|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
26.1.2011 19:51:02   
ivanak
Inače (ovo crveno što si ti s njima pisala) se razljeve, tako da nije problem u tebi. Mogla si napisati sa kremom, onim tankim, uskim nastavkom.
Ma super je ispalo. A vidi male ptičice, ma preslatka je.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 1926
   RE: Fondant
26.1.2011 21:15:31   
rokoko
Evo novog Toma

user posted image

user posted image

A i "ona"o kojoj smo Hanady i ja divanile je gotovauser posted image user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 1927
   [Obrisana poruka]
26.1.2011 21:16:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Aquarius)
  Neposredna veza do poruke: 1928
   RE: Fondant
26.1.2011 21:18:58   
muaaa
Rokoko predivno kao i uvjekuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1929
   RE: Fondant
26.1.2011 21:39:03   
milenium

IZVORNA PORUKA: rokoko

Evo novog Toma

user posted image

user posted image

A i "ona"o kojoj smo Hanady i ja divanile je gotovauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bez teksta samuser posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1930
   RE: Fondant
26.1.2011 21:54:14   
rokoko
Hvala,hvala!Dječak za kojeg je torta napravljena vidio je mog prethodnog Toma,ali se meni nikako,ama baš nikako nije dalo da pravim istu tortu.Inače,ne volim da pravim neku tortu ponovo,nešto moram promjeniti.Gledajući crtani odlučila sam da to bude ovako.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1931
   RE: Fondant
26.1.2011 21:59:06   
milenium
orginal si ga skinulauser posted image user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1932
   RE: Fondant
26.1.2011 22:23:31   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Aquarius

user posted image


Moja najnovija kreacija. user posted image   Torta napravljena mojoj pahuljici Azri (djeverova kćerka) za prvi rođendan.
Sve mi ispalo super, osim natpisa. Ne znam pisati po kolačima i gotovo.user posted image Ima li negdje kratki kurs za ovo ??? Vjerujte da sam promijenila četiri trakice sa natpisom, prvo gelom, pa kremom, pa šlagom, pa na kraju opet gelom.user posted image   Ali šta je tu je, ako im se ne svidi nek skinu trakicu i sami napišu nešto. user posted image




Ja ženo ne znam na što se ti ovdje žališ kad je ovo ekstra! user posted image user posted image user posted image user posted image

Svaka čast, predivna tortica, vidi se da si uložila puno truda i ljubavi!
Mene zanima kako si napravila Tweetija?




Hvala svima. Ovo mi je tek treća torta sa fondantom, ali sam ja perfekcionista teški, pa sve mora pod konac.
Malo sam i sama kriva jer nisam sačekala da se gel ohladi, pa je bio dosta tečan.user posted image

A Tweety-ja sam pravila kao i one ukrase na torti što sam pravila mužu. Isprintala sebi sliku odgovarajuće veličine. Razvaljala žuti fondant, stavila preko list i ocrtala sliku. Osim očiju, sve ostalo je obojeno jestivom bojom. Tako mi bilo i lakše i brže. Ove tanke linije sam crtala čačkalicom. Močila je u smeđu boju i polako. ( Prola: Snađi se, haha...). Ostalo sam bojila pekarskim kistom. Oči sam isto ocrtala pomoću slike i zalijepila. Ma on mi je bio najlakši za napraviti.  Bitno se snaći u datoj situaciji. Vjerujte, sve se može napraviti, samo malo mašte i volje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1933
   [Obrisana poruka]
26.1.2011 22:37:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Aquarius)
  Neposredna veza do poruke: 1934
   RE: Fondant
26.1.2011 23:26:21   
Aquarius
Hvala ti puno. user posted image

I slova za ime sam na isti način uradila. Isprintala odgovarajuću veličinu, stavila na fondant, iscrtala i rezala nožem. Ma brzo se napravi, a nije zapetljano.
Bitno je biti snalažljiv.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1935
   RE: Fondant
27.1.2011 0:53:44   
muaaa
nije mi bio dobar aparaticuser posted image
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1936
   RE: Fondant
27.1.2011 1:00:46   
Niina
aa super ti je ovo, ali ja sam mislila da pravim ono kao 3d format komp...kontam da napravim pa nek stoji.
ja samo imam jedan mali problem kod fondana, a to je sto je nekako suh i mrvi mi se...a uradim sve po receptu. sta da radim?

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1937
   RE: Fondant
27.1.2011 1:05:27   
Hanady RR
koji praviš nina jel sa bombonama ili sa glicerinom

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1938
   RE: Fondant
27.1.2011 1:06:21   
muaaa
po kom receptu radis?mozda je do secera jer ima do mljevenog secera ako je krupniji nece ispasti ok.Za taj 3D neznam nisam pravila a mislim da nije tesko,skontaj nesto.Ja fondan radim od glicerina i zelatine i uvjek ispadne super

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1939
   RE: Fondant
27.1.2011 1:20:14   
Niina
ja sam radila po onom iz minjine kuhinjice, i uzimala onaj secer master crveni?
a recept za fndan je bio: 900g secera, kasika glicerina 100g fruktoze 20ml vode, kesica zelatine od 10g, 50ml vode

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1940
   RE: Fondant
27.1.2011 1:21:28   
Niina
a, koji vi secer koristite? ja sam ovaj secer i prosijavala.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1941
   RE: Fondant
27.1.2011 1:23:15   
muaaa
pa i ja radim po tom receptu neznam sta je problemuser posted image meni super ispadne

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1942
   RE: Fondant
27.1.2011 1:24:32   
Niina
koji secer koristis?

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1943
   RE: Fondant
27.1.2011 1:24:33   
muaaa
onaj Seti najobicniji

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1944
   RE: Fondant
27.1.2011 1:29:12   
Niina
http://img.en.china.cn/0/0,0,402,18136,500,500,922dc7df.jpg

ovakve lobutanke hocu da napravim, znal ko gdje mogu da nadjem crnu boju i ovaj sjaj?

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1945
   RE: Fondant
27.1.2011 1:40:43   
Hanady RR
Koliko sam ja shavtila crne boje ima kupiti a ovaj slalj još ne znam i ja ga tražim...
aquarus je nedavno stranicu 2-3 prije ruže sjajem obojila nakon boje super izlegda...
vidi na onoj temi gdje si pitala za boje za pisanje...ima iznad post o radnji negdje na ilidži oni imaju svašta pa da odeš do njih možda naletišuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 1946
   RE: Fondant
27.1.2011 8:05:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Aquarius

user posted image





user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aquarius)
  Neposredna veza do poruke: 1947
   RE: Fondant
27.1.2011 9:01:07   
maja78 RR
crnu boju ja kupila u tusu, ako kome treba mislim da i imam je ovdje

a sjaj pa mozda uljem premazati da dobije

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1948
   RE: Fondant
27.1.2011 9:15:25   
emi7908
 Bravo za torticu odlična je ... user posted image  Svaka čast za trud...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1949
   RE: Fondant
27.1.2011 13:32:29   
Niina
Hanady bila sam u alperu toj radnji na ilidzi, tamo ima fin izbor kartonskih podložaka za torte ali ostalo je pravo tanko, na žalost.
A neskontah ja te ružice od aquarius...tražila al nenadjoh..možes li mi kako link proslijediti?

Crnu boju sam i ja kupila u merkatoru ali je bila u prahu i kad se pomjesa sa fondanom dobije se ona smb boja..užas ni blizu crnoj.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 1950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *