|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 20:59:02   
Anushka
IZVORNA PORUKA: Mama1

IZVORNA PORUKA: Anushka

hvala mama1!!! nisam nikad jela takve torte pa ne znamuser posted image  a ako ne nadjem plavu boju za pocoya uzet cu te slike, nadam se da cu nesto naci.. cak sam mislila pokusati od borovnica i kupina izvuci sok i obojiti ali vidjet cemo.. hvala ti jos jednom!


Kupis chupachups lizalo ono sto boji jezik ... dobro ga istucas da dobijes mrvice i dodas malo vode da se istopi i eto ti plava boja



user posted image user posted image user posted image  a za snalazenje user posted image user posted image user posted image  vidi se da si majstor! hvala na idejiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 21:03:23   
Rina26
Koja je torta najljepša za 3 rođendan za curicu.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 21:13:51   
remzy
IZVORNA PORUKA: Mama1

IZVORNA PORUKA: Anushka

hvala mama1!!! nisam nikad jela takve torte pa ne znamuser posted image  a ako ne nadjem plavu boju za pocoya uzet cu te slike, nadam se da cu nesto naci.. cak sam mislila pokusati od borovnica i kupina izvuci sok i obojiti ali vidjet cemo.. hvala ti jos jednom!


Kupis chupachups lizalo ono sto boji jezik ... dobro ga istucas da dobijes mrvice i dodas malo vode da se istopi i eto ti plava boja




mama 1 svaka cast!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
nema sta ko zna zna!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 21:15:45   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image


Ma prelijepa!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 21:29:01   
idana_85
Wow, kako je dobro odradjen ovaj lanac od slaga...mmm...

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 21:31:07   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Da, da mislimo na istu-Amela se zove i znam da je zadnja zgrada na Stupinama..Uopšte nije skupa pogotovo kad uporedim cijene sa Sarajevom user posted image
Iskreno da ti kažem ne znam ni kako bih sama i napravila te torte kad od malog lopova jedva i ručak napravim user posted image user posted image user posted image



Kad si ti naručila tortu?
Mislim na to koliko dana prije rođendana si otišla da izabereš koju ćeš???user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.10.2009 12:49:29   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: manuela



Kad si ti naručila tortu?
Mislim na to koliko dana prije rođendana si otišla da izabereš koju ćeš???user posted image user posted image user posted image user posted image



Torta mi je trebala za petak a ja mislim da sam otišla u utorak ili srijedu, ali prvo sam je nazvala nekoliko dana prije da pitam što me interesovalo i samo otišla da izaberem ukus i sliku..ma dovoljno je da nazoveš nekoliko dana ranije ali mislim da neće biti problema, znam da je tad kad je meni torta trebala imala pravo puno posla a opet nije odbila i super je napravila user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.10.2009 12:59:30   
bebacha
IZVORNA PORUKA: Maida RR

user posted image



sa cime si crtala.prelijepa je.ova moja je opsjednuta matom kiti(tako je ona zove.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.10.2009 13:38:39   
Azure
Sve su ove torte prelijepe i mljac, mljac od svake bih komadic. Ja ne mogu pronaci sliku nase torte za 1. rodjendan. Bio je veliki Wini the Pooh, ali evo stavicu slike torti za drugi i treci rodjendan. Sva tri puta smo narucili tortu po Azricinim omiljenim likovima.

user posted image

user posted image


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.10.2009 13:48:22   
M kao Mama
I mi smo probali Uminu tortu, predobra je, sreća pa Lajla nije skontala cuclu, jer danima kuka da joj kupim pipu, elma još jednom ostavila si nas bez daha 

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.10.2009 13:55:18   
Nedi
A joj........njam njam....sad bih izašla vani po kolač samo da ima slastičarna u blizini...Izgledaju preedobro!

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.10.2009 15:58:34   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image



Mami se dopala torta na prvi pogled, i curici se dopala, ali "ona jos to ne zna" hahhahha,,,,, Svaka cast na tortici!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.10.2009 16:07:37   
tea lana
torta je ekstra,ukusom i izgledom za deset.Svaka cast Erni koja je razmisljala o maloj raji pa nije stavljala orahe.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.10.2009 6:20:32   
istra09
Mama1,
sada definitivno nemam dilemu gdje ću naručiti tortu slijedeće godine, za 1.rođendan svoje princeze.user posted image
Ove torte toliko savršeno izgledaju, da ja stvarno nemam riječi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prava umjetnost...

Usput, da pitam, koje torte bi mi preporučila za godišnjicu braka mojih roditelja, koji slijedećeg mjeseca proslavljaju 39.godina braka?

Hvala puno.


_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.10.2009 13:41:58   
Azure
A ja nikako da skontam gdje narucujete te torteuser posted image user posted image . Moje su iz slasticarne Azra. Tamo narucujem godinama.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
19.10.2009 15:02:14   
istra09
Mama 1,
čekam odgovor na mail koji sam ti poslala 07.10.
Please, javi se, bliži se godišnjica braka mojih roditelja.

Hvala ti.user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
19.10.2009 15:06:06   
istra09
Azure,
ja sam na internetu našla ovaj broj, pa se pokušaj informisati: 062/854-002.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
20.10.2009 18:07:16   
Vana
IZVORNA PORUKA: Azure

Sve su ove torte prelijepe i mljac, mljac od svake bih komadic. Ja ne mogu pronaci sliku nase torte za 1. rodjendan. Bio je veliki Wini the Pooh, ali evo stavicu slike torti za drugi i treci rodjendan. Sva tri puta smo narucili tortu po Azricinim omiljenim likovima.

user posted image

user posted image



Jao, ova druga torta za 3.rođendan mi je suuuuuuuper! Jel to Palčica ili vila ne vidim dobro? Molim te mi reci, jel to iz slastičarne Azra i koliko je kostala?

_____________________________

Iris mamin Anđeo 27.10.2008.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
21.10.2009 11:39:53   
denny
evo ja u Mostaru imam jednu tetu koja napravi preukusnu tortu i još je i odlično ukrasi.
npr. sad za prvvi rockas je napravila Spužvu Boba i bio je odličan, svi su bili oduševljeni tortom
ako kome treba inf nek se javi na pp

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
21.10.2009 22:54:40   
aazra
Mozda nije "profesionalna" torta, ali je napravljena sa puno ljubavi sto se nadam se i vidiuser posted image user posted image

user posted image

_____________________________








(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
21.10.2009 22:57:03   
sheri
bas je superuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
21.10.2009 23:02:18   
Nunichi
Svaka cast Azra! user posted image user posted image user posted image
A Bilalu sretan rockas, sa majenim zakasnjenjem... user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
21.10.2009 23:11:17   
Anoniman
Ma superiska je torta, cestitam rockas sa zakasnjenjemuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 348
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
21.10.2009 23:24:23   
aazra
Hvala na čestitkama..Samo da dodam, torta koja je nasih "ruku djelo"user posted image nije nimalo jeftinija od one koju bismo kupili. To nam nije ni bila namjera, napravili smo je jer nam je bila zelja napraviti najljepšu tortu našem Bilalu za prvi rođendan...I zadovoljstvo je veće, puno veće.

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
22.10.2009 8:33:05   
marinela
IZVORNA PORUKA: aazra

Mozda nije "profesionalna" torta, ali je napravljena sa puno ljubavi sto se nadam se i vidiuser posted image user posted image

user posted image

MA izgleda kao profesionalan,kako nije kad ju je mama pravila svojim rukamauser posted image user posted image Svaka cast....Cestitke tvome bebacu za rodjkasuser posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *