|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  262 263 [264] 265 266   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 13:56:28   
R&T@
Joj, Stevo, dragiuser posted image user posted image

Nadam se da nema vise bolesne djecice....

Meni moja djeca rekla da ne dolazim po njih danas jer im deda ne radi...

A meni krivouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 6576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 13:57:20   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lady26

Sinoc u noci me zagrli, pa se sjeti da smo ljuti i onda me pusti user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:01:04   
Malenaoduvijek
dobar dan

Stevo veliki user posted image za vas sve troje

a i za sve ostale bolesne bebice

tiki jeste isli dr da vam preslusa pluca?

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:01:25   
Lady26
Mi se volimooooo, mi se volimooooooooooooo user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:02:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994

dobar dan

Stevo veliki user posted image za vas sve troje

a i za sve ostale bolesne bebice

tiki jeste isli dr da vam preslusa pluca?

jesmo u nedjelju kad smo bili u hitnoj, pregledala joj grlo i preslusala pluca, sve ok bilo. sad joj samo nos malo curi, ne kaslje i nema temperaturu

< Poruku je uredio teacher75 -- 15.11.2011 14:03:03 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:04:06   
Malenaoduvijek
nego da vam kazem

u titovoj u svjetlosti imate slikovnice debelih stranica po 1 i 2 KM.preslatke sa slikama i malo teksta z ovu malu raju, a dobre su jer ih ne mogu poderati

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:05:19   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

dobar dan

Stevo veliki user posted image za vas sve troje

a i za sve ostale bolesne bebice

tiki jeste isli dr da vam preslusa pluca?

jesmo u nedjelju kad smo bili u hitnoj, pregledala joj grlo i preslusala pluca, sve ok bilo. sad joj samo nos malo curi, ne kaslje i nema temperaturu


e super nisam vidjela...to ti je najbitnije a sve ostalo mozes sama kad znas da su pluca cista


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:06:14   
teacher75
ma nadam se da je ok cim nema temperaturu a u to slusanje vise ne vjerujem, jer prosli put niko nije nista cuo na plucima dok rentgen nije pokazao upalu na oba krilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:06:19   
Lady26
U kojoj? I koje su slikovnice? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:10:02   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Lady26

U kojoj? I koje su slikovnice? user posted image


ona do imperijala, vecinom domace zvotinje,ima i morskih zivotinja.debele stranice koje ne mogu poderati

evo ti link pa neka izbrisu ima na naslovnoj strani reklama
http://www.svjetlostkomerc.ba/

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:13:48   
tekja
dan..

koko, ne daj se..user posted image

tiki, drago mi je da je L. malo bolje...

leona i ja kasljem vise od mjesec dana...uopce se ne osjecam bolesno, pluca su cista, al' kasljem...V. pomalo...danas sam pravila caj od luka i jabuka...pili, nama nije gadanuser posted image ...mislim, iz ovog se jasno vidi kolike smo poguzijeuser posted image

a idu cetiri neoguljene jabuke, cetiri oguljene glavice luka, oko 0,5 l vode, kuhas osam minuta...pije se par puta na dan po kasiku-dvije sirupa...


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:14:15   
R&T@
Hvala, MALAuser posted image

Volim ovakve informacije...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:14:24   
Lady26
user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:15:48   
R&T@
tekja, moje su gore poguzije...
to njima nije sirup, vec sokuser posted image
Ali kad podrignu...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 6589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:25:14   
Lady26
Koji sam ja peh....
Odem u Oviesse da kupim jedan dzempercic, uzmem vel 3-4 godine, dodjem na kasu i vidim ima fleku i vratim, uzmem manji 2-3 godine, dodjem na kasu nema etikete, pitam curu sto radi ima li negdje sa etiketom, kako cu odnijeti na poklon?! Mogla sam i Laninu stvar pokupiti i odnijeti, kaze djevojka, nema zao mi je ali ce mi kao skinuti sa neke majice i svezati etiketicu user posted image , aj dobro, ja da platim - nece kartica, rekoh ponovi opet legla mi plata...hajde - prodje to, kaze hocu li upakovati (staviti u kesu OVS i zakaciti masnu), moze naravno, i izvadi oooogromnuuuuuu kesu user posted image  i krenu da  zahefta masnu kad u heftarici nema municije user posted image user posted image ...
Ja se pocnem smijati, rekoh odavno nisam imala veci peh pri kupovini user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:28:10   
teacher75
lana nije spaval ni sat vremeena, a ja se nadala da cu malo odmorituser posted image pojela je sad pilecu supu, nadam se da je nece protjerati opet, morala sam joj nesto dati zbog prehlade. ja moram praviti rucak a ne znam kako cu, mrsko mi pravo, umorna a i malo mi mukauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:34:45   
Malenaoduvijek
ja sam svojima davala isto da piju sa sokom m pomijesam, ali to i jeste caj, nje sirup.ali su im tada guze bile kao uskrno jaje od slajma user posted image

tajra ja na brzinu usla, a kad mi cojk dodje odem opet pravo su slatke slikovnice i ja sam ih placala po 8 KM a sada im je cijena smijesna ...user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:35:34   
Malenaoduvijek
tiki radis li ti, kada ces na porodijsko


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:37:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: Lady26

Koji sam ja peh....
Odem u Oviesse da kupim jedan dzempercic, uzmem vel 3-4 godine, dodjem na kasu i vidim ima fleku i vratim, uzmem manji 2-3 godine, dodjem na kasu nema etikete, pitam curu sto radi ima li negdje sa etiketom, kako cu odnijeti na poklon?! Mogla sam i Laninu stvar pokupiti i odnijeti, kaze djevojka, nema zao mi je ali ce mi kao skinuti sa neke majice i svezati etiketicu user posted image , aj dobro, ja da platim - nece kartica, rekoh ponovi opet legla mi plata...hajde - prodje to, kaze hocu li upakovati (staviti u kesu OVS i zakaciti masnu), moze naravno, i izvadi oooogromnuuuuuu kesu user posted image  i krenu da  zahefta masnu kad u heftarici nema municije user posted image user posted image ...
Ja se pocnem smijati, rekoh odavno nisam imala veci peh pri kupovini user posted image


user posted image user posted image samo kad krene, odmah peh za pehomuser posted image

< Poruku je uredio bananica -- 15.11.2011 14:38:08 >

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:43:26   
R&T@
Lady26, to ti je bio znak vise sile da ne trosis lovuuser posted image

Ticerko, ako ti se ne kuha, naruci nesto...hajde, jos ima plate user posted image

Ja pohujem sampinjone, cisto eksperimentalno...user posted image
Nisam nikada, a djeca nisu kuci...
Ako ne budu jestivi, imamo rezervu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:49:52   
leona81
IZVORNA PORUKA: MALA1994

nego da vam kazem

u titovoj u svjetlosti imate slikovnice debelih stranica po 1 i 2 KM.preslatke sa slikama i malo teksta z ovu malu raju, a dobre su jer ih ne mogu poderati


zar ih ima jos. mi smo nekidan pokupili sve sa tekstom sto je bilo i one neke bez teksta i bojanke su po 1 KM. da nisu jos sta izvukli?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:50:44   
leona81
IZVORNA PORUKA: tekja

dan..

koko, ne daj se..user posted image

tiki, drago mi je da je L. malo bolje...

leona i ja kasljem vise od mjesec dana...uopce se ne osjecam bolesno, pluca su cista, al' kasljem...V. pomalo...danas sam pravila caj od luka i jabuka...pili, nama nije gadanuser posted image ...mislim, iz ovog se jasno vidi kolike smo poguzijeuser posted image

a idu cetiri neoguljene jabuke, cetiri oguljene glavice luka, oko 0,5 l vode, kuhas osam minuta...pije se par puta na dan po kasiku-dvije sirupa...



moze li se staviti med u ovo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 6597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:53:25   
R&T@
Leona, nemoj jer gubis svrhu...
Cilj ti je da ona izbaci taj sekret sto ne zna iskasljati...

A nije neukusno, naprotiv...

A medom i lovorovim listom napravi sirup, da joj olaksas noc...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 6598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:54:13   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tajra

Lady26, to ti je bio znak vise sile da ne trosis lovuuser posted image

Ticerko, ako ti se ne kuha, naruci nesto...hajde, jos ima plate user posted image

Ja pohujem sampinjone, cisto eksperimentalno...user posted image
Nisam nikada, a djeca nisu kuci...
Ako ne budu jestivi, imamo rezervu...

ih, plata legla i dok uzeh za racune opet uletjeh u minus i to podobaruser posted image user posted image isplanirala da pravim grasak, al mi muka kad pomislim na miris, pa odugovlacim...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 14:55:23   
Mala Selma
Dan moje zenice...
prije svega bolesnoj djecici zelim brzo ozdravljenjeuser posted image .Ja sam jos pod pozitivnim utiskom iz Zenice i bas mi je super bilouser posted image .Ja sma danas uzela slobodan dan, vodila A.na pedijatriju da uradimo alergo testove kontrolne, i sve ureduuser posted image , a u maju pokazalo alergiju na histamin, zivotinjsku dlaku i korjenasto bilje.Kaze dr. da ponovo uradimo za 6 mjeseci!Onda smo otisli da uradimo bris grla i nosa, malo smo setali po gradu bas nam je super bilo.
A. isto kaslje uzasno 10 dana, ma imam osjecaj da je pun slajma, nema sta nisam pravila i dala ali nema efektauser posted image , sad sam kupila sirup u apoteci Denida, neki njihov Denivid i kao malo mu je bolje, a kupila sam i prsni caj biljana pa cu mu napraviti.Hrana ovi dana tac, jede minimalne kolicine, ali voce puca ko veliki i lukuser posted image

p.s.moram se pohvaliti da je A.jutros na pedijatriji nacrta svog duga iz vrtica ( tko mi je bar rekaouser posted image )
user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  262 263 [264] 265 266   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  262 263 [264] 265 266   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *