RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


ElmaB -> RE: gdje kupiti? (15.9.2012 8:43:31)

Mislim da znam na sto mislis, ali nisam to vidjela u Sarajevu. Pokusaj preko interneta ili mozda ima u Turbo limacu, ali kako se kod nas zatvorio potrazi u nekom drugom gradu u BiH.




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (15.9.2012 9:31:53)


IZVORNA PORUKA: /MMK/

Molim Vas, prilično je hitno,
gdje kupiti i kako se tačno zove prostirka ili tepih po kojoj djeca pišu nekim vodenim flomasterima.
Ima li u Sa i koliko košta?
Hvala


Ima u Fisu u Rajlovcu...
Cijena 15 KM...




/MMK/ -> RE: gdje kupiti? (15.9.2012 9:52:15)

Hvala drage, sad sam guglala zove se aquadraw ili akva doodle.

Super ako je u fisu tako jeftina, vidim da je na amazonu oko 50-ak KM.

Javim kad dođem iz fisa.




Lady26 -> RE: gdje kupiti? (15.9.2012 10:58:54)

Javi ako nadjes pliz i postavi sliku (ako nije problem), svidja mi se [sm=bravo.gif]




Trnoruzica -> RE: gdje kupiti? (15.9.2012 11:40:44)

http://prettylittletoyshop.co.uk/images/tomy-aqua-draw-deluxe.jpg

Mi imamo ovakvu, ali smo je kupili u Turbolimacu, dok je jos bio otvoren. Cijena mu je bila 49,90 [sm=smiley36.gif]





nanika -> RE: gdje kupiti? (17.9.2012 12:16:18)

Zna li neko gdje da kupim za curicu od 6 godina kecelju za skolu. Treba joj za sekciju da se ne prlja.




Tajno moja -> RE: gdje kupiti? (17.9.2012 12:33:19)

MMK,ako slučajno nađeš tu "vodenu prostirku" molim te javi nam,izgleda ima nas više zainteresovanih za to "zadovoljstvo" :)

Zna li neko gdje najpovoljnije kupiti djecije itisone i koliko se otpilike kreću cijene?Uzela bih možda "winnie the pooh" ili onu stazu/saobraćajnicu po kojoj dečki mogu voziti svoje autiće




/MMK/ -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 8:56:53)

Ovako, veliki dio prodavnica posjetila, neke kontaktirala telefonom, i moj zaključak je da se ne može kupiti, trenutno, u Sarajevu, a vjerovatno i Zenici.

Ima na netu 25-30 eura plus poštarina, nama se sad neda naručivati, pa ćemo nekom drugom prilikom.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 8:59:33)


IZVORNA PORUKA: nanika

Zna li neko gdje da kupim za curicu od 6 godina kecelju za skolu. Treba joj za sekciju da se ne prlja.


jel likovna sekcija....[sm=smiley36.gif]

mi smo uzeli kecelju materijala šukavac...u exluzivu...oblači se komlet al se odozada veže...




/MMK/ -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 9:01:54)

Evo link

http://www.ebay.nl/itm/Tomy-Rainbow-Aquadoodle-Aquadraw-Magic-Water-Drawing-Mat-Fast-/110894700624?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item19d1d6d850




ziki -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 9:06:55)


IZVORNA PORUKA: Tajno moja


Zna li neko gdje najpovoljnije kupiti djecije itisone i koliko se otpilike kreću cijene?Uzela bih možda "winnie the pooh" ili onu stazu/saobraćajnicu po kojoj dečki mogu voziti svoje autiće

vo je najpovoljnije u Fisu, ja sam prošle godine uzela al cijene se ne sjećam tačno, mislim da je bilo 7,4 km m2 i još jedan detalj moraš uzet punu njihovu širinu 390 a dužine koliko hoćeš. Mi smo nama mapravili 230*240 a resto od 160*230cm dali drugarima u komšiluku.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 9:10:27)


IZVORNA PORUKA: /MMK/

Evo link

http://www.ebay.nl/itm/Tomy-Rainbow-Aquadoodle-Aquadraw-Magic-Water-Drawing-Mat-Fast-/110894700624?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item19d1d6d850



ma mi ovo imamo iz TL-a dok je bio kod nas...
Mora neko biti zastupnik za te igračke...da nema One 2 Play...[sm=zmeden.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 9:13:39)


IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: Tajno moja


Zna li neko gdje najpovoljnije kupiti djecije itisone i koliko se otpilike kreću cijene?Uzela bih možda "winnie the pooh" ili onu stazu/saobraćajnicu po kojoj dečki mogu voziti svoje autiće

vo je najpovoljnije u Fisu, ja sam prošle godine uzela al cijene se ne sjećam tačno, mislim da je bilo 7,4 km m2 i još jedan detalj moraš uzet punu njihovu širinu 390 a dužine koliko hoćeš. Mi smo nama mapravili 230*240 a resto od 160*230cm dali drugarima u komšiluku.


6 KM m2 je ove staze sa autocestom u Unipormetu u sarajevu...
eh sad...Unipormet je imao to u prizemlju u zgradi na Socijalnom...a kažu da su se preselili dole u svoje skladište u džemala Bijedića preo puta Žice...
pa treba porvjeriti...možeš i telefonom pokušati dobiti ovu informaciju...
i to je itison, onaj tanjo...dok sve ostale likove možeš uzeti pod ćilm u menjim dimenzijama...winny the pooh recimo je 45 Km u radnji tepih-Sag koja se nalazi u neđarićima, a manji kao staze viđala sma u Obiju po 28 KM po istoj cijeni ja sam kupila staze princces




/MMK/ -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 9:17:09)

Nemaju, ni vrtuljak ni dječiji svijet, ni bunky t. ni bimaco.
Pošto nam treba za sutra odustali smo od naručivanja, neki drugi put ćemo.

Možete li mi reći je li bilo djeci interesantno ?

Prodaje li iko polovan like bike, na kojoj bi temi mogla pitati'




/MMK/ -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 9:18:47)

Još me interesuje rozi cureći šatorčić, muž sad javlja u Amku nestao?




Full Moon -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 12:07:25)


IZVORNA PORUKA: /MMK/

Evo link

http://www.ebay.nl/itm/Tomy-Rainbow-Aquadoodle-Aquadraw-Magic-Water-Drawing-Mat-Fast-/110894700624?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item19d1d6d850



Mi imamo ovaj fazon isto iz TL, iskreno interesantno je dok se ne pocne prati, poslije nije kao kad se tek kupi, mora se jace pritisnuti i ne znam, ali neki vrag se desi s tim, nije vrijedno tih para, ako ima jeftinijih varijanti super, i imamo isto one papirne crteze koji se boje isto vodenim flomasterima, oni su nam puno bolji[sm=smiley1.gif]




Miimy -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 19:31:25)

jel mi moze neko reci gdje ima kupiti za nosic za bebaca apsirator kako se vec zove samo mije Pedijatrica rekla u obliku cjevcice jedan kraj beby u nosic jedan usta mami pase izvlaci valjda sam objasnila dobro [sm=smiley1.gif] rekli mi ima u Kozmu pogledam oni vise nemaju jer se zatvaraju [sm=smiley13.gif]




Dz3ni -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 19:36:58)


IZVORNA PORUKA: Miimy

jel mi moze neko reci gdje ima kupiti za nosic za bebaca apsirator kako se vec zove samo mije Pedijatrica rekla u obliku cjevcice jedan kraj beby u nosic jedan usta mami pase izvlaci valjda sam objasnila dobro [sm=smiley1.gif] rekli mi ima u Kozmu pogledam oni vise nemaju jer se zatvaraju [sm=smiley13.gif]


Pogledaj u DM-u, mislim da sam vidjela to jednom u onom DM-u na Grbavici, ali nisam kupovala pa me ne uzimaj za riječ...




MicoTico -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 19:37:30)

Probaj u nekoj bolje snabdjevenoj apoteci. Ja sam tamo našla svoj aspirator za nos ( onaj na usisivač).




Amyla -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 19:42:08)

IZVORNA PORUKA: Miimy

jel mi moze neko reci gdje ima kupiti za nosic za bebaca apsirator kako se vec zove samo mije Pedijatrica rekla u obliku cjevcice jedan kraj beby u nosic jedan usta mami pase izvlaci valjda sam objasnila dobro [sm=smiley1.gif] rekli mi ima u Kozmu pogledam oni vise nemaju jer se zatvaraju [sm=smiley13.gif]


mila, ako ces dolaziti na bb, donesem ti ja nov, nikada ga nismo koristili, na poklon, a mozemo se i naci negdje naravno [sm=smiley1.gif]




Miimy -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 19:49:47)


IZVORNA PORUKA: Amyla

IZVORNA PORUKA: Miimy

jel mi moze neko reci gdje ima kupiti za nosic za bebaca apsirator kako se vec zove samo mije Pedijatrica rekla u obliku cjevcice jedan kraj beby u nosic jedan usta mami pase izvlaci valjda sam objasnila dobro [sm=smiley1.gif] rekli mi ima u Kozmu pogledam oni vise nemaju jer se zatvaraju [sm=smiley13.gif]


mila, ako ces dolaziti na bb, donesem ti ja nov, nikada ga nismo koristili, na poklon, a mozemo se i naci negdje naravno [sm=smiley1.gif]

hvala draga puno [sm=smiley31.gif] dolazicu ako Bogda na BB pa mi ponesi .....

kupili smo mi pumpicu u Dm.u al pedijatrica kaze za novorodjence se nesmije koristiti ..




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 21:22:33)


IZVORNA PORUKA: Miimy

jel mi moze neko reci gdje ima kupiti za nosic za bebaca apsirator kako se vec zove samo mije Pedijatrica rekla u obliku cjevcice jedan kraj beby u nosic jedan usta mami pase izvlaci valjda sam objasnila dobro [sm=smiley1.gif] rekli mi ima u Kozmu pogledam oni vise nemaju jer se zatvaraju [sm=smiley13.gif]


A da pokusas sa

http://www.ringeraja.ba/forum/m_173286/mpage_7/key_/tm.htm




Neca xxx -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 22:35:26)

Gdje mogu kupiti postreljinu sa djecijim motivima, za djevojcicu? Treba mi dimenzija za standardni krevet, samo djeciji motivi. Gledala sam vec u Jysku. Gdje jos da pogledam?




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 22:37:34)

Ako ces platiti do 25 KM, jedna nasa forumasica prodaje posteljine na fb...

Ako hoces skupu, onda ona radnja s zavjesama na Skenderiji...




pocahontas -> RE: gdje kupiti? (18.9.2012 22:37:55)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Gdje mogu kupiti postreljinu sa djecijim motivima, za djevojcicu? Treba mi dimenzija za standardni krevet, samo djeciji motivi. Gledala sam vec u Jysku. Gdje jos da pogledam?

u Nobilu na otoci...mi tamo kupujemo posteljine sa patuljcima i sl. nisu neki aktuelni likovi ali im je pamuk bas [sm=smiley20.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  138 139 [140] 141 142   Sljedeća stranica >   >>