RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (19.9.2012 20:26:48)

eh još nešto...
gdje ima radnja dobro snadbjevena štofovima za šivanje...
toplim čohama za šivenje kaputa...
to mi treba...

ako nekao zna...neka javi[sm=smiley1.gif]




canim -> RE: gdje kupiti? (19.9.2012 20:51:54)

Ima u papagajci, sanni i jenni ili tako nesto se zove imaju 2 radnje u tom djelu, jedna je samo za materijale a druga je za dugmice i tako te sitne stvarcice, njihova radnja ima jos na bascarsiji u onom nizu gdje je badem butik, ali mala je radnjica pa je mali i izbor u njoj, ima jos jedna blizu tramvajske stanice na bascarsiji, od saray slasticarne kad krenes prema vjecnici ali vjeruj mi da ti je dosta da odes u njihovu radnju u papagajci, tamo gotovo sve ima.

I da ne zaboravim, imaju jos jednu radnju kad krenes sa trolejbuske stanice na drveniji pa prema papagajci, tu izmedju ima ta mala radnjica.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (19.9.2012 20:53:43)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

znači imaju štofove za kapute...superrrrrrrr to mi je super blizu...
sve da obiđem ako treba[sm=smiley36.gif]

Hvala...nadam se naletim na odgovarajući dezen i debljinu[sm=bravo.gif]




canim -> RE: gdje kupiti? (19.9.2012 21:01:12)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

znači imaju štofove za kapute...superrrrrrrr to mi je super blizu...
sve da obiđem ako treba[sm=smiley36.gif]

Hvala...nadam se naletim na odgovarajući dezen i debljinu[sm=bravo.gif]

Ne mogu ti reci sad da imaju 100% ali ipak sam sigurna da je kod njih najveci izbor sto se tice materijala, ne samo stofove za kapute, vec i sve ostalo.
Imas jos studio Kaftan, to ti je kod katedrale tramvajska stanica pa kad krenes prema bascarsiji, tu je negdje radnjica. Imaju raznih materijala a imaju i dizajnera [sm=smiley1.gif] pa ako ti treba ideja ili krojac oni ti to mogu sve obaviti [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (19.9.2012 21:14:34)


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

znači imaju štofove za kapute...superrrrrrrr to mi je super blizu...
sve da obiđem ako treba[sm=smiley36.gif]

Hvala...nadam se naletim na odgovarajući dezen i debljinu[sm=bravo.gif]

Ne mogu ti reci sad da imaju 100% ali ipak sam sigurna da je kod njih najveci izbor sto se tice materijala, ne samo stofove za kapute, vec i sve ostalo.
Imas jos studio Kaftan, to ti je kod katedrale tramvajska stanica pa kad krenes prema bascarsiji, tu je negdje radnjica. Imaju raznih materijala a imaju i dizajnera [sm=smiley1.gif] pa ako ti treba ideja ili krojac oni ti to mogu sve obaviti [sm=smiley1.gif]



jaooooooooo...pa kako sma svoju prijetljicu zaboravia...
pa ona će meni nabaviti što mi treba kao nema...hvala ti puno...sutra je čaršija moje odredište[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 9:09:13)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

...dobru kabanicu većeg broja (dječak 8-9 godina)?


..dobru kabanicu većega broja (8-10) za curicu u ljubičastoj ili rozoj boji...da ima kapulju...da može ruksak ispod...



... [sm=zmeden.gif] Nigdje niko ne viđe kabanica?

Hanady, ima u IANI u BBI one Kidorable što budu u kompletu sa čizmama. Mi smo imali jednu i nanosali je se već su nam i rukavi bili okraćali, al nije bitno. One su stvarno super, ali ne može pod njih ruksak.




Medić* -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 9:13:07)

Evo Vesela spomenu da ima djecijih kabanica u Exclusive Koševo.




lepetetka -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 9:32:57)

ja sam kabanice jedno vrijeme viđala u Merkatoru, ne znam da li sada imaju [sm=zmeden.gif] ne znam koji su brojevi, ali su mi djelovale veće, taman za taj uzrast, nisu bile male..




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 10:07:50)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Evo Vesela spomenu da ima djecijih kabanica u Exclusive Koševo.

To je nešto što im je ostalo od ranije i to su skroz male, bila sam [sm=smiley36.gif]




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 10:34:13)

Jel neko išao do Planet obuće, imaju li oni gumenih čizama za curice?




bookah -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 13:06:42)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Evo Vesela spomenu da ima djecijih kabanica u Exclusive Koševo.

To je nešto što im je ostalo od ranije i to su skroz male, bila sam [sm=smiley36.gif]


Nigdje kabanica [sm=smiley36.gif], meni takodje treba jedna za djecaka 5g. Cizmice sam vidjela u Cicibanu za 36km. Ja sam opet htjela gumene, ali futrovane.




mamichy -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 14:30:21)

gdje mogu kupiti ovu visecu mrezu za igracke?

http://m.njuskalo.hr/?ctl=display_ad&action=show_gallery&ad_id=4519240&list_return_url=%2Fdjecje-igracke%234519240




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 14:34:17)


IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje mogu kupiti ovu visecu mrezu za igracke?

http://m.njuskalo.hr/?ctl=display_ad&action=show_gallery&ad_id=4519240&list_return_url=%2Fdjecje-igracke%234519240


jysk




djoisa -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 14:41:08)

IZVORNA PORUKA: bookah


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Evo Vesela spomenu da ima djecijih kabanica u Exclusive Koševo.

To je nešto što im je ostalo od ranije i to su skroz male, bila sam [sm=smiley36.gif]


Nigdje kabanica [sm=smiley36.gif] , meni takodje treba jedna za djecaka 5g. Cizmice sam vidjela u Cicibanu za 36km. Ja sam opet htjela gumene, ali futrovane.


imaju kabanice u oviesse




animagical -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 14:46:26)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Jel neko išao do Planet obuće, imaju li oni gumenih čizama za curice?

jesi isla u cipelice, svi pricaju o nekim cizmama od 3km i to osh kosh




Dzenana_G -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 14:50:05)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Jel neko išao do Planet obuće, imaju li oni gumenih čizama za curice?

jesi isla u cipelice, svi pricaju o nekim cizmama od 3km i to osh kosh

U kojim cipelicima?
i koliko su ove godine na pijaci gumene?
Mi smo prosle godine kupili futrovane i platili 15 km, ma bile odlicne...




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 14:59:51)

Da sam išla u Cipeliće otišla bih i u Planet obuću, ko da je nama odozgora lahko se zapućivat dolam [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]
Zato i pitam ima li koja dobra ženica iz tih krajeva da je hodala i vidjela šta pametno za obić.




mamichy -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 16:34:26)


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje mogu kupiti ovu visecu mrezu za igracke?

http://m.njuskalo.hr/?ctl=display_ad&action=show_gallery&ad_id=4519240&list_return_url=%2Fdjecje-igracke%234519240


jysk


nema u jysku




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 16:37:21)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

...dobru kabanicu većeg broja (dječak 8-9 godina)?


..dobru kabanicu većega broja (8-10) za curicu u ljubičastoj ili rozoj boji...da ima kapulju...da može ruksak ispod...



... [sm=zmeden.gif] Nigdje niko ne viđe kabanica?

Hanady, ima u IANI u BBI one Kidorable što budu u kompletu sa čizmama. Mi smo imali jednu i nanosali je se već su nam i rukavi bili okraćali, al nije bitno. One su stvarno super, ali ne može pod njih ruksak.


imama takva dva komleta...
baubamara farah omanjala i zvončica ( tačnije vila ) hanadi sad je za F...
al nisu one za ovih aktivnosti mirno do škole ujutro...trebam nešto konkretnije zvano kabanica [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 16:38:31)


IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: bookah


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Evo Vesela spomenu da ima djecijih kabanica u Exclusive Koševo.

To je nešto što im je ostalo od ranije i to su skroz male, bila sam [sm=smiley36.gif]


Nigdje kabanica [sm=smiley36.gif] , meni takodje treba jedna za djecaka 5g. Cizmice sam vidjela u Cicibanu za 36km. Ja sam opet htjela gumene, ali futrovane.


imaju kabanice u oviesse


kakve su i koliko koštaju u oviesse...trebam kapulju i ruksak ugurat ispod[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 16:40:54)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Da sam išla u Cipeliće otišla bih i u Planet obuću, ko da je nama odozgora lahko se zapućivat dolam [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]
Zato i pitam ima li koja dobra ženica iz tih krajeva da je hodala i vidjela šta pametno za obić.


otiđi u cipeliće...možda naletiš na broj...onja u merkuru imao je izbor veći nego robot...
ako ne nađeš te od 3 Km imaju prekrasana 3-4 modela po 15 Km ...ne smrde i lijepe baš...da nisma našla broj od 3 Km uzela bij jedne crne sa srcadima svih noja po sebi[sm=smiley36.gif] ( za mene nebi broja)
eh ima u cicibanu 25 KM model za cuirce je crveni nisu loše al nisu ni za jagmit s evala po ljepoti[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 16:41:55)

.




madame noire -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 16:42:09)

IZVORNA PORUKA: mamichy


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje mogu kupiti ovu visecu mrezu za igracke?

http://m.njuskalo.hr/?ctl=display_ad&action=show_gallery&ad_id=4519240&list_return_url=%2Fdjecje-igracke%234519240


jysk


nema u jysku



bilo je u mercatoru[sm=smiley1.gif]




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti? (20.9.2012 20:05:05)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

kakve su i koliko koštaju u oviesse...trebam kapulju i ruksak ugurat ispod[sm=smiley36.gif]


Ovu jednu što sam ja vidjela je ona kao pelerina, što se nabaci preko glave, a onda se spusti preko. Tu bi mogao stati ruksak. S tim da sam ja vidjela samo jednu i to mali broj u BBI.




hampsi -> RE: gdje kupiti? (21.9.2012 10:09:11)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Jel neko išao do Planet obuće, imaju li oni gumenih čizama za curice?

jesi isla u cipelice, svi pricaju o nekim cizmama od 3km i to osh kosh

Da, ima u Cipelicima, bar je bilo prije 2 dana na Ilidzi. Imaju i "futrovane kroksice" po 1,95 KM. Stramplice za djecu po 2 KM, carapice isto povoljno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  140 141 [142] 143 144   Sljedeća stranica >   >>