RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Amela83 -> RE: gdje kupiti? (21.11.2013 10:31:56)

I koliko su naplatili za prijevoz autobusom? Mozda bih i ja mogla nesto iskombinovati (imam neke prijatelje u Njemačkoj).




Pikapolonica -> RE: gdje kupiti? (21.11.2013 13:37:55)


IZVORNA PORUKA: Amela83

I koliko su naplatili za prijevoz autobusom? Mozda bih i ja mogla nesto iskombinovati (imam neke prijatelje u Njemačkoj).

Mislim da je rodjak dao nekih 10-15 eura. Vise je pocastio vozaca, nego sto je to bila naplata usluge.
Kad su bili blizu Sarajeva, nazvali nas i mm otisao na stanicu po sjedalicu.




bananica -> RE: gdje kupiti? (21.11.2013 15:40:18)

Treba mi zuta majica za dijete, zna li neko gdje se ima kupiti?




škorpija -> RE: gdje kupiti? (22.11.2013 11:52:52)

joj jel to opet neka predstava u vrtiću [sm=smiley1.gif], ima žuta majica u onoj radnji s dječijom opremom u merkuru, a imai u bingu u hadžićima




ljubi_1985 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (23.11.2013 16:31:02)

cao interesuje me gdje mogu kupit navlaku za hranilicu
peg peregro,novu,ovu sto imam sva se na prevojima pocjepala,ili ako neko zna gdje ima polpvnih ali dobro ocuvane da su??? HVALA puno [sm=smiley22.gif]




Arminaa -> RE: Gdje kupiti za dijete? (23.11.2013 16:34:36)

Gdje ima kupiti skocko jumper - sto se nakaci za stok od vrata, da li iko zna?




Neca xxx -> RE: Gdje kupiti za dijete? (24.11.2013 0:28:03)


IZVORNA PORUKA: ljubi_1985

cao interesuje me gdje mogu kupit navlaku za hranilicu
peg peregro,novu,ovu sto imam sva se na prevojima pocjepala,ili ako neko zna gdje ima polpvnih ali dobro ocuvane da su??? HVALA puno [sm=smiley22.gif]


Bilo je u prodavnici Mališa u Merkuru na Otoci. Oni još imaju prodavnicu i u Alti. Ja sam gledala prije nekoliko mjeseci. Samo je poprilično skupa. Oko 80 KM.




MicoTico -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.11.2013 14:54:35)

Gdje kupiti 3D naočale?




hatepsut -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.11.2013 15:07:48)


IZVORNA PORUKA: Arminaa

Gdje ima kupiti skocko jumper - sto se nakaci za stok od vrata, da li iko zna?


pogledaj na piku,ja sam imala ali je.otisao dalje.




canim -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.11.2013 15:35:41)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: ljubi_1985

cao interesuje me gdje mogu kupit navlaku za hranilicu
peg peregro,novu,ovu sto imam sva se na prevojima pocjepala,ili ako neko zna gdje ima polpvnih ali dobro ocuvane da su??? HVALA puno [sm=smiley22.gif]


Bilo je u prodavnici Mališa u Merkuru na Otoci. Oni još imaju prodavnicu i u Alti. Ja sam gledala prije nekoliko mjeseci. Samo je poprilično skupa. Oko 80 KM.

Nemaju vise u alti, zatvorena je odavno.




Neca xxx -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.11.2013 22:44:14)


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: ljubi_1985

cao interesuje me gdje mogu kupit navlaku za hranilicu
peg peregro,novu,ovu sto imam sva se na prevojima pocjepala,ili ako neko zna gdje ima polpvnih ali dobro ocuvane da su??? HVALA puno [sm=smiley22.gif]


Bilo je u prodavnici Mališa u Merkuru na Otoci. Oni još imaju prodavnicu i u Alti. Ja sam gledala prije nekoliko mjeseci. Samo je poprilično skupa. Oko 80 KM.

Nemaju vise u alti, zatvorena je odavno.



Nisam to znala. Nisam odavno bila u Alti.
Ova u Merkuru radi. Provjereno. :)




Derya -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.11.2013 23:11:14)

Interesuje me gdje ima kupiti kartonskih podloga za torte, jeli se moraju uzimati na vise ili? Hvala unaprijed




hapymum -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.11.2013 23:17:44)

Imas kupiti u Bingu okrugle i cetvrtaste.dodju 3-4 komada mozda najvise da kostaju 5 km
IZVORNA PORUKA: Derya

Interesuje me gdje ima kupiti kartonskih podloga za torte, jeli se moraju uzimati na vise ili? Hvala unaprijed





Hanady RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.11.2013 23:17:57)


IZVORNA PORUKA: Derya

Interesuje me gdje ima kupiti kartonskih podloga za torte, jeli se moraju uzimati na vise ili? Hvala unaprijed


možeš pojedinačno...
ja zasigurno znam da ih ima u radnji da dobrinji kod ratne bolnice zove se slatka čarolija




canim -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.11.2013 23:22:10)


IZVORNA PORUKA: Derya

Interesuje me gdje ima kupiti kartonskih podloga za torte, jeli se moraju uzimati na vise ili? Hvala unaprijed

Bilo ih je kupiti u Interexu na komad.




Derya -> RE: Gdje kupiti za dijete? (26.11.2013 10:28:52)


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Derya

Interesuje me gdje ima kupiti kartonskih podloga za torte, jeli se moraju uzimati na vise ili? Hvala unaprijed

Bilo ih je kupiti u Interexu na komad.



Hvala vam puno na brzim odgovorima, ma da tek sad vidim da sam malo promasila temu [sm=smiley36.gif].. ali svejedno za djeciju je tortu [sm=smiley1.gif] Pogledacu u interexu najblizi mi je.




SREĆNA -> RE: Gdje kupiti za dijete? (26.11.2013 16:10:36)

Gdje kupiti ugsice za bebe muške?




minie -> RE: Gdje kupiti za dijete? (26.11.2013 16:14:54)


IZVORNA PORUKA: Derya


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Derya

Interesuje me gdje ima kupiti kartonskih podloga za torte, jeli se moraju uzimati na vise ili? Hvala unaprijed

Bilo ih je kupiti u Interexu na komad.



Hvala vam puno na brzim odgovorima, ma da tek sad vidim da sam malo promasila temu [sm=smiley36.gif].. ali svejedno za djeciju je tortu [sm=smiley1.gif] Pogledacu u interexu najblizi mi je.


Imaju i u Robotu, u Alperu u Kasindolskoj i Caroliji na Dobrinji.




sara09 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (26.11.2013 17:27:47)

da li neko zna gdje kod nas u sarajevo,a i u cijeloj bih ima ova besika za kupiti?//www.hulyaceyiz.com/content_files/prd_images/Bebek%20(5).jpg




animagical -> RE: Gdje kupiti za dijete? (26.11.2013 17:32:28)


IZVORNA PORUKA: sara09

da li neko zna gdje kod nas u sarajevo,a i u cijeloj bih ima ova besika za kupiti?//www.hulyaceyiz.com/content_files/prd_images/Bebek%20(5).jpg

bilo je u adaxu, vf koreja... a sta ce ti ovo?? ovo je ispod obicna pletena korpa, beba je moze koristiti svega par mjeseci, bez veze...a da ne pricam kojom naukom se ovo cudo preko pere i susi




sara09 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (26.11.2013 17:39:26)

ma ja sam imala ovakvu za curicu,dobila iz vana na poklon i nama je bila super,da nije bilo bese izludila bih sa curicom.a kad je moja princeza porasla ja sam je posudila suprugovoj rodici i oni je koriste i danas iako je mali napuno 2 god. helem sama mi je rekla da je unistena i pitala gdje ima kupiti da mi uzme drugu[sm=smiley1.gif] a i meni ce abd. opet brzo trebati[sm=smiley36.gif]hvala mila puno na odgovoru[sm=smiley1.gif]




Sedina 30 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (27.11.2013 9:13:05)

Da li znate gdje ima kupiti aplikacija što se našivaju na odjeću i sl. Sašila san jednobojnu ogradicu za krevetac pa bi mi trebalo nešto da je upotpunim?[sm=smiley1.gif]




Sedina 30 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (27.11.2013 9:15:38)

Sara09 ako si iz Sarajeva imaš te bešike kod Merkura na Stupu, čovjek pravi takve stvari od pruća, a ti sašiješ okolo šta želiš, i kupiš spužvu. Ja sam tako uradila, al je nisam koristila nikako, ne vidim bebu.

Vidim Sarajevo [sm=smiley1.gif]




dambolina -> RE: Gdje kupiti za dijete? (27.11.2013 9:28:46)

Da li znate gdje ima kupiti aplikacija što se našivaju na odjeću i sl. Sašila san jednobojnu ogradicu za krevetac pa bi mi trebalo nešto da je upotpunim?


ima u sanny genny u papagajci.




Sedina 30 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (27.11.2013 9:29:46)

Hvala puuuuuuno. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  172 173 [174] 175 176   Sljedeća stranica >   >>