RE: Gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


bookah -> RE: Gdje kupiti za dijete? (20.6.2012 15:44:25)

Cilek, u BBI centru, ima dosta detalja za male mornare.  Kazete da je rodjendanski poklon i dobijete popust (mislim da je -20%)




Tajno moja -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 12:48:36)

Gdje mogu kupiti lijep i kvalitetan pamučni veš ( gaćice i potkošuljice) za dvogodišnjeg dječaka,a da cijene nisu paprene?
Odvikavamo se od pelena,pa nam treba puuuuuuunooo gaćica :)




hatepsut -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 12:56:36)


IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje mogu kupiti lijep i kvalitetan pamučni veš ( gaćice i potkošuljice) za dvogodišnjeg dječaka,a da cijene nisu paprene?
Odvikavamo se od pelena,pa nam treba puuuuuuunooo gaćica :)



Mi uzmemo devic nije nesto skup a bas je fini pamuk.




Dzenana_G -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 12:59:32)

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje mogu kupiti lijep i kvalitetan pamučni veš ( gaćice i potkošuljice) za dvogodišnjeg dječaka,a da cijene nisu paprene?
Odvikavamo se od pelena,pa nam treba puuuuuuunooo gaćica :)


Ja sam kupila u Robotu na Socijalnom pamucn gacice i bile su 1,20 KM doduse za curice, ali sigurno ima i za djecake. Imaju i neke po 2,5 KM. Ja sma uzela jeftinijih par da vim kakve ce biti kad se operu i to. Ima u LC waikiki komplet potkosulja i gacice nesto oko 7 KM.
I mi smo ti u isto problemu oko pelena (generacija [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]) pa sam dane provela trazeci gacice.




Pretty mamma -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 13:03:44)

Gaćica ima u Alma Ras. Mislim da su oko 2,20 KM. Ima i u Orchestri, ukoliko imate onu njihovu karticu, a sada će i sniženja, gaćice budu 2 KM.




Tajno moja -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 13:07:47)

Dženana,hvala ti :) Moj maleni samo dan stariji od tvoje curice :) I kako vama napreduje odvikavanje od pelena?
I kakve su ti gaćice,jesul' se skupile nakon prvog pranja?
Meni neke žene rekoše da su gaćice za klince oko 10 km,pa kad u nesvijest nisam pala.Za 10 kom mi treba 100 KM u tom slučaju,pa reko' da upitam i ovdje gdje se snadbijevate :)
Moj malecki još nije pravo počeo koristiti tutu,baš iz razloga što prvo moram nabaviti gaćice,ali se neki dan prvi put u nju popiskio igrajuci se tj. sjedeci u njoj duže vrijeme :)
E reko,that's it,idem u nabavku gacica :) Ako jos neko ima preporuku gdje nabaviti fine pamucne gacice neka se javi-sve mame ce biti jako zahvalne :)




Tajno moja -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 13:09:27)

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Gaćica ima u Alma Ras. Mislim da su oko 2,20 KM. Ima i u Orchestri, ukoliko imate onu njihovu karticu, a sada će i sniženja, gaćice budu 2 KM.


Kad će tačno ta sniženja,da se odmah tamo nacrtam :) Vjerujem da su njihove gaćice jako kvalitetne,pa volim više pričekat to sniženje,a znati da sam kupila nešto što valja za istu cijenu što bih negdje drugo...




Dzenana_G -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 13:13:28)

Tajno moja
Nisam ih jos oprala, veceras cu pa ti javim. Mi jos nismo skinuli pelene, nego onako je redovno stavljamo na tutu. Uglavnom kad je vidi ona i trazi i redovno nesto obavi u nju. Od subote sam aBd na godisnjem pa skidamo pelenu skroz.




hatepsut -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 14:00:07)

Slobodno probaj da uzmes i nekoliko s pijace,pamuk je 100% i potkosuljice ali gledaj da su rebraste.cini mi se po 1km su gacice obicne.Mi znamo nekad i na pijaci da kupimo,nece se skupiti,kupovali smo i boxerice na pijaci operu se lijepo na 90 a nece se skupiti izuzev glat potkuselje,one se nekako rasire.




henna ze -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 15:42:44)

dević zakon..potkošuljice 2,70
gaćice 2,20..gledam da je guma unutra ušivena i obrubi od pamuka...




bookah -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 15:44:46)

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Gaćica ima u Alma Ras. Mislim da su oko 2,20 KM. Ima i u Orchestri, ukoliko imate onu njihovu karticu, a sada će i sniženja, gaćice budu 2 KM.


Kad će tačno ta sniženja,da se odmah tamo nacrtam :) Vjerujem da su njihove gaćice jako kvalitetne,pa volim više pričekat to sniženje,a znati da sam kupila nešto što valja za istu cijenu što bih negdje drugo...


Pamuk je dobar, ali mom djecaku (mrsavije gradje, 3god) je guma dosta uska, i gacice su malo dublje.  Nisu mi nesto.  Predlazem iz Merkatora pakovanje 5 kom u plasticnoj kesici, mislim da su Lumpi.




škorpija -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 15:49:50)


IZVORNA PORUKA: bookah

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Gaćica ima u Alma Ras. Mislim da su oko 2,20 KM. Ima i u Orchestri, ukoliko imate onu njihovu karticu, a sada će i sniženja, gaćice budu 2 KM.


Kad će tačno ta sniženja,da se odmah tamo nacrtam :) Vjerujem da su njihove gaćice jako kvalitetne,pa volim više pričekat to sniženje,a znati da sam kupila nešto što valja za istu cijenu što bih negdje drugo...


Pamuk je dobar, ali mom djecaku (mrsavije gradje, 3god) je guma dosta uska, i gacice su malo dublje.  Nisu mi nesto.  Predlazem iz Merkatora pakovanje 5 kom u plasticnoj kesici, mislim da su Lumpi.

koliko su te lumpi paket, mogu li za trbonje




M kao Mama -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 15:59:46)


IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje mogu kupiti lijep i kvalitetan pamučni veš ( gaćice i potkošuljice) za dvogodišnjeg dječaka,a da cijene nisu paprene?
Odvikavamo se od pelena,pa nam treba puuuuuuunooo gaćica :)



Mi uzmemo devic nije nesto skup a bas je fini pamuk.



Amko komerc, prizemlje, marka BOA, predivan veš, meni čak bolji i kvalitetniji od Alme Ras, na žalost, jer je ovo srbijanski pamuk, ali je zaista bolji, a i cijene su im normalne




bookah -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 16:17:15)

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: bookah

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Gaćica ima u Alma Ras. Mislim da su oko 2,20 KM. Ima i u Orchestri, ukoliko imate onu njihovu karticu, a sada će i sniženja, gaćice budu 2 KM.


Kad će tačno ta sniženja,da se odmah tamo nacrtam :) Vjerujem da su njihove gaćice jako kvalitetne,pa volim više pričekat to sniženje,a znati da sam kupila nešto što valja za istu cijenu što bih negdje drugo...


Pamuk je dobar, ali mom djecaku (mrsavije gradje, 3god) je guma dosta uska, i gacice su malo dublje.  Nisu mi nesto.  Predlazem iz Merkatora pakovanje 5 kom u plasticnoj kesici, mislim da su Lumpi.

koliko su te lumpi paket, mogu li za trbonje


Plitke su i dosle bi 'trbonjama' ispod stomaka, a cijena mislim oko 12km.  Modeli su manji, tako da treba gledati veci br posebno za krupnije dijete.  Medjtuim na Siranu, kod tete sto prodaje djecije H&M stvari, ima pamucnih boxerica (bijele sa crvenom gumom) za krupnije djecake, guma uopste ne steze i 3km komad.  Peri/deri!




RICI -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 16:25:22)

gdje kupiti kupaći za djevojčicu od 15 mjeseci
al da nije cijena 30 km ne dam toliko para za kupaći [sm=jezicek.gif]




lotos -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 16:28:11)

Bingo , Fis...




mamma mumi -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 22:08:43)

kupacih izvrsnih na Siranu. Ja se izdarila i svo decku posto nisam nasla odgovarajucu velicinu, nego samo u Benetonu i platila ih 24 km, a onda vidim u samoposluzi u Mercatoru za 10 km takve kao i na Siranu[sm=smiley19.gif]




mamma mumi -> RE: Gdje kupiti za dijete? (21.6.2012 22:13:41)

Ako nekome trebaju stitnici za zglobove i kacige ima jako povoljnih u Peniju, kaciga 7,50, a stitnici oko 6 km.




RICI -> RE: Gdje kupiti za dijete? (22.6.2012 10:22:08)

Gdje kupiti kišobran kolica ona samo za sjediti mala skroz lagana, imam chico kišobran al veća ne mogu ih prtiti na more. vidjam kad sam u šetnji kolica kišobran od tankog platna bez spuzvi ona su bas za mora praktična, predvidjena za djecu od 1 god pa nadalje




Visnja RR -> RE: Gdje kupiti za dijete? (22.6.2012 10:38:49)


IZVORNA PORUKA: RICI

Gdje kupiti kišobran kolica ona samo za sjediti mala skroz lagana, imam chico kišobran al veća ne mogu ih prtiti na more. vidjam kad sam u šetnji kolica kišobran od tankog platna bez spuzvi ona su bas za mora praktična, predvidjena za djecu od 1 god pa nadalje




imas veliki izbor u Bimaco
http://bimaco-grupa.com/podkategorija.aspx?p=KOLICA




Lady26 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (22.6.2012 10:40:47)


IZVORNA PORUKA: RICI

Gdje kupiti kišobran kolica ona samo za sjediti mala skroz lagana, imam chico kišobran al veća ne mogu ih prtiti na more. vidjam kad sam u šetnji kolica kišobran od tankog platna bez spuzvi ona su bas za mora praktična, predvidjena za djecu od 1 god pa nadalje


Jeftine varijante pogledaj po TC, Robot, Mars, FIS....iako su jeftine ja sam ih koristila 2 godine i ove bih ali su mi se slomila u garazi pod snijegom...




mala_sa -> RE: Gdje kupiti za dijete? (24.6.2012 15:10:14)

Gdje kupiti bazencic za male bebe; idealno bi bilo kad bi imao gore kao krovic (ono fazon gljiva, hobotnica; i sl..)? I takodjer gdje kupiti slauf za bebe ali sa onim kao "rupama" za noge??




leona81 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (24.6.2012 15:54:10)

robot, jysk, ima nesto i u dmu...




Pretty mamma -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.6.2012 10:30:26)

Tajno moja,
rekli su da bi sniženje u Orchestri trebalo biti krajem mjeseca (još nije). Ukoliko imaš njihovu karticu za 50 % popusta, onda te gaćice dođu koliko sam napisala, po cca 2 KM.
Zna li netko gdje mogu kupiti biciklić za curicu od 3 godine s pomoćnom točkićima?
Ne bih onaj u capriolu jer je 170 KM, u Robotu su oko 60 KM, ali su zaista katastrofalni, sve nekako rasklimani sa plastičnim točkovima. U Intersportu je bicikl preko 200 KM.
Koje su mi još opcije? Cijena mi je prihvatljiva 100-tinjak KM.
Hvala puno!




DM -> RE: Gdje kupiti za dijete? (25.6.2012 10:50:05)

Mom starijem tetka kupila u Kerametalu(doduše prije nekoliko godina) i izdržao je dugo--mogao se podešavati i sic i guvernala po visini...nazoveš telefonom i pitaš imaju li!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  128 129 [130] 131 132   Sljedeća stranica >   >>