalji mi THE link user posted image  user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


poslaću ti bona, nego zaboravim..a i bojim se da ću nakon tog slanja tebi the linka postati naglo popularna a nije mi nesto do toga sada user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:31:28   
R&T@
Smuckala sam rucak po Breskvinom receptu...
bacila luk i meso na masnocu pa trazila po frizideru povrceuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 10648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:33:03   
Anoniman
jutro.
Tajra kod tebe se rucak kuha, i kod mene je slicno ja sam uzela meksicko povrce skuhala pa stavila na maslac proprzila malo i dodala vrhnje mmmmm .....


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 10649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 11:35:36   
teki
uu felix bas to zvuci jednostavno i interesantno tvoja kombinacija za rucak mogla bi i ja onom svom malcu tako nesto poslije vrtica ustvari za veceru
voli pavlaku pa bi mu mogla zakomuflirati to povrce u pavlaku

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  424 425 [426] 427 428   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  424 425 [426] 427 428   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Muško ime
euphronia

Koje vam je najljepše muško ime?

Ensar (36%)

Namik (8%)

Altan (5%)

Erol (25%)

Zejd (18%)

Sinan (8%)


Broj svih glasova: 146

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *