RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Tajno moja -> RE: gdje kupiti? (22.8.2012 9:35:02)

Gdje kupiti fine pamučne trenerkice za dječaćića od dvije godine?
U Beba kidsu sam vidjela prelijepe,ali cijena od 60-70 KM me je obeshrabrila i natjerala da tražim dalje....




leona81 -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 11:02:45)

imas u oviesse - neke su na snizenju sad, obaibi isto ima snizenje ako im je sta ostalo bilo je onih debljih trenerki




vila_7 -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 11:07:01)

joj stvarno ce ispasti da reklamiram FIS al eto ja sam jucer bila (FIS-VITEZ) i vec im je dosta robe stiglo a stvarno nema sta ne mozes naci - i to od najjeftinije robice do skuplje ali i ta skuplja nije da ti se zanebesa.....
Meni se svidja otici tamo jer ako trebas pogotovo vise stvari - znaci znas da ces naci sve i da ne moras lutati




leona81 -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 11:19:48)

u azel dolazi nova marka - oni kazu francuska a na etiketi pise da je roba iz portugala(moguce da se tamo sije) uglavnom ima finih stvari - ima kabanica, ja sam M uzela jaknu kao kabanicu ali deblju a ispod dodje dux koji se moze skidati - cijena je 19,90 KM, kazu da im pristize ta marka a i jos malo zare ovih dana:) ja sam M nasla zarine snalice i carapice divne




minie -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 11:35:10)

IZVORNA PORUKA: raja_ringe


IZVORNA PORUKA: Nasmijana1

Gdje kupiti ogradicu za krevetic, ali ne one pamucne, nego ovako nesto http://www.bimaco.net/podkategorija.aspx?p=KU%u0106NI+PROIZVODI. Ima li gdje jeftinije od ove na bimacu?
I gdje povoljno naci vrtuljke za krevetic i podlogu sto ide na pod sa igrackama iznad. Sve sto sam vidjela je iznad 50 KM, sto mi je preskupo za takav tip igracki.

vrtuljak za krevetic imas u merkatoru (u samoposluzi) sa plisanim igrackicama (meni ljepsi od onih skupih) oko 40 KM. Imaju dvije vrste neke bubamare, a drugi je sa oblacima i mjesecom i zvjezdicama. Podloge sam ja vidjala u svim shoping centrima (robot, konzum, fis) pravo povoljne. A ogradice nigdje nisam vidjela da su lijepe a da nisu skupe :) sve nesto kicasto i ruznjikavo :)


MI imamo taj vrtuljak, dobili na babbine, pcelice i bubamarice, pravo kvalitetan. A ogradica imas i u FISu finih, samo jesu malo poskupe, nesto vise od 70 KM, ali dodje dosta stvari.




Dzenana_G -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 11:37:51)

IZVORNA PORUKA: leona81

mislim da imas u bbi, znam da je neko pisao kad sam ja spominjala da je nama lik pravio iz visokog

Znas li gdje u BBI?




leona81 -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 11:51:01)


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: leona81

mislim da imas u bbi, znam da je neko pisao kad sam ja spominjala da je nama lik pravio iz visokog

Znas li gdje u BBI?



ne znam fakat - neko rece da ima, a raspitat cu se za br ovog lika iz visokog, jako su kvalitetne, nama cak po kisi nisu propustile...a imas na ebayu povoljnijih, mislim da su kod njega djecje 50 a za odrasle 70




animagical -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 11:55:54)


IZVORNA PORUKA: leona81

imas u oviesse - neke su na snizenju sad, obaibi isto ima snizenje ako im je sta ostalo bilo je onih debljih trenerki

u ovs su po 22km, ja nedavno kupovala, super su




kaktuscic -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 13:55:04)

Gdje mogu kupiti jednokratne podmetace (museme) za bebu?




Medi_87 -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 14:08:17)

u dm-u




Adana -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 14:10:25)


IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje kupiti vrecu za spavanje a da je veca od 80cm?


Na pijaci otvorenoj na Otoci, ovo vezano za Sarajevo, ne znam odakle si.
Bilo je i u butiku za djecake i djevojcice izmedju Pofalica i Socijalnog, kod apoteke Leko i Azela...




selebriti -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 14:13:37)


IZVORNA PORUKA: Adana


IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje kupiti vrecu za spavanje a da je veca od 80cm?


Na pijaci otvorenoj na Otoci, ovo vezano za Sarajevo, ne znam odakle si.
Bilo je i u butiku za djecake i djevojcice izmedju Pofalica i Socijalnog, kod apoteke Leko i Azela...


I na Siranu...




magbi -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 14:20:32)

ima u lindex kupis dvije kostaju 40 km trecu dobijes gratis imas pamucnih i plisanih donjih djelova trenrkica




mamichy -> RE: gdje kupiti? (23.8.2012 23:25:21)


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Adana


IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje kupiti vrecu za spavanje a da je veca od 80cm?


Na pijaci otvorenoj na Otoci, ovo vezano za Sarajevo, ne znam odakle si.
Bilo je i u butiku za djecake i djevojcice izmedju Pofalica i Socijalnog, kod apoteke Leko i Azela...


I na Siranu...



hvala na info :) nisam ni pomislila da trazim na siranu i na otoci. a svakako cu otici i u onu radnju kod azela. hvala!




Tajno moja -> RE: gdje kupiti? (24.8.2012 10:02:07)

Bila sam u Oviesse-u u BBI,ali kod njih ništa nije ostalo od stare kolekcije za dvogodišnjake.U onom u Interexu nisam bila,pa ako je neko bio tamo u skorije vrijeme,dal' je šta ostalo,da ne klepnem džaba.
U Okaidiju se tgakođer sve raspuhalo,kao i u Iani,svima pristižu nove kolekcije sa vrtogalvim cijenama.
Baš mi sad krivo što se ranije ne sjetih da kupim te snižene trenerkice,neka sam se ja nakupovala dukserica i džempera,a trenerkice koje su nam najpotrebije-nula bodova!




minie -> RE: gdje kupiti? (25.8.2012 23:07:17)

Da li neko zna gdje ima kupiti lijepog pamucnog platna sa djecijim motivima? Ja nesto u glavi skontala, ali mi treba materijal, jos kad bi bio sa Winnijem [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/love.gif[/image]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (25.8.2012 23:10:40)


IZVORNA PORUKA: minie

Da li neko zna gdje ima kupiti lijepog pamucnog platna sa djecijim motivima? Ja nesto u glavi skontala, ali mi treba materijal, jos kad bi bio sa Winnijem [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/love.gif[/image]


unipormet ima pamučne i markizetne zavjese winny the pooh




minie -> RE: gdje kupiti? (25.8.2012 23:16:48)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: minie

Da li neko zna gdje ima kupiti lijepog pamucnog platna sa djecijim motivima? Ja nesto u glavi skontala, ali mi treba materijal, jos kad bi bio sa Winnijem [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/love.gif[/image]


unipormet ima pamučne i markizetne zavjese winny the pooh


Zavjese imamo, a platno mi treba da napravim navlaku na malu fotelju




škorpija -> RE: gdje kupiti? (3.9.2012 17:41:48)

minie ako nađej javi i ja tražim platno da šijem posteljunu, sve dječije posteljine su neke lude dužein 130-140 šta li, a u malca jorgan normalne dužine, zato sma odlučila da šijem posteljinu, ali mi treba neka muška, cars bi bilo idealno




Marija13 -> RE: gdje kupiti? (3.9.2012 18:00:51)

Recite mi gdje cu kupiti finu pamucnu zimsku ogradicu (sa posteljinom) za krevetac? Ovo sto sam gledala po nekim djecijim radnjicama nema veze sa pamukom...




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (3.9.2012 18:14:04)


IZVORNA PORUKA: Marija13

Recite mi gdje cu kupiti finu pamucnu zimsku ogradicu (sa posteljinom) za krevetac? Ovo sto sam gledala po nekim djecijim radnjicama nema veze sa pamukom...


Ako zelis da je platis 70 KM-u Fisu ili Bingu...
Ako zelis da je platis 120KM-u onoj radnji na Socijalnom...

Iskreno, najbolje bi bilo kupiti samo ogradicu za neku solidnu cijenu i s dezenom po zelji...
A onda izabrati uz nju jednobojne carsafe...

Jer bebi ne treba jastuk, a i mali jorgani se ne iskoriste...
Kad sracunas komad platna (carsaf) ti naplate 30KM...




mala_sa -> RE: gdje kupiti? (4.9.2012 0:39:13)


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Marija13

Recite mi gdje cu kupiti finu pamucnu zimsku ogradicu (sa posteljinom) za krevetac? Ovo sto sam gledala po nekim djecijim radnjicama nema veze sa pamukom...


Ako zelis da je platis 70 KM-u Fisu ili Bingu...
Ako zelis da je platis 120KM-u onoj radnji na Socijalnom...

Iskreno, najbolje bi bilo kupiti samo ogradicu za neku solidnu cijenu i s dezenom po zelji...
A onda izabrati uz nju jednobojne carsafe...

Jer bebi ne treba jastuk, a i mali jorgani se ne iskoriste...
Kad sracunas komad platna (carsaf) ti naplate 30KM...


Potpis na ovo s je napisala Tajra.

Imamo 2 poseljine, od kojih koristim samo carsafe (sve ostalo je viska).Moj savjet ti je da kupis 3-4 carsafa na gumu, u bojama koje su na ogradici, i rijesila si problem.




škorpija -> RE: gdje kupiti? (4.9.2012 16:13:44)

jooj kako sam se ja zeznula kad sam kupovala ogradicu, kupila sam ogradicu, jastuk i čaršaf isti dezen, no uopće nisam razmišljala da na to ide jastučnica i navlaka za jorgan, naravno nisam mogla naći isti dezen posteljine, i uošte mi nije izgledala kao komlpet, a vidim u dosta radnji prodaju ogradicu , jastuk i jorgan istog dezena




Trnoruzica -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 0:22:17)

Zna li iko gdje kupiti tene, one sa svjetlucavim momentima [sm=smiley36.gif] ono kad se hoda, one nesto šljašte [sm=smiley36.gif]

Bila bih jako zahvalna




milenium -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 0:27:18)


IZVORNA PORUKA: škorpija

jooj kako sam se ja zeznula kad sam kupovala ogradicu, kupila sam ogradicu, jastuk i čaršaf isti dezen, no uopće nisam razmišljala da na to ide jastučnica i navlaka za jorgan, naravno nisam mogla naći isti dezen posteljine, i uošte mi nije izgledala kao komlpet, a vidim u dosta radnji prodaju ogradicu , jastuk i jorgan istog dezena


ja ne kontam ovo [sm=zmeden.gif] pa jel bolje da je isti dezen?!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  136 137 [138] 139 140   Sljedeća stranica >   >>