RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


animagical -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 12:41:47)

trenerke iz waikikija se uzasno zaperutaju, treba ih sisati iza pranja... bolej su s pijace...

usput, ima na siranu ona teta s h&m i lindex stvarima, ima i kod nje toga




leona81 -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 13:14:59)


IZVORNA PORUKA: škorpija

u tifaniju sam bila neki dan, nisu imali brojeva, a u oviese ću vala ponovo otići možda sam slijepa kod očiju[sm=smiley1.gif]


zavisi u koji ides, u bbi ja nista ne nadjem a u intershopu ima svasta




gvendolina -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 13:24:14)


IZVORNA PORUKA: animagical

trenerke iz waikikija se uzasno zaperutaju, treba ih sisati iza pranja... bolej su s pijace...

usput, ima na siranu ona teta s h&m i lindex stvarima, ima i kod nje toga



evo i ja cu opet pomenuti tetu na siranu,jest da su nekako neljubazni ali imaju finih stvari. donji dijelovi trenerki su po 12-15KM.mada i kod njih zavisi kada odes,jer im se brzo probere, iako nama nisu odgovarali modeli koje su imali jer su presiroki. a sta je sa orchestrom,dali im je proslo snizenje?

i mi u ovisese slabo sta nadjemo,pogotovo u BBI nema nista za djecake




pocahontas -> RE: gdje kupiti? (6.2.2013 14:49:45)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: škorpija

Gdje kupiti donje dijelove trenerke za dječaka, kvalitetne, pamučne i lijepe, da mogu i za za čaršije :-) veličina 110-116

meni su super trenerke iz OVS u interexu... doduse ja sam uzimala 98, ali pretpostavljam da ima i vecih


Cici, oviesse ti je zakon za trenerke..sad imas snizenje i ja ih uglavnom nadjem i tokom godine po 15-17 KM plafon...[sm=smiley1.gif]




Nellica -> RE: gdje kupiti? (8.2.2013 10:08:36)


Zna li neko gdje mogu naći neku opremu, odjelce , masku ... isl. za karneval
za djevojčice ali da je u nekoj razumnoj cijeni?




Marija13 -> RE: gdje kupiti? (8.2.2013 10:38:57)

http://www.pik.ba/artikal/5203350/kostim-bubamare/
http://www.pik.ba/artikal/2704126/djeciji-kostim-krokodil/

ja nekako tamo nađem sve sto mi treba [sm=duda.gif]




Hannica -> RE: gdje kupiti? (8.2.2013 10:40:50)


IZVORNA PORUKA: Nellica


Zna li neko gdje mogu naći neku opremu, odjelce , masku ... isl. za karneval
za djevojčice ali da je u nekoj razumnoj cijeni?

U FIS-u.[sm=smiley1.gif]




zagy -> RE: gdje kupiti? (8.2.2013 12:30:48)

Bilo je i u bingu, bubamara i bundeva, preslatko.




aazra -> RE: gdje kupiti? (8.2.2013 13:04:56)

Gdje vi kupujete veš za dječake - ja potkošulje u "Almi Ras", ali mi se ne sviđaju njihove gačice imaju prejaku gumu, u Robotu nađem ponešto, ali nigdje ne mogu ad nađem kvalitetne bokserice [sm=smiley13.gif]

Šta više uzimate - gačice ili bokserice i gdje ? Da nije jaka guma i da se ne uvlače u guzu.




minie -> RE: gdje kupiti? (8.2.2013 13:16:52)

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: škorpija

Gdje kupiti donje dijelove trenerke za dječaka, kvalitetne, pamučne i lijepe, da mogu i za za čaršije :-) veličina 110-116

meni su super trenerke iz OVS u interexu... doduse ja sam uzimala 98, ali pretpostavljam da ima i vecih


Cici, oviesse ti je zakon za trenerke..sad imas snizenje i ja ih uglavnom nadjem i tokom godine po 15-17 KM plafon...[sm=smiley1.gif]


Moj R je dobio na babine par trenerkica i majica turske marke E&H i ja sam stvarno prezadovoljna, bukvalno su peri - deri. Imas ih kupiti u nekim baby shopovima, ali i na pijaci, pa eto vidi [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Marija13 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2013 9:40:28)

Zna li neko gdje mame kupuju one sipercice kao marama??? vidjela sam to kod beba ali ne vidjeh da se negdje prodaju???




škorpija -> RE: gdje kupiti? (11.2.2013 9:42:37)

možeš kupiti kod žena koje šiju, preslatki su, ako hoćeš poslat ću ti lin na pp




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2013 9:49:31)


IZVORNA PORUKA: Marija13

Zna li neko gdje mame kupuju one sipercice kao marama??? vidjela sam to kod beba ali ne vidjeh da se negdje prodaju???

donijecu ti ja na bazar ako hoces,pa pogledaj, imam nekoliko a mom ne trebaju




ziki -> RE: gdje kupiti? (11.2.2013 9:54:31)


IZVORNA PORUKA: aazra

Gdje vi kupujete veš za dječake - ja potkošulje u "Almi Ras", ali mi se ne sviđaju njihove gačice imaju prejaku gumu, u Robotu nađem ponešto, ali nigdje ne mogu ad nađem kvalitetne bokserice [sm=smiley13.gif]

Šta više uzimate - gačice ili bokserice i gdje ? Da nije jaka guma i da se ne uvlače u guzu.

Ja uzimam gacice Alma Ras i to one obicne od 2.5-3 km, ne slip bas zbog tog razloga - guma. A bokserice mu je moja mama kupovala tamo kod nas




Marija13 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2013 10:02:29)

obavezno [sm=bravo.gif]



IZVORNA PORUKA: škorpija

možeš kupiti kod žena koje šiju, preslatki su, ako hoćeš poslat ću ti lin na pp





Marija13 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2013 10:03:11)

ponesi nam [sm=jezicek.gif]




IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Marija13

Zna li neko gdje mame kupuju one sipercice kao marama??? vidjela sam to kod beba ali ne vidjeh da se negdje prodaju???

donijecu ti ja na bazar ako hoces,pa pogledaj, imam nekoliko a mom ne trebaju





teacher75 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2013 10:08:54)


IZVORNA PORUKA: Marija13

obavezno [sm=bravo.gif]



IZVORNA PORUKA: škorpija

možeš kupiti kod žena koje šiju, preslatki su, ako hoćeš poslat ću ti lin na pp



Donijecu ti ja i ljetnih stvari za 3-6 mj. pa proberi, da ne slikam[sm=smiley1.gif]




Marija13 -> RE: gdje kupiti? (11.2.2013 10:12:53)

vazi [sm=smiley1.gif] evo stavih napomenu da te potrazim na bazaru obavezno..

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Marija13

obavezno [sm=bravo.gif]



IZVORNA PORUKA: škorpija

možeš kupiti kod žena koje šiju, preslatki su, ako hoćeš poslat ću ti lin na pp



Donijecu ti ja i ljetnih stvari za 3-6 mj. pa proberi, da ne slikam[sm=smiley1.gif]





aazra -> RE: gdje kupiti? (11.2.2013 21:42:29)

IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: aazra

Gdje vi kupujete veš za dječake - ja potkošulje u "Almi Ras", ali mi se ne sviđaju njihove gačice imaju prejaku gumu, u Robotu nađem ponešto, ali nigdje ne mogu ad nađem kvalitetne bokserice [sm=smiley13.gif]

Šta više uzimate - gačice ili bokserice i gdje ? Da nije jaka guma i da se ne uvlače u guzu.

Ja uzimam gacice Alma Ras i to one obicne od 2.5-3 km, ne slip bas zbog tog razloga - guma. A bokserice mu je moja mama kupovala tamo kod nas


Ne znam gdje tačno misliš, nije ni vazno, nasla sam neke u Robotu, izgledaju dobre...Potkošulje nađem i obično uzimam od Alme Ras, ali s boksericama se mučim..[sm=smiley13.gif]

I mi smo se ovih dana ponovili trenerkom u Oviessu i farmerkama u Okaidiju, sve naravno na snizenju [sm=smiley36.gif], s tim da smo trenerku morali mijenjati za veci broj...ali, bitno je da smo je nasli, najednom nam sve okracalo, pa nam treba svega [sm=smiley2.gif]




ninuska -> RE: gdje kupiti? (16.2.2013 14:48:15)

jeste li gdje vidjeli plasticni sto za djecu, da ima malo deblje noge. Nesto ovako

http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/70169533/#/20168649

Imamo ovakvu stolicu u zelenoj boji, pa da kombinujemo




raja_ringe -> RE: gdje kupiti? (16.2.2013 23:23:34)

gdje kupiti ovaj produžetak za sigurnosni pojas
http://www.ebay.co.uk/itm/CAR-SEATBELT-SEAT-BELT-EXTENSION-EXTENDER-BUCKLE-/160639331849?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2566d9ae09

I još ako neko zna gdje mogu kupiti lijepu pidžamu, za ženu od pedesetak godina da nije 100 KM (osim u alma rasu i na pijaci) :)))




SREĆNA -> RE: gdje kupiti? (2.3.2013 16:05:05)

zna li neko gdje se ima kupiti mrezica za kupanje beba ovakva
http://www.njuskalo.hr/oprema-bebe-ostalo/mreza-kupanje-beba-0-6-mj-oglas-3423356




MicoTico -> RE: gdje kupiti? (2.3.2013 16:24:05)

Mi smo imali ovokvu , samo žutu
http://www.njuskalo.hr/image-big/oprema-bebe-ostalo/mreza-kupanje-anatomski-jastuk-bebe-jastucic-bocno-spavanje-slika-17360653.jpg

i samo je jednom koristili. meni nije bilo zgodno uopšte.
Kupili je u u Tempu, ima godina. Mada je ona bila prilagođena isključivo za našu kadicu. Možda 10-ak KM bila.




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (2.3.2013 16:27:24)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

zna li neko gdje se ima kupiti mrezica za kupanje beba ovakva
http://www.njuskalo.hr/oprema-bebe-ostalo/mreza-kupanje-beba-0-6-mj-oglas-3423356


U apoteci i u Fisu, sigurno...[sm=smiley1.gif]




Pretty mamma -> RE: gdje kupiti? (2.3.2013 17:07:24)

Gdje ima lijepih nehodalica za decke?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  153 154 [155] 156 157   Sljedeća stranica >   >>