|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
21.9.2009 15:41:15   
Mama1
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.9.2009 19:13:32   
saso
Evo i ja konacno da se javim.Nikako da stignem user posted image
Ova fifi je nasa torta,moram reci da je bila super, super dobra user posted image .Odusevila me,Mama1 veeliko hvala uspjela si, vjerujte da je torta divna,kako izgledom tako i ukusom.
Prosao i nas 1 rodjendan, idemo dalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.9.2009 19:16:04   
saso
Slike cu da postavim cim uhvatim malo vremena

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.9.2009 19:16:36   
saso
Slike cu da postavim cim uhvatim malo vremena

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
25.9.2009 21:18:09   
dana3
Ja sam dobila upute sta cu i kako cu da radim.imam mjesec dana pa cu se potruditi da je uhavizam.Instrukicje dala:Mama1user posted image user posted image user posted image

Ako uspije ,bice i slike a ako ne nema slikauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.9.2009 7:50:35   
Mama1
user posted image

user posted image



< Poruku je uredio Mama1 -- 27.9.2009 7:59:51 >


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.9.2009 15:01:40   
aazra

Cao drage moje...

Torte su vam super nadam se da ce i nasa lijepo uspjeti, mama1 svaka ti castuser posted image user posted image user posted image

Mi smo za sada izabrali odnosno definitivno se odlucili za recept - djecija torta "bajadera" koju sam nasla na coolinarki. Prilicno jednostavna, i svidja mi se sto se dodaje djus umjesto likera, tako da i "slavljenik" moze probatiuser posted image
Ali me sada brine fondant, rabi mi je rekla da ima za kupiti gotov i iskreno se nadam da cu ga naci jer ove recepte koje sam gledale na coolinarki za fondant su jako komplikovani mislim da bi mi ponovo trebao "fakultet" da napravim dobar fondantuser posted image
Zna li neko gdje ima za kupiti gotov i gdje?
Pleaaaaaase helpuser posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
30.9.2009 15:47:36   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: manuela

Ajoj,iz SA,šteta pa nije bliže.
Ima li ko kakav prijedlog za Tuzlu,gdje prave dobre torte???


manuela ako ti treba broj telefona za torte ima teta na stupinama pravi super torte mi smo našem user posted image obje kod nje naručili i prezadovoljni smo...može slika koju god hoćeš..ako hoćeš broj javi se mogu ti poslati na pp ili fb user posted image

< Poruku je uredio w.pooh -- 30.9.2009 15:48:00 >


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
30.9.2009 16:17:35   
D_K
IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image

kako su kod tebe dobro boje ispale doduse ja slikala mobitelom :)


citam sve ove postove i samo mogu reci svaka cast.. kako ti lijepo ukrasis tortice.. ma haos.. a mojim bi se curicama najvise svidjela ova :)) mozes li mi reci koliko kosta ovakva torta pa da ih iznenadim oanko bez posebnog povoda da okupim djece i da ih pocastimo :))

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
30.9.2009 20:30:14   
dana3
Danas isla u obilazak pekara,kolacara i sad ako zelim tortu sa slikom ili oblik-kosta nevjerovatnih 159-300 KM.torta za nekih 12 osoba!!
Slike su uglavnom na papiru koji smao stave preko torte a torta u nekom od oblika je visa matematika pa skuplje!Odlucila sma se za jednu jednotsavnu tortu na koju cu da stavim malo ukrasa i to je to

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
30.9.2009 21:26:40   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: w.pooh

IZVORNA PORUKA: manuela

Ajoj,iz SA,šteta pa nije bliže.
Ima li ko kakav prijedlog za Tuzlu,gdje prave dobre torte???


manuela ako ti treba broj telefona za torte ima teta na stupinama pravi super torte mi smo našem user posted image obje kod nje naručili i prezadovoljni smo...može slika koju god hoćeš..ako hoćeš broj javi se mogu ti poslati na pp ili fb user posted image


Zanima me nego šta,ajd sad ću ti  pisati na fb


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
30.9.2009 22:13:52   
w.pooh
manuela odgovorila sam ti na fb :) pusa

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
30.9.2009 22:17:40   
idana_85
IZVORNA PORUKA: dana3

Danas isla u obilazak pekara,kolacara i sad ako zelim tortu sa slikom ili oblik-kosta nevjerovatnih 159-300 KM.torta za nekih 12 osoba!!
Slike su uglavnom na papiru koji smao stave preko torte a torta u nekom od oblika je visa matematika pa skuplje!Odlucila sma se za jednu jednotsavnu tortu na koju cu da stavim malo ukrasa i to je to


Kupicu ti ja bona ovdje sliku koja kosta 3,5 KM i poslati, ti nalijepi na tortu i super, ne daj pare...to su lopovi


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
1.10.2009 0:12:42   
Mama1
http://www.facebook.com/pages/ELMINI/144245769002?v=wall

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 0:42:27   
Anoniman
user posted image


Hvala mama1 user posted image

(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 315
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 9:30:37   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: manuela

IZVORNA PORUKA: w.pooh

IZVORNA PORUKA: manuela

Ajoj,iz SA,šteta pa nije bliže.
Ima li ko kakav prijedlog za Tuzlu,gdje prave dobre torte???


manuela ako ti treba broj telefona za torte ima teta na stupinama pravi super torte mi smo našem user posted image obje kod nje naručili i prezadovoljni smo...može slika koju god hoćeš..ako hoćeš broj javi se mogu ti poslati na pp ili fb user posted image


Zanima me nego šta,ajd sad ću ti  pisati na fb



I ja glasam za tetu na stupinama. Ako mislimo na istu. user posted image user posted image   Ova je u B9.
Uopste nije skupa,a pravi čuda. user posted image

< Poruku je uredio Nunichi -- 5.10.2009 9:31:10 >

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 10:27:23   
w.pooh
Da, da mislimo na istu-Amela se zove i znam da je zadnja zgrada na Stupinama..Uopšte nije skupa pogotovo kad uporedim cijene sa Sarajevom user posted image
Iskreno da ti kažem ne znam ni kako bih sama i napravila te torte kad od malog lopova jedva i ručak napravim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 15:21:42   
Anoniman
user posted image




ovu torticu sam ja napravila kcerki za rodjendan

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 318
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 18:48:13   
Anushka
drage mame, ja sam odusevljena ovim tortama a mi cemo pokusati napraviti sami. Samo ako ko zna gdje ima kupiti jestivih boja u Zenici??? u konzumu i bingu mi nudili arome koje kao daju i boju ali su tecne i kontam da nije to to a i nije neki izbor nema ni plave ni zeleneuser posted image . I u bingu sam vidjela te slike sto se nalijepe, ali da li se one moraju skinuti prije nego se torta sjece i jede?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 19:30:55   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Maida RR

user posted image




ovu torticu sam ja napravila kcerki za rodjendan


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 20:37:55   
Mama1
IZVORNA PORUKA: Anushka

drage mame, ja sam odusevljena ovim tortama a mi cemo pokusati napraviti sami. Samo ako ko zna gdje ima kupiti jestivih boja u Zenici??? u konzumu i bingu mi nudili arome koje kao daju i boju ali su tecne i kontam da nije to to a i nije neki izbor nema ni plave ni zeleneuser posted image . I u bingu sam vidjela te slike sto se nalijepe, ali da li se one moraju skinuti prije nego se torta sjece i jede?


Sliku kad stavis ne moras skidati slika se jede !!!!


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 20:41:27   
Mama1
user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 20:44:11   
Anushka
hvala mama1!!! nisam nikad jela takve torte pa ne znamuser posted image  a ako ne nadjem plavu boju za pocoya uzet cu te slike, nadam se da cu nesto naci.. cak sam mislila pokusati od borovnica i kupina izvuci sok i obojiti ali vidjet cemo.. hvala ti jos jednom!

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 20:55:56   
Mama1
IZVORNA PORUKA: Anushka

hvala mama1!!! nisam nikad jela takve torte pa ne znamuser posted image  a ako ne nadjem plavu boju za pocoya uzet cu te slike, nadam se da cu nesto naci.. cak sam mislila pokusati od borovnica i kupina izvuci sok i obojiti ali vidjet cemo.. hvala ti jos jednom!


Kupis chupachups lizalo ono sto boji jezik ... dobro ga istucas da dobijes mrvice i dodas malo vode da se istopi i eto ti plava boja


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.10.2009 20:57:46   
Anoniman
Umina torta je bila prelijepa a i ukusnauser posted image

(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *