RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Hannan -> RE: gdje kupiti? (9.1.2013 10:15:39)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

mala_sa, ima u baby centru, nedavno sam vidjela. Kosta oko 30 KM. I ja sam to htjela kupiti kada mi je L svaki put pravila scenu prilikom pranja kosice, ali sam odustala jer nisam znala kako bi reagovala da joj jos to stavim na glavu i nije mi bilo jasno kako dobro oprati svu kosicu jer se to stavi na glavu, kao kacket, pa je dio kose iznad, a dio ispod. Onda bi trebala izvuci svu kosicu iznad obruca, pa tako prati. [sm=zmeden.gif] Na kraju sam zakljucila da bi je to jos vise unervozilo pa sam odustala.


Ma ja nemam drugog rjesenja, on jos uvijek nece da me poslusa i da nagne glavicu unazad, takodjer ne pali ni da drzi neki peskiric na ocima dok mu saperem kosu. Odmah pocne da skace i bjezi iz kade [sm=smiley29.gif], uz to naravno vristiiiii.
Doduse moj A je osisan bas kratko, pa nam valjda nece stvarati problem [sm=zmeden.gif]


Ma isti scenario je bio i kod nas, tako da znam o čemu govoriš. Vriska, skakanje i ono tugaljivo: nemoj me molim te, pusti me! [sm=smiley13.gif] Onaj ko sluša, pomislio bi da joj radimo ne znam ti ni ja šta. Ako mu je kratka kosica, onda će vam ovo pomoći.

Mi smo konačno na kraju pronašli rješenje u igranju frizera. Stavimo onu plastičnu stepenicu u kadu i ona sjedne i onda je ona N (ja), a ja sam Amra (nasa frizerka) i tako pričamo kao kod frizera i ona nagne glavicu da joj operem kosu.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ma cirkus. [sm=smiley1.gif]


Mala, da pogledas u CM, ja sam tu kupila prije mozda 4g svom sinu, ali nije "obruc" nego je kao one velike kasike sto u prodavnicama kupe npr. orahe na vagu.Kostalo je 2-3km, prozirno idijete kroz to moze da vidi. Mom se to pravo svidjelo i bas je uzivao, a do tad je bilo kao i kod tebe, kao da ga davim. I da na odjelu je gdje je frizerski alat , cetke, oni ogrtaci za sisanje i sl.




mala_sa -> RE: gdje kupiti? (10.1.2013 18:04:19)


IZVORNA PORUKA: Aiša

mala_sa, a gdje si u Sa da ti ja dam naš, jer ga on nikako nije htio staviti na glavu, a dati 30 KM za ovo je meni [sm=smiley29.gif]

Kod nas je to samo obruč plavi, kupila sam ga preko ebay-a za jednu funtu, jesmo čekali skoro mjesec da stigne.



Hvala ti punoo [sm=smiley1.gif]. Ja sam na Alifakovcu, pa ako ne nadjem u CM-u (ovo sto mi Hannan napisa), javim ti se na pp da kupim taj od tebe [sm=smiley31.gif]




Visnja RR -> RE: gdje kupiti? (10.1.2013 18:34:50)

mi smo kupili u Baby centru... da sam znala kako cu nakon negove upotrebe biti rahat ne bi mi bilo zao platiti i 200 km

asja je od svoje 2 godine do 3 ...dakle godinu dana vristala dok joj se pere kosa...to je bila strahota... plasila sam se da mi neko ne zovne socijalnog radnika dok je kupam...

i onda mi skvo rr rece za taj obruc i od tada nam je kupanje pjesmica...

moj savjet da taj obruc stavite djetetu prije kupanja kroz igru ...pricajte o tome ...dok uopste nije u kupatilu... stavite babi pa kofol sebi... a onda kad se navikne na to idite u kupatilo...
u pocetku sam asji davala mali paskiric da drzi na ocima i pored tog obruca...ali je nakon mjesec dana izbacila peskir...

mi jos uvjek peremo kosicu s tim obrucom...ljepota... [sm=bravo.gif]




Mya_81 RR -> RE: gdje kupiti? (10.1.2013 18:38:45)

I nama je kupanje bilo kaotično tako da mi ne bi bilo zao iskeširati za taj obruč, ali nasli smo bezbolan način - peškirić mali preko očiju koji ona čuva, malo zabaci glavu i sve super [sm=bravo.gif]




nanika -> RE: gdje kupiti? (10.1.2013 18:43:53)

Moram i ja kupiti taj obruc. Moj A do neki dan nije plakao ali sad poceo[sm=smiley13.gif]. Kao da ga davim.




mamina princeza -> RE: gdje kupiti? (10.1.2013 19:50:57)

ja upravo hucu da narucim taj sesiric imala sam za kcerku ... jedno vrijeme sam i trgovala s tim i sad zaboravih svom djetetu naruciti.
akoneko bude zainteresovan moze mi se javiti da se naruci ...:) cini mi se da sam narucivala u zutoj , plavoj i rozoj boji ...




Halimaa -> RE: gdje kupiti? (10.1.2013 20:53:52)

zna li neko ima li se gdje kupiti posteljina sa likom Noddyja [sm=smiley6.gif]




Neca xxx -> RE: gdje kupiti? (10.1.2013 23:15:45)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Gdje da kupim bicikl sa pomocnim tockicima?


baš onaj malecki ili srednji?
mi smo naš kupili u one2play-u ali u maju ove godine..znam da ih je bilo u intersportu, mercatoru, beba cenrtu u BBI, robot...a sada? nemam pojma [sm=smiley24.gif]


Ne bih malecki, nego srednji, samo da ima pomoćne točkove. Tnx, pogledaću po ovim prodavnicama. da li je to i kod vas bicikl bio rođendanski poklon. [sm=smiley1.gif]




Marija13 -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 9:52:05)

Recite mi da li je neka od vas kupovala online carters stvari za bebu da mi preporucite stranicu, ja sto sam nasla nemaju dostavu za BiH, uzas. A ako ste kojim slucajem kupovale carters u Sarajevu, recite mi koja radnja i kakve su cijene..hvala




leona81 -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 10:30:33)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Gdje da kupim bicikl sa pomocnim tockicima?


baš onaj malecki ili srednji?
mi smo naš kupili u one2play-u ali u maju ove godine..znam da ih je bilo u intersportu, mercatoru, beba cenrtu u BBI, robot...a sada? nemam pojma [sm=smiley24.gif]


Ne bih malecki, nego srednji, samo da ima pomoćne točkove. Tnx, pogledaću po ovim prodavnicama. da li je to i kod vas bicikl bio rođendanski poklon. [sm=smiley1.gif]


i nama treba srednje velicine, jeste li vi nasli bicikl?




leona81 -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 10:30:54)


IZVORNA PORUKA: Marija13

Recite mi da li je neka od vas kupovala online carters stvari za bebu da mi preporucite stranicu, ja sto sam nasla nemaju dostavu za BiH, uzas. A ako ste kojim slucajem kupovale carters u Sarajevu, recite mi koja radnja i kakve su cijene..hvala


nisam kupovala online, ne znam da ima u Sa, ali imas u Mo




Full Moon -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 10:39:54)

Imas nesto malo ponude u radnjama Malisa, Merkur -Otoka i u Alti.




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 11:05:09)


IZVORNA PORUKA: Marija13

Recite mi da li je neka od vas kupovala online carters stvari za bebu da mi preporucite stranicu, ja sto sam nasla nemaju dostavu za BiH, uzas. A ako ste kojim slucajem kupovale carters u Sarajevu, recite mi koja radnja i kakve su cijene..hvala


imas u alti radnju na 2.spratu koja ima nesto carters stvari ali nisu bas jeftine[sm=smiley13.gif]




animagical -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 19:20:30)

gdje kupiti pocoya, plisanog, gumenog, bilo kakvog?




mamina princeza -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 21:18:21)

Cartera slabo imaš u sarajevu. Ja koristim svaku priliku kad idem u hrvatsku tamo u oshkoshvprodavnicama prodaju i cartera robu te dvije marke su mi najbolje. Rekli su nam u splitu da će biti i kod nas vjerovatno u bbi al ništa od toga dosad. Kad imaju sniženje bude baš super ....a inače su i u hr visoke cijene cartera i oshkosha. Imaš u metkoviću u merkatoru pa kad krenes na more svrati.a sad kažu da ima i u mostaru to nam je još bliže. Al tu nisam lično bila lane znam. Najviše izbora ima u splitu od onog što sam ja do sada vidjela. A možeš nesto naći i na ebayu.




Neca xxx -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 21:25:39)


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Gdje da kupim bicikl sa pomocnim tockicima?


baš onaj malecki ili srednji?
mi smo naš kupili u one2play-u ali u maju ove godine..znam da ih je bilo u intersportu, mercatoru, beba cenrtu u BBI, robot...a sada? nemam pojma [sm=smiley24.gif]


Ne bih malecki, nego srednji, samo da ima pomoćne točkove. Tnx, pogledaću po ovim prodavnicama. da li je to i kod vas bicikl bio rođendanski poklon. [sm=smiley1.gif]


i nama treba srednje velicine, jeste li vi nasli bicikl?


Nismo. [sm=smiley13.gif] Nije bas neki izbor. Valjda zato sto nije sezona. Hajde ako negdje vidis neki fin, javi. Javim i ja tebi. [sm=smiley1.gif]




minie -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 23:27:28)

IZVORNA PORUKA: animagical

gdje kupiti pocoya, plisanog, gumenog, bilo kakvog?


Joj neko je nedavno pominjao da ima u Bingu Pocoyo i cijela druzina.




taurus -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 23:38:22)

nama trebaju crne lakane cipelice br 23-24




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 23:40:32)

IZVORNA PORUKA: taurus

nama trebaju crne lakane cipelice br 23-24

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

dobro :)

šaljem ti PP[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




animagical -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 23:45:58)

IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: animagical

gdje kupiti pocoya, plisanog, gumenog, bilo kakvog?


Joj neko je nedavno pominjao da ima u Bingu Pocoyo i cijela druzina.


jooj hvala ti, probi mi mozak s pokoyom i patom i s elie[sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 23:46:21)


IZVORNA PORUKA: taurus

nama trebaju crne lakane cipelice br 23-24


Imamo mi crne baletanke sa masnicom. Mislim da su broj 24. Ako zelis, mogu ti ih posuditi da se sredite. [sm=smiley1.gif]
A mi smo nedavno kupili Froddo crne lakovane baletanke u Astri. Snizene na 79 KM.




taurus -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 23:51:33)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: taurus

nama trebaju crne lakane cipelice br 23-24


Imamo mi crne baletanke sa masnicom. Mislim da su broj 24. Ako zelis, mogu ti ih posuditi da se sredite. [sm=smiley1.gif]
A mi smo nedavno kupili Froddo crne lakovane baletanke u Astri. Snizene na 79 KM.



hvala ti puno [sm=smiley31.gif]
evo Hanady mi je poslala PP
ako nam budu male ove 23.....kod tebe ima 24[sm=smiley36.gif]
ali svakako ću još pogledati po gradu




Neca xxx -> RE: gdje kupiti? (20.1.2013 23:54:50)

Nema na cemu. Ako ti bude trebalo, samo javi. [sm=smiley1.gif]




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 14:02:37)

Cipelice/sandalice za ples?
Sa cetvrtastom stiklicom?

Za djevojcice, naravno[sm=smiley1.gif]




Medi_87 -> RE: gdje kupiti? (24.1.2013 14:06:56)

Animagical bila sam ja u Bingu i nije ih bilo valjda ih neko ugrabio i mi smo vec duze vrijeme u potrazi za Pokojom




Stranica: <<   < Prethodna stranica  151 152 [153] 154 155   Sljedeća stranica >   >>