RE: Gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


pocahontas -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 12:31:00)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

E super, otici cemo cim ga pokupimo iz vrtica.. Pravo hladno, jesam pukla sto bih ga u njima vodila do vrtica!? Mislim, autom idemo, ali kontam kad uzmem ski hlace nemam izgovora da je hladno da prosetamo do vrtica :)


ja sam skontala da je to najzgodnije ubaciti ga u skafander i vozi miško..ispod samo trenerku i ne moraš štramplice, pogotovo ako je toplo u vrtiću..

ma ta si TI skontala [sm=smiley36.gif]


pardon, ti si me prosvijetlila [sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 13:05:40)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

E super, otici cemo cim ga pokupimo iz vrtica.. Pravo hladno, jesam pukla sto bih ga u njima vodila do vrtica!? Mislim, autom idemo, ali kontam kad uzmem ski hlace nemam izgovora da je hladno da prosetamo do vrtica :)


ja sam skontala da je to najzgodnije ubaciti ga u skafander i vozi miško..ispod samo trenerku i ne moraš štramplice, pogotovo ako je toplo u vrtiću..

ma ta si TI skontala [sm=smiley36.gif]


pardon, ti si me prosvijetlila [sm=smiley36.gif]

tako brate, da celi svet razume[sm=jezicek.gif]




Marija13 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (7.12.2013 18:18:03)

Gdje kupiti kutiju/korpu za igračke, po mogućnosti što veću??




MiaMa -> RE: Gdje kupiti za dijete? (7.12.2013 18:22:33)

Gdje kupiti kutiju/korpu za igračke, po mogućnosti što veću??

Imaš u jysk-u super velike kutije za igračke sa točkićama.




MiaMa -> RE: Gdje kupiti za dijete? (7.12.2013 18:24:05)

Vidjela sam da sad imaju popust na kutije, pa pogledaj tamo




R&T@ -> RE: Gdje kupiti za dijete? (7.12.2013 18:25:54)


IZVORNA PORUKA: Marija13

Gdje kupiti kutiju/korpu za igračke, po mogućnosti što veću??


Zavisi sta zelis...

One mrezaste sa zicom (koja postaje opasna) na pijaci...5 KM

Ona plasticne kutije u bojama, sa "ocima" i "tockovima" u jysk-u...
Oko 25 KM je jedna...

Sarena kutija, limena... oko 15 KM u trznim centrima...ili knjizarama...

Prozirna plasticna kutija uz koju dodje poklopac i mozes je ukrasiti sama u svim centrima za 10 KM...

Kartonska kutija u bilo kojoj prodavnici za 0 KM...

Poslije svih isprobanih, igracke mojih djevojcica stoje u obicnoj kartonskoj kutiji od ventilatora...




Marija13 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (7.12.2013 18:39:50)


IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Marija13

Gdje kupiti kutiju/korpu za igračke, po mogućnosti što veću??


Zavisi sta zelis...

One mrezaste sa zicom (koja postaje opasna) na pijaci...5 KM

Ona plasticne kutije u bojama, sa "ocima" i "tockovima" u jysk-u...
Oko 25 KM je jedna...

Sarena kutija, limena... oko 15 KM u trznim centrima...ili knjizarama...

Prozirna plasticna kutija uz koju dodje poklopac i mozes je ukrasiti sama u svim centrima za 10 KM...

Kartonska kutija u bilo kojoj prodavnici za 0 KM...

Poslije svih isprobanih, igracke mojih djevojcica stoje u obicnoj kartonskoj kutiji od ventilatora...

E to su vjerovatno one velike što su nekad bile u Robotu, ali u skorije vrijeme ih nigdje ne vidjeh [sm=zmeden.gif]




škorpija -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.12.2013 18:45:29)

ja sam u roboru uzela plastičnu korpu za prljavu odjeću i u tome nam stoje igračke[sm=smiley14.gif]




shej -> RE: Gdje kupiti za dijete? (8.12.2013 19:34:00)


IZVORNA PORUKA: Marija13

Gdje kupiti kutiju/korpu za igračke, po mogućnosti što veću??


Udobnost u shoppingu na grbavici, nije bas korpa/kutija ali ima onaj kao poveci tabure jako kvalitetan sa djecijim dezenima i velikim spremnikom unutra za igracke.. Oko 30tak KM, mozda nije to sto trazis ali moze pomoci ostalim zenicama




Full Moon -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 18:26:33)

Eh, ima li sanse da negdje nadjem papirnu lutku i odjecu, sjecaju se starije mame[sm=jezicek.gif] pretpostavljam na sta mislim...trenutno same pokusavamo rezati[sm=smiley36.gif]




almondray -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 18:36:46)


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Eh, ima li sanse da negdje nadjem papirnu lutku i odjecu, sjecaju se starije mame[sm=jezicek.gif] pretpostavljam na sta mislim...trenutno same pokusavamo rezati[sm=smiley36.gif]

[sm=sad.gif]
Koji sam ja dizajner bila[sm=smiley36.gif] vrati me u djetinjstvo.Zašto ne bi jednostavno isprintala u boji i rezala.Šta fali rezanju [sm=smiley36.gif]




pipi_duga_capara -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 18:39:08)


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Eh, ima li sanse da negdje nadjem papirnu lutku i odjecu, sjecaju se starije mame[sm=jezicek.gif] pretpostavljam na sta mislim...trenutno same pokusavamo rezati[sm=smiley36.gif]

aaaaa cega si se ti sjetila [sm=smiley36.gif]




pipi_duga_capara -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 18:40:25)

.




MicoTico -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 18:49:46)


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Eh, ima li sanse da negdje nadjem papirnu lutku i odjecu, sjecaju se starije mame[sm=jezicek.gif] pretpostavljam na sta mislim...trenutno same pokusavamo rezati[sm=smiley36.gif]

U knjižarama?




Full Moon -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 19:31:13)


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Eh, ima li sanse da negdje nadjem papirnu lutku i odjecu, sjecaju se starije mame[sm=jezicek.gif] pretpostavljam na sta mislim...trenutno same pokusavamo rezati[sm=smiley36.gif]

[sm=sad.gif]
Koji sam ja dizajner bila[sm=smiley36.gif] vrati me u djetinjstvo.Zašto ne bi jednostavno isprintala u boji i rezala.Šta fali rezanju [sm=smiley36.gif]


Ma nije losa ideja, ali eto, nase su se zvale ''Sasa ide u skolu, Sasa na odmoru...''[sm=jezicek.gif]




Mala Selma -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 19:35:29)


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Eh, ima li sanse da negdje nadjem papirnu lutku i odjecu, sjecaju se starije mame[sm=jezicek.gif] pretpostavljam na sta mislim...trenutno same pokusavamo rezati[sm=smiley36.gif]


Imas u svjetlost knjizarama.Ja sam kupila u Titovoj :)




Full Moon -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 19:38:32)

MicoTico, Mala Selma[sm=smiley31.gif]




R&T@ -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 20:21:05)


IZVORNA PORUKA: Full Moon


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Eh, ima li sanse da negdje nadjem papirnu lutku i odjecu, sjecaju se starije mame[sm=jezicek.gif] pretpostavljam na sta mislim...trenutno same pokusavamo rezati[sm=smiley36.gif]

[sm=sad.gif]
Koji sam ja dizajner bila[sm=smiley36.gif] vrati me u djetinjstvo.Zašto ne bi jednostavno isprintala u boji i rezala.Šta fali rezanju [sm=smiley36.gif]


Ma nije losa ideja, ali eto, nase su se zvale ''Sasa ide u skolu, Sasa na odmoru...''[sm=jezicek.gif]



Sad se zovu Zrinka i Irena...

Mozes ih pronaci na trafikama...

4 KM jedna...




Full Moon -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 20:27:31)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
E svasta, ocito nisam gledala, cuj Irena[sm=jezicek.gif]




tinchita -> RE: Gdje kupiti za dijete? (17.12.2013 21:52:36)

Full Moon imaš na stranici artmedia zadaci za vrtićki/predškolski uzrast baš takve primjere za učiti rezati i još zanimljivih stvarčica (i mi učimo rezati [sm=smiley1.gif]). Mogu se printati, naravno.

A mene zanima zna li ko gdje kupiti igračke likova i sl. iz crtića The Octonauti/Oktonauti ?




Lejla Ka -> RE: Gdje kupiti za dijete? (20.12.2013 11:46:26)

Ima li gdje kakvo sniženje igračaka, ali finih, ne kineskih što smrde?




Skvo RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (20.12.2013 11:47:58)

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Eh, ima li sanse da negdje nadjem papirnu lutku i odjecu, sjecaju se starije mame[sm=jezicek.gif] pretpostavljam na sta mislim...trenutno same pokusavamo rezati[sm=smiley36.gif]

U knjižarama?

imas u knjizari na skenderiji zapravo preko puta okretaljke tramvajske...super izbor papirnih lutkica i robice[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Full Moon -> RE: Gdje kupiti za dijete? (20.12.2013 22:22:34)

Skvo, hvala[sm=smiley1.gif]

Opet ja, dosada dosadna[sm=smiley36.gif]
Neko je negdje pisao a ja zaboravila jer mi tad nije trebalo[sm=smiley36.gif], gdje kupiti novogodisnje naljepnice za stakla, naravno da se mogu oprati kasnije[sm=smiley1.gif]




mama2009 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.12.2013 13:02:40)

Znal neko gdje se ima kupiti krevetic za bebe i ova beba

http://www.youtube.com/watch?v=9vWV734fpFY&app=desktop




Lady26 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.12.2013 13:07:03)

Imas li sliku, ne mogu otvoriti YT, koja je beba u pitanju




Stranica: <<   < Prethodna stranica  174 175 [176] 177 178   Sljedeća stranica >   >>