|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: platnene pelene
21.6.2009 21:47:53   
Anoniman
 Eh draga moja ovo je tvoje područjeuser posted image ...I ja sam očekivala da mi se neko drugi javi pa da malo razmjenimo iskustva al user posted image . Znam da si ti zauzeta i previše-hvala na odgovoru.


(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 551
   RE: platnene pelene
22.6.2009 0:40:55   
milenium
Breskvice koje ti korstiš?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: platnene pelene
22.6.2009 9:43:07   
Anoniman
Ja kombinujem platnene u kući a kada smo vani pempas. Pročitala sam da ti koristiš bambino mio, gledala sam u DM-u al su mi nešto sve male (nisu imali većih brojeva). Kod ovih platnenih se sve pere (sve je pamuk)a kod tih jel taj unutarnji dio se baca i od čega je on?

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 553
   RE: platnene pelene
22.6.2009 10:28:25   
mamina cura
Uz bambino mio pelenicu dolazi cover, prefold (deblja tetra i drugih dimenzija) i liner - to je listic koji se koristi za lakse odstranjivanje kake sa pelene. Ima ih kupiti i odvojeno i totalno su razgradivi. Potrebno ih je stavljati kod svakog presvlacenja na pelenu. Ja sam svoje i prala ako se cura ne kaki i onda iduci put nakon upotrebe samo bacim u solju. Super su stvar ali mama zaboravi staviti pa mi jedno pakovanje od 200 listica jos traje a kupila ga proslo ljeto user posted image Mislim da ce mi moci i iducem bebacu user posted image Ako ga bude naravno user posted image user posted image user posted image

Kroz listic prolazi mokraca ali cvrste "stvari" ostaju pa je tako stvarno puno lakse. I nije obican listic, tj. ne ljepi se za guzu user posted image i periv je.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: platnene pelene
22.6.2009 10:58:49   
Anoniman
Čuj to a ja mislila to nešto bezveze i kontam ma to je neka hemija opet, mogul uzeti tih listića i stavljati u ovu platnenu tako da ne perem user posted image dok se baš dobro neukaki, samo mjenjam listićeuser posted image .

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 555
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:03:32   
Nunichi
Gdje ima tih listica kod nas?
Ja platnene kad se ukaki prvo malo properem,ustvari flekicu tu,pa susim,pa tek onda kad nakupim u masinu.
Komplikovano... user posted image Spasili bi me ti listici.
Adela ako ih nadjes odmah mi javi gdje ima.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:09:33   
Amela83
Pa gdje si ti Nunichi? user posted image kako mi je mala Zarica?
Te listiće imaš u DM-u, na pakovanju piše mioliners, proizvođač bambino mio a koštaju 12-ak KM (dođe 200 kom.u pakovanju). Pubi majenu


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:13:42   
Nunichi
Evo me draga,ajde tamo na bebe 09 da ne remetimo temu. user posted image

Hvala na info,odmah cemo pupiti listice. user posted image

Jubi Amara...user posted image

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:15:33   
Anoniman
E da u DM-u... vidi nas školskih jesmo se sastale, ma znaš ja bi to probala tako jer kad je kiša teško mi se suše platnene a izbjegavam et koliko god mogu ove pampersice. Jel i ti Amela koristiš platnene? 

(odgovor članu Amela83)
  Neposredna veza do poruke: 559
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:17:02   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Breskva

Čuj to a ja mislila to nešto bezveze i kontam ma to je neka hemija opet, mogul uzeti tih listića i stavljati u ovu platnenu tako da ne perem user posted image dok se baš dobro neukaki, samo mjenjam listićeuser posted image .



Eh pa ja bi tako...vidiš ja nisam ni znala da to ima,to je onda super riješenje,
ko prvi kupi nek javi ...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:20:23   
Amela83
Koristim ih naizmjenično, malo jedne, malo druge. Samo što bih voljela naći neke platnene pelene koje su malo povoljnije od bambino mio, ali da su na taj fazon. Samo gdje?
Ove su zaista preskupe, a obične tetra mi se baš ne sviđaju, nisu baš praktične.


< Poruku je uredio Amela83 -- 22.6.2009 11:22:26 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:25:52   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Amela83

Koristim ih naizmjenično, malo jedne, malo druge. Samo što bih voljela naći neke platnene pelene koje su malo povoljnije od bambino mio, ali da su na taj fazon. Samo gdje?
Ove su zaista preskupe, a obične tetra mi se baš ne sviđaju, nisu baš praktične.



Kod mamine cure user posted image user posted image

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:28:05   
Anoniman
ja sam kupila od mamine cure platnene povoljnije su staviću i slikicu ovog svog u njima, bambino mio su 24 KM a ove oko 16 KM, a cover 14KM.

(odgovor članu Amela83)
  Neposredna veza do poruke: 563
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:31:52   
Amela83
Ok! I ja ću da isprobam te od mamine cure. user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:37:53   
Anoniman
evo jedna sličica čisto da vidiš kako izgledaju,jest da se malo vidi al to mi je jedina sličica user posted image ovo je kad je Alim bio mali sad je momakuser posted image , čim slikam noviju stavit ću...
user posted image

(odgovor članu Amela83)
  Neposredna veza do poruke: 565
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:39:30   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image -i mi imamo iste,šareni svijet peleneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:40:54   
Amela83
Duša slatka! user posted image Sad bih ga pubija!
Hvala na fotkici, sviđa mi se pelenica!


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:41:18   
Anoniman
E zaboravi napisati da mu još mogu ove a kupila sam mu sa 2 mjeseca a sad mu je 5- user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 568
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:47:26   
Nunichi
user posted image
Evo i jedne nase...sa jagodicama,a cover je u ruci. Igram se malo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:53:06   
Amela83
user posted image Pubiiim!user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: platnene pelene
22.6.2009 11:54:29   
Anoniman
kako je satka naša Zarica. Pusica od nas

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 571
   RE: platnene pelene
22.6.2009 12:00:47   
Nunichi
Hvalaaa... user posted image
Puse i od nas nasim djugovima. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: platnene pelene
22.6.2009 13:09:10   
mamina cura
user posted image user posted image user posted image Preslatke su bebare. Tako mi je drago da se koriste platnene, srce mi odmah ko kuca      user posted image user posted image
Evo moja cura dobila proljev dva dana i guza crvena. Srecom pa imam kremu tako da sam odmah mackala i sad je vec OK. Sada mi je najbolja Mustelina za prevenciju pelenskog osipa. Inace nicim ne mazem samo kad vidim da treba.
Listice imate u DM-u i pise na njima mio liners, biodegradable nappy liners. 200kom u pakovanju. U rolni. Na etiketi pise dodatak peleniuser posted image Ne znaju ni prevestiuser posted image




_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: platnene pelene
22.6.2009 15:11:15   
Anoniman
ja koristim bademovu kremu (Pavlovićeva)i mažem mu stalno kad god ga presvlačim al ne stavljam je mnogo. Nije imao još osip ali bojim se kad budu ove vrućine da neće moć izbjeć nikako ali i držim ga i bez pelenica nekad, sušimo guzu na zrakuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 574
   RE: platnene pelene
22.6.2009 15:14:43   
Amela83
I ja koristim pavlovićevu, a kad se guzi malo pocrveni, namažemo Hipp-ovom protiv pelenskog osipa i sve nestane!user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

fobija/e
milkicc

Da li imate neku vrstu fobije?

Da(navedi koju) (78%)

ne (22%)


Broj svih glasova: 90

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *