RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 17:47:46)


IZVORNA PORUKA: eko beba

Zna li neko gdje se mogu kupiti romer autosjedalice sa isofixom? Osim baby centra u BBi?


jesi li vidjela da se Bimaco reklamira kod nas, pogledaj trebalo bi da ima kod njih,






eko beba -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 17:49:58)

Imaju samo hraco I brevi, bad Sam pregledala.




Nasmijana1 -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 18:08:58)


IZVORNA PORUKA: eko beba

Zna li neko gdje se mogu kupiti romer autosjedalice sa isofixom? Osim baby centra u BBi?

Jesi li gledala u Djecijem svijetu? Imaju na fb-u svoju ponudu, a prodavnica im je na Ciglanama. Pogledaj i na dotea.ba, vrse dostavu.




Nasmijana1 -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 18:13:25)

Ja trazim nepropusne pamucne plahte za dj krevetic. U Belloni imaju frotirne. Jel neko kupovao i jeste li zadovoljne? Da li znate ima li jos negdje osim u Belloni? I jesu li ove frotirne pretople bebi?




miracle -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 18:22:59)

Ja znam da ima ..ali neznam smijem li napisati ime..pa ću ti poslati pp[sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 18:28:55)

IZVORNA PORUKA: Nasmijana1


IZVORNA PORUKA: eko beba

Zna li neko gdje se mogu kupiti romer autosjedalice sa isofixom? Osim baby centra u BBi?

Jesi li gledala u Djecijem svijetu? Imaju na fb-u svoju ponudu, a prodavnica im je na Ciglanama. Pogledaj i na dotea.ba, vrse dostavu.


http://www.facebook.com/pages/Djeciji-Svijet-Mirsela-Wagner-Ibrahimagic/183562908326868

djeciji svijet je nas klijent ...i znam da kod njih ima velika ponuda kvalitetnih AS

http://www.djecijisvijet.ba/

stranica im je u pripremi ali ovdje imaju podatci




Nasmijana1 -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 19:08:50)


IZVORNA PORUKA: miracle

Ja znam da ima ..ali neznam smijem li napisati ime..pa ću ti poslati pp[sm=smiley1.gif]

Hvala na odgovoru. Kucam sa mobitela pa ne mogu nesto da odgovorim na pp. Jesi li mozda pribala ove plahte, zadovoljna?




eko beba -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 22:03:27)

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Nasmijana1


IZVORNA PORUKA: eko beba

Zna li neko gdje se mogu kupiti romer autosjedalice sa isofixom? Osim baby centra u BBi?

Jesi li gledala u Djecijem svijetu? Imaju na fb-u svoju ponudu, a prodavnica im je na Ciglanama. Pogledaj i na dotea.ba, vrse dostavu.




http://www.facebook.com/pages/Djeciji-Svijet-Mirsela-Wagner-Ibrahimagic/183562908326868

djeciji svijet je nas klijent ...i znam da kod njih ima velika ponuda kvalitetnih AS

http://www.djecijisvijet.ba/

stranica im je u pripremi ali ovdje imaju podatci


Zvala djeciji svijet, imaju jednu koja je rezervisana, I kosta 460 km, otici cu da pogledam, valjda se moze tamo narucivati roba iz kataloga, zaboravih da upitam.




eko beba -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 22:21:54)

Tipkam s mobitela, pa malo brljam [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (7.5.2012 22:31:05)

ispravila sam [sm=smiley2.gif]




sanelaceca -> RE: gdje kupiti za dijete? (8.5.2012 0:02:37)

tih autosjedalicca ima u reno servisu,Bunjo.oni ti mogu naruciti.pa pogledaj.




Nasmijana1 -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.5.2012 16:09:46)

Gdje je najbolje da gledam kadice za kupanje? Imaju li smisla one anatomske skupe kade ili je to samo mami para?




Lady26 -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.5.2012 16:10:37)

Licno misljenje - bacanje para....
A kadice (obicne) u svakom TC, Marsu, Fisu i sl....




Amyla -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.5.2012 22:09:45)

Vece...
da li vi znate gdje bih mogla kupiti neki lijep komplet, malo svecaniji za djecaka broj 80 ili 86? Postoji li kod nas uopce takva radnja? treba nam za jednu svadbu sad 2ih ono klasicno odjelo i to, vec neku lijepu npr.bijelu kosuljicu, .6. pa mi se malo zuri, znaci ne bali ono sa nekim fazonima (ko za odrasle), neki recimo karirani sorcic i takva leptir masna ili nesto slicno?




Miimy -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.5.2012 22:17:02)

Amyila Waikiki u Alti ja neki dan bila ajme ljepote svsta ima da napravis kombinaciju ludilo cak i nehodajuci cipelica, patikica ma super bas pa odi vidi jel ti sta pase...




zoee -> RE: gdje kupiti za dijete? (10.5.2012 15:23:49)

IZVORNA PORUKA: Nasmijana1


IZVORNA PORUKA: eko beba

Zna li neko gdje se mogu kupiti romer autosjedalice sa isofixom? Osim baby centra u BBi?

Jesi li gledala u Djecijem svijetu? Imaju na fb-u svoju ponudu, a prodavnica im je na Ciglanama. Pogledaj i na dotea.ba, vrse dostavu.

Romer se kupuje u Djecijem svijetu, evo linka proizvodjaca

http://www.britax-roemer.com/where-to-buy/where-to-buy  




Amyla -> RE: gdje kupiti za dijete? (10.5.2012 16:05:31)


IZVORNA PORUKA: Miimy

Amyila Waikiki u Alti ja neki dan bila ajme ljepote svsta ima da napravis kombinaciju ludilo cak i nehodajuci cipelica, patikica ma super bas pa odi vidi jel ti sta pase...


hvala ti mila, ja bila prije nekih mjesec dana, mozda i malo vise, nije bilo skoro nista na taj fazon, bas cu sutra aBd otici :) cmoka za pupu




mamma mumi -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.5.2012 20:10:20)

Zna li neko gdje se ima kupiti stitnici od sunca za auto, a po mogucnosti oni ko roletna?




DM -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.5.2012 20:48:05)

Ja kupila u Bingu u Hadžićima-brevi marka!




mamma mumi -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.5.2012 20:54:24)

Jesu li ko roletna ? Mozda ima ovdje u Bingu u gradu, daleko mi ici do tamo, ali hvala na informaciji.




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.5.2012 21:43:34)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Zna li neko gdje se ima kupiti stitnici od sunca za auto, a po mogucnosti oni ko roletna?



imaš u bimaco, ja vidjela neki dan, evo reklamiraju se kod nas




DM -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.5.2012 22:45:07)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Jesu li ko roletna ? Mozda ima ovdje u Bingu u gradu, daleko mi ici do tamo, ali hvala na informaciji.

Da,da/kao roletna/kupovala ja sebi, tj.djeci[sm=smiley36.gif]




mamma mumi -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.5.2012 22:47:43)

OK, pogledat cu ovdje u Bingu. A Bimaco ima, ali postarina im 10 km, a one kostaju 12[sm=smiley36.gif]




maja78 RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (14.5.2012 9:06:35)


IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja kupila u Bingu u Hadžićima-brevi marka!



a kakvi su, jel stvarno stite?




Emmy -> RE: gdje kupiti za dijete? (14.5.2012 9:29:40)

U JYSKu imaju preslatki štitnici od sunca (oni što se zakače vakumom), za curice my little pony, a za dječake čini mi se imena nogometnih klubova, ima raznih, mislim da su 2 kom oko 12.5 KM




Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 [127] 128 129   Sljedeća stranica >   >>