|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  421 422 [423] 424 425   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:31:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amani12

Dok se ja malo ''poigrah'' vi se raspisale,jedva vas iscitah.user posted image
I sad nista ne znam.
ali nema veze,jel tako?
Uglavnom i i volimo supice,corbice,grah i co...
Persin je jako bogat zeljezom.
I da,Jelo,de mi pojasni te toksine u koljenici? user posted image
Prvi put cujem,a bas cesto koljenicu spremam.
zato sto u kosti kooljenice imas onaj dio...kako se to vec zove...kostana srz ili mozdina...ili vec...gdje se sakupljaju svi toksini...pogotovo ako je tele tretirano...a malo koje nije...zato sto je kooljenica sadrzi iskuhavanjem masnoce koje nisu zdrave...negativne masnoce...mada i tu imas dvije strane...oni koji kazu da to treba jesti i oni koji tvrde da je ne valja jesti...ja je volim pa sam za ove prouser posted image

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 10551
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:32:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

o dadada i lady moje supatniceuser posted image user posted image user posted image user posted image meni se neda vise objasnjavati ljudima da ona nece da jedeuser posted image sad fino kazem ''izgladnjujem je jer hocu da umre''user posted image user posted image eto da znate prije ovaj odgovor prihvateuser posted image user posted image i onaj nisam je dojila jer hocu da imam lijepe (.)(.)user posted image user posted image user posted image
jes...jes...i jauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10552
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:35:45   
Anoniman
Dadada kad opisujes Andreja kao da opisujes moju Anu, ona isto tako sto voli jede, a sto ne voli mogu na trepavicama dubiti nece, jedino da joj na silu uguram u usta. Stvarno vise nekad ludim.

Amani ne sjecam se ni ja bas tacno, znam da smo ucili u skoli da ona srz iz koljenice je toksicna i da se ne treba konzumirati u kuvanom stanju, a prijateljica mi je molekularni biolog i znam da ona o tome non stop trubi, a isto tako pitaj i nekog mesara sam ce ti reci samo suplja je dobra za supu.

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 10553
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:36:54   
Hanady RR
ma eto ja vam pirčam...moje jedu...al uardismo nalez ljetos kad umrla nisma...
lakše bi mi bilo d akežem one neće da jedu..pa ne valjau nalazi...nego hoće bolan i sve jedu pa šta im bi...

nema tu pravila...sad vam rekoh armana kod mame zeza kod mene malo zeza a kod ove strije zaove otvara frižider i sma jede...da ga kući ne vrate...
djeca su čudouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10554
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:40:59   
Amani12
Dadada i Jelo hvala na objasnjenju.
Znaci samo suplju da trazim.
Ma i mi bas volimo,sve troje,to nam je najdraza supica.user posted image
I moje dijete je tako muku mucilo sa slabim imunitetom,muci i dan danas,a oduvijek je jeo sve sto mu se ponudi,dakle kvalitetno prije svega...
Nij to neko mjerilo,cini mi se...


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10555
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 0:26:12   
Anoniman
Amani koje mlijeko ti dajes malenom kad ste u fazi izbjegavanja pojedinih namirnica. Ja imam jednu kutiju AD za djecu koja imaju slabu toleranciju na bjelancevine, pa ako vama odgovara da vam poklonim zao mi da ga bacim, a ja samo jednu flasicu Luki napravila, a pofino ga i platihuser posted image

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 10556
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 0:47:12   
Anoniman
Mojoj Ani skocila temperatura na 39,5, sad sam joj stavila cepic, jer sam joj oko sedam dala dalsy i spala joj bila. Evo posle pet dana do 38 sto je isla sad i skocila, a ona cijelo vrijeme kenka u snu. Joj jedva cekam jutro da je vodim dr, vise nisam pametna, a kao da gledam od virusa se iskomplikovalo i na usi otislo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10557
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 7:58:54   
DM
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady kad pravis supu ako meso stavis u vrelu vodu kad pocinjes kuhati onda se sve zdrave tvari iz mesa nadju u vodi, a ako stavljas u hladnu meso zadrzava zdrave sastojke. 

Sorry što ću te korigovati-ali nije tačno ovo što si napisala.
Ako želite da zadržite  hranjive sastojke u mesu(u nj su to bjelančevine uglavnom) onda ga tretirate vrućom temperaturom(rerna ili voda)jer u tom slučaju bjelančevine na vanjskom dijelu stvaraju  "ovojnicu"-reaguju na toplotu i one iznutra ne izađu...a ako pak želite kvalitetnu juhu, onda meso ide u hladnu vodu!
Da bolesni što prije ozdrave-i mi deveramo sa svim i svačim....pisaćemo kad ozdravimo i ulovimo vremena!
Imam osjećaj k''o da sam u začaranom krugu i nikako da izađemuser posted image


< Poruku je uredio doublemum -- 1.12.2011 8:10:40 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10558
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 8:00:43   
chuci
jelena baš mi je žao zbog temperature

mene ajša noćas smorila, vrtila se od 1 pa nadalje, nije mogla da spava, nos je zeza. u po noći je povratila malo šlajma, onda se smirila jedan sat pa opet roštilj. samo je izmišljala nešto, de ova de ovako, nemoj tako, de priču, de uči mi, hoću piškit, neću piškit, hoću da vidim maglu itd.
ja evo na poslu odmaram user posted image , a do 5 nastavu imam user posted image . pa sam je kontala odvesti dr. imala mi temp jednu noć, malu 37,8 tako nešto poslije nije više. ali kašlje, ima šlajma, nos većinom prohodan ali se čuje unutra da je pun. svakako moram odnijeti nalaze urinokultura (koji su ponovo negativni hB) pa nek je usput pregleda. a šuhva mi da i da je vodim da ne pokupi šta tamo dodatno od druge djece.
eto da se i ja malo požalim na sabahu


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10559
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 8:20:57   
bananica
jelena bas mi je zao curice, a i tebe, kakvo je stanje danas?

chuci, zao mi je? kod vas neki virus?

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10560
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 8:23:51   
ladyblue RR
jutro...

slaba sam pravo. sinoć sam imala temperaturu i proljev. nije mi bila visoka temp. ali ja sam totalno netolerantna na bilo kakvu temp. sva sam polomljena. N kašlje užasno. šlajm i dalje izlazi na stolicu ali ne znam koliko šlajma ima i hoće li ikada izaći iz nje.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10561
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 8:32:35   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: noa

ladyblue pa napisah da nisam normalna ovih danauser posted image user posted image user posted image user posted image zamisli spremas se na pregled i dođu ti s pricom da je tvoja vrsnjakinja koja ima bebu kao tvoja,operirala rak maternice i prima kemo terapije al nije bas dobrouser posted image user posted image user posted image
ja danima nisam spavalauser posted image user posted image



ja sve to što čujem pomnožim s 0 = 0. ne mogu da se opterećujem raznim bolestima. ja sam ti tip koji o tome ne razmišlja. ako me nešto boli, odem doktoru a ostalo vozdra. pa neću valjda mrtva pasti a nisam ni do pola života dobacila....


ja isto 'vako user posted image mene rastuži tako neka tužna priča, ali se uopšte ne poistovjećujem s tim..pa tačno bi shiznula nakon svake takve priče...ako mene nešto boli (a hB ne boli meuser posted image ) odem kod dr. pregledam se i gotovo...user posted image
ladyblue, za slučaj da se pitaš ko je lujka koja te dodala na fb jucer, that's me user posted image user posted image

eh da, mi još blendamo većinu hrane, ali zato sve živo jede, doslovno sve i ne buni se...ponešto i žvače i jako voli da čaprka oko hrane i sve voli da proba, melja, ponešto prožvače i proguta, ali da se tako najede, to još nisam dočekala...ali mislim da će i to doći uskoro..bitno mi je da generalno voli hranu, da je znatiželjan i da želi i nove stvari da isprobava..čim vidi da mi lupamo tanjirima i kašikama, eto njega, vuče svoju stolicu iako je recimo prije toga jeouser posted image ...sve zna kako se koja namirnica zove, šta je voće, šta je povrće...a naročito lijepo žvače masline i kant sudžukuuser posted image ...meso odlično žvače, a ostalo ako se ja napnem svim silama i pričam neku užasno zanimljivu priču..moraćemo poraditi malo više na tome i totalno izbaciti blendano i to very soon (ali tek smo se kutarisali prvo sise, pa cuce, pa sada se na tutu navikavamo, pa đe ću mu još i iz usta uzimati user posted image )..ma sto posto sam sigurna da ovu količinu hrane i ovoliko namirnica u danu da žvače nikad, ali nikad ne bi pojeo..i tačno bi se jelovnik sveo na viršle, kobasicu, masline, špagete i jogrurtuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10562
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 8:44:25   
bebacha
jutro
vidim opet referati se pisu.jutro mi prode dok sve procita.
Noa pravo za remont,uh kako cu ja

a sto se tice jela kod nas je to ovako
Ajla je prvi par mjeseci dohrane jela sve,i onda je poasla zezat.vise nije jela nego sto jest.zadnji 3-4 mjeseca djete ko druge.gotovo sve jede i ba  puno pojee.
Alen je super je jeo do nekix 11 mjeseci,i onda se razbolio i kad smo zavrsili u bolnici otprilke smo zavrsili i s normalnim jelom.onda i zubi koji ga bas muce.znaci vec 5 mjesci zeza opasno,nebi se ja ni zalila da mu hgb nije 102.
al jede u gostima redovnouser posted image nije jeo nista 3 dana,znaci cak nije htjeo ni cokoladu sto je meni nepojmljivo za njega.sinoc u gostima pravo fino jeo i citavu noc nosao hljeb i jeouser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10563
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:05:35   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ladyblue, za slučaj da se pitaš ko je lujka koja te dodala na fb jucer, that's me user posted image user posted image



skontala sam jer mi je mm rekao kako se djevojački prezivašuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10564
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:16:07   
R&T@
Dobro jutrouser posted image

Sto volim ovu R. kad malo ujutro odspavauser posted image

Jelena i chuci, zao mi je sto se djecica muceuser posted image

Bebacha, ja jucer sat citala "referate"...sve se boji mahalusa u meni da joj sta ne promakneuser posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10565
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:25:40   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ladyblue, za slučaj da se pitaš ko je lujka koja te dodala na fb jucer, that''s me user posted image user posted image



skontala sam jer mi je mm rekao kako se djevojački prezivašuser posted image


jbt, ja sad gledam nesto od kada si ti član RR i koliko objava imaš u poređenju samnom..ja stari član, a samo tisuću i pol objava user posted image kako to?user posted image user posted image

a ovoj tajri neću da pričam...user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 1.12.2011 9:26:08 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10566
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:35:24   
R&T@
Tajra je clan-citalac od ovog datuma, a pise od ljeta 2009.user posted image

U pocetku je bilo spas od dvije bebe i planine, a sad je zarazauser posted image




_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10567
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:43:01   
Emica_sa
Hehehe i ja sam puno duze od lady pa nemam ni pola objavauser posted image

jutro svima,moji zaspali hvala boguuser posted image

tajra kako pravis tu mjesavinu,vidila sam i ja to,ali bez pretisa molim te,ja nemam pretisuser posted image


Mi jedemo sve i salame i virsle i pastete pa nek prica ko sta hoce,ali ne moze ni jesti svaki dan za dorucak jaje,ili puru koju jedva pojede

Supu ne kuham svaki dan,cesto bude i iz kese,nisam je ni ja jela kao mala,pa sam zdrava,crveno meso ne jedemo skoro nikako jer ga ja ne jedem i onda ne kupujem,ali probat cu ga malo vise njima u ishranu uvesti

povrce jedemo sve,kao i voce od toga i zivimouser posted image

Jelena kako je Ana jutros?

Ladyblue sta je s tobom i tebe neki virus uhvatio?

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10568
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:43:24   
R&T@
Joj, R. mi pjeva: Sedam jegerauser posted image user posted image user posted image

Kuku meni, rano je pocelauser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10569
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:43:54   
Hanady RR
da hoće djelit kakvu nagardu za najveći broj postovauser posted image

dobro jutrouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10570
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:46:04   
chuci
evo slike haljinica iz lindexa za sve kojima treba a posebno za hanady jer nedavno obećah da ću gledati kad šta izbace i uslikati joj

user posted image

user posted image
ovakva ima i roze crno kombinacija

ovu još nisu izložili ali su mi donijeli da vidim, bijeli saten i preko crna čipka
user posted image

user posted image


bilo je još crvena i ista takva ljubičasta ali mi nije uspjela slika, haljinica je pamučna, oko vrata ima neke šljokice, bez rukava, solje preko imaju neki volani pravo je lijepa. probaću naći sliku na internetu



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10571
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:49:02   
bananica
chuci haljinice su superuser posted image koja im je cijena?

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10572
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:49:49   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


tajra kako pravis tu mjesavinu,vidila sam i ja to,ali bez pretisa molim te,ja nemam pretisuser posted image  



Ne znam ti ja bas pisati recepte, ali cu pokusati...user posted image

Malo obaris da omeksa (ili ranije potopis u vrelu vodu)...
U serpu stavis malo masnoce, luka i suhog mesa (ako zelis) i na to stavis ocjedjenu mjesavinu...naspes vode i kuhas oko sat i po... mozes staviti "crvenilo" ako tako volite...pazi da voda ne uvri...
sve zacine dodajem desetak minuta prije kraja kuhanja jer se zadrzi ukus, a i mnogo brze se kuhaju mahune bez zacina...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10573
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:51:09   
emi7908
Jutro mame i dječica.... jao valja sve iščitati,oči mi ispadoše ali hajde makar sam pročitala nkeih interesantnih stvari....
a ove haljinice user posted image preslatke su ... jooojjjjj poželim odmah jednu curicu ... Mogu misliti sad Hanady kad uleti tamo user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10574
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 9:52:24   
Hanady RR
e chuci hvala...la bila sma u lindexu...
ova prva mi se ko dopala donekle i ona crvena sa crnim srcadima...međutim relano baš baš presvečane haljinke za smao jednom obuć...60 KM...
mislim totalno neisplativouser posted image
pa sma dumala dumal...i naručila iz H&M kombinaciju koja sadrži i cipele user posted image
i na sve to sma i starijoj naručila cipe i haljinu...i dođem na cifru malo al smao malu veću od ovoga...
Jer zaista iz dosadašenjg iskustav sma skontala da haljine koje im obučem na rođkas još jednom ili čak niti jednom ne obučemo...

malo su presvečane za moj ukus inače...a opet su i neisplative...tako d arješila sma ja dilemu...čekam ispororukuuser posted image
nisma mogla sebe spremat za svatove itd a da ne rješim porbleme vezane za rođkas u februarauuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  421 422 [423] 424 425   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  421 422 [423] 424 425   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Novi izgled anketa
Visnja RR

Malo smo promjenili stranicu sa anketama ... Bolje ili losije?

Sada je bolje (33%)

Prije je bilo bolje (67%)


Broj svih glasova: 199

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *