RE: Gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


shej -> RE: Gdje kupiti za dijete? (27.11.2013 21:39:17)

Znam da nije za bebe, ali zna li neko gdje kupiti Šaljićeve meleme u Sarajevu? Koja bi ih apoteka mogla imati? Hvala [sm=bravo.gif]




aazra -> RE: Gdje kupiti za dijete? (27.11.2013 22:44:24)

Znate li gdje mogu naci one "čupave" pape sa likom zivotinja i jos ako bi mogla naci veci broj (32 - 33), pleaaaseeee...[sm=smiley2.gif]




SREĆNA -> RE: Gdje kupiti za dijete? (27.11.2013 22:46:59)


IZVORNA PORUKA: shej

Znam da nije za bebe, ali zna li neko gdje kupiti Šaljićeve meleme u Sarajevu? Koja bi ih apoteka mogla imati? Hvala [sm=bravo.gif]


Jomelop E iG su rađeni po receptu Šaljića ima ih u apoteke Sarajevo




canim -> RE: Gdje kupiti za dijete? (27.11.2013 23:03:02)

IZVORNA PORUKA: aazra

Znate li gdje mogu naci one "čupave" pape sa likom zivotinja i jos ako bi mogla naci veci broj (32 - 33), pleaaaseeee...[sm=smiley2.gif]

Bilo je u deichmannu http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/djeca/djeca-cipele.cat




shej -> RE: Gdje kupiti za dijete? (28.11.2013 13:47:27)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: shej

Znam da nije za bebe, ali zna li neko gdje kupiti Šaljićeve meleme u Sarajevu? Koja bi ih apoteka mogla imati? Hvala [sm=bravo.gif]


Jomelop E iG su rađeni po receptu Šaljića ima ih u apoteke Sarajevo



Hvala, ali ja bih bas izvorno Šaljićeve meleme, i onaj za strije, i neki sa mentom, cula sam da su odlicni, i nabavila zalihe iz CG ali ostajem bez njih [sm=smiley13.gif]

aazra mislim da ima u Mercatoru u hipermarketu, bar je bilo prije 2,3 mjeseca




minie -> RE: Gdje kupiti za dijete? (28.11.2013 17:14:14)


IZVORNA PORUKA: shej


IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: shej

Znam da nije za bebe, ali zna li neko gdje kupiti Šaljićeve meleme u Sarajevu? Koja bi ih apoteka mogla imati? Hvala [sm=bravo.gif]


Jomelop E iG su rađeni po receptu Šaljića ima ih u apoteke Sarajevo



Hvala, ali ja bih bas izvorno Šaljićeve meleme, i onaj za strije, i neki sa mentom, cula sam da su odlicni, i nabavila zalihe iz CG ali ostajem bez njih [sm=smiley13.gif]

aazra mislim da ima u Mercatoru u hipermarketu, bar je bilo prije 2,3 mjeseca


Ja sam ih vidjela u mnogim privatnim apotekama. Ima u sarenim zgradama na Stupu apoteka u kojoj ima melem, ja ga tu kuppovala. Sa iste strane gdje je apoteka ima i kafic, jojs neka prodavnica zdrave hrane.




SREĆNA -> RE: Gdje kupiti za dijete? (28.11.2013 18:22:37)

Pa super onda.Ja sam uzimala ovaj melem za opekotine i nevjerovatno je dobar ovaj jomelop, pa sam vidjela da je poreceptu Šačkjića, a nisam uzimala originalne, ne sumnjam da je dobar jer sam čula sve extra o njima.




Full Moon -> RE: Gdje kupiti za dijete? (28.11.2013 18:55:19)

Te protiv strija imas u svim apotekama, barem ja nisam imala poteskoca ih naci, kad sam bila trudna[sm=smiley1.gif]




aazra -> RE: Gdje kupiti za dijete? (29.11.2013 0:16:37)


IZVORNA PORUKA: canim

IZVORNA PORUKA: aazra

Znate li gdje mogu naci one "čupave" pape sa likom zivotinja i jos ako bi mogla naci veci broj (32 - 33), pleaaaseeee...[sm=smiley2.gif]

Bilo je u deichmannu http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/djeca/djeca-cipele.cat



Hvala, pogledat cu sutra u Alti...[sm=smiley31.gif] Vidjela sam na stranici jedne sa zekom i jedne s majmunom, dublje su i bas onakve kakve trazim...Sad ovo je hrvatska stranica, ali nadam se da i u vom nasem imaju bar jedne od tih [sm=smiley1.gif]

A sjetila sam se i ja da sam ih negdje viđala, garant je bio Merkator...[sm=smiley1.gif]

Kontam da pogledam i u Penniju kad mi bude usput.




teacher75 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (29.11.2013 8:50:03)

bilo je nekad i u waikikiju, ne znam ima li sad




henna ze -> RE: Gdje kupiti za dijete? (29.11.2013 9:49:52)


IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: canim

IZVORNA PORUKA: aazra

Znate li gdje mogu naci one "čupave" pape sa likom zivotinja i jos ako bi mogla naci veci broj (32 - 33), pleaaaseeee...[sm=smiley2.gif]

Bilo je u deichmannu http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/djeca/djeca-cipele.cat



Hvala, pogledat cu sutra u Alti...[sm=smiley31.gif] Vidjela sam na stranici jedne sa zekom i jedne s majmunom, dublje su i bas onakve kakve trazim...Sad ovo je hrvatska stranica, ali nadam se da i u vom nasem imaju bar jedne od tih [sm=smiley1.gif]

A sjetila sam se i ja da sam ih negdje viđala, garant je bio Merkator...[sm=smiley1.gif]

Kontam da pogledam i u Penniju kad mi bude usput.




planet obuća




ivannna -> RE: Gdje kupiti za dijete? (2.12.2013 15:13:11)

Pozdrav svima,
prošli put ste mi jako pomogle kad sam tražila gumenog konjića za curicu, sada idu praznici htjeli smo joj kupiti onu malu kućicu-šator, bilo u yisku i toy store u bbi i nestalo, javite mi ako ko gdje vidi neku slatku kućicu :)





salmy -> RE: Gdje kupiti za dijete? (3.12.2013 19:45:09)

Je li zna neko gdje ima kupiti Riblje bobice Alkaloid Skopje? navodno su ih ukinuli





škorpija -> RE: Gdje kupiti za dijete? (3.12.2013 20:34:03)

Ima u radnji zeko u merkuru,kod igraonice 37 km kosta, tri vrste. Mene interesirs ima li gdje ovih sators
jeftinije jer smo mi svoj platili samo 13 km, a bio je divan,u obliku pstkice




Hanady RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (3.12.2013 20:37:54)


IZVORNA PORUKA: salmy

Je li zna neko gdje ima kupiti Riblje bobice Alkaloid Skopje? navodno su ih ukinuli




nema njih više...
ja sam njih uzimala sada po preporuci apotekarke kao nasličćnije njima izgledom i okusom za djecu uzimam ove
http://apotekaonline.rs/prehlade/podizanje-imuniteta/riblje-perlice-kapsule
oko 5 Km 30 kapsula dođe u sarajevo apotekama





salmy -> RE: Gdje kupiti za dijete? (3.12.2013 21:54:06)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Je li zna neko gdje ima kupiti Riblje bobice Alkaloid Skopje? navodno su ih ukinuli




nema njih više...
ja sam njih uzimala sada po preporuci apotekarke kao nasličćnije njima izgledom i okusom za djecu uzimam ove
http://apotekaonline.rs/prehlade/podizanje-imuniteta/riblje-perlice-kapsule
oko 5 Km 30 kapsula dođe u sarajevo apotekama



Sad je mm uzeo,neznam zasto niti jedna apoteka nema drugih osim ovih...navodno prestale sa proizvodnjom...Nekada je bilo vise vrsta od razlicitog dobavljaca..sad samo ove




ivannna -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 9:18:09)

Škorpija hvala na info, otići ću do Merkura da vidim, a došli su opet i u Yisk, koštaju 30 km, imaju dvije vrste za curice i dječake kao neki dvorac, iako nisam baš oduševljena tim za curice, previše roza [sm=jezicek.gif], pa cu ipak pogledati ove u Merkuru.

Hvala [sm=bravo.gif]




sretna_mama -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 9:44:47)

Gdje bih u Sa mogla naci ski hlace za djecaka, za 4 godine? Ne moraju biti markirane ;)




pocahontas -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 9:53:05)

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Gdje bih u Sa mogla naci ski hlace za djecaka, za 4 godine? Ne moraju biti markirane ;)


ženo, mercator intersport imas po 40 KM donji dio...i extra je! [sm=bravo.gif]
mi samo tamo uzimamo skafandere tj. ski komplete [sm=smiley1.gif]




sretna_mama -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 9:57:28)

E super, otici cemo cim ga pokupimo iz vrtica.. Pravo hladno, jesam pukla sto bih ga u njima vodila do vrtica!? Mislim, autom idemo, ali kontam kad uzmem ski hlace nemam izgovora da je hladno da prosetamo do vrtica :)




Visnja RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 10:03:54)

bilo je u Robotu Rajlovac ...smješna cjena oko 20-25 km
ali su sve onako poširoki modeli bili...




pocahontas -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 10:06:14)


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

E super, otici cemo cim ga pokupimo iz vrtica.. Pravo hladno, jesam pukla sto bih ga u njima vodila do vrtica!? Mislim, autom idemo, ali kontam kad uzmem ski hlace nemam izgovora da je hladno da prosetamo do vrtica :)


ja sam skontala da je to najzgodnije ubaciti ga u skafander i vozi miško..ispod samo trenerku i ne moraš štramplice, pogotovo ako je toplo u vrtiću..




Hanady RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 10:08:52)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

E super, otici cemo cim ga pokupimo iz vrtica.. Pravo hladno, jesam pukla sto bih ga u njima vodila do vrtica!? Mislim, autom idemo, ali kontam kad uzmem ski hlace nemam izgovora da je hladno da prosetamo do vrtica :)


ja sam skontala da je to najzgodnije ubaciti ga u skafander i vozi miško..ispod samo trenerku i ne moraš štramplice, pogotovo ako je toplo u vrtiću..


Moja kelgica donjela juče skafander koji je kupila na pijaci sirano sinu...
40 Km ga platila jednodjelni...
topao, lijep al baš baš lijep...
ja sam ostala šokurana kako ga našla...dala sma joj lovu da kupi i meni jedna takav za armana da ima po sedreniku...
života mi ni etirel mu ravan nije...moćan baš




ladyblue RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 10:39:57)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

E super, otici cemo cim ga pokupimo iz vrtica.. Pravo hladno, jesam pukla sto bih ga u njima vodila do vrtica!? Mislim, autom idemo, ali kontam kad uzmem ski hlace nemam izgovora da je hladno da prosetamo do vrtica :)


ja sam skontala da je to najzgodnije ubaciti ga u skafander i vozi miško..ispod samo trenerku i ne moraš štramplice, pogotovo ako je toplo u vrtiću..


i ja sam jutros N tako. ubacila je u skafander a ispod samo trenerka i majica. hladno je vani, još mora sjesti u ledenu AS. do jutros sam je vodila u helankama i trenerci ali nije bio ovoliki minus.




škorpija -> RE: Gdje kupiti za dijete? (4.12.2013 12:28:07)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

E super, otici cemo cim ga pokupimo iz vrtica.. Pravo hladno, jesam pukla sto bih ga u njima vodila do vrtica!? Mislim, autom idemo, ali kontam kad uzmem ski hlace nemam izgovora da je hladno da prosetamo do vrtica :)


ja sam skontala da je to najzgodnije ubaciti ga u skafander i vozi miško..ispod samo trenerku i ne moraš štramplice, pogotovo ako je toplo u vrtiću..

ma ta si TI skontala [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  173 174 [175] 176 177   Sljedeća stranica >   >>