|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: platnene pelene
22.6.2009 15:51:14   
manuela RR
Ja koristim Pharmamed bademovu kremu i ovisna sam o njoj.
Mažem ga svaki put kad je u tetra peleni,a kad je u pamučnoj,ne stavljam ništauser posted image
a inače Mustela proizvodi su izuzetno kvalitetniuser posted image user posted image user posted image a ja nikako da ih kupimuser posted image user posted image user posted image ,nešto mi se ne dauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 22.6.2009 15:52:20 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: platnene pelene
4.7.2009 23:23:48   
kristijan
mamina cura poslala sam ti pp javi ako nije stigao

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: platnene pelene
5.7.2009 11:28:31   
milenium
Valjda ima i u dm-u,vidim neki su kupovali,ali ja sam kupila one papiriće za kakicuuser posted image  u dječjem butiku TINTILINIĆ.u Mostaru.dođe ih 200,kod mene ih je trenutno 198 a kupila ima 2 mj(mama zaboravi staviti)ali ja ih ne perem ja bacim odma,ionako ih ima dosta,ako ću kakicu s njih prat mogu i sa pelene onda.A nije bambino pelena 24 km,24 je camo sover a pelena je 11KM. zNAČI NA KRAJU SVE ISPANE 5 KM VIŠE NEGO TE ŠIVENE.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: platnene pelene
6.7.2009 11:23:12   
Anoniman
Održavanje platnenih pelena

http://www.roda.hr/tekstovi.php?TekstID=166&Tekst2ID=168&Show=1316

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 579
   RE: platnene pelene
10.7.2009 13:42:50   
pipidugacarapa
Samo da se pohvalim da nam se prosirila porodica za jednog malog clana - Jovana je rodjena 08.06.2009. u 15 i 55. Tezina 3700 gr, i duzina 53. Dobrica je, mirna a radoznala, maza koja voli da se miluje na ramenu dok je nosimo da podrigne, voli da joj se pjeva, guce sa nama, gleda krupnim okicama kao da bi nesto rekla :) Mama je odusevljena, a tata potpuno sarmiran! Pazimo je, citamo sta je dobro sta nije i eto, pisem kako bih i ja dala doprinos temi ZA koriscenje platnenih pelena. Ja sam ih nabavila od mamine cure i, obzirom da je pupak otpao, namjeravam da pocnem da ih koristim. Onda cu pisati o tome kako mi ide i kako se snalazimo. Uglavnom, obzirom da me nije dugo bilo i da nemam vremena jos uvijek (gledam bebu i kad je mirna i kad spava, ne odvajam se od kreveca :) ) ovjde cu navesti samo link iz novina "ALO" o stetnosti jednokratnih pelena. Nadam se da onda nece biti potrebna ubjedjivanja i prevodjenje engleskih tekstova, nego ce i one "nevjerne Tome" moci da se informisu. Slijedi link:

http://www.alo.rs/vesti/13344/Gel_iz_pelena_moze_da_ubije_bebu

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: platnene pelene
10.7.2009 13:49:01   
milenium
i ja glasam za pp

(odgovor članu pipidugacarapa)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: platnene pelene
10.7.2009 18:29:43   
mamina cura
Nikad prezaliti necu sto mi je Timur bio u jednokratnim pogotovo sto je musko dijeteuser posted image
Zao mi je sto danas ima upucenih mama i pored svega ipak se odlucuju za jednokratne. Zao mi je sto zivimo u takvom drustvu koje ne polaze dovoljno novaca u nase najmladje pa tako imamo i domace pelene za koje se ja sama pitam da li su provjerene i ko ih je testirao - mislim na Violetu. Bilo bi bolje svima da imamo takvu zdravstvenu zastitu koja ispituje sve proizvode koji se koriste za nase bebe.... ali sta cemo. Niko ne vjeruje brojnim tekstovima koji su objavljeniuser posted image  

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: platnene pelene
15.7.2009 13:52:45   
harun03
Preslatke su ove platnene pelene,
gdje ih kupujete
ova slikica koju je breskva objavila je pravo slatka, samo ne znam gdje ih ima kupiti

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: platnene pelene
15.7.2009 13:56:56   
milenium
harun,imaš ih naručiti da ti tete šivalice sašiju a imaš kupiti gotove u dm-u ili u nekim dječjim buticima.znam da u tintiliniću ima.Ja sam sebi kupila Bambini mio pelene,isprva mi je sve to bilo čudno i čudno štimalo al je sada sve za petuser posted image

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: platnene pelene
15.7.2009 14:18:36   
harun03
hvala milenium
bila sam neki dan u dm-u aliih nisam vidjela
ako ima neka teta šivalica nek se javi...kakve su cijene nemam vremena sve čitati :(

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: platnene pelene
15.7.2009 14:24:41   
milenium
evo mamina cura šije.ja sam svoje plaćala 24 km zaštitne gaćice.uzela sam troje,a pelene su 65 km(dođe ih 6 u paketu).pa eto ovisi kolko ti treba. a ove što šiju su malo jeftinijeuser posted image

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: platnene pelene
15.7.2009 19:07:19   
mamina cura
Ja sam teta sivalica, saljem album preko pp.
Razlika izmedju DM pelena i sivenih su to sto ja radim OS pelene tj. one size koje mogu od rodjenja do odvikavanja a radim i ostale vrste a DM pelene se rade u velicinama tako da cete kako beba raste morati kupovati nove. Razlika je ogromna pogotovo u cinjenici da ne trebate kupovati nove. Radim i covere u duplo manjoj cijeni i to u raznim bojama.
Evo svima dobar link o pp http://www.pelene.info/zasto-platnene-pelene.html


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: platnene pelene
15.7.2009 23:07:05   
milenium
I ja bi naručila od tebe al si mi dalekoooooouser posted image ovdje to nitko ne šije.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: platnene pelene
16.7.2009 11:11:30   
mamina cura
Ne znam koliko si daleko, ne pise ti mjesto user posted image
A slala sam i za Ameriku, Sloveniju, Srbiju i najvise za HR. BiH ne racunam jer mi je to najlakse odraditiuser posted image
Platnenih pelena by MC ima svuda user posted image  Saljem postom, autobusom, preko poznanika... snalazim se svakako.
A sve to samo za male guze i moju veliku zelju da bebe odrastaju u zdravijem svijetu. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: platnene pelene
16.7.2009 11:54:11   
Anoniman
Iz ruke u ruku...user posted image One moje pelenice prošle su čitav Univerzitet, svi su se sa njima upoznali, al pretežno muška populacija. Sad kad tate budu insistirali na platnenimuser posted image .

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 590
   RE: platnene pelene
16.7.2009 11:59:35   
harun03
Gledala sam sinoć u Dm-u, jedna košta 24 KM, i to je obična bijela.
Ove šarene su mi ljepše, samo dok jš skontam kako to funkcioniše, pranje, otkuhavanje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: platnene pelene
16.7.2009 12:16:51   
Eli83
mamina cura imaš pp

_____________________________

01.12. rodila se naša princezica Melisa...
Nema ljepšeg osjećaja na svijetu.
Ljubi je mama....

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: platnene pelene
16.7.2009 12:33:38   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: harun03

Gledala sam sinoć u Dm-u, jedna košta 24 KM, i to je obična bijela.
Ove šarene su mi ljepše, samo dok jš skontam kako to funkcioniše, pranje, otkuhavanje...


I to velicina S koju beba bukvalno preraste za mjesec danauser posted image  I ja sam svojoj malenoj sila u pocetku po velicinama dok nisam imala drikere. Koristila sam cicak i puno grublje materijale jer nisam mogla doci nidocega mekseg i boljeg. Ne bih da se hvalim, ali nakon pranja i pranja, pelene su pravo mekane. Malo izblijedi print i velur ali to bi se desilo i sa svim pamucnim stvarima koje biste prali svaki 3-4 dan.
Ja njoj i sad uradim novu pelenu samo da probam kako pelena se ponasa i kako upija.
Eli83 - odgovorilauser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: platnene pelene
16.7.2009 13:49:28   
Eli83
Mamina cura jesi li dobila ovu drugu pp, hajd javi ako nisi da ti pošaljem na mail...

_____________________________

01.12. rodila se naša princezica Melisa...
Nema ljepšeg osjećaja na svijetu.
Ljubi je mama....

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: platnene pelene
16.7.2009 16:23:14   
mamina cura
Upravo odgovorila user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Eli83)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: platnene pelene
16.7.2009 19:39:41   
Saraya
Mamina cura, da li bi mi napisala na pm cijenu pelena koje ti sijes i koliko mi treba za pocetak posto malom planiram stavljati pamucne pelene, kao i kako te mogu kontaktirati ukoliko se odlucim za kupovinu...user posted image

p.s. Izvini ako sam pogresno razumjela, ti sijes i drugima, zar ne??? user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: platnene pelene
16.7.2009 19:42:24   
mamina cura
Ma naravno :) Imas pp, bas sam se motala po netu :))
Poslala sam ti pp :)

< Poruku je uredio mamina cura -- 16.7.2009 19:47:57 >


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: platnene pelene
16.7.2009 19:44:23   
Saraya
user posted image user posted image user posted image Hvala, hvala... user posted image

Bas si brza...user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: platnene pelene
20.7.2009 21:04:12   
Saraya
Evo sam se natjerala da ovo iscitam... user posted image user posted image user posted image Znaci ove OS su od rodjenja pa nadalje, nema potrebe narucivati New Born i sl. ?!user posted image

Nesto mi ove velicine ne idu nikako... Navikla na Pampers 1,2,3...5 user posted image ono velicina 0-6, 3-9... kg user posted image

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: platnene pelene
20.7.2009 23:20:32   
Saraya
I jos da pitam... mogu na pm, ali bolje ovdje jer ce opet nekome valjat da procita, ako se jos ko zainteresuje...

Koja je razlika medju pelenama? ili bolje, koje vrste pelenica postoje?

Mislim da bi odgovor dobro dosao onima koji zele da se informisu o pamucnim pelenicama, tako da je i pitanje "na mjestu"(nije reklama)...

Vidjela sam da se izradjuju od vise vrsta materijala, dizajn je razlicit... i td., pa mislim da bi bilo korisno da nam MC ukratko kaze karakteristike svake vrste... Sorry ako sam dosadna, al meni one skracenice nisu jasne... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nova 2011....
amaniamanic

Sta ste planirali za Novu 2011.....

kuci (65%)

kod pijatelja (11%)

kafana (13%)

diskoteka (4%)

na otvorenom (6%)


Broj svih glasova: 89

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *