|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
24.1.2011 0:01:44   
M kao Mama
mummy, nekoliko pitanja,

i ja akobogda uskoro trebam praviti dvospratnicu, prvu tortu si komplet fondantom obložila, pa sionda stavila drugu pa nju obložila na njoj ili posebno si ih oblagala, pa sastavila.

Toliko pitanja, uh majko mila da mi je da i ja ovo završim pa da budem mirna.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1876
   RE: Fondant
24.1.2011 0:19:42   
mummy
Posebno sam oblagala obje pa onda stavila jednu na drugu
al' sam ja to 100 puta stavljala pa skidala jer je tako nisam mogla u frižider u jednom komadu nego pod dva zvona, onda pred serviranje opet sastavila i ubola srca
a prva jeste posebna jer mi je pomagao moj sin, on je redao lamice i pravio darove ispod jelke, curica kad se probudila imala je šta da vidi
on je za svoj rođendan naručio Nodija, još mi je dao i sličicu da gledam dok budem pravila, šta ću majko mila??????????

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1877
   RE: Fondant
24.1.2011 0:24:10   
muaaa
mama Alma mozes i tako kao sto si ti rekla ja mislim da je tako lakse,i ja sam radila dvospratnice i tako ih oblagala meni je to laksi postupak,jer imam osjecaj da bi ostali udubljenja od prsta kad bi stavljala drugu oblozenu vecuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 1878
   RE: Fondant
24.1.2011 1:06:07   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo je...gotova.
Nije lijepa kakvoj sam se nadala,ali nije ni ruzna kakvu sam ocekivala.user posted image
user posted image



Eto je ista kao na onoj slici. Super ! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1879
   RE: Fondant
24.1.2011 1:08:34   
Aquarius
Aaaaa, tek sad skontah ovu ružu pored. Cool. user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1880
   RE: Fondant
24.1.2011 8:37:38   
Lalana
Hanice, nije lijepa, nego prelijepa, bas mi je drago da si uspjelauser posted image

Cekamo da nam napises reakcije...

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1881
   RE: Fondant
24.1.2011 9:29:16   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo je...gotova.
Nije lijepa kakvoj sam se nadala,ali nije ni ruzna kakvu sam ocekivala.user posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
auper... enek si porbala vako boju dobit...moću onda i ja cvenu mašnu...
torta ti je savršena...daj molim te javi nam kako je muž reagirao...koliko se sjećam on je lud za BMW-om vala si mu je plaho zgotovilauser posted image user posted image user posted image user posted image

Odusevljen je,iznenadio se pravo,takodjer i prijatelji koji su sinoc u 12 dosli da mu sestitaju i donesu poklon.Iskreno,uzivo je lijepsa nego na slici,nisam je uslikala iz pravog ugla.user posted image a Boga mi i ukusna je,svi su po dva komada pojeli.user posted image
Ma nije lud za BMW nego za autimaopcenito,ali trenutno BMW aktuelan pa sam se za njega odlucila,mozda slijedece godine bude nesto drugo.user posted image
Samo ga ovo 35 zbunilo,on mislio da sam ja stavila oznaku za auto,kaze nije 35 nego 53.user posted image   Nemoj,rekoh,Boga ti,i ovo ti je previse,sta ces mi tako star.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1882
   RE: Fondant
24.1.2011 9:30:39   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Aquarius

Aaaaa, tek sad skontah ovu ružu pored. Cool. user posted image

user posted image To sam samo probala posto cu ovih dana praviti prijateljici,ocekujem da se porodi,za 2 dana joj je termin.Pokusat cu napraviti slicnu onoj tvojoj torti s ruzama.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 1883
   RE: Fondant
24.1.2011 9:31:33   
mala86
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo je...gotova.
Nije lijepa kakvoj sam se nadala,ali nije ni ruzna kakvu sam ocekivala.user posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
auper... enek si porbala vako boju dobit...moću onda i ja cvenu mašnu...
torta ti je savršena...daj molim te javi nam kako je muž reagirao...koliko se sjećam on je lud za BMW-om vala si mu je plaho zgotovilauser posted image user posted image user posted image user posted image

Odusevljen je,iznenadio se pravo,takodjer i prijatelji koji su sinoc u 12 dosli da mu sestitaju i donesu poklon.Iskreno,uzivo je lijepsa nego na slici,nisam je uslikala iz pravog ugla.user posted image a Boga mi i ukusna je,svi su po dva komada pojeli.user posted image
Ma nije lud za BMW nego za autimaopcenito,ali trenutno BMW aktuelan pa sam se za njega odlucila,mozda slijedece godine bude nesto drugo.user posted image
Samo ga ovo 35 zbunilo,on mislio da sam ja stavila oznaku za auto,kaze nije 35 nego 53.user posted image   Nemoj,rekoh,Boga ti,i ovo ti je previse,sta ces mi tako star.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a bilo bi i cudno da je reakcija drugacija

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1884
   RE: Fondant
24.1.2011 10:36:26   
Anoniman
hannice superuser posted image user posted image user posted image
e sad mi fondant majstorice recite kako se ovo na sl. pravi...Tako mi se ovo sviđa

user posted image



(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 1885
   RE: Fondant
24.1.2011 10:44:59   
DM

IZVORNA PORUKA: Breskva

hannice superuser posted image user posted image user posted image
e sad mi fondant majstorice recite kako se ovo na sl. pravi...Tako mi se ovo sviđa

user posted image




Po mom skromnom kulinarskom umjeću ovo se mora izrezbaritiuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1886
   RE: Fondant
24.1.2011 10:47:57   
DM
E breskva nećeš mi vjerovati, sad odem da pogledam ima li gdje slika alata za rezbarenje koje koriste stolari(zbog toga sam ti  napisala da se mora izrezbariti) i našla sm OVO!
Mislim da se radi ovim¨!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1887
   RE: Fondant
24.1.2011 10:48:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: Breskva

hannice superuser posted image user posted image user posted image
e sad mi fondant majstorice recite kako se ovo na sl. pravi...Tako mi se ovo sviđa

user posted image




Po mom skromnom kulinarskom umjeću ovo se mora izrezbaritiuser posted image

da....ili utisnuti..dok jos znaci nisi prekrila tortu...razvaljas fondant...nadjes nesto...neki reljef...ali moras naravo da je ispupcen...ili uradis preko tog reljefa negativ...pa ga utisnes

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 1888
   RE: Fondant
24.1.2011 10:54:41   
DM

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: Breskva

hannice superuser posted image user posted image user posted image
e sad mi fondant majstorice recite kako se ovo na sl. pravi...Tako mi se ovo sviđa

user posted image




Po mom skromnom kulinarskom umjeću ovo se mora izrezbaritiuser posted image

da....ili utisnuti..dok jos znaci nisi prekrila tortu...razvaljas fondant...nadjes nesto...neki reljef...ali moras naravo da je ispupcen...ili uradis preko tog reljefa negativ...pa ga utisnes


Hmmmm....ako bi ga utisnula na taj način onda ne bi bio ovako ravan?!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1889
   RE: Fondant
24.1.2011 10:57:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: Breskva

hannice superuser posted image user posted image user posted image
e sad mi fondant majstorice recite kako se ovo na sl. pravi...Tako mi se ovo sviđa

user posted image




Po mom skromnom kulinarskom umjeću ovo se mora izrezbaritiuser posted image

da....ili utisnuti..dok jos znaci nisi prekrila tortu...razvaljas fondant...nadjes nesto...neki reljef...ali moras naravo da je ispupcen...ili uradis preko tog reljefa negativ...pa ga utisnes


Hmmmm....ako bi ga utisnula na taj način onda ne bi bio ovako ravan?!

pa ne utiskujes ga na torti...samo ga nakon toga preneses na tortu...znaci razvaljas fontant pa onda utisnes pa oblozis tortu

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 1890
   RE: Fondant
24.1.2011 11:00:28   
DM
Ja opet mislim isto, ili je pogrešan način na koji mislim da bi ovo trebalo uraditi?!
Ako ga na tom reljefu uobliči-pa onda na tortu prenese, moraju biti ispupčenja od tog reljefa?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1891
   RE: Fondant
24.1.2011 11:05:31   
Anoniman
zavisi kakav je reljf...ako je reljef ispupcen bice ti udubljeno...i kontra..samo kontra ne bi islo jer bi fondant(posto je mekan) povukao..tj. popucao...zato ti treba "ispupnen" reljef...naravno da se ovo moze gravirati...samo onda moras opet sliku prenjeti na fondant...ili biti pravo strucan majstor koji je ovo uradio bezbroj puta...ovi najsitniji cvjetici su alatka...to se vidi...kao pecat..ovo ti je isti fazon kao i cizliranje...ono sto rade na tacnama od bakra ili dzezvamauser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 1892
   RE: Fondant
24.1.2011 11:07:05   
DM
Moji + tvoji savjeti-breskvina torta(ali da je i mi probamo)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1893
   RE: Fondant
24.1.2011 11:11:07   
Anoniman
joj čuj ti njih hahaha...skontala sam i ja da je to nešto ko pečat ali bil se ovo moglo kako improvizirati, možda bi se moglo po nekoj šemi crtati al moraš bit debelo skoncentrisanuser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 1894
   RE: Fondant
24.1.2011 11:14:32   
Anoniman
ovo njoj trebauser posted image
user posted image

nozevi za linorezuser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 1895
   RE: Fondant
24.1.2011 11:16:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

joj čuj ti njih hahaha...skontala sam i ja da je to nešto ko pečat ali bil se ovo moglo kako improvizirati, možda bi se moglo po nekoj šemi crtati al moraš bit debelo skoncentrisanuser posted image
haj jedan dan kad budes imala konjske zivce probaj ovako...precrtaj neku saru na paus papir...pa je onda stavi na fondant...pa onda iglom bockaj po sari...pa onda uzmi neku alatku i vuci...ko da graviras...mogu ti ja ove nozeve posuditiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1896
   RE: Fondant
24.1.2011 11:22:04   
Anoniman
pa dadada ti imaš sav pribor hajd pokušaj prva pa nam slikaj postupakuser posted image , moje će završiti na kuharskim neuspjesima

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1897
   RE: Fondant
24.1.2011 11:25:48   
Anoniman
ma znas sta...ne bih ti ja mogla sad tog heklanjauser posted image ...ono sto sam morala isheklala samuser posted image ...ne volim ti ja taj zahmetli posao...imala sam ja i obradu metala (cizliranje, graviranje i filiigran)...i grafiku...i hvala...al' neka hvalauser posted image ...eno ti ivancica graficar...nek ona probauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1898
   RE: Fondant
24.1.2011 11:28:47   
Hannan
I ja sam se pitala kako ovo rade, i vrlo jednostavno valjak koji na sebi ima "mustru" samo predjes i to je to :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1899
   RE: Fondant
24.1.2011 11:31:36   
bebacha
evo Ajlini zelja.
svi savjeti su dobro dosliuser posted image  
user posted image   

user posted image  

user posted image   

3 torte trebam napravit,znaci necu samo ovog mikija sto je s Miini na sliciuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *