RE: Gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


R&T@ -> RE: Gdje kupiti za dijete? (30.1.2014 10:40:40)


IZVORNA PORUKA: mama2009

gdje kupiti kucicu za barbie, pomocc hitno nam treba


Mislis na one velike drvene kucice za lutke u koje mogu "stati" barbike ili manje plasticne za lutke-figurice?

Za prve-prosetaj pored bivse Raguse, a za druge-u bilo kojem trgovackom centru...




mama2009 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (30.1.2014 10:44:26)


IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: mama2009

gdje kupiti kucicu za barbie, pomocc hitno nam treba


Mislis na one velike drvene kucice za lutke u koje mogu "stati" barbike ili manje plasticne za lutke-figurice?

Za prve-prosetaj pored bivse Raguse, a za druge-u bilo kojem trgovackom centru...



bas one za barbie, u koje mogu stati barbie...trazila po centrima nema ima jedna samo u onetoplay nije bas nesto ....al ako ne nadjemo nista ide ta :(




R&T@ -> RE: Gdje kupiti za dijete? (30.1.2014 10:48:17)


IZVORNA PORUKA: mama2009


bas one za barbie, u koje mogu stati barbie...trazila po centrima nema ima jedna samo u onetoplay nije bas nesto ....al ako ne nadjemo nista ide ta :(


Poslah ti link na fb[sm=smiley1.gif]




elmaL -> RE: Gdje kupiti za dijete? (30.1.2014 11:32:27)

imate li vi Bimaco shop, ima tamo tih stvari, inače imaju igračaka raznih, povoljnih...




sara123 -> RE: gdje kupiti? (7.2.2014 20:41:45)

http://bimaco.net/artikal.aspx?id=1867
Gdje kupiti ovalva kolica? Da ne narucujem..ili ako nema..je li ko narucivao s ove stranice..jesu li ok? Koliko treba da dostave robu?
:)




Nejrica -> RE: gdje kupiti? (7.2.2014 23:23:09)

Ja sam Kerimu kupila auto sjedalicu preko njihove stranice,doslo je za par dana.Nasa saradnja je bila ok,a ova kolica su predivna,bas mi se i boja svidja [sm=bravo.gif]




minie -> RE: gdje kupiti? (8.2.2014 9:26:35)


IZVORNA PORUKA: sara123

http://bimaco.net/artikal.aspx?id=1867
Gdje kupiti ovalva kolica? Da ne narucujem..ili ako nema..je li ko narucivao s ove stranice..jesu li ok? Koliko treba da dostave robu?
:)


Ako si u Sa, nije zenica daleko, eto te za 45 min ;) A koliko sam cula, OK su.




sara123 -> RE: gdje kupiti? (8.2.2014 9:52:41)

Nejrice i minie, hvala [sm=smiley1.gif]
Bas su mi simpaticna..mislim da cu naruciti..ionako je placanje po preuzimanju.
:)




Hannan -> RE: gdje kupiti? (8.2.2014 12:17:35)

Narucivala sam ja, sve ok, brzom postom stize, platis po preuzimanju.
A i kolica su ok, Imam gracova kupljena 2007g evo trece dijete vozaju.
Zaboravih reci korpa im vrijedi Zlata, jedna solidna kupovima i nju stane :) ja sam znala gurnuti 9kg deterdzenta plus ostalih stvarcica :)




Visnja RR -> RE: gdje kupiti? (8.2.2014 12:41:14)


IZVORNA PORUKA: minie


IZVORNA PORUKA: sara123

http://bimaco.net/artikal.aspx?id=1867
Gdje kupiti ovalva kolica? Da ne narucujem..ili ako nema..je li ko narucivao s ove stranice..jesu li ok? Koliko treba da dostave robu?
:)


Ako si u Sa, nije zenica daleko, eto te za 45 min ;) A koliko sam cula, OK su.



oni su bili nasi klijeni...profesionalni su... ja narucila AS ...stigla za par dana ...tada se za ribu preko 100 m nije plaćala dostava....
pogledaj u baby centeu ...oni rade s njima...mozda baby centra ima to sto trazis




Adana -> RE: gdje kupiti? (8.2.2014 14:25:58)


IZVORNA PORUKA: zagy

Gdje ima kupiti sirup/ aroma za kafu u Sarajevu, Tipa monin sirupi?



Ima kupiti u Spazio Boutique u BBI-u na -1 pored Konzuma. A što nema kod njih, reći će ti gdje se može naći. :)




sara123 -> RE: gdje kupiti? (8.2.2014 19:48:38)


IZVORNA PORUKA: Hannan

Narucivala sam ja, sve ok, brzom postom stize, platis po preuzimanju.
A i kolica su ok, Imam gracova kupljena 2007g evo trece dijete vozaju.
Zaboravih reci korpa im vrijedi Zlata, jedna solidna kupovima i nju stane :) ja sam znala gurnuti 9kg deterdzenta plus ostalih stvarcica :)

[sm=bravo.gif]
Cula sam odlicne preporuke za ova kolica.. meni je takodjer bitno da se lahko sklapaju.

Visnja, [sm=smiley20.gif]




Alannah -> RE: gdje kupiti? (9.2.2014 22:32:03)

IZVORNA PORUKA: sara123

http://bimaco.net/artikal.aspx?id=1867
Gdje kupiti ovalva kolica? Da ne narucujem..ili ako nema..je li ko narucivao s ove stranice..jesu li ok? Koliko treba da dostave robu?
:)

Imam Ultima model,ista kao i ova,ne znam ni u cemu je razlika,osim u boji.Ne bih ih dala ni za sto.Odlicno sluze.Lako ih je sklopiti jednom rukom,dok u drugoj drzis bebu i tasnu na ramenu[sm=smiley36.gif].Nisu pretjerano teska,zivim na trecem u zgradi bez lifta,pa u jednoj ruci kolica,a u drugoj beba.




Lavica28 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 11:03:33)

Zna li iko gdje u Sarajevu kupiti ljulju za bebe/djecu do tri godine, onu koja moze da se postavi i u kuci sa postoljem na podu?




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 11:10:37)


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Zna li iko gdje u Sarajevu kupiti ljulju za bebe/djecu do tri godine, onu koja moze da se postavi i u kuci sa postoljem na podu?


joj ja ti imam tu ljulju u garaži[sm=smiley36.gif]
rada sma je i pokloniti...
nadam se da je suprug nije bacio....
ako je za vas...nije nova al je usuper stanju s obzirom koliko se dugo može koristiti...
a kupljena je prije 6 godina u Rootu u Rajlovcu na nekom sniženju...ona i tobogan...al tobogan je polomljen i već je na vječnim lovištima
to je ova ljulja...postolje oko nje je u plavoj i zelenoj boji
http://www4.slikomat.com/13/0211/25a-320231.jpg
ako je za vas lično ja sam voljna da ti javim jel još u garaži ap ako hoćeš na bazar ti ponesem ...gratis naraFno





babina beba -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 11:26:12)

IZVORNA PORUKA: sara123

http://bimaco.net/artikal.aspx?id=1867
Gdje kupiti ovalva kolica? Da ne narucujem..ili ako nema..je li ko narucivao s ove stranice..jesu li ok? Koliko treba da dostave robu?
:)


Ja imam ovakva evenflo su, samo dezen drugaciji! Ako si zainteresovana i u Sarajevu, javi se na pp!




Amyla -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 11:39:20)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Zna li iko gdje u Sarajevu kupiti ljulju za bebe/djecu do tri godine, onu koja moze da se postavi i u kuci sa postoljem na podu?


joj ja ti imam tu ljulju u garaži[sm=smiley36.gif]
rada sma je i pokloniti...
nadam se da je suprug nije bacio....
ako je za vas...nije nova al je usuper stanju s obzirom koliko se dugo može koristiti...
a kupljena je prije 6 godina u Rootu u Rajlovcu na nekom sniženju...ona i tobogan...al tobogan je polomljen i već je na vječnim lovištima
to je ova ljulja...postolje oko nje je u plavoj i zelenoj boji
http://www4.slikomat.com/13/0211/25a-320231.jpg
ako je za vas lično ja sam voljna da ti javim jel još u garaži ap ako hoćeš na bazar ti ponesem ...gratis naraFno




ako ne bude htjela lavica, mi bismo je uzeli ako moze ali naravno za pare [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 11:58:57)

plaćati je neće niko...
rekoh poklanjam tako će i biti...nema cijenu koliko se djeca njoj raduju vjerujte mi...halala bilo...
ja popodne javim jel na starom mjestu a mislim da jeste , ako lavica neće vaša je bogami[sm=smiley1.gif]




SREĆNA -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 12:38:02)

Izvinjavam se što upadam , ali samo da pitam od koliko do koliko mj. se ova ljulja koristi?Mislim na uzrast bebe-djeteta.




Lavica28 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 14:25:24)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Zna li iko gdje u Sarajevu kupiti ljulju za bebe/djecu do tri godine, onu koja moze da se postavi i u kuci sa postoljem na podu?


joj ja ti imam tu ljulju u garaži[sm=smiley36.gif]
rada sma je i pokloniti...
nadam se da je suprug nije bacio....
ako je za vas...nije nova al je usuper stanju s obzirom koliko se dugo može koristiti...
a kupljena je prije 6 godina u Rootu u Rajlovcu na nekom sniženju...ona i tobogan...al tobogan je polomljen i već je na vječnim lovištima
to je ova ljulja...postolje oko nje je u plavoj i zelenoj boji
http://www4.slikomat.com/13/0211/25a-320231.jpg
ako je za vas lično ja sam voljna da ti javim jel još u garaži ap ako hoćeš na bazar ti ponesem ...gratis naraFno



hanady, hvala ti puuuno, bas mi nezgodno da nam poklanjas, jedino da ja tebi nesto kupim sto zapikas na BB kod nekoga ili kod mene sto ti odgovora [sm=smiley1.gif]...ako bude u zivotu, ja cu biti sretna, a bebac jos vise :) hvala puno jos jednom, pravo si srce! [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Lavica28 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 14:28:58)

p.s. predivna je ljulja, bas sam na takvu mislila...ej a kako se ovo transportuje? [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 14:30:54)

Tu je...i vaša je...
kafa na bazaru dovoljna :) eto
a tranport je lagan...sa strana se odarafe samo djelovi isuki i sklopi se između ostane korpa...kao takva moe odozada u auto il gepek čak...eh sad moe se komlet razdvojiti ove ipke...al nemam upustav za sklapanje vie[sm=smiley36.gif]bolje u komadu...smjetimo je nekako...moda se dogovorimo da je domah pred lokaciju dovučemo tebi prije bazara...ta misli jer je kod nas karavan




Lavica28 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 14:45:32)

Jaaaooo, suuuupeeeeeer [sm=bravo.gif]
Dogovirmo se na pp oko tog transporta, hvalaaaaaa jos jednom hanady, ja postavim pitanje gdje kupiti ljulju i dobijem je na poklon prije nego sto sam dobila odgovor [sm=sloncek.gif]...pa vi ste stvarno predivne, nisam ja to samo onako govorila kad sam vas upoznala na BB...[sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 14:46:27)

[sm=smiley31.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (11.2.2014 14:48:12)

Amyla...zarovim se kasnije u garažu malo dublje...ima dole konjo platični predobar...može sa točkića se vozate može bez točkića ljuljate...nema padanja...bijeli sa crvenim i plavim detaljima...neutrala..kao i sve kod nas, jelte[sm=smiley36.gif]
pa vama ponesemo nejga kao utješnu nagradicu...ako želite[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>