|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  420 421 [422] 423 424   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:43:36   
Anoniman
Lady kad pravis supu ako meso stavis u vrelu vodu kad pocinjes kuhati onda se sve zdrave tvari iz mesa nadju u vodi, a ako stavljas u hladnu meso zadrzava zdrave sastojke. 

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 10526
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:44:11   
Anoniman
lady26 i noa isto tako gnjavi meso,onda ja fino isjeckam nozem i zamaskiram u corbuuser posted image user posted image user posted image nema druge,kad joj dam normalan komad ogadi sve za stolomuser posted image user posted image user posted image user posted image i tad ja popi....... i pocnem se derati a dedo od mm kaze ''pusti je pa ispijukala je ono sto treba''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 10527
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:45:07   
tekja
dadada, masAllah...citavih 7cm visi od V. user posted image ...a s kilama su tu negdjeuser posted image user posted image user posted image

laku noc i od mene...osluskujem i cini mi se da su moji zaspali...odoh i ja...user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10528
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:45:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady kad pravis supu ako meso stavis u vrelu vodu kad pocinjes kuhati onda se sve zdrave tvari iz mesa nadju u vodi, a ako stavljas u hladnu meso zadrzava zdrave sastojke. 

nisam ovo znala, doduse u zadnje vrijeme nam supice, tj, corbice uglavnom pravi moja mama a mi zamrznemo u case od pavlake i vadimo svaki dan dok se ne pojedeuser posted image moram je pitati bas kako ona to radi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10529
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:48:01   
Hanady RR
Ama lady ja smao za mliejko rekoh...a drugo je hrana kod tebe je manja...smao ja sam djeci nakon godine obavezno vodila brigu da imaju u toku dana supu, mesni obrok, prilog povrće i voćni obrok...
sad kako ona tebi jede u jaslicama i što...
to je pitanje...
meni monte nije hrana...
nije nikad mjenjao obrok...na ruku nabrojati mogu koliko su ih pojele...
ha je jela hipp kašice aF sam sve pravila nije 2 pojela i to voćne marelicu...i jednom onu neku s asirom za laku noć...

ja sma mišljenja d aje bolje brokulu jednu djetetu prokuhat i na mslinovom ulju okrenut pa izblendat sa malo tekućine supe koju je prije pojelo neko monte...

al opet i moje su imale fazu niskog željeza od antibiotika i slabosti koja ih ljetos safatala...
iskreno one meni ne odbijaju hranu...jedu sve...al imamo porgram...ja ne volim ni da dijete šeta po kući i jede kiflu i to mu obrok...kod mens es jede i jede kada završi...užina je užina a obrok obrok...

sad moje nikada nisu pojele supu iz keseuser posted image
dal sam i ja pretjerala ne znam...al na moru ja ponijela nije htjela H da pirmiriše i ništa bacih 4 kesice vidim neće...

a evo koliko imama djecu kod mene ima svaki dna super...
skoro 6 godina...
znači šta god bilo ručku supa nam je na repertoaru...pa ako je nisu jele rpije graha pojele za večeru...
i ja sikuhavam krilca, batake, junetinu, teletinu...sve kombinujem...i puno povrća koje je iz naše bašte spremljeno zamo za supe...

nema kod mene neću...one jedu i nema šetanja...ono što vidim da nisu ljubitelji ne tjeram puno al podvalim da ne videuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10530
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:49:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady kad pravis supu ako meso stavis u vrelu vodu kad pocinjes kuhati onda se sve zdrave tvari iz mesa nadju u vodi, a ako stavljas u hladnu meso zadrzava zdrave sastojke. 


s tim ako je meso smznuto najprije s emora odlediti...smrznuto u vruću vodu s ene smije staviti

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10531
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:49:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada


mjerili su ga...cak je i iznad prosjeka...ima 16kg i 97 cm...a prosjecna kilaza za njegov uzrast je 13 i 800 cini mi se



R. je 1 kg teza i 1 cm duza i xyz dosadnijauser posted image
grozna siuser posted image
poljubi ti moju R...naravno i Tuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 10532
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:53:20   
teacher75
i kod nas je supa obavezna, to je vise kao corba jer je prilicno gusta i masna. u zadnje vrijeme joj supu uglavnom dam oko podne a rucak oko 3-4-5 zavisi kad se probudi. danas je ranije zaspala i dugo spavala pa sam joj oko pola 3 odmah dala grah da bih joj onda oko 4-5 dala supu. nekad joj zadnji obrok bude oko 5-6- rucak a zaspi oko 8 pa ne stignemo vecerati, al zadovoljna sam sve u svemu. evo radili smo i krvnu sliku, hb sve okuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10533
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:55:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady kad pravis supu ako meso stavis u vrelu vodu kad pocinjes kuhati onda se sve zdrave tvari iz mesa nadju u vodi, a ako stavljas u hladnu meso zadrzava zdrave sastojke. 


s tim ako je meso smznuto najprije s emora odlediti...smrznuto u vruću vodu s ene smije staviti



i ja kombimnujem...ako kuham piletinu koju ću komlet ostaviti u supi onda je stavim u hladnu vodu...
ako ću koristiti meso u daljnoj pripremi jela tipa teleće koljenice ond aje stavim u toplu vodu jer će mi smao tako sastojke ostaviti i u supi a i meso će na vrijeme zatvoriti pore pa će biti sočnije d aga s ekasnije zapeče

i obavezno tek nakon iskuhavanja stavljam začine jer prije toga pokupim pjenicu i bacim je to je zgrušana krv iz kostiju...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10534
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:57:10   
salmy
Samo da mahnemo i kazem da je moj momak sam zaspao.Poslije duge setnje po Mekatoru,jeo i komauser posted image user posted image user posted image user posted image
i jos da kazem da je danas pojeo 3 tanjira buranije sa mesom,kako je ko jeo tako je on trazio.Ja ostalauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10535
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 22:59:04   
Anoniman
Hanady...ja ti dovedem mog A....ako ti pojede komadic najmanji mesa imas od mene 100 km...a vjerujem da ce ti i D. datiuser posted image

ljudi moji...moj A. je jeo sve...svaki dan frisko napravljenu supicu sa mesom i povrcem...pa blitvu na maslinovom ulju...pa ribu...ej...on je ribu gutao za 7 mj. ko lud...pa brokule i prokule...mrkvicu...ma dijete je jelo sve...i odjednom ko da ga je neko prekidacem iskljucio...otprilike u periodu kada su mu poceli zubi na sve strane nicati...on je poceo odbijati...pa sam ratove vodila da bih na kraju popustila...znam da sam sve od sebe dala...da nisam...pa hajde...al znam da sam mu sigurno zbog ratovanja da MORA zgadila vecinu togauser posted image sigurna sam da ce s vremenom i to prestati...da ce se opametiti...jer je on poguzija...to se na njemu vidi...voli papati...on je samo ...mislim "samo" dobio odbojnost prema kuhanom najvisse radi mog forsiranja...ubjedjena sam

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10536
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:02:51   
Hanady RR
dadada arman je bio takav...kao mlai sve onda porblmei...na trepavicama sma dubila da nam šta pojede...
sad j opet ok...jede fino al ima i kad bira ko može on on nešta posbena...kod mene nema biranja ja mu odmah kažem meni više nećeš doć pa ti vidi...a smrt mu kad mu ja kažem nećeš doć...on to odmah konta sara će doć a on će ostata kućiuser posted image pojeo pun tanjir sataraša a pariku mahiri nie pojeo godinu danauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10537
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:07:52   
teacher75
i ja se nekad bavim ucjenjivanjemuser posted image kad lana pojede to i to igracemo se maminom sminkom, ili nakitom ili tako nestouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10538
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:08:08   
Anoniman
ama normalno...zna i n koga moze a koga ne moze saltatiuser posted image ...ja sam sigurna da ce moj poceti jesti u obdanistu...jos "samo" da ja nadjem posaouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10539
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:10:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja se nekad bavim ucjenjivanjemuser posted image kad lana pojede to i to igracemo se maminom sminkom, ili nakitom ili tako nestouser posted image
ne pali ti ni to kod mog A...ni da mu dam da se igra sa necim sto mu inace ne dam...ni da ga stavim kod sudobera da vodu presipa...ni da cemo ici vani...ni cokolada koja stoji na vrh ormara...ma nece covjek nema sanse...al mama kaze da sam i ja tako tvrdoglava bila...da sam bila strava i uzasuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 10540
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:11:10   
Hanady RR
nego dadada dovest ćeš ti meni njega...
ješće...
kaže moj mahir ženo kod tebe i djeca više ou sažaljenja prema tebi jedu majkemi njim ažo koliko se ti beze maltretirašuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10541
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:12:48   
Lady26

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady kad pravis supu ako meso stavis u vrelu vodu kad pocinjes kuhati onda se sve zdrave tvari iz mesa nadju u vodi, a ako stavljas u hladnu meso zadrzava zdrave sastojke. 

E hebi ga sad....ovo nikad nisam cula....operem meso/koljenicu sta vec i u vodu i zatvorim pretis user posted image
Jel da u kljucalu vodu stavim meso? Svasta...hajde ne kosta nista i tako raditi....Hvala....
A ni ne odledim uvijek koljenicu npr.nekad nemam vremena poslije posla ako pravim...ali kad jednom baci kljuc prospem tu vodu i ponovo stavim da kuha...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10542
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:13:45   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nego dadada dovest ćeš ti meni njega...
ješće...
kaže moj mahir ženo kod tebe i djeca više ou sažaljenja prema tebi jedu majkemi njim ažo koliko se ti beze maltretirašuser posted image

Primi i Lanu, dacu ti sta pozelis na dunjaluku da pojede dorucak, rucak i veceru....A ti meni sa pozelim ako ne uspijes...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10543
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:15:40   
Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada

ljudi moji...moj A. je jeo sve...svaki dan frisko napravljenu supicu sa mesom i povrcem...pa blitvu na maslinovom ulju...pa ribu...ej...on je ribu gutao za 7 mj. ko lud...pa brokule i prokule...mrkvicu...ma dijete je jelo sve...i odjednom ko da ga je neko prekidacem iskljucio...otprilike u periodu kada su mu poceli zubi na sve strane nicati...on je poceo odbijati...pa sam ratove vodila da bih na kraju popustila...


Ja mislim da imam upravo jednog Andreja.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10544
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:19:36   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


sad moje nikada nisu pojele supu iz keseuser posted image
dal sam i ja pretjerala ne znam...al na moru ja ponijela nije htjela H da pirmiriše i ništa bacih 4 kesice vidim neće...




Nece ni Lana kupovnu user posted image , vala i meni je user posted image ....
A draga Hanady, ja kad mi Lana kiflu pojede, sva happy kao da je pojela ne znam ti sta, srce mi ogromno...znas li sta znaci kad pojede 5-6 kasika rucka i to je to...i nista naredinh 3-4sata, kad opet pojede max 10 zalogaja, a ona kao da je pojela 2 porcije....
Veceras sam joj "razmutila" u mlijeku plazmu keks i malo cokolina, pojela je pola zdjelice, meni srce kao kuca (inace samo mlijeko dolazi u obzir pred spavanje) i onda je trazila da pije mlijeko, popila cca 50ml i zaspala...



< Poruku je uredio Lady26 -- 30.11.2011 23:22:01 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10545
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:22:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nego dadada dovest ćeš ti meni njega...
ješće...
kaže moj mahir ženo kod tebe i djeca više ou sažaljenja prema tebi jedu majkemi njim ažo koliko se ti beze maltretirašuser posted image
valja...ovaj moj mene ne hebe ni 5 posto...zna on da sam ja ljuta...ode u svoju sobu i place...al nece jesti...ako ti upali vodim te u belisimuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10546
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:23:01   
Amani12
Dok se ja malo ''poigrah'' vi se raspisale,jedva vas iscitah.user posted image
I sad nista ne znam.
ali nema veze,jel tako?
Uglavnom i i volimo supice,corbice,grah i co...
Persin je jako bogat zeljezom.
I da,Jelo,de mi pojasni te toksine u koljenici? user posted image
Prvi put cujem,a bas cesto koljenicu spremam.

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10547
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:25:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


sad moje nikada nisu pojele supu iz keseuser posted image
dal sam i ja pretjerala ne znam...al na moru ja ponijela nije htjela H da pirmiriše i ništa bacih 4 kesice vidim neće...




Nece ni Lana kupovnu user posted image , vala i meni je user posted image ....
A draga Hanady, ja kad mi Lana kiflu pojede, sva happy kao da je pojela ne znam ti sta, srce mi ogromno...znas li sta znaci kad pojede 5-6 kasika rucka i to je to...i nista naredinh 3-4sata, kad opet pojede max 10 zalogaja, a ona kao da je pojela 2 porcije....
Veceras sam joj "razmutila" u mlijeku plazmu keks i malo cokolina, pojela je pola zdjelice, meni srce kao kuca (inace samo mlijeko dolazi u obzir pred spavanje) i onda je trazila da pije mlijeko, popila cca 50ml i zaspala...


ma Lady...tesko je to objasniti ljudima cija djeca jedu bez problema...to ti je ko meni kada neko kaze...nece voce...cuj nece voce...odmah kontas nije ga "pravilno" serviraouser posted image ...dzaba...ja samo sebe tjesim...posto sam gora jos bila...pa sam evo ziva i zdrava

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 10548
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:30:23   
Anoniman
o dadada i lady moje supatniceuser posted image user posted image user posted image user posted image meni se neda vise objasnjavati ljudima da ona nece da jedeuser posted image sad fino kazem ''izgladnjujem je jer hocu da umre''user posted image user posted image eto da znate prije ovaj odgovor prihvateuser posted image user posted image i onaj nisam je dojila jer hocu da imam lijepe (.)(.)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10549
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 23:31:10   
Mya_81 RR
Pridruzujemo se klubu nejelica user posted image Vec neko vrijeme je drasticno umanjila unos i sad sam vec poprilicno zabrinuta...

Prekjucer ja nju pitam od cega ona misli zivjeti kad nista ne jede i moje vlastito dijete mi kaze 'sta te briga'! user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  420 421 [422] 423 424   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  420 421 [422] 423 424   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Da li mislite da


je intimni zivot aktivniji u trudnoci kad zena nosi devojcicu a manji kada decaka

da (29%)

ne (17%)

podjednako (1%)

nidje veze s vezom (53%)


Broj svih glasova: 83

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *