|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  423 424 [425] 426 427   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:27:13   
R&T@
tekja, pade ti kamen sa srcauser posted image

Marina, uzivaj u kupovini...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10601
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:28:46   
Anoniman
Moj Adi kad sam na rr  pa koja god forumasica ima sliku djetata na avataru on ljubi

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 10602
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:29:09   
bananica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

D jutrooo i od nas  vidim vi se raspisale ,samo tako odmah  tema ljepse izgleda..Mi smo imali burnu noc Adi lose spavao ,Stalno se budio...Bas sam se namucila,mene uho jos boli ali nije  ko sinoc..Smrdim na rakiju sva...Rakija  zakon ...Zvala hecimku sutra vrijeme imam i kaze da nista ne diram istiscem da ako je cir  u pitanju ne ode  u uho,kontam  bleso jedna ja i nausnice morala povaditi...
Dobila sam pozivnicu iz nase robne kuce za soping...Poslije radnog vremena otvaraju samo za povzane i  imamo popusta,pa vec trljam ruke jedva cekam



jutrouser posted image

aj blago tebi, i ja bih rado drustvo ti pravila da ti ne bude dosadno samoj kupovatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10603
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:30:12   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: emi7908

I ,moj švrljo od silne ljubavi isprepada djecu, a crče od dragosti kad vidi malu bebu ali kad prođe nalet ushićenosti onda je sav nježan.... pa malo malo kad se sjeti mama rodi mi bebu user posted image hhhmmmmm kontam se ??? Ali nije ljubomoran kad se ja i pogram malo sa drugom djecom to mije drago što ne znači da neće postati user posted image


vi mene niste shvatili ali logično jer i ja ne kontam vlastito dijete...djeluje meni kao da ciči od dragosti, međutim, mislim da se R. pretvara..jer kada kažem nekad e ljuta sam na tebe, odoh ja sebi roditi drugu bebu, uh...reakcija: "neeeee, neeeee i neeeeee..beba puno joji tebe mamaaaa, nemoj roditi drugu user posted image " user posted image

ali zato obožava "seke" koje imaju 6 i vise godina...valjda su mu onako sve slatke, šarene i roze sa mašnicama i suknjicama, pa kada jednu vidi, bilo koju, taj ne bira user posted image samo se zaleti i zargrli ih i kaze beba puno joji tu seku..a dijete se jadno svo unezgodi ko veli vidi malog manijaka user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 1.12.2011 10:31:59 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10604
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:30:36   
dubravka01
Jutrić i od nas.

Vidim ima nas više koji nismo baš dobro spavali.
Kod nas su zubići,opet, više ne znam ni koji su sad krenuli, meni se čini SVI!!

Mene bradavice bole od sisanja po cijelu noć,ima li ko kakav savjet za tu nervozu kod zuba po noći osim siseuser posted image

Bolesnim bebama sto prije da ozdrave.


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10605
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:30:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

tekja, pade ti kamen sa srcauser posted image

Marina, uzivaj u kupovini...user posted image


Iskreno  stid me otici i kupiti sebi nesto imam svega.ali seki sad rodjendan pa cu  na nju malo da provucem kartticu....

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 10606
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:31:06   
tekja
jest valauser posted image ...nisam smjela ni da razmisljam sbbkbb...

Pocy slazem se...niti volim sljastece "pijaca" haljinice, niti kad vidim djecaka u odijelu, kosulja, kravata fazoniuser posted image ...a ne, moje dijete, ne...ko voli, ok...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10607
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:32:19   
teki
jutro svima,
kako su djecica jutros, ima li bolesnih,
mi smo evo 4 dan u vrticu i jos se drzimo ogroman napredak bi bio ako preko vikenda ne dobijemo turu, inace vazda preko vikedna nas uhvati.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10608
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:34:16   
chuci
braga dubravka nađi šta drugo, mene zaboliše bradavice samo kad pomislih da ih dudla a zubići rastu, pa gricka.
daj cuclu, glođu, prst, nešto bilo šta

moja hB nije to radila kad su joj zubi rasli. njoj je dojenje uvijek bilo da pojede i razlaz. tek se tamo pred kraj dojenja počela malo kao igrati pa uzme pa pusti i smije se (prestal je sa 1,5 godinu samovoljno)


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10609
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:34:20   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: tekja

jest valauser posted image ...nisam smjela ni da razmisljam sbbkbb...

Pocy slazem se...niti volim sljastece "pijaca" haljinice, niti kad vidim djecaka u odijelu, kosulja, kravata fazoniuser posted image ...a ne, moje dijete, ne...ko voli, ok...


ja ga vala nikad tako ne obukoh...ispade kao da ismijavam vlastito dijete praveći od njega čikca user posted image niđe veze...ni ja to ne volim..ono šatro za bajram kada skockaju dječake ko dede user posted image ja ga obučem lijepo i uredno, bas kao dječaka...imaće kada da nosi odijelo i kravatu ljubi ga majka user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10610
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:35:49   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tekja

jest valauser posted image ...nisam smjela ni da razmisljam sbbkbb...

Pocy slazem se...niti volim sljastece "pijaca" haljinice, niti kad vidim djecaka u odijelu, kosulja, kravata fazoniuser posted image ...a ne, moje dijete, ne...ko voli, ok...



Samo da potpisem za ovo kosulja,kravata,cipe,fazoniuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10611
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:36:26   
chuci
pocahontas nemoj mu prijetiti drugom bebom. kad tad će stići i njemu će ostati u glavi da je to došla beba njemu kao kazna.
mi nikada nismo ni spominjali bebu prije trudnoće. jesu je drugi znali pitati (da nas ispitaju preko nje) ono u stilu kad će ti mama rodit bebu da se igraš s njom user posted image mahalski sistem user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10612
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:38:21   
R&T@
Mrzim sudjeuser posted image

Ustvari mrzim cijelu kuhinjuuser posted image

Evo me kao onaj Strumfuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10613
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:38:29   
chuci
dubravka sad se sjetih mi smo nekada mazali onim gelovima za zubiće ali joj nisu puno pomagali pa sam joj ja jednom u nedostatku gela za zube namazala desni sirupom ibuprofen (ili dalsy). fino utrne od njega i otada joj sa njim namažem malo prstom kad vidim da je muče. nama još gornje 5 fale i to je sve hB

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10614
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:38:38   
Anoniman
Nemoj ako tekja ima super kosuljica za djecake ,mislim svako ima svoj ukus ...Ja sam juce Adiju kontala sta uzeti za Bozic ,odjelce mi se ne svidja iskreno obukao bi ga tad i to je to ,ali sam uzela kosuljicu sa kravatom ,crni cardigan i dzins...
Mada preferiram druga platna dzins ne bas jer se buni on ali  nisam nijedne nasla da su od samota /samta al haj nek dura taj jedan dan ipak moramo biti svecani....

Ovo ljeto sam mu kupila par kosujlica koje su super komotne i elasticne bile,super mu stoje

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 10615
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:38:57   
pocahontas
zaboravi sve da napisem provalu djetetovu. Učila ga ja nedavno dane u sedmici, a prije toga da broji i to je vec kao staro gradivo (on ko burek u svemiru, nema pojma ni sta je dan, ali hajd, ko to znauser posted image )..i tako, dosao nam neko i mi kao da se pokazemo kako znamo svasta, reko hajde rafi broji kad on: ponedeljaaaak, utojaaaak...reko čekaj, brojiiiiiiiiii Rafii, brojiiiiiii...a on:"nećuuuuu mama da brojim 1,2,3,4,5,6" (sve ih pobroja ali bitno je da on misli da nećeeee i da nijeuser posted image )haj reko dobro ne moraš user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 1.12.2011 10:39:30 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10616
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:39:45   
chuci
IZVORNA PORUKA: tajra

Mrzim sudjeuser posted image




isto
kuhati volim
zato mm čisti kuhinju 85%, a ja samo ponekad

user posted image za mm


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10617
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:41:01   
chuci
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Nemoj ako tekja ima super kosuljica za djecake ,mislim svako ima svoj ukus ...Ja sam juce Adiju kontala sta uzeti za Bozic ,odjelce mi se ne svidja iskreno obukao bi ga tad i to je to ,ali sam uzela kosuljicu sa kravatom ,crni cardigan i dzins...
Mada preferiram druga platna dzins ne bas jer se buni on ali  nisam nijedne nasla da su od samota /samta al haj nek dura taj jedan dan ipak moramo biti svecani....

Ovo ljeto sam mu kupila par kosujlica koje su super komotne i elasticne bile,super mu stoje


mm kaže ako beba bude user posted image jedva čeka da mu kupi kariranu košulju pa da mu obuče. nešto mu to furka user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10618
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:41:16   
Mya_81 RR
Pridruzujem se onima koji mrze kuhinju i sudje iz dna duše user posted image

Jedino volim kuhati, to priznajem, ali zlo mi je od sudja user posted image

Poci, onaj grudnjak sto si spominjala je li to bas lindexov?

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10619
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:42:23   
tekja
V. uopse nije ljubomoran na bebe, mogu da ih mazim i nosam do besvijesti...ali mama ce mu samo roditi brata, seku ne, ni naopakouser posted image

dubravka, moj je dojio po svu noc dok nisu izasle sve cetvorke  - dakle do 18 mjeseci...nakon toga je sam prestao...ja nisam imala srca da mu tu utjehu oduzmem, tako da ne znam koji savjet da ti dam...btw, nije htio cucu...a hB nije sisao prstuser posted image ...drzim fige da brzo prestaneuser posted image ...e, a da mu uzmes neke homeopatske kapi za lakse izbijanje zubauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10620
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:42:40   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: chuci

pocahontas nemoj mu prijetiti drugom bebom. kad tad će stići i njemu će ostati u glavi da je to došla beba njemu kao kazna.
mi nikada nismo ni spominjali bebu prije trudnoće. jesu je drugi znali pitati (da nas ispitaju preko nje) ono u stilu kad će ti mama rodit bebu da se igraš s njom user posted image mahalski sistem user posted image



ovo si skroz u pravu i poptunosti sam svjesna svega i psihologije...mada, samu sebe iznenadjujem nekad sa metodama koje su nidje veze..tipa do nedavno nam nista nije pomagalo (dok nije dosla policija user posted image kao spas) osim doktorice i boce..odmah prestaje da vristi i postaje kao bubica..ali smo se tog seljačkog plasenja djeteta s doktoricom kutarisali (a zapravo nikad nije imao strah od dr. jer nema trauma osim tog jednog vadjenja krvi, ali ni to nije bilo prestrašno)....koji sam ja konj tek sada vidim user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10621
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:43:06   
Emica_sa
Marina imamo i mi kosuljica koliko hoces,ali mislim na ono svecano odijelo,ja to stalno vidam za neke praznike,ili svadbe,prave od dijece klauneuser posted image

< Poruku je uredio Emica_sa -- 1.12.2011 10:44:27 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10622
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:44:28   
teki
i ja volim kuhati ali sude uhhhh i onda vazda potari i plocice a mrzim i kad poredam svega na radnoj ploci kad mi je zatrpana ali vazda je zatrpana boicama, sokovima cuclama i svim i svacim

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 10623
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:44:53   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Poci, onaj grudnjak sto si spominjala je li to bas lindexov?


jeste mislim...ma jeste, nemoj me zbunjivati! kupila ga u lindexu na odjelu donjeg rublja..user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 10624
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 10:45:50   
bananica
meni je preslatko vidjeti deckica u kosuljici sa kravatom ili puloverom, dzins , dzempercic il neka jaknica, medeni su mi pravo, a ona mini odijela su mi hmm bezveze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  423 424 [425] 426 427   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  423 424 [425] 426 427   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Tv lica
Dina_1405

Koji je vas omiljeni novinar-voditelj?

Midheta Kurspahic (33%)

Bakir Hadziomerovic (12%)

Senad Hadzifejzovic (11%)

Aida i Emina Delic (4%)

Segmedina Srna (2%)

neko drugi (38%)


Broj svih glasova: 126

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *