RE: Gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


anidla -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2012 16:37:57)


IZVORNA PORUKA: nanika

Onaj stari robot u Hrasnom i dole u supermarketu, cim udjes desno.
Uzela sam i na pijaci na Otoci(onoj otvorenoj). Ima kod jedne zene alma ras ves, gacice su 2,5km a potkosulje3,5km



To je taj robot kod mene,a kad si dolazila mogla si se i javit da pijemo kafu, ja sam odmah preko puta robota [sm=smiley1.gif]


danas cu otici do robota, a za tu zenu na pijacu, kako cu je ja naci? ne pamtim kad sam zadnji put stigla otici na pijacu, kad sam studirala cini mi se




Tajno moja -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2012 17:06:48)

Gdje kupiti najobičnije kupaće gaćice za dvogodišnkej dječaka i plastične sandalice za plažu?




mamina princeza -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2012 17:15:21)


IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Netko je pitao za sniženje u Orchestri. Počelo je!!!
Doduše, izbor je poprilično slab...


snizenje j ekoje gardarobe - ljetneproljetne zimske.... koje imaju najvise.
znam da im bude slab izbor kad su snizenja al prosle godine sam kupila super mantilic u sred ljeta z ajesen a kostao ni 20 KM.

A nije mi bas blizu da zapicim da vidim samo ... pa ako mozei nformacija:)




mamina princeza -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2012 17:16:44)


IZVORNA PORUKA: Hurma

gdje kupiti ovaj bazencic? koliko novaca?

http://i45.tinypic.com/llb8n.jpg


i nama bi nesto ovako trebalo - bazencic da nije skup a da ima ovaj kao krovic ...




anidla -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2012 18:04:36)


IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje kupiti najobičnije kupaće gaćice za dvogodišnkej dječaka i plastične sandalice za plažu?



ja sam jucer kupila za Nou kupaci u benetonu na snizenju, bio je 19 KM




škorpija -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2012 18:14:22)

kupaći u bingu za djecake, onaj kao bokserice,  3,90 KM, neka njemačka marka, nije turski ni kineski, sivi i tamnoplavi




Mama 29 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (1.7.2012 18:20:30)

Neki dan sam vidjela ovakav bazencic u Merkuru na stupu, ali cijenu nisam vidjela




Pretty mamma -> RE: Gdje kupiti za dijete? (2.7.2012 10:33:26)

U Orchestri je sve na sniženju, dakle ima nešto malo zimskih jaknica, ali najviše garderobe je za ljeto.




vila_7 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (2.7.2012 10:55:11)


IZVORNA PORUKA: mamina princeza


IZVORNA PORUKA: Hurma

gdje kupiti ovaj bazencic? koliko novaca?

http://i45.tinypic.com/llb8n.jpg


i nama bi nesto ovako trebalo - bazencic da nije skup a da ima ovaj kao krovic ...


Ja sam prosle godine kupila isti u FIS-u Vitez , oko 10 KM, a vjerujem da ima i ove godine




Hurma -> RE: Gdje kupiti za dijete? (2.7.2012 10:57:03)


IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: mamina princeza


IZVORNA PORUKA: Hurma

gdje kupiti ovaj bazencic? koliko novaca?

http://i45.tinypic.com/llb8n.jpg


i nama bi nesto ovako trebalo - bazencic da nije skup a da ima ovaj kao krovic ...


Ja sam prosle godine kupila isti u FIS-u Vitez , oko 10 KM, a vjerujem da ima i ove godine



hvala puno, otici cu vec danas da potrazim... [sm=smiley1.gif]




mamma mumi -> RE: Gdje kupiti za dijete? (2.7.2012 18:13:28)

Drage moje, neznam gdje da postavim pitanje, a i ova mi vrelina udarila u glavu. Naime, gdje se ima kupiti manji ventilator a da nije puno para, jer ja i moja beba dahcemo u potkrovlju. Hvala




nanika -> RE: Gdje kupiti za dijete? (2.7.2012 18:19:09)

Pogledajte u robotu, tamo je bilo ventilatora raznih velicina




Anoniman -> RE: Gdje kupiti za dijete? (2.7.2012 18:24:09)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Drage moje, neznam gdje da postavim pitanje, a i ova mi vrelina udarila u glavu. Naime, gdje se ima kupiti manji ventilator a da nije puno para, jer ja i moja beba dahcemo u potkrovlju. Hvala

Mi kupili u Robotu ima 2 godine, Birin, bio je pravo jeftin...cini mi se 20KM. Eno ga jos ziv, dobro hladi...




mamma mumi -> RE: Gdje kupiti za dijete? (2.7.2012 18:47:19)

E super otici cu u Robot, ma samo nek puse, sta ce mi skupo, i nemam para, dok porodiljske naknade stignu nacekam se[sm=smiley13.gif]. Hvala vam




babina beba -> RE: Gdje kupiti za dijete? (3.7.2012 8:19:18)

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Drage moje, neznam gdje da postavim pitanje, a i ova mi vrelina udarila u glavu. Naime, gdje se ima kupiti manji ventilator a da nije puno para, jer ja i moja beba dahcemo u potkrovlju. Hvala

Mi kupili u Robotu ima 2 godine, Birin, bio je pravo jeftin...cini mi se 20KM. Eno ga jos ziv, dobro hladi...


Kupili u Konzumu ok 35 KM, nista dok puse dobro kad ugasis kao da nikad nije bio upaljen, a struju vuce.




ninagz -> RE: gdje kupiti? (4.7.2012 14:54:01)

Treba nam jedan bicikl onako za curke od 5 god na nadalje, molim vas da ako znate gdje ih im aza kupiti povoljno javite :)
Hvala
lp




Tajno moja -> RE: gdje kupiti? (5.7.2012 13:48:52)

Nisam više pametna gdje da tražim kupaće gaćice za dvogodišnjaka.
Jučer letala po gradu ko muha bez glave i gdje god sam ušla-nema,il' prodato il' ostali samo veliki brojevi.
doduše u Bimbusu imaju kupaćih gaćica po cijeni od 25-29 KM i u Benetonu po 19KM,ali iskreno nedaju mi se toliki novci za nešto što će dijete obući svega par puta.
U Bingu na Alipašinom isto nema,na Siranu just the same....Alta niks,Lindex skup...Imate li još kakve prijedloge gdje da pogledam,a da nije u krv skupo???




maja78 RR -> RE: gdje kupiti? (5.7.2012 15:04:34)

merkator, radnja na socijalnom




bananica -> RE: gdje kupiti? (5.7.2012 15:08:17)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

merkator, radnja na socijalnom




ima i u merkatoru na ilidzi, cijena 8KM, samo gacice

a preslatkih kostimica ima u extrem intimo, cijena nesto oko 35KM




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (7.7.2012 12:25:02)

[Sadržaj poruke je obrisan]




amiboj -> RE: gdje kupiti? (7.7.2012 12:39:15)

Iman, pogledaj na Bimacovoj stranici...mislim da ti cak i dobace na adresu.....




Tajno moja -> RE: gdje kupiti? (7.7.2012 15:13:10)

Zna li neko gdje mogu kupiti plasticne sandalice za vodu za dječaka u broju 22?




maja78 RR -> RE: gdje kupiti? (7.7.2012 22:16:39)

Postaviti pitanje na pravoj temi




pocahontas -> RE: gdje kupiti? (9.7.2012 13:03:41)

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Postaviti pitanje na pravoj temi

vidim da su moji postovi izbrisani...

moje pitanje glasi zasto?

i gdje je prava tema za postaviti pitanje gdje kupiti muzu kosulju bež boje, ako ne ova "Gdje kupiti?" [sm=smiley1.gif] prosvijetilite me pliz [sm=zmeden.gif]

aha, tek sad vidim da se ova tema malo nekad zove gdje kupiti za dijete, a nekad se malo zove gdje kupiti? ali to ne mijenja stvar...gdje je tema na kojoj mogu postaviti pitanje gdje kupiti za muza? moramo li otvoriti novu temu tog naziva[sm=zmeden.gif] [sm=smiley29.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (9.7.2012 13:07:27)

Forum > [Dijete] > Dječija oprema > RE: Gdje kupiti za dijete?

ovo ti je odgvor zašto ne na ovoj[sm=smiley36.gif]
sem ako ti muž nije dijete[sm=smiley36.gif]


a gdje pitati...
ako nema teme zasebne možeš koristiti i neku od chat tema za isto gdje je ''koncetracija'' postanja najača[sm=smiley36.gif]

no eto recimo ona šta obući na vjenačenj...kako pitamo za haljinke možemo i za košulju mušu npr[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  130 131 [132] 133 134   Sljedeća stranica >   >>