RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Dzenana_G -> RE: gdje kupiti za dijete? (22.5.2012 8:35:48)

djoisa hvala ti. Ova je lijepa, gledala sam u katalogu jednom, ali nesto ne volim ovako kupovati dok ja to ne vidim kako izgleda, a i nemam nikoga ko radi s Oriflame da mogu naruciti [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




taze_mlada -> RE: Gdje kupiti za dijete? (24.5.2012 12:23:40)

Zna li neko ima li se negdje kupiti posebno ulozak za AS za male bebe (onaj jastucic)?? Dobila sam koristenu Graco autosjedalicu, ali nema tog uloska jer se kazu poderao, izlizao, sta li vec...




magbi -> RE: Gdje kupiti za dijete? (31.5.2012 14:10:40)

znate li gdje ima kupiti posteljine ili store u mornakrsom fazonu treba da da uredimo sobicu




canim -> RE: Gdje kupiti za dijete? (3.6.2012 0:42:18)

Treba mi neka mala tasnica za curicu, moze sa nekim likovima iz crtanih a i nemora treba samo da je minijaturna i da moze u njih stati par stvarcica tipa maskara i slicno [sm=smiley36.gif] gdje to kupiti [sm=zmeden.gif]

Neko je ranije pitao za sjedalicu za biciklo, ja sam nedavno vidjela u baby centru u BBI a cini mi se da sam nekad davno gledala i u intersportu u Merkatoru





leona81 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (3.6.2012 13:41:55)

exclusive ima super tasnica




Adana -> RE: gdje kupiti za dijete? (3.6.2012 22:35:57)


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Zna li neko gdje mogu kupiti neku lijepu, mozda sa nekim likom cetku za kosu za curicu....


Bilo je u DMu i u Amku u Merkuru set dodje cetka za kosu i sampon sa likom neke od princeza... :)




Adana -> RE: Gdje kupiti za dijete? (3.6.2012 22:36:51)


IZVORNA PORUKA: canim

Treba mi neka mala tasnica za curicu, moze sa nekim likovima iz crtanih a i nemora treba samo da je minijaturna i da moze u njih stati par stvarcica tipa maskara i slicno [sm=smiley36.gif] gdje to kupiti [sm=zmeden.gif]



Mozda u Izbor Trgovine...




Lulu_08 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (3.6.2012 22:48:04)


IZVORNA PORUKA: taze_mlada

Zna li neko ima li se negdje kupiti posebno ulozak za AS za male bebe (onaj jastucic)?? Dobila sam koristenu Graco autosjedalicu, ali nema tog uloska jer se kazu poderao, izlizao, sta li vec...


Ja sam ovo narucila preko interneta www.amazon.com [sm=bravo.gif]




mamma mumi -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 21:45:55)

Znate li gdje se ima povoljno kupiti kaciga za djecaka starog 4 god i stitnici za koljena i laktove?




selebriti -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 21:59:46)

Ona plastika za kupanje, sto se na glavu stavi beba da joj voda i sampon ne idu u oci[sm=zmeden.gif]

Hitno mi je jer imamo ozbiljan problem s tim kupanjem sada [sm=hudicek1.gif]




Lulu_08 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 22:01:42)


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ona plastika za kupanje, sto se na glavu stavi beba da joj voda i sampon ne idu u oci[sm=zmeden.gif]

Hitno mi je jer imamo ozbiljan problem s tim kupanjem sada [sm=hudicek1.gif]


Baby Centar (Sa - BBI, TZ - Mercator TC) [sm=bravo.gif]




Lulu_08 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 22:02:30)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Znate li gdje se ima povoljno kupiti kaciga za djecaka starog 4 god i stitnici za koljena i laktove?


BINGO marketi, One 2 Play radnje, Mercator marketi, Baby Centar - to su mjesta gdje sam vidjala.




selebriti -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 22:10:03)

Hvala ti Lulu, sutra cemo to sutra nabaviti. Znas li slucajno cijenu??




Lulu_08 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 22:13:39)


IZVORNA PORUKA: selebriti

Hvala ti Lulu, sutra cemo to sutra nabaviti. Znas li slucajno cijenu??


Ev' maxuz potrazih: 13,90 KM:

HIPPO zastita za kupanje




mamma mumi -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 22:14:29)

Ok, hvala Lulu.




selebriti -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 22:23:23)


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: selebriti

Hvala ti Lulu, sutra cemo to sutra nabaviti. Znas li slucajno cijenu??


Ev' maxuz potrazih: 13,90 KM:

HIPPO zastita za kupanje



Srce si, hvala ..




lepetetka -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 22:24:03)


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ona plastika za kupanje, sto se na glavu stavi beba da joj voda i sampon ne idu u oci[sm=zmeden.gif]

Hitno mi je jer imamo ozbiljan problem s tim kupanjem sada [sm=hudicek1.gif]


hej ovo je bila šala kada je mog malca nana kupala, tako on skakao kaže nemoj me po očima, i dajđa uletio da pomogne nani, tek govori meni kupit ću mu ja onu masku za ronjenje [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] pa ako ne nađeš eto ti dobre ideje, sada svakako ima onih malih čala za ronjenje [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] pa nek roni hehe [sm=smiley16.gif] ja nisam isprobala ovaj se sada folira kada se kupa, njemu super..




selebriti -> RE: Gdje kupiti za dijete? (11.6.2012 22:25:06)


IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ona plastika za kupanje, sto se na glavu stavi beba da joj voda i sampon ne idu u oci[sm=zmeden.gif]

Hitno mi je jer imamo ozbiljan problem s tim kupanjem sada [sm=hudicek1.gif]


hej ovo je bila šala kada je mog malca nana kupala, tako on skakao kaže nemoj me po očima, i dajđa uletio da pomogne nani, tek govori meni kupit ću mu ja onu masku za ronjenje [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] pa ako ne nađeš eto ti dobre ideje, sada svakako ima onih malih čala za ronjenje [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] pa nek roni hehe [sm=smiley16.gif] ja nisam isprobala ovaj se sada folira kada se kupa, njemu super..



[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




hampsi -> RE: Gdje kupiti za dijete? (12.6.2012 0:27:42)


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ona plastika za kupanje, sto se na glavu stavi beba da joj voda i sampon ne idu u oci[sm=zmeden.gif]

Hitno mi je jer imamo ozbiljan problem s tim kupanjem sada [sm=hudicek1.gif]

Mi smo kupili u Apoteci u Robotu, u Hrasnom. Nije plasticna, vec od neke gume i bila je oko 8 KM.




pocahontas -> RE: Gdje kupiti za dijete? (12.6.2012 8:12:50)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Znate li gdje se ima povoljno kupiti kaciga za djecaka starog 4 god i stitnici za koljena i laktove?

u robotu...ali ne znam koliko ti je to sigurno[sm=zmeden.gif]
imas recimo kacigu dobru za djecu oko 50KM..je li ti to puno ili?
u robotu su puno jeftinije...i u tako tim tržnim centrima




škorpija -> RE: Gdje kupiti za dijete? (16.6.2012 9:13:26)

pošto smo u stalnoj potrazi za šeširićima, evo da javimo da smo našli slatke šešire u DM-u, marka Nird, kao one igračke, košta smao 6,50 KM, imaju i od 12, ali to su ini sa Bratz i drugim likovima, imaju svijetloplavi, i kombinacija bijelo, crveno, mi uzelči ovaj drugi




Miracle*3 -> RE: Gdje kupiti za dijete? (18.6.2012 12:37:21)

zna li neko gdje mogu kupiti nosac za bicikla sto se zakaci na gepek??




animagical -> RE: Gdje kupiti za dijete? (18.6.2012 14:57:14)

na pik-u, u ciklocentru, u treku... pedesetak maraka




jenny_z -> RE: Gdje kupiti za dijete? (20.6.2012 12:32:12)

Znate li gdje mogu kupiti sjedalicu za bicikl, straznju? Hvala.




animagical -> RE: Gdje kupiti za dijete? (20.6.2012 12:46:02)

na istim mjestima gdje i ono za gepek!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  127 128 [129] 130 131   Sljedeća stranica >   >>