|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
19.9.2011 20:52:39   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Nunichi

Meni nije jasno...kako neke stvari samo dodju na adresu, a za neke moras platiti porez? user posted image user posted image

Neki dan sam platila 70 km poreza na obicnu duxericu. user posted image user posted image user posted image Jos me zvali iz Sa, da im posaljem tonu nekih kopija i papira...stvarno peglanje.
Ispala je skuplja pita nego tepsija. Mm kaze nosice je samo u svecanim prilikama. user posted image user posted image user posted image
I jos jednom mi se desilo da me porez zakine. user posted image
A ostalo samo fino dodje na adresu ili postu. Nije mi jasno u cemu je caka.




e, moja nuni oplakah, sreća pa je za muža, da je za tebe, oj pa ne bi ostala od jezika, hahhahah


I mi smo skoro pa oplakali. user posted image user posted image user posted image
A imala sam ja jedan slican porez...jos gori, za dvije torbe, tako da se nisam bunila za ovaj...sta cu. user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: kupovina putem interneta
19.9.2011 20:53:50   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Da, ranije sam se registrovala na ebay.com, ali nisam jos uvijek nista narucivala, samo smekam, a kad dobijem taj kod i kad verifikujem racun, oprobat cu nesto i da narucim, da vidim i ja kako to fercera... A kako da povezem ebay i paypal, mislis da u svom profilu na ebay-u upisem negdje paypal racun?


evo imaš ovdje sve objašnjeno...
http://pages.ebay.com/help/account/link-paypal.html

< Poruku je uredio ladyblue -- 19.9.2011 20:54:05 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: kupovina putem interneta
19.9.2011 21:00:09   
R&T@
Sreca moja, pa ja ovo nista ne kontam...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: kupovina putem interneta
19.9.2011 21:05:25   
Bambi09
Izgleda da sam povezala user posted image user posted image user posted image user posted image A dok ne obavim prve transakcije, stanje treba da bude 0,00 jel tako? Kad kliknem na account na ebay-u, pise mi da je moj profil "linked" sa profilom na paypal-u, to pretpostavljam da znaci da su uvezani... user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: kupovina putem interneta
19.9.2011 21:31:05   
bananica
ja nisam jos nikada platila putem paypal-a, ne znam koliku proviziju oni uzimajuuser posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: kupovina putem interneta
19.9.2011 21:50:42   
palachinken
ne uzima paypal nikakvu proviziju, ono što vidiš na ebay-u (cijena robe+troskovi dostave) to ti skida s kartice. Paypal uzima proviziju onima sto prodaju.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: kupovina putem interneta
19.9.2011 22:05:06   
bananica
zadnji put kad sam narucivala neke haljinice iz USA (robna kuca) , htjela platiti putem paypala i pisalo mi nekih 40 dolara vise, a kad sam platila karticom nije zaracunato tih 40, pa zato ne znam 

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: kupovina putem interneta
19.9.2011 22:07:25   
palachinken
Ja govorim za kupovinu preko ebaya, a stvarno ne znam kakvo je stanje sa kupovinom negdje drugo.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: kupovina putem interneta
19.9.2011 22:18:10   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Izgleda da sam povezala user posted image user posted image user posted image user posted image A dok ne obavim prve transakcije, stanje treba da bude 0,00 jel tako? Kad kliknem na account na ebay-u, pise mi da je moj profil "linked" sa profilom na paypal-u, to pretpostavljam da znaci da su uvezani... user posted image


jeste. sada je sve ok. treba da bude 0,00 jer nije bilo transakcija.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: kupovina putem interneta
20.9.2011 12:21:39   
Mila_80
Jel mogu da plaćam preko PayPala a još nisam dobila onaj kod na izvoduuser posted image

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: kupovina putem interneta
20.9.2011 12:38:19   
Hannan
Ne, ali mozes otici u banku i da ti daju privremeni izvod, da ne cekas onaj mjesecni sto dolazi na adresu.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: kupovina putem interneta
20.9.2011 14:26:37   
Mila_80
IZVORNA PORUKA: Hannan

Ne, ali mozes otici u banku i da ti daju privremeni izvod, da ne cekas onaj mjesecni sto dolazi na adresu.


hej našla sam da može ako vrijednost kupovine nije veća od 150 dolara...eto da znaju oni koji su početnici kao i ja

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: kupovina putem interneta
21.9.2011 22:45:11   
Amelaa RR
Kod kupovine na ebay-u veliku ulogu igra komunikacija s prodavcem, prvo i najbitnije je pogledati feedback, ako je ispod 99%, ja ne kupujem.. I ako je neka stvar preko 30$ uvijek zamolim prodavca da napise da je gift ili da navede manju cijenu zbog nase carine. Jest mi se desilo kada sam s ASOS-a narucivala neke cipele...koje su bile oko 75funti, carina je bila 56KM..al ebiga te iste cipele su ovdje bila 300KM... i cheapsmells jednom,...al zato ne narucujem vise s cheap-a. Al fakat..ebay je jedna velikaaa zarazaa..

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 21.9.2011 22:49:53 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: kupovina putem interneta
22.9.2011 7:51:15   
Mila_80
kako se računa iznos carine...je li to neki postotak od vrijednosti proizvoda ili ima neka druga klasifikacija...čisto da znam unaprijed kolika bi mi mogla biti carina, ukoliko carine proizvod...

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 18:26:20   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Kod kupovine na ebay-u veliku ulogu igra komunikacija s prodavcem, prvo i najbitnije je pogledati feedback, ako je ispod 99%, ja ne kupujem.. I ako je neka stvar preko 30$ uvijek zamolim prodavca da napise da je gift ili da navede manju cijenu zbog nase carine.


Eh taman cu i ja tako. user posted image

Evo sta sam izabrala.

http://www.ebay.com/itm/2011-Women-2-in-1-Faux-Fur-Winter-Long-Coat-Outerwear-/220844670945

http://www.ebay.com/itm/Hot-Sale-Fashion-Lady-Rabbit-Hair-Grey-Lady-Coat-Belted-/180682145680

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 18:40:15   
bebacha
vauu obadvije se predobre.prva posebno al nema dostave za Bih

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 19:16:26   
Nunichi
bundica je evo narucena, a jaknu cu morati preko globalebay. user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 19:22:27   
Nunichi
joj ni ovom nista ne fali user posted image

http://www.ebay.com.au/itm/Womens-Double-breasted-Trench-Coat-Jacket-Slim-fit-DY06-/260843870366?pt=US_CSA_WC_Outerwear&var=&hash=item82657f3014

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 19:28:35   
new mama
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Kod kupovine na ebay-u veliku ulogu igra komunikacija s prodavcem, prvo i najbitnije je pogledati feedback, ako je ispod 99%, ja ne kupujem.. I ako je neka stvar preko 30$ uvijek zamolim prodavca da napise da je gift ili da navede manju cijenu zbog nase carine.


Eh taman cu i ja tako. user posted image

Evo sta sam izabrala.

http://www.ebay.com/itm/2011-Women-2-in-1-Faux-Fur-Winter-Long-Coat-Outerwear-/220844670945

http://www.ebay.com/itm/Hot-Sale-Fashion-Lady-Rabbit-Hair-Grey-Lady-Coat-Belted-/180682145680


Dobre ove bundice,koliko kostajuuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 19:34:28   
Nunichi
Jesi vidjela sto su plahe user posted image user posted image
A pojeftine bona, evo mm upravo narucio, obje su 110 $ sa postarinom. Eh sad kakve sam ja srece ili ce me na posti zakinut ili ce nesto biti. user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 19:37:53   
new mama
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Jesi vidjela sto su plahe user posted image user posted image
A pojeftine bona, evo mm upravo narucio, obje su 110 $ sa postarinom. Eh sad kakve sam ja srece ili ce me na posti zakinut ili ce nesto biti. user posted image


Nemoj da bude skuplja pita nego tepija samouser posted image user posted image user posted image ...
nego ljubim ja svoje ljepotice punouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 19:38:55   
Nunichi
Ma nece valjda. user posted image
I mi vas i to puuuuuooo!!!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 20:09:03   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Nunichi


Eh taman cu i ja tako. user posted image

Evo sta sam izabrala.

http://www.ebay.com/itm/2011-Women-2-in-1-Faux-Fur-Winter-Long-Coat-Outerwear-/220844670945

http://www.ebay.com/itm/Hot-Sale-Fashion-Lady-Rabbit-Hair-Grey-Lady-Coat-Belted-/180682145680



uh jest ti plaha ova druga user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: kupovina putem interneta
27.9.2011 21:26:51   
bananica
IZVORNA PORUKA: Mila_80

kako se računa iznos carine...je li to neki postotak od vrijednosti proizvoda ili ima neka druga klasifikacija...čisto da znam unaprijed kolika bi mi mogla biti carina, ukoliko carine proizvod...


carina se placa 32% od cijene + 10KM

manje posiljke se ne carine, do nekih 50KM


< Poruku je uredio bananica -- 27.9.2011 21:28:32 >

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: kupovina putem interneta
29.9.2011 15:36:50   
zvončica
Ako neko zna....da li se moze ponistiti, tj. ugasiti account na Pay-Pal-u? I kako....user posted image    Pozzz.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *