|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  422 423 [424] 425 426   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:53:20   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


Ladyblue sta je s tobom i tebe neki virus uhvatio?


ne znam ni ja šta mi je. slaba sam pravo...boli me želudac, i sve kosti...ne znam ni hoću li dobaviti do kraja radnog vremena

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:53:58   
Emica_sa
Hvala tajra budemo probali user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:53:59   
Lady26
Jutro i od mene....kafa? user posted image
Mi smo imali divnu noc user posted image
Oko ponoci, L: mama gdje jastuk
                   Ja:nema ga
                   L:a gdje mi je moj mali jastuk
                   Ja: evo ti Lana jastuk, hajde spavaj
                   L: faja mama
                   L: a gdje mi je flasica
Pije, pije...i zatvori flasicu, daje mi je evo mama izvoli, faja....
I zaspa kao da nista nije bilo user posted image user posted image user posted image  a mm place od smijeha user posted image
Eh onda je oko 3-4 ustala i hoce kod mame da spava, nakon kraceg pokusavanja da je odgovorim od toga, prebacim je na svoj jastuk, i zaspala je brzo, da bi u snu neliko puta ponovila, spava kod mame, mama Lana spava kod mame user posted image user posted image  
Kad je ucvrstila "letila" je u svoj krevet user posted image  


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:54:04   
Hanady RR
ma handi bi lako uletila da je jedna curica u kući...al dvijeuser posted image
zamisli dam 120 Km za šljašteće haljine dva komada i onda im nikada više i ne obučemuser posted image
nema šanse...lijepo inostranstvouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:55:35   
Anoniman
Moja cura do pola pet jutros preplakala i sad jos spava, a ja cekam da ustane da idemo dr. A Luka se nadigao u sest i momak ne misli spavati, uveliko prica sam sa sobom, imam pravo glasno dijete, sad upravo toliko vristi na medu da mi je pravo smjesanuser posted image

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 10580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:59:48   
chuci
jelena baš mi je žao, nadam se da će brzo ozdraviti

hanady super kad ste našli povoljniju varijantu, a jeste stvarno da se ove haljinice ne isplati uzimati. sve su po 60 KM, kako mi reče prodavačica. ali su stvarno lijepe, ono kao princeze da budu curice.


kaže moja ajša mm neki dan: babo ti su dobra djevojčica.user posted image user posted image nešto je poslušao što je htjela. mi se valjali od smijeha


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:59:49   
emi7908
ma handi bi lako uletila da je jedna curica u kući...al dvije
zamisli dam 120 Km za šljašteće haljine dva komada i onda im nikada više i ne obučem
nema šanse...lijepo inostranstvo



Ma znam upravu si ali poznavajući tebe zamislila sam si sliku u glavi a tako mi sve simpatično pogotovo tvoja mlađa princeza... jao kako bi tek njoj stojala ova haljinica od satena sa leptirićima user posted image a tek starija, mislim da bi sama birala kako mi se čini...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:59:52   
Lady26
Od srca se nadam da nisu opet usi user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:01:18   
emi7908
Mi smo imali divnu noc
Oko ponoci, L: mama gdje jastuk
                   Ja:nema ga
                   L:a gdje mi je moj mali jastuk
                   Ja: evo ti Lana jastuk, hajde spavaj
                   L: faja mama
                   L: a gdje mi je flasica
Pije, pije...i zatvori flasicu, daje mi je evo mama izvoli, faja....
I zaspa kao da nista nije bilo  a mm place od smijeha
Eh onda je oko 3-4 ustala i hoce kod mame da spava, nakon kraceg pokusavanja da je odgovorim od toga, prebacim je na svoj jastuk, i zaspala je brzo, da bi u snu neliko puta ponovila, spava kod mame, mama Lana spava kod mame  
Kad je ucvrstila "letila" je u svoj krevet  


da ti pošaljem još E pa da te dokrajče ?user posted image user posted image mogu misliti kakva biujutro bila na poslu user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:01:57   
chuci
ove mame što imaju dječake sve kontaju ma ja da imam curicu ja bi njoj ovo kupila, a Boga mi kad dođete u situaciju da kupite skontate, 60 KM za jedno oblačenje, ili dva. sve sam i ja uvijek gledala i kontala kupovaću ja vala ovo aBd ako imadnem curicu.
ma i kupim ali ne kopim koliko bi htjela user posted image . čekam platu user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:02:53   
megi
jutro i od nas
uh svega se nacita, a nesto sam pospana i sve me nesto ziga

prvo beba u pupi bili smo juce kod dr, sve u redu,. al beba nam ne da da vidimo sta jeuser posted image  nije naravno ni vazno neka je zdarava

sinoc smo imali torturu skidanja nausnioca onih sto su joj probusili usi da joj stavimo neke druge, ona je plakala i plakala i plakala jedva je mm to uradio i na kraju je ja pitam je boli kaze opna nije daj sad sminku kao da nista nije bilo
i na kraju svega pred spavanje povrati, pa mjenjanje psoteljine, svega zapsali tek u ponoc

sto se tice hrane mi kako kad, svaki dan pravim supu npr juce je nije htjela da jede, al je jela prasu i rizu sa suhim mesom
voli grah, rizu opcenito, makarone, krompir pomalo, jedemo corbice, pite, od mesa najvise voli bataki to ga ko gusar uzme u ruku i kida meso zubima


nadam se da su svi prehladjeni dobor
pozzzz

chuci kako user posted image , ja sam ovaj put sva nekakva umorna, teska

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:03:10   
Lady26
Upravu si chuci 100% user posted image user posted image
Kako si ti, user posted image  dobro napreduje?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:03:51   
Hanady RR
ma moja chuci bila sm aja tamo pa se raspametila...pa poletim krenem da uzmeme pa vratim haljinu ...sreća bila na kafi sa kolegicama tamo pa me čekale...reko d ane kasnim odoh...sreća...sekunde su igrale da ona crvena sa crnim srcima bude farahina a ova crb+na sa ljubičastom mašnom hanadinauser posted image

nego stavrno lijepe jesu...samo nisma ja baš oduševljena sa puno sjajnim...
ono jest lijepo vdijeti al meni je na jednoj haljini previše da imama...sjajni saten, pliš gltki, šljokice i na sve to til...

ona koju smo poršle godine obukli hello kitty je h&M haljinica nevjerovatno lijepa a jednostavna ...taj saten ne šljašti ovako i na sve to nema milion svečani dodataka još pored satena..
ja jesma naručila satensku i lakirane pipele...u sivo-crnoj varijnati al s anjom ćemo smao običnu bijelu majicu dugi rukav obući i običen bijele grilonke...da malo ubijemo sjaj satenauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:05:13   
chuci
ako nekom trebadne haljinica za srediti se ja mogu posuditi. one što je moja nosila na rođendanima i što ima ovih za srediti se. eto da znate



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:05:59   
Lady26
Megiiiii user posted image user posted image
Dje si Megi user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:10:03   
chuci
moja user posted image dobro hB. kaže dr na pregledu ako nemam nikakvih bolova one kontrakcije koje je ona vidjela na UZV su vjerovatno posljedica nečeg drugog. svi ostali nalazi u redu. ja kao leptirić user posted image ali imam osjećaj da mi se već stomak vidi iako smo tek ušli u 4 mjesec (14 sedmica + koji dan) a ja bi da sam još ravna. malo sutra kad sam ionako imala stomaka user posted image valjda kako materica raste ovo ostalo se naguralo pa malo stomak viri. nisam se još počela debljati, malo smršala i to je to, sad stoji. povraćam kako koji dan, dva dana da, jedan ne user posted image , ajša priča s bebom, mazi je i tako

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:13:38   
Lady26
IZVORNA PORUKA: chuci

moja user posted image dobro hB. kaže dr na pregledu ako nemam nikakvih bolova one kontrakcije koje je ona vidjela na UZV su vjerovatno posljedica nečeg drugog. svi ostali nalazi u redu. ja kao leptirić user posted image ali imam osjećaj da mi se već stomak vidi iako smo tek ušli u 4 mjesec (14 sedmica + koji dan) a ja bi da sam još ravna. malo sutra kad sam ionako imala stomaka user posted image valjda kako materica raste ovo ostalo se naguralo pa malo stomak viri. nisam se još počela debljati, malo smršala i to je to, sad stoji. povraćam kako koji dan, dva dana da, jedan ne user posted image , ajša priča s bebom, mazi je i tako

user posted image user posted image  medena je....
Hm....kako bi Lana reagovala user posted image  kad me M. zagrli odmah vrsti na njega, da se makne, njena je mama...
Neki dan sam bila kod mama2009 i ja se nesto igrala sa D. kad ce Lana hajde mama i mene gili gili user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:16:31   
emi7908
ove mame što imaju dječake sve kontaju ma ja da imam curicu ja bi njoj ovo kupila, a Boga mi kad dođete u situaciju da kupite skontate, 60 KM za jedno oblačenje, ili dva. sve sam i ja uvijek gledala i kontala kupovaću ja vala ovo aBd ako imadnem curicu.
ma i kupim ali ne kopim koliko bi htjela . čekam platu


ma to su samo želje, mada sam ja to radila i sa svojim dječakom ali sam sad stala na loptu... čini mi se da bi s drugim djetetom bila puno realnija, ručna bi bila povučena od početka user posted image ....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:17:16   
pocahontas
i R. je grozan postao po pitanju malih beba...do sada uopšte nije bio takav...ali u posljednje vrijeme kada god vidi malu bebu ili manje dijete od sebe samo počne da vrišti na to dijete-to više liči na cik od dragosti, ali djeca se prepadnu i roditelji me čudno gledaju...šta da radimuser posted image user posted image user posted image objašnjavam mu da to nije lijepo, da su to male bebe i da će ga policija uhapsiti ali džaba...user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:20:34   
chuci
dobra si pokahontas, policija user posted image
i moja je jedno vrijeme tako cičala od dragosti kad vidi neku drugu djecu, i trčala prema njima da ih zagrli, pa ih nekad obori ako su manji i ne uhvatimo je na vrijeme, sad to više ne radi.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:21:23   
R&T@
Ne volimo mi svecane haljine...
sreca za nas kucni buddet...user posted image

Sad su dobile dvije iste haljine...
iako mi se ne vidja kada sestre imaju istu garderobu, ipak je simpaticno vidjeti ih u istom malom i velikom izdanju...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:21:36   
Anoniman
D jutrooo i od nas  vidim vi se raspisale ,samo tako odmah  tema ljepse izgleda..Mi smo imali burnu noc Adi lose spavao ,Stalno se budio...Bas sam se namucila,mene uho jos boli ali nije  ko sinoc..Smrdim na rakiju sva...Rakija  zakon ...Zvala hecimku sutra vrijeme imam i kaze da nista ne diram istiscem da ako je cir  u pitanju ne ode  u uho,kontam  bleso jedna ja i nausnice morala povaditi...
Dobila sam pozivnicu iz nase robne kuce za soping...Poslije radnog vremena otvaraju samo za povzane i  imamo popusta,pa vec trljam ruke jedva cekam

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 10597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:23:25   
pocahontas
joj, ja i curicu da imam meni bi sve bilo žao da je sputavam u tako nekoj lijepoj odjeći..i ja jedva čekam kući da dođem i da obučem trenerku jer me ove fensi krpice i suknjice nekad smore user posted image user posted image
i Raffiju izbjegavam da oblačim farmerke, osim ako bas ne vidim da su mu komotne...uglavnom je u trenerkama i neka je, vise volim da se dijete fino razvija i skače bez da je sputan! to je sada najvažnije user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:24:45   
tekja
jeste se na sabahu zadaleuser posted image

Meni stigla user posted image ...user posted image

e da, dobar jutaruser posted image ...jelena sretno kod dr...

bolesnim pilicima zelim da ozdrave cim prije...user posted image

nestasnim, da samo tako nastaveuser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:26:49   
emi7908
I ,moj švrljo od silne ljubavi isprepada djecu, a crče od dragosti kad vidi malu bebu ali kad prođe nalet ushićenosti onda je sav nježan.... pa malo malo kad se sjeti mama rodi mi bebu user posted image hhhmmmmm kontam se ??? Ali nije ljubomoran kad se ja i pogram malo sa drugom djecom to mije drago što ne znači da neće postati user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  422 423 [424] 425 426   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  422 423 [424] 425 426   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Posteljina
Zanana

Gdje u Sarajevu kupiti kvalitetnu posteljinu za bracni krevet a da nije preskupa?

molim odgovor (98%)

molim odgovor (2%)


Broj svih glasova: 53

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *