|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  263 264 [265] 266 267   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:57:37   
Anoniman
da  vas pitam znajul vasa djeca zvakat zvake, da ih ne progutaju Neku noc meni zvaka u ustima anel ce taje to reko zvaka on ce žaka reko jest daj meni
Ja dam jer je plakao ajd reko baci ce kad vidi da je ljuta lizo je lizo stavi u usta i zvace mene strah reko anel pljuni progutat ces ices doktoru ne smijes
On zvako zvako, reko kad dosadi ti pljuni u solju il kantu i bgm za jedno pola sata ode do kante otvori je i pljuni zakuuser posted image ja se bojala da ne proguta al jok


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 6601
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:00:47   
Anoniman
Noa isto zvace pa kad joj dosadi ode i baci u kantu ili ako gleda crtani a neda joj se do kante onda je ubaci meni ili mm u ustauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6602
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:01:31   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: MALA1994

nego da vam kazem

u titovoj u svjetlosti imate slikovnice debelih stranica po 1 i 2 KM.preslatke sa slikama i malo teksta z ovu malu raju, a dobre su jer ih ne mogu poderati


zar ih ima jos. mi smo nekidan pokupili sve sa tekstom sto je bilo i one neke bez teksta i bojanke su po 1 KM. da nisu jos sta izvukli?


ima podosta, izgleda da su ponovo izbacili, puna jedna polica razicitih slikovnica


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 6603
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:04:39   
R&T@
Mala Selma, bravo ja dobre nalaze...nadam se da ce tako ostati i da ce sirup djelovati...

A za crtez, nemam rijeci...user posted image

Postavit cu vam nekad i R. crtezuser posted image  da se dadada utjesi da nece svi biti umjetnici...user posted image


Ticerko, pricaj mi malo o tome...
Sad ce regresuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 6604
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:04:54   
Malenaoduvijek
uzela slobodan dan, vodila A.na pedijatriju da uradimo alergo testove kontrolne, i sve uredu , a u maju pokazalo alergiju na histamin, zivotinjsku dlaku i korjenasto bilje


pa jesu li sada bili lazno pozitivni ii sta..

nama rekose da se zbog toga ne rade djeci mladjoj od 3 godine user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 6605
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:05:44   
teacher75
sad je opet imala proliv al nije puno. dala sam joj linex. valjda ce biti boljeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 6606
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:06:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

Noa isto zvace pa kad joj dosadi ode i baci u kantu ili ako gleda crtani a neda joj se do kante onda je ubaci meni ili mm u ustauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uh dobro je odahni mislila sam da sam jedina luda koja da djetu zakeuser posted image user posted image al ne guta ih i on isto ode do solje pljune il u kantuuser posted image user posted image
al je tako simpatican i smjesan kad ju zvace a njemu drago samo tako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6607
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:07:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tajra

Mala Selma, bravo ja dobre nalaze...nadam se da ce tako ostati i da ce sirup djelovati...

A za crtez, nemam rijeci...user posted image

Postavit cu vam nekad i R. crtezuser posted image  da se dadada utjesi da nece svi biti umjetnici...user posted image


Ticerko, pricaj mi malo o tome...
Sad ce regresuser posted image

kakav regres. nista od togauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6608
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:10:32   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: noa

Noa isto zvace pa kad joj dosadi ode i baci u kantu ili ako gleda crtani a neda joj se do kante onda je ubaci meni ili mm u ustauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uh dobro je odahni mislila sam da sam jedina luda koja da djetu zakeuser posted image user posted image al ne guta ih i on isto ode do solje pljune il u kantuuser posted image user posted image
al je tako simpatican i smjesan kad ju zvace a njemu drago samo tako user posted image




ja ne vjerujem Igoru zato mu i ne dajem zvaku jer sam je ja znala progutati i bas je ruzan osjecaj ali zato bobe jedemo kao veliki.a Luka nece nista od toga

< Poruku je uredio MALA1994 -- 15.11.2011 15:11:23 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6609
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:15:27   
Mala Selma
MALA, nisu bili lazno pozitivni , vec su sad okuser posted image Ja sam malo ostala paf, ali dr.mi je objasnila da maloj djeci se gradi imunitet i anditjela te da samim tim "alergija seta i skiva se" tj.njemu se pokazala alergija u maju, a evo za 6 mjeseci je nema, njegov imunitet i antitjela su se izborila sa tom alergijomuser posted image .Moj brat je alergicar i kod A.ima genetske predispozicije da bude alergicar, ali nemora da znaci, samim tim cemo ga pratiti.Ja sam ostala paf, jer kod A.se prvi put pojavila jaka alergija na bjelance jajeta u 7 mjesecu ( ja mu stavila na nogice kad je imao temperaturu) ma ljudi to su zive rane bile za 5 minutauser posted image , i samim tim nije primio vakcinu od godinu.Ali alergo test u oba puta nije pokatao alergiju na bjelance ( mada oni nemaju odvojene reagense) a i A.jede normalno jaje i bjelance i nema alergije.
I ja sam minjenja da ovi testovi nisu najpouzdaniji kod male djece, i d alje bolje raditi sa 3-4 godine.Ali eto, sad je sve ok hvala Boguuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6610
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:17:08   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image MALA ja i dan danas ako stavim čunga-lunga zvaku u usta progutam je za minutuser posted image user posted image user posted image user posted image
ona nece bombone a zvake kupujemo neke chupa chups i ogromne su pa ono baci 2 kruga zvakanja i ne moze vise,nema snageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 6611
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:17:20   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

sad je opet imala proliv al nije puno. dala sam joj linex. valjda ce biti boljeuser posted image


napravi joj onu sluzavu rižu, malo posoli. kupi i Prolife i ujutro jo jsaspi u grlo čim se probudi.


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6612
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:17:40   
teacher75
men ije prosto muka sada kad moramo kod dr jer vidim kolika je to trauma za lanu nakon bolnice. kad smo isli na prvu kontrolu, nije je dr ni pipnula ona je pocela plakati, dr nije mogla vjerovati koliko je isprepadana, bas joj je bilo zao, a i sada u ned. kad smo isli u hitnu, plakala sve vriijeme, dr mi rekla jadna ja kad rodim drugo dijete koliko je lana razmazena, kako cu...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 6613
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:18:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teacher75

sad je opet imala proliv al nije puno. dala sam joj linex. valjda ce biti boljeuser posted image


napravi joj onu sluzavu rižu, malo posoli. kupi i Prolife i ujutro jo jsaspi u grlo čim se probudi.


juce smo pravili rizu  i nije htjela ni da okusi, jos dodali mrkvu, dijete naviklo na rizu na mesnoj vodiuser posted image smijem li joj veceras pred spavanje dati prolife ako sam joj maloprije dala linex?user posted image danas joj ne dajem vise rehidramix ali pije prokuhanu vodu

< Poruku je uredio teacher75 -- 15.11.2011 15:19:47 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6614
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:19:32   
megi
Mala hvala za info nadam se da se nece sve slikovnice prodati dok mi sa periferije dodjemo do grada user posted image

Tiki, nadam se da ce L biti bolje, kako si ti,

Felix ja ne dajem jos zvaku al nam sluzi kao super ucjena, ako nesto nekad uradi dobit ce zvaku, jos nam ta fora pali user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 6615
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:20:06   
Anoniman
tiki nije ona razmazena ona je preplasena cuj jadna tiuser posted image user posted image koza !!!!!!
I moj A. se strasi bolnica dokt cim ga i danas dan oblacim vice nece dokoju nece a tek kad stvarno ide dokt cim dodjem do boln place dere se amo apoje nece da udje a tek ostalo, kad ga pregleda, pa inhalacije , pa toaletu nosa kad rade bas se istaraumira
mrva lijepa ona je samo isprepadana user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 6616
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:20:58   
Amani12
I mi zvacemo zvake.
Ja sam krivac za to,jer sam ja pravi frik,koliko zvacem zvake...user posted image
Mala Selma,uh gdje me nadje s tim alergijama...
user posted image JER SU NALAZI SADA OK.
I kod nas je isto problem u imunitetu.
Moj djecak s godina dana nije mogao jesti 10 razlicitih vrsta namirnica.
Sada nam je problem jos laktoza i javi se rekacija ali nista strasno.
Ojacali smo imunitet i odmah se sve lakse podnosi.
A od Decembra do Maja ove godine,uzas zivi...
Zadnja vakcina koju smo primili je ona sa 6 mjeseci.
Uz sve to,imamo atopijski dermatitis sto pogorsava stvari dodatno.
Ali sada je kuc kuc,da ne ureknem.
A crtez je user posted image
I da,laktoza nam je uvijek bila najveci problem,ali alergo testovi to nisu pokazali.user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 6617
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:21:05   
teacher75
megi, kako si ti? ja sam uzasno umorna, jedva cekam raspust, jos sad opet bolesna lana pa me budi navecer, en mogu sda spavam a valja raditi. fali mi sna i odmora strasno. juce sam ujutro povracala cim sam ustala od iscrpljenosti. dodje mi mukauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 6618
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:21:14   
ladyblue RR
ja sam malo optimističnija nego jučer...N nije imala još ni jednu stolicu. dala sam joj i Hipp kašicu da pojede. spucala je u sekuni. ona je sada već gladna. jedino što neće da unosi tekućinu a morala bi. samo nek' ona meni nema proljev....

bebacha, mora antibiotik. ima i upalu grla, kašalj sa šlajmom, i curi joj nos. antibiotik neću uključiti dok ne saniram proljev. ne pada mi na pamet da ponovo devaram.

Mala, je su li ove slikovnice samo u knjižari u Titovoj ili ih ima us vim Svjetlost knjižarama?


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6619
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:22:25   
Amani12
Mala user posted image za info za slikovnice  user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 6620
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:23:26   
teacher75
ja ne dajem zvake niti namjeravam, ne zvacem ih ni ja. mm je navukao na pez bombone, mada joj ja rijetko kupujem, jer moze samo unistiti zube, ona ih ne zna glodjati vec ih grize

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6621
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:25:34   
teacher75
odoh konacno pravit grasak, drzite mi fige da ne povratim usputuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6622
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:37:02   
chuci
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ne dajem zvake niti namjeravam, ne zvacem ih ni ja. mm je navukao na pez bombone, mada joj ja rijetko kupujem, jer moze samo unistiti zube, ona ih ne zna glodjati vec ih grize

isto, kad ih počne hrumati samo čekam da joj zub pukne

inače ja vas pratim ali nemam vremena da pišem
puse svima


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6623
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:42:45   
R&T@
Ovi sampinjoni su super...
ako mm ne udje vrlo brzo, nece ih ni probatiuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 6624
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 15:43:27   
Malenaoduvijek
tiki sto se straha od dr tice ne brini se.ako je ko proveo vremena u bolnicama to je Luka.mi kad na vrata kod dr on u plac.
trauma prava, gdje god da krenemo, medjutim posljednja dva puta kad smo isli kod nase dr on super, jos joj uzima olovke iz djepa, copka ih tako da se ne brines proci ce to sigurno.

ladyblue ne bih ti znala reci meni je ova knjizara blizu pa znam za nju, a za ostale ti ne znam ali vjerovatno da jeste jer su ovo sve njihove slikovnice.



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  263 264 [265] 266 267   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  263 264 [265] 266 267   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *