RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


pocahontas -> RE: gdje kupiti? (9.7.2012 13:20:36)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Forum > [Dijete] > Dječija oprema > RE: Gdje kupiti za dijete?

ovo ti je odgvor zašto ne na ovoj[sm=smiley36.gif]
sem ako ti muž nije dijete[sm=smiley36.gif]


a gdje pitati...
ako nema teme zasebne možeš koristiti i neku od chat tema za isto gdje je ''koncetracija'' postanja najača[sm=smiley36.gif]

no eto recimo ona šta obući na vjenačenj...kako pitamo za haljinke možemo i za košulju mušu npr[sm=smiley1.gif]

onda promijenite naziv jer se meni ovdje pojavljuje da je naziv teme gdje kupiti? (bez ovo - za dijete) [sm=smiley36.gif]

i hvala za odgovor...

a mislim da fali onda tema gdje kupiti? gdje se generalno onda mogu postavljati pitanja iz razloraznih oblasti kupovine [sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (9.7.2012 13:30:09)

pocy vala može se zvat kako hoće al se nalazi na pdf Dijete[sm=smiley36.gif]




Mya_81 RR -> RE: gdje kupiti? (9.7.2012 13:36:13)

Meni se čini da je nekad bila ta tema negdje na porodičnom [sm=zmeden.gif]




pocahontas -> RE: gdje kupiti? (9.7.2012 13:53:14)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pocy vala može se zvat kako hoće al se nalazi na pdf Dijete[sm=smiley36.gif]

ja isla na pretraživac, kakav crni pdf

samo pretrazi po kljucnoj rijeci i ovu temu mi izbaci...nisam se udubljivala u opisne detalje teme [sm=smiley36.gif]




DM -> RE: gdje kupiti? (10.7.2012 21:16:17)

Gdje ima kupiti onih dječeijih pletenih stolica? Imamo jednu-treba još[sm=smiley36.gif]




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (10.7.2012 21:35:51)

Od pruca?

Na Stupu...




DM -> RE: gdje kupiti? (10.7.2012 22:30:28)


IZVORNA PORUKA: tajra

Od pruca?

Na Stupu...

Na pijaci, prodavnici...?




R&T@ -> RE: gdje kupiti? (10.7.2012 22:45:01)

Ima prodavnica pruca na stupskoj pijaci (ne Heco, vec prekoputa Tusa i Interexa), ali je odmah pored ceste...ne mozes fuliti...[sm=smiley1.gif]




DM -> RE: gdje kupiti? (10.7.2012 22:53:57)

Hvala puno




Precious -> RE: gdje kupiti? (10.7.2012 23:12:20)

Gdje kupiti izdajalicu , rucnu, i koliko kostaju?




d.dita -> RE: gdje kupiti? (10.7.2012 23:19:57)

Imaš u apotekama, većim tržnim centrima, DM-u, na piku nove u pola cijene, ja prijateljici skoro kupila.




zagy -> RE: gdje kupiti? (11.7.2012 9:41:37)

Gdje kupujete kupace kostime za djecu? Čini mi se da sam vidjela u OVS finih, ali gdje još da gledam?




Emmy -> RE: gdje kupiti? (11.7.2012 11:31:22)

IZVORNA PORUKA: zagy

Gdje kupujete kupace kostime za djecu? Čini mi se da sam vidjela u OVS finih, ali gdje još da gledam?

Imaš slatkih za curice, u Azel France u Titovoj, massimo dutti i zara, posebno jedondijelnih. Cijene se kreću od 5-10 KM. Možda da pogledaš i u Azel kids u Hrasnom.

Onda ima preslatkih u Tiffany radnjama, ja sam vidjela na Ilidi u Grand Centru, H&M su svi, da se razboli, cijene jako pristupačne.




Tajno moja -> RE: gdje kupiti? (11.7.2012 14:22:57)

IZVORNA PORUKA: zagy

Gdje kupujete kupace kostime za djecu? Čini mi se da sam vidjela u OVS finih, ali gdje još da gledam?


Vala za curice imaš da biraš gdje god želiš,dok za malene dječake svijećom da tražiš,bogme ćeš se dobro namučiti.Ja sam konačno jučer,nakon dugotrajne potražnje malenom kupila jedan jedini preostali par gaćica u veličini 92 kupila u Mercatoru na Socijalnom,cijena 6KM.
Ima slatkih i za djevojčice,a imaš još u Interexu,na pijaci Ciglane,Oviesse,BBI,Tiffany-ju.Uglavnom nemoj da brineš,naći ćeš nešto sigurno,ima ih da ti oči stanu.

E sada mi pomozite gdje da nađem kačket sa onim produžetkom za vrat ( prevencije nikad dosta ) ?Vidjela sam u Tiffaniju,ali samo za bebače do 9 mj,nama treba za dvogodišnjaka?!




animagical -> RE: gdje kupiti? (11.7.2012 17:56:52)


IZVORNA PORUKA: zagy

Gdje kupujete kupace kostime za djecu? Čini mi se da sam vidjela u OVS finih, ali gdje još da gledam?

ima u mercatoru u marketu, jeftini su i slatki

da i ja pitam...gdje ima kupiti zastita za ladice? ne treba mi onaj fol sa cickom koji veze jednu ladicu za drugu, nego da ih bebac ne moze nikako otvoriti, jer gura prste unutra...




eko beba -> RE: gdje kupiti? (11.7.2012 18:05:54)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: zagy

Gdje kupujete kupace kostime za djecu? Čini mi se da sam vidjela u OVS finih, ali gdje još da gledam?

ima u mercatoru u marketu, jeftini su i slatki

da i ja pitam...gdje ima kupiti zastita za ladice? ne treba mi onaj fol sa cickom koji veze jednu ladicu za drugu, nego da ih bebac ne moze nikako otvoriti, jer gura prste unutra...


Bilo u Chicco-u, pogledaj




RICI -> RE: gdje kupiti? (12.7.2012 10:56:27)

gdje kupiti Bertonne S-B Ljetna kolica u sarajevu našla na netu u hrvatskoj a ima li kod nas u bih.




Tajno moja -> RE: gdje kupiti? (12.7.2012 12:03:44)

Nakon što sam pretražila skoro pa cijeli grad,nigdje ne nađoh zaštitnu kapu od sunca sa onim produžetkom zaštite za vratić,pa sam isti danas naručila preko ebaya po cijeni od 13KM ( uključena i poštarina).[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Još samo da mi stigne na vrijeme dok ne krenemo na more,me happy [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sloncek.gif[/image]




mamina princeza -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:07:16)

gdje se moze kupiti onaj plasticni siper dase pripremamo za cvrstu hranu. ima bimaco al mi se ne narucuje samo zbog toga... ima li negdje u sarajevu da znate...
i opet ponavljam pitanje za bazen na puhanje za bebe sa onim krovom manji da li je neko u skorije vrijeme vidjao i tacno gdje?




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:11:12)

mi smo kupili taj siper prije 2 mjeseca u kozmu drogeriji u importanu




chuci -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:12:24)

laptop za djecu. treba mi što prije




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:13:07)


IZVORNA PORUKA: chuci

laptop za djecu. treba mi što prije

one2play u bbi i ona radnja u importane dole pored vrtuljka, mozda ima i u vrtuljku al nisam sigruna




chuci -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:13:49)

one to play nema odavno




teacher75 -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:15:27)


IZVORNA PORUKA: chuci

one to play nema odavno

vidi se da nisam odavno bila u gradu[sm=smiley36.gif]




canim -> RE: gdje kupiti? (16.7.2012 16:33:07)

Ja sam vidjela laptop djeciji u Svijetlost knjizari, kod trga alije izetbegovica i vidjela sam u knjizari u merkatoru na socijalnom.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>