RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


škorpija -> RE: gdje kupiti? (18.12.2012 12:19:12)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: škorpija

ramona slažem se, ali trteba ranije razmilisti, šta želiš, kod svih tih privatnih krojačica plaćaš unikat, ja mogu kapu uzeti za 5 Km u fisu, a naručim je kod neke žene za 25 Km i to je unikat, niko nema takvu



i onda se foliras [sm=smiley36.gif][sm=smiley1.gif]

Upravo tako [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley14.gif[/image]




minie -> RE: gdje kupiti? (26.12.2012 23:51:43)

Neko je nedavno trazio teletabise, evo ja slucajno naletih na link
https://www.pik.ba/artikal/4939919/teletabis-plisani-28x15-cm-pjeva-hoda-trepce/#pitanja




simba00 -> RE: gdje kupiti? (29.12.2012 9:26:53)

Gdje kupiti pamučne i povoljne čarapice za bebe? Iko?




amra_sa -> RE: gdje kupiti? (29.12.2012 9:30:25)


IZVORNA PORUKA: simba00

Gdje kupiti pamučne i povoljne čarapice za bebe? Iko?


Ja to sve uglavnom na pijaci kupujem, izuzev obuće. Imaš i u Amku izbora.




ninuska -> RE: gdje kupiti? (29.12.2012 9:43:39)

Imas u radnji Wenice, meni su bas fine i kvalitetne.Oko 2-3 KM je komad. A, eto, kaze amra sa, da ima i na pijaci, pa pogledaj.




simba00 -> RE: gdje kupiti? (29.12.2012 9:54:51)

Hvala, ma i ja sam razmišljala o pijaci, ali bojim se da ima sintetike u njima, pa da joj se nogice ne budu znojile... A Wenice nisam gledala, bila sam baš neki dan tamo. Odoh danas u potragu, hvala na savjetima [sm=smiley20.gif]




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (29.12.2012 9:56:11)

ja uglavnom kupujem u DM gloria carapice ili u azelu




hampsi -> RE: gdje kupiti? (29.12.2012 15:08:25)


IZVORNA PORUKA: simba00

Gdje kupiti pamučne i povoljne čarapice za bebe? Iko?

Ima u onoj radnji u sklopu Heco pijace, predivne pamucne, 2 kom 1 KM




zagy -> RE: gdje kupiti? (3.1.2013 8:28:20)

E cure jeste li kupovale baby phone i koji, odnosno gdje u zadnje vrijeme? Ja sam našla samo avent za 200 KM sa kamerom, a meni treba najobičniji. Nekada je toga bilo u turbo limaču, ali gdje sada da tražim? Ima li ko kakva pozitivna iskustva?




zumbulcica -> RE: gdje kupiti? (3.1.2013 12:14:54)


IZVORNA PORUKA: zagy

E cure jeste li kupovale baby phone i koji, odnosno gdje u zadnje vrijeme? Ja sam našla samo avent za 200 KM sa kamerom, a meni treba najobičniji. Nekada je toga bilo u turbo limaču, ali gdje sada da tražim? Ima li ko kakva pozitivna iskustva?


Pogledaj u Robotu,tu sam ja svoj kupila,doduse davno,ali bio je dobro jeftiniji nego u drugim radnjama.A imas i na pik-u ili marketu,polovne.




mala_sa -> RE: gdje kupiti? (7.1.2013 15:32:22)

Gdje kupiti zastitu protiv ulijevanja vode u oci (onaj kao kacket), djecaka je uhvatio strah kad mu ide voda u oci, i to nam bas pokvari kupanje [sm=smiley13.gif]???




ninuska -> RE: gdje kupiti? (7.1.2013 17:40:41)

vidjela sam nekad na PIK-u da prodaju. Ako nadjem postavicu ti link




ninuska -> RE: gdje kupiti? (7.1.2013 17:53:08)

http://www.pik.ba/artikal/3878233/sesiric-za-kupanje-beba/, nasla sam link, ali vidim da nisi iz BiH [sm=smiley36.gif]. Pogledaj na ebay-u




animagical -> RE: gdje kupiti? (7.1.2013 18:00:24)


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Gdje kupiti zastitu protiv ulijevanja vode u oci (onaj kao kacket), djecaka je uhvatio strah kad mu ide voda u oci, i to nam bas pokvari kupanje [sm=smiley13.gif]???

jesi u Sa sada? ima u bbi u baby centru




Halimaa -> RE: gdje kupiti? (8.1.2013 23:42:28)

Gdje se u Tuzli može nači kvalitetna posteljina, dječija i baby? Znam za Dormeo, ali malo mi je preskupo! Pokrivač im je 140 km [sm=zmeden.gif] Većina dječijih posteljina sa likovima mi izgleda malo...kineski.




Hannan -> RE: gdje kupiti? (8.1.2013 23:48:00)

Bagatela u trznom na Brcanskoj malti, ili u Bingu.




Halimaa -> RE: gdje kupiti? (8.1.2013 23:52:44)

Hvala¨! : )




mala_sa -> RE: gdje kupiti? (9.1.2013 0:06:18)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Gdje kupiti zastitu protiv ulijevanja vode u oci (onaj kao kacket), djecaka je uhvatio strah kad mu ide voda u oci, i to nam bas pokvari kupanje [sm=smiley13.gif]???

jesi u Sa sada? ima u bbi u baby centru


Hvala vam puno [sm=smiley1.gif]

Jesam sad sam u Sa, danas bas bila u bbi i nisam se ni sjetila da pitam u baby centru [sm=smiley13.gif]. Sutra cu ici da vidim ima li ih jos [sm=smiley1.gif]

Ninuska sad sam u Sa, al mi ovaj link na piku kaze da artikl vise ne postoji! Ako ne bude u baby centru vise nemam ideje gdje da to nadjem[sm=zmeden.gif]




Neca xxx -> RE: gdje kupiti? (9.1.2013 0:18:54)

mala_sa, ima u baby centru, nedavno sam vidjela. Kosta oko 30 KM. I ja sam to htjela kupiti kada mi je L svaki put pravila scenu prilikom pranja kosice, ali sam odustala jer nisam znala kako bi reagovala da joj jos to stavim na glavu i nije mi bilo jasno kako dobro oprati svu kosicu jer se to stavi na glavu, kao kacket, pa je dio kose iznad, a dio ispod. Onda bi trebala izvuci svu kosicu iznad obruca, pa tako prati. [sm=zmeden.gif] Na kraju sam zakljucila da bi je to jos vise unervozilo pa sam odustala.




Neca xxx -> RE: gdje kupiti? (9.1.2013 0:23:09)

Gdje da kupim bicikl sa pomocnim tockicima?




mala_sa -> RE: gdje kupiti? (9.1.2013 0:34:22)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

mala_sa, ima u baby centru, nedavno sam vidjela. Kosta oko 30 KM. I ja sam to htjela kupiti kada mi je L svaki put pravila scenu prilikom pranja kosice, ali sam odustala jer nisam znala kako bi reagovala da joj jos to stavim na glavu i nije mi bilo jasno kako dobro oprati svu kosicu jer se to stavi na glavu, kao kacket, pa je dio kose iznad, a dio ispod. Onda bi trebala izvuci svu kosicu iznad obruca, pa tako prati. [sm=zmeden.gif] Na kraju sam zakljucila da bi je to jos vise unervozilo pa sam odustala.


Ma ja nemam drugog rjesenja, on jos uvijek nece da me poslusa i da nagne glavicu unazad, takodjer ne pali ni da drzi neki peskiric na ocima dok mu saperem kosu. Odmah pocne da skace i bjezi iz kade [sm=smiley29.gif], uz to naravno vristiiiii.
Doduse moj A je osisan bas kratko, pa nam valjda nece stvarati problem [sm=zmeden.gif]




Neca xxx -> RE: gdje kupiti? (9.1.2013 1:24:21)


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

mala_sa, ima u baby centru, nedavno sam vidjela. Kosta oko 30 KM. I ja sam to htjela kupiti kada mi je L svaki put pravila scenu prilikom pranja kosice, ali sam odustala jer nisam znala kako bi reagovala da joj jos to stavim na glavu i nije mi bilo jasno kako dobro oprati svu kosicu jer se to stavi na glavu, kao kacket, pa je dio kose iznad, a dio ispod. Onda bi trebala izvuci svu kosicu iznad obruca, pa tako prati. [sm=zmeden.gif] Na kraju sam zakljucila da bi je to jos vise unervozilo pa sam odustala.


Ma ja nemam drugog rjesenja, on jos uvijek nece da me poslusa i da nagne glavicu unazad, takodjer ne pali ni da drzi neki peskiric na ocima dok mu saperem kosu. Odmah pocne da skace i bjezi iz kade [sm=smiley29.gif], uz to naravno vristiiiii.
Doduse moj A je osisan bas kratko, pa nam valjda nece stvarati problem [sm=zmeden.gif]


Ma isti scenario je bio i kod nas, tako da znam o čemu govoriš. Vriska, skakanje i ono tugaljivo: nemoj me molim te, pusti me! [sm=smiley13.gif] Onaj ko sluša, pomislio bi da joj radimo ne znam ti ni ja šta. Ako mu je kratka kosica, onda će vam ovo pomoći.

Mi smo konačno na kraju pronašli rješenje u igranju frizera. Stavimo onu plastičnu stepenicu u kadu i ona sjedne i onda je ona N (ja), a ja sam Amra (nasa frizerka) i tako pričamo kao kod frizera i ona nagne glavicu da joj operem kosu.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ma cirkus. [sm=smiley1.gif]




pocahontas -> RE: gdje kupiti? (9.1.2013 7:35:02)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Gdje da kupim bicikl sa pomocnim tockicima?


baš onaj malecki ili srednji?
mi smo naš kupili u one2play-u ali u maju ove godine..znam da ih je bilo u intersportu, mercatoru, beba cenrtu u BBI, robot...a sada? nemam pojma [sm=smiley24.gif]




Aiša -> RE: gdje kupiti? (9.1.2013 8:35:04)

mala_sa, a gdje si u Sa da ti ja dam naš, jer ga on nikako nije htio staviti na glavu, a dati 30 KM za ovo je meni [sm=smiley29.gif]

Kod nas je to samo obruč plavi, kupila sam ga preko ebay-a za jednu funtu, jesmo čekali skoro mjesec da stigne.




Aiša -> RE: gdje kupiti? (9.1.2013 8:37:50)

E ovakav plavi je kod nas

http://www.ebay.com/itm/Baby-Child-Kid-Shampoo-Bathing-Shower-Wash-Hair-protector-Shield-Hat-Cap-Safe-/130748806684?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e713c761c




Stranica: <<   < Prethodna stranica  150 151 [152] 153 154   Sljedeća stranica >   >>