RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


mala_sa -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:40:04)


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

gdje se moze kupiti onaj plasticni siper dase pripremamo za cvrstu hranu. ima bimaco al mi se ne narucuje samo zbog toga... ima li negdje u sarajevu da znate...
i opet ponavljam pitanje za bazen na puhanje za bebe sa onim krovom manji da li je neko u skorije vrijeme vidjao i tacno gdje?


Ja sam ga vidjela i u Dm-u, samo je upakovan u papirnu kesicu; al naci ces ga odmah u onim policama do casa sa kljunom; flasicama... [sm=smiley1.gif]
A za bazencic sam i ja jednom pitala; pa mi niko nije odg; uglavnom ja ga nisam nasla [sm=smiley13.gif]




Medić* -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:43:43)

Djeciji l.top prije neki dan sam vidjala u onoj prodavnici igracaka u Merkuru na Otoci, do igraonice Bambi.




Medi_87 -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:55:45)

Bzaencica s krovom ima u Robotu u Rajlovcu




Emica_sa -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 17:15:53)

vidila sam i ja bazen sa krovom u Robotu,ali meni se nesto ucinilo skupo,bio je preko 40 KM,kontam gdje cu dati toliko[sm=zmeden.gif]




Medi_87 -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 17:26:28)

e ja cijenu nisam gledala [sm=smiley1.gif] pa ne znam koliko kosta znam isto da je bilo u Merkatoru na Ilidzi oko 20 tak km ali je bilo na akciji prije dvije tri sedmice




mimiE -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 17:51:39)


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

gdje se moze kupiti onaj plasticni siper dase pripremamo za cvrstu hranu. ima bimaco al mi se ne narucuje samo zbog toga... ima li negdje u sarajevu da znate...
mamina princeza,pogledaj u kozmu bilo je tih siperčića!




lillyy85 -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 17:55:37)

eh ovako..bazenčiće s krovom imate na Dobrinji, u prodavnici dječije opreme,znači kad idete od pijace tj. malo niže od Mercatora- isto s lijeve strane ona prodavnica s biciklima ispred i koštaju 33 km [sm=zmeden.gif] krov je u obliku gljive i meni izgledaju mali.Bertoni kolica imate u radnji kod Kolobare na Baščaršiji,onom stranom prema Željinoj čevabdžinici a ne od Sarača [sm=smiley36.gif] Mi smo ih prošle godine platili 135 km čini mi se i to u ljubičastoj boji. Kupaće kostime za curice i poneki za dječake imate u Bingu Hadžići- od 6.90 do 15.90 km [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Medi_87 -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 18:01:24)

Tjno moja ne znam je li aksno ali kacketas produzetkom za vrat ima na gornjoj pijaciji na Otoci-otvorenoj, neko je pitao za Bertoni kolica i ja iz ličnog iskustva ne bih preporucila jer su jako lose kvalitete, a ima ih u Cicibanu nama su trajala samo proslo ljeto[sm=smiley13.gif]




jenny_z -> RE: gdje kupiti? (17.7.2012 10:47:40)

Gdje cu kupiti zastitu od sunca za auto? Po mogucnosti Brevi Pandu, ali da ne narucujem iz Bimaca. Ima li sta blize?




djoisa -> RE: gdje kupiti? (17.7.2012 10:54:58)

jysk




canim -> RE: gdje kupiti? (17.7.2012 11:04:32)

Mozda ima u onoj radnji na socijalnom sve za bebe, njima svakako bimaco dobavlja robu pa mozda imaju i tu zastitu, ako ne nadjes kod njih pogledaj u Malisi u merkuru jer i oni drze brevi.




animagical -> RE: gdje kupiti? (17.7.2012 11:07:19)

ima i u importane centru u onoj radnji za bebe, onoj s igrackama




RICI -> RE: gdje kupiti? (17.7.2012 11:41:01)

Lillyy85 hvala za info vezano za kolica, vec sam skontala da ih porucim netom a stici ce mi na adresu hotela u hrvatskoj gdje ljetujem, tako taman necu nositi kolica iz SA dobicu ih tamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Medi_87 sto me razocara, zar su toliko loše kvalitete, nek izdrze jedno ljeto dosta, a nisu ni skupa 28 eura su sad ta kolica.




lillyy85 -> RE: gdje kupiti? (17.7.2012 12:04:03)

ne znam koja su kod vas Bertoni,naša nas služe evo već 2.ljeto i super su,jesu onako za kišobran i poteška-6.5kg čini mi se,al lako se upravlja,još sve zategnuto,stanu i u male gepeke..šta znam,nama su odgovarala..¸rici super si to smislila i baš za finu cijenu [sm=bravo.gif]




Tajno moja -> RE: gdje kupiti? (17.7.2012 12:35:55)

Hvala puno na odgovoru,ali ja malenom već naručila sa ebaya,nadam se da će stići prije nego što odemo na more...

A mi od prošle godine imamo brevi kišobran kolica i super smo zadovoljni,navozali smo ih se pošteno i još su u funkciji,a koštala su negdje oko 120-130 KM.




Dzenana_G -> RE: gdje kupiti? (17.7.2012 19:15:42)

Zna li neko gdje mogu kupiti one kao ploce za kacenje podsjetnica i sl, kao od pluta ili od cega je vec?




mamina cura -> RE: gdje kupiti? (17.7.2012 19:32:42)


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Zna li neko gdje mogu kupiti one kao ploce za kacenje podsjetnica i sl, kao od pluta ili od cega je vec?



u OBI-u




Blue rose RR -> RE: gdje kupiti? (18.7.2012 8:27:45)

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Zna li neko gdje mogu kupiti one kao ploce za kacenje podsjetnica i sl, kao od pluta ili od cega je vec?



U Excluzivu :)




Miimy -> RE: gdje kupiti? (18.7.2012 9:31:05)

Jel ima negdje u Sa kupiti ram sto se stavi beby slika a pored otisak beby rukice ili stopala.... valjda sam dobro objasnila [sm=zmeden.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (18.7.2012 9:37:23)


IZVORNA PORUKA: Miimy

Jel ima negdje u Sa kupiti ram sto se stavi beby slika a pored otisak beby rukice ili stopala.... valjda sam dobro objasnila [sm=zmeden.gif]


napravi sama...ti si bar kreativac [sm=bravo.gif]
http://www.ringeraja.ba/forum/m_131719/mpage_6/key_/tm.htm




djoisa -> RE: gdje kupiti? (18.7.2012 10:33:06)

evo jos nekih ideja

http://www.najboljamamanasvetu.com/2012/05/10-nacina-da-sacuvate-bebin-otisak/




martajay -> RE: gdje kupiti? (18.7.2012 14:03:24)


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Zna li neko gdje mogu kupiti one kao ploce za kacenje podsjetnica i sl, kao od pluta ili od cega je vec?


ima i u "svjetlost" knjižarama. raznih veličina.




Visnja RR -> RE: gdje kupiti? (19.7.2012 18:14:28)

samo da prijavim one gumene supljikaste klompice kupljene u Planici za 13 ili 14 km su vec pukle na onoj kopci.... a jos nismo na more otisli i samo ih oprobala kuci sinoc... toliko o kvalitetu...nekad zaista kazem lijepa pijaca ....prosle godine je nosila dupljak kroksica placaene par maraka i nista im nije falilo...
al dobro sad ce ih bas nositi kao klompice bez kaisica odozada




Daja_sa -> RE: gdje kupiti? (19.7.2012 18:30:42)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

samo da prijavim one gumene supljikaste klompice kupljene u Planici za 13 ili 14 km su vec pukle na onoj kopci.... a jos nismo na more otisli i samo ih oprobala kuci sinoc... toliko o kvalitetu...nekad zaista kazem lijepa pijaca ....prosle godine je nosila dupljak kroksica placaene par maraka i nista im nije falilo...
al dobro sad ce ih bas nositi kao klompice bez kaisica odozada

Moram se nadovezati na ovu pricu...ja u Planici vise nista ne kupijem djeci.
Zimus kupili cizmice za snijeg...2 puta ih obukla pukao sav!
Baka je S prije par dana kupila sandalice...2-3 oblacenja djon se totalno odlijepio[sm=zmeden.gif]
Ja kupim E neke cipelice eto da dijete ne hoda bosonogo onako u kolicima [sm=smiley36.gif]... svi leptirici i masnice se otpali...
Elem...Planika je za nas cisti promasaj i bacanje para [sm=smiley13.gif]




Medi_87 -> RE: gdje kupiti? (23.7.2012 10:20:45)

Gdje kupiti slova da mogu staviti na M sobu onako malo ljepsa krasna a da nisu od papira




Stranica: <<   < Prethodna stranica  132 133 [134] 135 136   Sljedeća stranica >   >>