|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  264 265 [266] 267 268   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:44:10   
teacher75
grasak se kuha, ja to brzinski, lana zivahna pravo, mete po kuciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 6626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:45:13   
Malenaoduvijek
Igor ima zube da kucnem super i dajem mu pez i lizalo jer ostale guposti ne jede.a mora dijete i nesto blentavo da jede a ne kada je sa drugom djecom kao da je s marsa pao user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:47:10   
leona81
ne dajem ni zvake ni pez:) sve dok budem mogla da joj ne dajem, necu. nekidan dobili haribo bombone i one smarties, sve uredno sklonila i poklonila vecoj djeci. mi dajemo samo kinder snitu, cokoladu ili jaje s vremena na vrijeme, inace ja pravim domace kolace s malo secera pa radije to dam. od bombona nista, keks samo petit beurre i shortbread od slatkih, od slanih misuru, wasu i stiropor:) sokove domace a jednom sedmicno dobije i cappy multivitamin ili alnaturin sok iz dma, mango jabuka koji razblazimo s vodom jer je presladak. mi imamo sklonosti ka dijabetesu pa se pravo bojim a kazu da je epidemija dijabetesa kod djece u BiH. nekidan sam isla na pedijatriju jednoj curiciuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:47:14   
Malenaoduvijek
dr mi rekla jadna ja kad rodim drugo dijete koliko je lana razmazena, kako cu


hajde bice to se ok, imam ja jednog razmazenka na kvadrat pa je IGor opet nasao svoje mjesto, ne brini se za to, sve se to slozi...

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:49:35   
Malenaoduvijek
leona

sto se toga tice i ja sam se maksimalno trudila da im ne dajem, ali moras necm djete i podmititi user posted image
cuvam ih od mnogo cega, ali ponesto se mora prosmuglati.

a oni svakako piju razblazen sok, vise vode nego soka ja im nikada nisam davala cisti sok user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 6630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:50:34   
chuci
ajši najdraži ona sour mix pez, pojede samo one plave što dođu u pakovanju a ostale nama podijeli i svima plazi jezik da vidimo kako je plav. onda ode na ogledalo i divi se svom jeziku.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:52:02   
Lady26
Ne rucamo ni zvake, ni bombone osim onih MM, to je tajina zelja da ih Lana voli user posted image user posted image  a ona samo boju pocucla i pljune user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:55:28   
R&T@
Moj su probale sve slatkise i umjereno im dajem...
nisam odusevljena, ali dajem...
poslije obroka...

Ali, opet, kad odemo u goste kao da nikad u zivotu nisu probale ni bombonu ni cokoladu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:58:03   
teacher75
mm joj poceo kupovati bonbone inace ja ne bih nikada, pa cim dodje s posla, ona vice daj pezuser posted image i kad se igra shoppinga, tj da ko fol ide u kupovinu, ona kaze: ide lana kupi pez, a nekad kupuje jajauser posted image a inace nam najcesce trazi kifle. cim oboje dodjemo s posla govori: daj kisu (kiflu)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:58:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994

Igor ima zube da kucnem super i dajem mu pez i lizalo jer ostale guposti ne jede.a mora dijete i nesto blentavo da jede a ne kada je sa drugom djecom kao da je s marsa pao user posted image

i ova moja hoce lizalo al joj ne kupujem jer se sva isprlja i uslipauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:05:06   
teacher75
evo sad opet imala proliv, sve nesto pomalo, vjerovatno od supe sto sam joj dala, juce nije imala nikako al nije nista jela osim kifli a danas je ne mogu pustit da gladuje zbog prehlade. ponavljam pitanje, zna li neko mogu li joj veceras pred spavanje dati prolife ako sam danas dala linex?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:09:45   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

Igor ima zube da kucnem super i dajem mu pez i lizalo jer ostale guposti ne jede.a mora dijete i nesto blentavo da jede a ne kada je sa drugom djecom kao da je s marsa pao user posted image

i ova moja hoce lizalo al joj ne kupujem jer se sva isprlja i uslipauser posted image




ti kao moja svekrva, kaze isprljat ce se nemoj mu lizalo.pa sta ako ce svakako ga presvlacim po 2-3 puta dnevno i perem tako da mi to nije neki probllem.

a nasa logopedica kaze da je lizalo dobro za oralnu motoriku tako da mi je to jos jedan razlog da im dam user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:10:28   
teacher75
nek se prlja kod kuce koliko hoce al kad je vani i kad je sredim volim da mi je cista i urednauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:11:58   
Lady26
Stvarno ih presvlacis toliko puta u toku dana user posted image
Jel i bodi ili samo majice ili sta?


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:12:40   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: teacher75

evo sad opet imala proliv, sve nesto pomalo, vjerovatno od supe sto sam joj dala, juce nije imala nikako al nije nista jela osim kifli a danas je ne mogu pustit da gladuje zbog prehlade. ponavljam pitanje, zna li neko mogu li joj veceras pred spavanje dati prolife ako sam danas dala linex?


a koji linex pije kapsule ili vrecice, meni one vrecice nista ne pomazu (mislim djeci)kapsule su mi puno bolje.a ako ni kapsule ne pomazu onda enterofuril sirup kao krajnja opcija
to su preparati koji funkcionisu na istom principu samo imaju druge dobre bakterije, ne znam sto ces mijesati

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:14:09   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: teacher75

evo sad opet imala proliv, sve nesto pomalo, vjerovatno od supe sto sam joj dala, juce nije imala nikako al nije nista jela osim kifli a danas je ne mogu pustit da gladuje zbog prehlade. ponavljam pitanje, zna li neko mogu li joj veceras pred spavanje dati prolife ako sam danas dala linex?


a koji linex pije kapsule ili vrecice, meni one vrecice nista ne pomazu (mislim djeci)kapsule su mi puno bolje.a ako ni kapsule ne pomazu onda enterofuril sirup kao krajnja opcija
to su preparati koji funkcionisu na istom principu samo imaju druge dobre bakterije, ne znam sto ces mijesati

prah u kesici, tako su mi dali u apoteci. e vala ne kupovala sad i te kapsule, i ovo kosta 9kmuser posted image ma kontam posto ne pomaze da dam prolife pred spavanje, posto linex ide samo jedna kesica dnevno. znaci ne mogu joj dati prije sutra popodne


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:15:05   
Malenaoduvijek
ujutru obavezno jednom, jer nakon dorucka majica bude mokra naprijed a samim tim i bodi, a onda popodne najcesce opet, a ako idemo vani komplet presvalacenje odim bodija jer budu kao dva prasca.

pa kod mene svaki dan bude masina vesa, a nekada bi mogle i dvije, jer i kod mene po kuci svaki dan po jedna majica bude uz njih dvojicu user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:15:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Lady26

Stvarno ih presvlacis toliko puta u toku dana user posted image
Jel i bodi ili samo majice ili sta?


ni ja svoju ne presvlacim toliko, mozda ce drugacije biti kad abd dobijem user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:17:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994

ujutru obavezno jednom, jer nakon dorucka majica bude mokra naprijed a samim tim i bodi, a onda popodne najcesce opet, a ako idemo vani komplet presvalacenje odim bodija jer budu kao dva prasca.

pa kod mene svaki dan bude masina vesa, a nekada bi mogle i dvije, jer i kod mene po kuci svaki dan po jedna majica bude uz njih dvojicu user posted image

mi redovno uz sve obroke koristimo onaj plasticni siper sto je kao posuda tako da se rijetko isprlja tokom obroka, cak i supu pojede cistauser posted image a ni kad izadjemo ne isprlja se osim kad se igra u pijeskuuser posted image a masinu s njenim stvarima ukljucimm ozda jednom sedmicno, kad sve nakupim, jer perem odvojeno njene i nase stvari


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:17:33   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: teacher75

evo sad opet imala proliv, sve nesto pomalo, vjerovatno od supe sto sam joj dala, juce nije imala nikako al nije nista jela osim kifli a danas je ne mogu pustit da gladuje zbog prehlade. ponavljam pitanje, zna li neko mogu li joj veceras pred spavanje dati prolife ako sam danas dala linex?


a koji linex pije kapsule ili vrecice, meni one vrecice nista ne pomazu (mislim djeci)kapsule su mi puno bolje.a ako ni kapsule ne pomazu onda enterofuril sirup kao krajnja opcija
to su preparati koji funkcionisu na istom principu samo imaju druge dobre bakterije, ne znam sto ces mijesati

prah u kesici, tako su mi dali u apoteci. e vala ne kupovala sad i te kapsule, i ovo kosta 9kmuser posted image ma kontam posto ne pomaze da dam prolife pred spavanje, posto linex ide samo jedna kesica dnevno. znaci ne mogu joj dati prije sutra popodne



ma mozes ti njoj dati.u sustini to je probiotik, nije to nista jako nista joj ne moze skoditi.a meni je dr rekla za kapsule jer sam vidjela da nikakve fajde od kesica samo pare bacim.

Igoru sam na kraju dala enterofuril sirup jer mu je bila rijetka stolica i proslo mu je.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:17:56   
Lady26
Majko moja... user posted image user posted image
Mi se ne prljamo za vrijeme jela user posted image
Ujutro joj obucem majicu i trenerku, ako idemo gdje oblaci odjecu za van, kad se vratimo oblacim joj to isto od ujutro...ako je vrijeme spavanja ide u pidzamu naraFski user posted image
Ako je cisto obucem i iduci dan....ha ja....
Ja ionako nemam gdje susiti ves, ono vani sto prostrem treba mu min. 3-4 dana...

< Poruku je uredio Lady26 -- 15.11.2011 16:19:17 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:19:11   
Anoniman
Hej zene dze ste,Adi spava a ja se razletila,oprala  4 masine,nesto osusila,nesto okacila,a boga mi i opeglala,oribala parkete,razdijelila igracke ,pola sakrila,da ih pozeliuser posted image user posted image prijepodne smo bili u parkicu  iztrcao se dobro,cim je jeo zaspao...E  sad ode kuhati veceru i ako uspijem malo odmorim 5 minuta....

Vidim pricate o slatkisima,ovaj moj je jeo one kinder snite dok nismo  saznali da je alergican na ljesnjake i jaja...Sad uopste ne jede slatkise,ni bonbone,ni lizala,nista prerano je a i nema nista  dobro u tome...Dzem ponekad za dorucak ,voca pojede na dan dosta 3-4 vrste najmanje...Sok mu razmutim od borovnice ponekad inace ja sama cijedim,jadim sa onom  masinom svaki dan ,hebo ga ko je izmisli,dok je razmontiram i  operem treba mi 2 sata....user posted image Al on voli pa za njega i nije tesko....Petit smo nedavno uveli ili jedan njemacki  brend petita...Vocni yogurt takodje jede...I ne zna jadnicak sta je cokolada...Da smije  jesti vjerovatno bi daala ponekad ali ne smije jaja,ljesnjake,kikiriki  i sve plodove u rodu sa ljesnjacima,valjda se to kaze orasaste plodove ...Ispravvite ako grijesim...Nekad ja napravim kiflice sa dzemom da ga obradujem ili ako idemo negdje medju djecu da ne gleda ...


ljubimo pilice posebno poljubci za bolesne nadamo se da su bolje...Ode praviti vecericu,uzina je  spremna

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 6647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:20:56   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ujutru obavezno jednom, jer nakon dorucka majica bude mokra naprijed a samim tim i bodi, a onda popodne najcesce opet, a ako idemo vani komplet presvalacenje odim bodija jer budu kao dva prasca.

pa kod mene svaki dan bude masina vesa, a nekada bi mogle i dvije, jer i kod mene po kuci svaki dan po jedna majica bude uz njih dvojicu user posted image

mi redovno uz sve obroke koristimo onaj plasticni siper sto je kao posuda tako da se rijetko isprlja tokom obroka, cak i supu pojede cistauser posted image a ni kad izadjemo ne isprlja se osim kad se igra u pijeskuuser posted image a masinu s njenim stvarima ukljucimm ozda jednom sedmicno, kad sve nakupim, jer perem odvojeno njene i nase stvari



stavimo i mi veiku pelenu jer Igor nece siper vuce ga da ga skine nervira ga ali opet se isprlja.
a ti kad bi kod mene vidjela susilo pala bi u nesvjest, ima jedno 1o-tak donjih dijelova trenerki.

a ja samo donji ves ne mijesam nas sa njihovim stvarima a ostalo perem, prije nisam ali vec jedno pola godine da.

sta bih ja dala kad bih jednu masinu prala, ali mene je tekja utjesila i kod nje jedna masina dnevno a ona ima jednog momka tako da ovo kod mene nije nista strasno

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:21:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Lady26

Majko moja... user posted image user posted image
Mi se ne prljamo za vrijeme jela user posted image
Ujutro joj obucem majicu i trenerku, ako idemo gdje oblaci odjecu za van, kad se vratimo oblacim joj to isto od ujutro...ako je vrijeme spavanja ide u pidzamu naraFski user posted image
Ako je cisto obucem i iduci dan....ha ja....
Ja ionako nemam gdje susiti ves, ono vani sto prostrem treba mu min. 3-4 dana...

I kod nas je uglavnom ovakouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 16:23:17   
Malenaoduvijek
eh pa vas dvije imate dvije fine ciste curice, kod mene su dva prasca i sta cu, a ja ne mogu da mi djeca hodaju flekava ja to odmah skidam.user posted image user posted image

a srecom imam sobu u kojoj mogu susiti,inace da susim vani osjedila bih dok bi se osusilo, a i peci su tu pa se nesto brzinski osusi i na njima

< Poruku je uredio MALA1994 -- 15.11.2011 16:24:53 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  264 265 [266] 267 268   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  264 265 [266] 267 268   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *