RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


novi kolacic -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 14:11:11)

u Accssesorize (valjda sobro napisah) U BBI imas nesto sl. ako sam dobro shvatila. Moja kcerka je dobila na poklon cipelice (6 joj god) zlatne sa sljokicama i malom peticom, stiklicom od par cm. Imaju i sladak zlatni kajsic oko zgloba sa leptiricem. Preslatke alli nisu za duzeg nosanja jer zaista imaju peticu.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 14:14:41)

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

u Accssesorize (valjda sobro napisah) U BBI imas nesto sl. ako sam dobro shvatila. Moja kcerka je dobila na poklon cipelice (6 joj god) zlatne sa sljokicama i malom peticom, stiklicom od par cm. Imaju i sladak zlatni kajsic oko zgloba sa leptiricem. Preslatke alli nisu za duzeg nosanja jer zaista imaju peticu.


da ...samo su lijepo skupe za folirantske aktivnosti...





canim -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 14:24:44)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

u Accssesorize (valjda sobro napisah) U BBI imas nesto sl. ako sam dobro shvatila. Moja kcerka je dobila na poklon cipelice (6 joj god) zlatne sa sljokicama i malom peticom, stiklicom od par cm. Imaju i sladak zlatni kajsic oko zgloba sa leptiricem. Preslatke alli nisu za duzeg nosanja jer zaista imaju peticu.


da ...samo su lijepo skupe za folirantske aktivnosti...



Imali su snizenje 50% pocetkom godine moze biti sad i vece snizenje ili su zavrsili ne znam, nisam odavno bila, ja kupila maloj prelijepe pokucnice za slijedecu godinu platila 15 Km.




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 15:50:42)

Hvala...
Zaboravila sam na te stiklice...


Ali mislila sam na prave plesne, koje se koriste na nastupima...




Lady26 -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 16:02:17)

Kolegica kupovala prije u Winku i Cipelicima
Doduse to je bilo prije 2 godine al vrijedi pokusati...
Kome trebaju cipelice [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Kviki -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 16:09:21)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Gdje da kupim bicikl sa pomocnim tockicima?


baš onaj malecki ili srednji?
mi smo naš kupili u one2play-u ali u maju ove godine..znam da ih je bilo u intersportu, mercatoru, beba cenrtu u BBI, robot...a sada? nemam pojma [sm=smiley24.gif]


Ne bih malecki, nego srednji, samo da ima pomoćne točkove. Tnx, pogledaću po ovim prodavnicama. da li je to i kod vas bicikl bio rođendanski poklon. [sm=smiley1.gif]


Vidjela sam u Unisu (u ulici E. Šehovića, između Gorenja i DP-a) dva dječija bicikla sa pomoćnim točkovima...




Kviki -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 16:16:47)


IZVORNA PORUKA: taurus

nama trebaju crne lakane cipelice br 23-24



Možeh ih naručiti odavde:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=293281380774745&set=a.285005091602374.50669.270878523015031&type=3&theater
Ako ih naručiš do sutra naveče, stižu u srijedu... :)




mamina princeza -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 17:00:28)

Kviki ove su teget cini mi se ... i ja samgledal ai nama ce za proljeca trebati neke crne kvalitetne




Kviki -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 17:10:11)

Upravu si, baš sam sad gledala na njihovoj oficijelnoj stranici...




Almaa -> RE: gdje kupiti? (4.2.2013 10:57:35)

Zna li neko gdje mogu kupiti one črapice/gijace za listove za male djevojcice?




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (4.2.2013 16:00:53)


IZVORNA PORUKA: Almaa

Zna li neko gdje mogu kupiti one črapice/gijace za listove za male djevojcice?

ja sam vidjela u lindexu al ne znam koja im je najmanja velicina




*pcelica* -> RE: gdje kupiti? (5.2.2013 12:08:58)

Zna li neko gdje ima kupiti one male igrackice moji dzepni ljubimci? Na reklami kazu da ima u trgovinama i kioscima ali ja nisam nigdje nasla. Jos me one tete blijedo gledaju jer nemaju pojma sta trazim [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (5.2.2013 12:58:39)


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Zna li neko gdje ima kupiti one male igrackice moji dzepni ljubimci? Na reklami kazu da ima u trgovinama i kioscima ali ja nisam nigdje nasla. Jos me one tete blijedo gledaju jer nemaju pojma sta trazim [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]

ja sam kupovala na trafikama




Lalena -> RE: gdje kupiti? (5.2.2013 13:43:46)

Jeste li negdje vidjeli u Sarajevu da se ima kupiti ona igracka - kutija koja kad se otvori iskoci klovn?




leona81 -> RE: gdje kupiti? (5.2.2013 16:30:01)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Zna li neko gdje ima kupiti one male igrackice moji dzepni ljubimci? Na reklami kazu da ima u trgovinama i kioscima ali ja nisam nigdje nasla. Jos me one tete blijedo gledaju jer nemaju pojma sta trazim [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]

ja sam kupovala na trafikama


ja sam ih vidjela u one2playu




Visnja RR -> RE: gdje kupiti? (5.2.2013 16:52:08)


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Zna li neko gdje ima kupiti one male igrackice moji dzepni ljubimci? Na reklami kazu da ima u trgovinama i kioscima ali ja nisam nigdje nasla. Jos me one tete blijedo gledaju jer nemaju pojma sta trazim [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]

ja sam kupovala na trafikama


ja sam ih vidjela u one2playu


one 2play, merkator , bilo ih je i u Vrtuljku u Importane




*pcelica* -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 8:12:40)

E hvala vam. Sad cu da organizujem potragu za igrackicama [sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 11:25:39)

Gdje kupiti donje dijelove trenerke za dječaka, kvalitetne, pamučne i lijepe, da mogu i za za čaršije :-) veličina 110-116




animagical -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 11:29:02)


IZVORNA PORUKA: škorpija

Gdje kupiti donje dijelove trenerke za dječaka, kvalitetne, pamučne i lijepe, da mogu i za za čaršije :-) veličina 110-116

meni su super trenerke iz OVS u interexu... doduse ja sam uzimala 98, ali pretpostavljam da ima i vecih




škorpija -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 11:46:44)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: škorpija

Gdje kupiti donje dijelove trenerke za dječaka, kvalitetne, pamučne i lijepe, da mogu i za za čaršije :-) veličina 110-116

meni su super trenerke iz OVS u interexu... doduse ja sam uzimala 98, ali pretpostavljam da ima i vecih

neko mi je već preporučio, ali ne sviđaju mi se, previše su neugledne i od boja su imali tamnoplavu i sivu, doduše ove su bile komplet gornji i donji dio, jesu li to došli samo donji dijelovi.
tražim trenerke ako što su u lindexu u bojama tirkiznoplava, smaragdnozelena, crvena, tamo su imali prelijepe, ali sad je izbor za dječake nikakav i nema brojeva




canim -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 11:52:26)

Pa pogledaj u LC Waikiki oni uvijek imaju trenerka, doduse ja kupujem za curicu pa uvijek nadjem a vjerujem da i za djecake ima.




škorpija -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 12:13:43)


IZVORNA PORUKA: canim

Pa pogledaj u LC Waikiki oni uvijek imaju trenerka, doduse ja kupujem za curicu pa uvijek nadjem a vjerujem da i za djecake ima.

[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif], jooj sad ćete reći jes žena pegla, ali u vaikikiju sintetika groznaaaaa, poslije dva pranja sve one bobice iskoče, obišla sma ja ta sva izvikana mjesta, sve je to loše, ovako mi nešto treba
http://www.hm.com/at/product/98929?article=98929-C#article=98929-K

tražila sam i kod onh žena na FB, što dilaju H&M robu, ali slabo trenerke (donje) donose




Lady26 -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 12:17:35)

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

E hvala vam. Sad cu da organizujem potragu za igrackicama [sm=smiley36.gif]

Bilo u Konuzumu, kod kase [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Skvo RR -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 12:18:15)

Ima u Tiffaniju..ja kupila emirku...sive..cvaj komaden...prije dvije sedmice...i u lindexu..sam mu kupovala ali onako onako ponasanje...a najkvalitetnije mu donje dijelove nadjem u oviesse[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




škorpija -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 12:21:30)

u tifaniju sam bila neki dan, nisu imali brojeva, a u oviese ću vala ponovo otići možda sam slijepa kod očiju[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  152 153 [154] 155 156   Sljedeća stranica >   >>