RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Blue rose RR -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 8:04:16)


IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Zna li iko gdje kupiti tene, one sa svjetlucavim momentima [sm=smiley36.gif] ono kad se hoda, one nesto šljašte [sm=smiley36.gif]

Bila bih jako zahvalna


U onoj radnji obuće do DM-a u Grand centru na Ilidži.




Lulu_08 -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 8:09:01)


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Marija13

Recite mi gdje cu kupiti finu pamucnu zimsku ogradicu (sa posteljinom) za krevetac? Ovo sto sam gledala po nekim djecijim radnjicama nema veze sa pamukom...


Ako zelis da je platis 70 KM-u Fisu ili Bingu...
Ako zelis da je platis 120KM-u onoj radnji na Socijalnom...

Iskreno, najbolje bi bilo kupiti samo ogradicu za neku solidnu cijenu i s dezenom po zelji...
A onda izabrati uz nju jednobojne carsafe...

Jer bebi ne treba jastuk, a i mali jorgani se ne iskoriste...
Kad sracunas komad platna (carsaf) ti naplate 30KM...


Potpis na ovo s je napisala Tajra.

Imamo 2 poseljine, od kojih koristim samo carsafe (sve ostalo je viska).Moj savjet ti je da kupis 3-4 carsafa na gumu, u bojama koje su na ogradici, i rijesila si problem.



Ja sam kupila plisanu ogradicu iz koje se spuzvice vade pa se ista lako pere/susi, u Bingu - 25km.




Lulu_08 -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 8:09:57)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Zna li iko gdje kupiti tene, one sa svjetlucavim momentima [sm=smiley36.gif] ono kad se hoda, one nesto šljašte [sm=smiley36.gif]

Bila bih jako zahvalna


U onoj radnji obuće do DM-a u Grand centru na Ilidži.


U WINKu imaju patikice od kojih djon svijetli kada dijete gazi, nekih 27km kostaju. Inace ponekad imaju od Sketcers-a svjetlucave tene u OFFICE shoes-u ali su dosta skuplje.




Emica_sa -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 8:54:05)


IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Zna li iko gdje kupiti tene, one sa svjetlucavim momentima [sm=smiley36.gif] ono kad se hoda, one nesto šljašte [sm=smiley36.gif]

Bila bih jako zahvalna



Evo


http://www.officeshoes.ba/model/patike/skechers/2522


vidila sam kod njih u office shoesu jos modela[sm=smiley1.gif]




Trnoruzica -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 8:58:18)

Ooo, hvala vam mnogo [sm=smiley1.gif] Jel'''' to onaj u gradu, Emice da si ti vidjela?
Blue Rose, ja sam vec bila dolje u Grandu, i nisu imali skoro nikakve, nazalost.
Lulu, hvala, pogledat cemo i u Winku

Hvala vam zaista [sm=smiley31.gif]




Emica_sa -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 9:12:54)


IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Ooo, hvala vam mnogo [sm=smiley1.gif] Jel'''' to onaj u gradu, Emice da si ti vidjela?
Blue Rose, ja sam vec bila dolje u Grandu, i nisu imali skoro nikakve, nazalost.
Lulu, hvala, pogledat cemo i u Winku

Hvala vam zaista [sm=smiley31.gif]



Ja vidila u Alti u njihovoj radnji zadnji put,bio je bas dobar izbor[sm=smiley1.gif]




Trnoruzica -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 9:40:07)

Super, hvala ti jos jednom! Idemo danas u Altu [sm=smiley31.gif]




zagy -> RE: gdje kupiti? (5.9.2012 13:43:30)

Imaš u office shoes u gradu (pored tržnice) extra izbor i boja i veličina, u BBI manji izbor (ova i prodavnica u Grandu su iste, dok je ova u Ferhadiji drugi gazda i veći izbor). Cijana svugdje ista.




RICI -> RE: gdje kupiti? (6.9.2012 10:51:12)

gdje kupiti djecije roletne kao i pokrivac za krevet za curicu, samo nam jos to nedostaje u preuredjenoj sobici.
mame javite se




draguljče -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 8:29:16)

Drsage moje, molim vas da mi kažete gdje bih mogla kupiti Revlon Color Stay tečni puder? [sm=smiley1.gif]




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 8:40:30)


IZVORNA PORUKA: RICI

i pokrivac za krevet za curicu,



I nama bi trebali lijepi prekrivaci...


Draguljce, tema je Gdje kupiti za dijete[sm=smiley1.gif]




Full Moon -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 9:08:03)

Te prekrivace provjerite u Dalasu na Otoci, ima tamo posteljina i tih stvari, a i u onoj radnji exlusive gdje se prodaju zavjese[sm=smiley1.gif]




malenaa -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 9:17:40)

merkur otoka, apoteka herbalis  u prizemlju :)) u onom dijelu gdje je market

IZVORNA PORUKA: draguljče

Drsage moje, molim vas da mi kažete gdje bih mogla kupiti Revlon Color Stay tečni puder? [sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 20:53:27)


IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: škorpija

jooj kako sam se ja zeznula kad sam kupovala ogradicu, kupila sam ogradicu, jastuk i čaršaf isti dezen, no uopće nisam razmišljala da na to ide jastučnica i navlaka za jorgan, naravno nisam mogla naći isti dezen posteljine, i uošte mi nije izgledala kao komlpet, a vidim u dosta radnji prodaju ogradicu , jastuk i jorgan istog dezena


ja ne kontam ovo [sm=zmeden.gif] pa jel bolje da je isti dezen?!



milenium kad vidim kako sam napisala ni meni ne bi bilo jasno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image], problem je što su ograda, jorgan i jastuk istog dezena, ali nema navlaka (jastučnice i navlake za jrogan) istog dezena, kao ovo troje prvo, pa kad kupiš posebno navalake, opet ti u krevetiću ne izgleda kao komplet, ograda je jedan dezen, a vide se samo navalake na jorgani u jastuku koje su drugog dezena, [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image], jooooj valjda objasnih




draguljče -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 21:14:31)


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: RICI

i pokrivac za krevet za curicu,



I nama bi trebali lijepi prekrivaci...


Draguljce, tema je Gdje kupiti za dijete[sm=smiley1.gif]


Tajra dušo, nigdje u naslovu nije precizirano da je za dijete. Piše samo gdje kupiti. Ja nisam našla gdje bih drugo pitala. [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




draguljče -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 21:15:49)


IZVORNA PORUKA: malenaa

merkur otoka, apoteka herbalis  u prizemlju :)) u onom dijelu gdje je market

IZVORNA PORUKA: draguljče

Drsage moje, molim vas da mi kažete gdje bih mogla kupiti Revlon Color Stay tečni puder? [sm=smiley1.gif]



Hvala do neba. Nikad mi nije palo na pamet tu da potražim.




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 21:19:59)


IZVORNA PORUKA: draguljče

Tajra dušo, nigdje u naslovu nije precizirano da je za dijete. Piše samo gdje kupiti. Ja nisam našla gdje bih drugo pitala. [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]


E, koliko puta su mene moderatori upozorili na ovoj temi...

Pise:
Forum > [Dijete] > Dječija oprema > RE: gdje kupiti?






Full Moon -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 21:44:01)

tajra, mogu li u wc, hihihi, ti kao u skoli[sm=smiley36.gif]




draguljče -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 22:06:33)


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: draguljče

Tajra dušo, nigdje u naslovu nije precizirano da je za dijete. Piše samo gdje kupiti. Ja nisam našla gdje bih drugo pitala. [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]


E, koliko puta su mene moderatori upozorili na ovoj temi...

Pise:
Forum > [Dijete] > Dječija oprema > RE: gdje kupiti?


Ma bježi. [sm=smiley36.gif] Ti baš obraćaš pažnju na svašta. [sm=smiley1.gif]




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 22:09:38)

Eto, sad ja kriva...[sm=smiley6.gif]
Kad vam metla dodje, cik stisnite pa zezajte[sm=smiley18.gif][sm=jezicek.gif]




draguljče -> RE: gdje kupiti? (10.9.2012 22:13:25)

[sm=smiley36.gif] [sm=smiley31.gif] Malo šale nije na odmet. Tako nam je život ljepši. [sm=smiley1.gif]




djoisa -> RE: gdje kupiti? (12.9.2012 12:58:15)

lijepe pape za obdaniste? za djecaka?




leona81 -> RE: gdje kupiti? (12.9.2012 15:48:03)

u harisu ima super stvari i za djecake i djevojcice - ja sam M nasla majice dugih rukava hm po 7 KM, haljinu za 5 KM.(haris vijecnica) ima donjih pidzamica i to dobrog kvaliteta - po 5 KM najvise za djecake(haris skenderija) ima dukserica za djecake i to termo...i uzeh tajice sebi




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (12.9.2012 16:25:32)


IZVORNA PORUKA: djoisa

lijepe pape za obdaniste? za djecaka?

astra, planika, borovo (froddo), ciciban




/MMK/ -> RE: gdje kupiti? (15.9.2012 8:27:49)

Molim Vas, prilično je hitno,
gdje kupiti i kako se tačno zove prostirka ili tepih po kojoj djeca pišu nekim vodenim flomasterima.
Ima li u Sa i koliko košta?
Hvala




Stranica: <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>